| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| C1rki2 píše: Grafiku si za koľko kúpil? ak nebola lacnejšia ako 85 eur tak si urobil veľmi zle
pýtal som sa na niečo úplne iné.........tá 9800GT ma vyšla na 69 € |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| Jaro píše: zmen si uz ten podpis! ovladace si najdi na strnkach vyrobcov
ok, a pri win7 to s tou RAM platí rovnako ako pri Viste ? 32bit vs 64bit |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| Jaro píše: pokial chces plnych 4GB tak ano
a čo ovladače,hry atd ........?Alebo rovno win7 ? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| Jaro píše: ano ma s tym nieco SP1 ale len upravuje zobrazenie RAM na 4GB, vyuzitelnych pre procesy ostava stale 3,2GB
Č o by si mi poradil? Mám ísť s touto zostavou na 64 Bit Vistu? Ďakujem |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| | ešte by som sa rád na niečo spýtal.Dal som tam Vistu 32 bit.Z tej RAM mi načítalo iba 3,2GB ale po nainštalovaní SP1 sa RAM upravila na 4GB ,je to v poriadku?Dočítal som sa ,že 32 bit verzie limitujú RAM iba do 3,2 GB.Má s tým niečo aj SP1? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| mimkork píše: no co uz ked si to kupil.. a za kolko si to kupil? Rozhodne by som dal insi zdroj (aj ked BS2 nie je zly) no ale tiez zalezi za kolko si ho zohnal. Ram si mal zobrat 2x2GB, + suhlas so zvyskom hore..
470 EUR
-ale veď tam som napísal RAM 2X
- zdroj 59EUR |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| no nakoniec som kúpil toto:
-AMD Phenom II X2 545, SocketAM3, 3,0GHz, 7MB cache, 80W,BOX -RAM DDR2 2GB 800MHzKingston CL6 2X -HDD WD 500GB 32MB Sata -ZOTAC GF 9800GT, 512MB DDR3(256bit), HDTV/2xDualDVI, PCI-E,BOX -DVD RW LG GH22NP20 RBBB -Skrinka ThermaltakeVG1000BNS Wing RS 100 black -Zdroj For... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| C1rki2 píše: v cene má byť aj Operačný systém?
nie |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| C1rki2 píše: dosku minimálne s P43 čipsetom, určite 4GB, keď kúpiš lacnejšiu skriňu určite to ľutovať enbudeš (Colermaster Elite 330 odporúčam) disk určite nie AAKS ale caviar 6401AALS.. a ak chceš taktovať potrebuješ nato aj dobrý chladič
poskladaj mi Ty niečo do 450-500 Eur....máš v tom prax,dík |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| a čo teda povieš na toto:
CPU: INTEL Pentium Dual-Core E5200 - pretaktovat na 3,5GHz
MB: GIGABYTE EP41-UD3L
RAM: 4GB Kingston 800 MHz - nad 2GB ani nerozmyslaj
GPU: GAINWARD NVIDIA GTS250 512MB/256bit, GDDR3, DVI, HDMI popripade ATi HD4850 512MB - najlacnejsiu variantu
HDD:Western Digital 640... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| C1rki2 píše: jake jadro?? čo má jadro psoločné s RAmkou??? wtf? a je to snáď to najslabšie dvojjadro na trhu
sorry ,kopol som sa ,malo to byť :2,5 GHz frekvencia CPU, AM2 |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| C1rki2 píše: prečoby 3GB nezobral?.. načo ti je taká drahá doska a taký slabučký procesor? a prečo bereš XP? daj si Win7 RC, alebo kúp Vistu 64bit s možnosťou na bezplatný upgrade na Win 7 to je slabý procesor? Myslel som,že je to 2,4 GB na jedno jadro ..... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| fernardo píše: ja by som tam dohodil este 2gb ram a zdroj by som dal nejaky fortron napr.
načo RAM ? XP stačí kľudne 2,5 GB Už ani 3 GB celú nezoberie |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| Zostava:
-CPU AMD Athlon64 X2 4850e socket AM2 54,-
-RAM DDR2 2GB 800MHz Kingston CL6 21,40,-
-HDD WD 500GB 32MB Sata 61,50,-
-VGA PALIT GF9800GT 512MB DDR3 86,-
-DVD RW LG GH22NP20 RBBB 22,22,-
-Skrinka TRACER RETINA TRO-117 black 19,90,-
-Zdroj 500W TRACER Lucyp Fire Silent PFC 36,90,-
-... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| napis odkial to beries (alebo daj rovno aj linky na jednotlive koponenty), inac ten zdroj mi absalutne nic nehovori radsej by som siahol po dacom overenom a spolahlimo za rozumnu cenu ako fortron..
je to od kamoša z predajne ,práve preto sa pýtam odborníkov čo by som mohol na tom ešte pomeniť.d... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: čo mám na tejto zostave zmeniť ?????? |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 1277
| | Ahojte všetci,neviem či je toto tá správna téma do tejto sekcie ,ale myslím si ,že ano .Takže Vy všetci čo skladáte PC pomôžte prosím.Toto som si zložil ja a chcem aby mi to niekto odobril alebo poprípade niečo vymenil.Cena by sa mala pohybovať asi okolo 400Eur za túto zostavu čo som zložil a mala b... |
|