bako2 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 16 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


C1rki2 píše:
Grafiku si za koľko kúpil? ak nebola lacnejšia ako 85 eur tak si urobil veľmi zle


pýtal som sa na niečo úplne iné.........tá 9800GT ma vyšla na 69 €

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


Jaro píše:
zmen si uz ten podpis!
ovladace si najdi na strnkach vyrobcov

ok, a pri win7 to s tou RAM platí rovnako ako pri Viste ? 32bit vs 64bit

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


Jaro píše:
pokial chces plnych 4GB tak ano


a čo ovladače,hry atd ........?Alebo rovno win7 ?

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


Jaro píše:
ano ma s tym nieco SP1 ale len upravuje zobrazenie RAM na 4GB, vyuzitelnych pre procesy ostava stale 3,2GB


Č o by si mi poradil? Mám ísť s touto zostavou na 64 Bit Vistu? Ďakujem

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


ešte by som sa rád na niečo spýtal.Dal som tam Vistu 32 bit.Z tej RAM mi načítalo iba 3,2GB ale po nainštalovaní SP1 sa RAM upravila na 4GB ,je to v poriadku?Dočítal som sa ,že 32 bit verzie limitujú RAM iba do 3,2 GB.Má s tým niečo aj SP1?

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


mimkork píše:
no co uz ked si to kupil.. a za kolko si to kupil? Rozhodne by som dal insi zdroj (aj ked BS2 nie je zly) no ale tiez zalezi za kolko si ho zohnal. Ram si mal zobrat 2x2GB, + suhlas so zvyskom hore..


470 EUR
-ale veď tam som napísal RAM 2X
- zdroj 59EUR

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


no nakoniec som kúpil toto:

-AMD Phenom II X2 545, SocketAM3, 3,0GHz, 7MB cache, 80W,BOX
-RAM DDR2 2GB 800MHzKingston CL6 2X
-HDD WD 500GB 32MB Sata
-ZOTAC GF 9800GT, 512MB DDR3(256bit), HDTV/2xDualDVI, PCI-E,BOX
-DVD RW LG GH22NP20 RBBB
-Skrinka ThermaltakeVG1000BNS Wing RS 100 black
-Zdroj For...

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


C1rki2 píše:
v cene má byť aj Operačný systém?


nie

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


C1rki2 píše:
dosku minimálne s P43 čipsetom, určite 4GB, keď kúpiš lacnejšiu skriňu určite to ľutovať enbudeš (Colermaster Elite 330 odporúčam) disk určite nie AAKS ale caviar 6401AALS.. a ak chceš taktovať potrebuješ nato aj dobrý chladič


poskladaj mi Ty niečo do 450-500 Eur....máš v tom prax,dík

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


a čo teda povieš na toto:

CPU: INTEL Pentium Dual-Core E5200 - pretaktovat na 3,5GHz
MB: GIGABYTE EP41-UD3L
RAM: 4GB Kingston 800 MHz - nad 2GB ani nerozmyslaj
GPU: GAINWARD NVIDIA GTS250 512MB/256bit, GDDR3, DVI, HDMI popripade ATi HD4850 512MB - najlacnejsiu variantu
HDD:Western Digital 640...

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


C1rki2 píše:
jake jadro?? čo má jadro psoločné s RAmkou??? wtf? a je to snáď to najslabšie dvojjadro na trhu


sorry ,kopol som sa ,malo to byť :2,5 GHz frekvencia CPU, AM2

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


C1rki2 píše:
prečoby 3GB nezobral?.. načo ti je taká drahá doska a taký slabučký procesor? a prečo bereš XP? daj si Win7 RC, alebo kúp Vistu 64bit s možnosťou na bezplatný upgrade na Win 7
to je slabý procesor? Myslel som,že je to 2,4 GB na jedno jadro .....

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


fernardo píše:
ja by som tam dohodil este 2gb ram a zdroj by som dal nejaky fortron napr.


načo RAM ? XP stačí kľudne 2,5 GB Už ani 3 GB celú nezoberie

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


Zostava:

-CPU AMD Athlon64 X2 4850e socket AM2 54,-
-RAM DDR2 2GB 800MHz Kingston CL6 21,40,-
-HDD WD 500GB 32MB Sata 61,50,-
-VGA PALIT GF9800GT 512MB DDR3 86,-
-DVD RW LG GH22NP20 RBBB 22,22,-
-Skrinka TRACER RETINA TRO-117 black 19,90,-
-Zdroj 500W TRACER Lucyp Fire Silent PFC 36,90,-
-...

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


napis odkial to beries (alebo daj rovno aj linky na jednotlive koponenty), inac ten zdroj mi absalutne nic nehovori radsej by som siahol po dacom overenom a spolahlimo za rozumnu cenu ako fortron..

je to od kamoša z predajne ,práve preto sa pýtam odborníkov čo by som mohol na tom ešte pomeniť.d...

 Fórum: PC zostavy   Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ??????


Odpovede: 29
Zobrazenia: 1277


Ahojte všetci,neviem či je toto tá správna téma do tejto sekcie ,ale myslím si ,že ano .Takže Vy všetci čo skladáte PC pomôžte prosím.Toto som si zložil ja a chcem aby mi to niekto odobril alebo poprípade niečo vymenil.Cena by sa mala pohybovať asi okolo 400Eur za túto zostavu čo som zložil a mala b...
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 16 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF