| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Grafické karty Téma: Oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 740
| a dvojcipove co su vykonejsie ako 4890 su nejake od ATI ?
este jedna otazka, tie veci co ma nvidia ako cuda atd... tie technologie ma aj ATI alebo ma ati nejake alternativy ? alebo nic ? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 740
| je tato 4890 vhodna aj do buducnosti ? ma nejaku buducnost ?
Takze 4890 sa vyrovna uplne 275 ?
je to v sucasnosti najvykonejsia ATI ?
Na vyssie 280,285 ci 295 nema ati ziadnu ? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ? |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 740
| Zdravim, oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ? Je to v sucasnosti najvykonejsie ATI ta 4890 ? Akej nvidie sa vyrovna ta 4890 ?
//presunute,Daron |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2630
| | pozrem sa u nas na ceny a uvidim, aspon na tie iso by som kupoval DL |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| | tuneup 2009 ide s kompatibilitou Vista SP1, len niektore casti ma win7 uz inak, takze by som bral tuneup s rezervou ako hlbsie nastavovanie a tak... to musi byt este update na tuneup aby to bolo naplno kompatibilne. |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2630
| | a su tie 2 vrtvove dvdcka take lacne uz ? ale 1€ je dost za jedno dvdcko. |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2630
| no, jednoducho data, ale bez komprimacie
tak myslim, ze rozdelit na 2 dvd to su iso subory .iso takze o tom mi ide hlavne, ostatne sa da rozdelit obycajne v napalovacom softe. |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Pixmania.SK navratny listok potrebujem |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 1397
| Zdravim, neviem najst navratny listom na pixmania.sk neviete mi sem dat link alebo poslat ? diky moc  |
|
Fórum: Windows Téma: Rezim spanku |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 576
| | nemas nainstalovane ovladace na dosku. |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2630
| | no a nieco takze ktore mi to priamo pri napalovani rozdeli ? |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2630
| | no ano, ale je to podobny princip myslim, nejaky iny princip ako cez taketo typy. |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: Intenso media skusenosti |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 776
| tak podla toho aj podla mna su dost kvalitne...
Takze mam tu 3 znacky s ktorymi budem napalovat.
-> Verbatim
-> Intenso
-> Maxell
-> ostatne low ktore davam inym... |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2630
| | ja pouzivam winrar na rozdelenie aspon zatial, nepoznate nejaky lepsi sposob ? nejaky program na to okrem winrar. diky |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: Intenso media skusenosti |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 776
| | Zdravim, lacne a lahko dostupne media, ako je to s kvalitou, vydrzou, citatelnostou atd... a mozno je aj nejaky test na nete uz, tak dajte link. diky |
|
Fórum: Windows Téma: mrzne PC |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 682
| | jednoduche riesenie je vysavac... ale ventilator chytim do ruky aby sa netocil... |
|
Fórum: Windows Téma: problem s vistou a win 7 |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 434
| vadna mechanika, teda precisti ju su take cistiace cdcka, volakedy to bezalo vo velkom, dnes radsej kazdy kupi novu mechaniku...
vo win7 sa dokonca nacita cd/dvd ovela rychlejsie ako vista a nie to este xp... |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 a webkamery logitech |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1249
| ide to uz davno , len aplikaciu logitech pre webkameru neinstalovat... |
|
Fórum: Windows Téma: WINDOWS 7 - Domáca sieť |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 749
| vo windows 7 to ide prvy krat s 2-3 kliknutiami a to bezpecne ! Super jednoduche zdielanie suborov, tlaciarni, prehravanie filmov,videi,hudby z druheho pc fakt dobre  |
|
Fórum: Windows Téma: odinstalovanie windows 7... |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 3345
| | ziadna hra neseka ak je spravne nastavena, skusal si driver od ati alebo nvidia ? nie ten co ponukne windows update ? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Nova ale slaba |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1171
| | da sa este vyuzit stary zdroj ak mas hoci aj 100W, das do serie a ides. |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: geforce 6600 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1190
| | pamatove obvody, integrovane obvody tie su uzitocne pre elektronikov, ale SMD suciastsky asi nikto nebude davat dole... ale da sa to opravit, ak poznas nejakeho elektronika ktory vie robit s SMD tak neni problem. |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 a webkamery logitech |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1249
| Zdravim, idu vam webkamery Logitech ? Mne ziadne nejde :-( ale aj tak som chcel vymenit webkameru tak napiste prosim vyrobcov a typy ktore zarucene pod windows 7 idu. diky  |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Traffic Shapper |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 490
| Zdravim, hladam traffic shapper (software) ale musi splnat tieto poziadavky:
- obmedzovac rychlosti
- obmedzovac rychlosti podla casu napr. 00:00 do 9:00 vtedy full speed a od 9:01 do 23:59 zase obmedzena rychlost ale iba pre danu aplikaciu, ako nastavit filter alebo pravidla nieco takeho aby to... |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: chladic na procesor skusenosti |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 590
| | presne tak, aj box je od toho lepsi ! |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: chladic na procesor skusenosti |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 590
| | nikdy, taky chladic od SPEEZE nic... |
|
Fórum: Windows Téma: 3 problemy s XPckami |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 301
| |
Fórum: Windows Téma: 3 problemy s XPckami |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 301
| Zdravim, mam 3 problemy na novo instalovanych Xpckach, vsetko aktualizovane na max.
1. problem - Dlhe bootovanie ta ciarka pri bootovani (nacitavani systemu) prebehne priblizne 14-15 krat.
2. problem - Niekedy, nie vzdy pri starte uz vsetko nacitane, my zacne mys sekat, a to neprijemne, na mon... |
|
Fórum: Windows Téma: Je nutne preinstalovat windows po vymene ram a zvukovky ? |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 706
| | ok, a keby aj preinstalujem windows tak sa podla vas zlepsi zvuk ? |
|
Fórum: Windows Téma: Je nutne preinstalovat windows po vymene ram a zvukovky ? |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 706
| Zdravim, mam na Vas takuto otazku:
Je nutne preinstalovat Windows ked dokopim RAM a kupim zvukovku ?
Pri ramke to asi nezalezi, ale pri zvukovke to mozno bude treba ci nie ? Zatial pouzivam zvukovku na doske. Aj keby netreba, tak kebyze preinstalujem tak mi napr. zvukovka - nova bude mat lepsi z... |
|
Fórum: Windows Téma: Dynamicky HDD po prehodeni kablu sa nechce nacitat vo Viste |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 746
| AHCI nepouzivam a disky vyberam pri odpojeni napajania
to som zistil, ze dynamicky disk je nanic... a tento problem sa uz neda vyriesit nijako pod vistou, skusim xpcko na skusku nainstalujem, a uvidim, lebo v linuxe ubuntu to bezi bez problemov... |
|