Axwell - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 8 z 27 [ Vyhľadávanie našlo 803 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Grafické karty   Téma: Oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ?


Odpovede: 14
Zobrazenia: 740


a dvojcipove co su vykonejsie ako 4890 su nejake od ATI ?
este jedna otazka, tie veci co ma nvidia ako cuda atd... tie technologie ma aj ATI alebo ma ati nejake alternativy ? alebo nic ?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ?


Odpovede: 14
Zobrazenia: 740


je tato 4890 vhodna aj do buducnosti ? ma nejaku buducnost ?
Takze 4890 sa vyrovna uplne 275 ?
je to v sucasnosti najvykonejsia ATI ?
Na vyssie 280,285 ci 295 nema ati ziadnu ?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ?


Odpovede: 14
Zobrazenia: 740


Zdravim, oplati sa prejst z 9600GT na 4890 ? Je to v sucasnosti najvykonejsie ATI ta 4890 ? Akej nvidie sa vyrovna ta 4890 ?

//presunute,Daron

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2630


pozrem sa u nas na ceny a uvidim, aspon na tie iso by som kupoval DL

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


tuneup 2009 ide s kompatibilitou Vista SP1, len niektore casti ma win7 uz inak, takze by som bral tuneup s rezervou ako hlbsie nastavovanie a tak... to musi byt este update na tuneup aby to bolo naplno kompatibilne.

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2630


a su tie 2 vrtvove dvdcka take lacne uz ? ale 1€ je dost za jedno dvdcko.

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2630


no, jednoducho data, ale bez komprimacie
tak myslim, ze rozdelit na 2 dvd to su iso subory .iso takze o tom mi ide hlavne, ostatne sa da rozdelit obycajne v napalovacom softe.

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Pixmania.SK navratny listok potrebujem


Odpovede: 1
Zobrazenia: 1397


Zdravim, neviem najst navratny listom na pixmania.sk neviete mi sem dat link alebo poslat ? diky moc :)

 Fórum: Windows   Téma: Rezim spanku


Odpovede: 1
Zobrazenia: 576


nemas nainstalovane ovladace na dosku.

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2630


no a nieco takze ktore mi to priamo pri napalovani rozdeli ?

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2630


no ano, ale je to podobny princip myslim, nejaky iny princip ako cez taketo typy.

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: Intenso media skusenosti


Odpovede: 2
Zobrazenia: 776


tak podla toho aj podla mna su dost kvalitne...
Takze mam tu 3 znacky s ktorymi budem napalovat.
-> Verbatim
-> Intenso
-> Maxell
-> ostatne low ktore davam inym...

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: 6 giga ,ako ich napalit na 1 DVD?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2630


ja pouzivam winrar na rozdelenie aspon zatial, nepoznate nejaky lepsi sposob ? nejaky program na to okrem winrar. diky

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: Intenso media skusenosti


Odpovede: 2
Zobrazenia: 776


Zdravim, lacne a lahko dostupne media, ako je to s kvalitou, vydrzou, citatelnostou atd... a mozno je aj nejaky test na nete uz, tak dajte link. diky

 Fórum: Windows   Téma: mrzne PC


Odpovede: 8
Zobrazenia: 682


jednoduche riesenie je vysavac... ale ventilator chytim do ruky aby sa netocil...

 Fórum: Windows   Téma: problem s vistou a win 7


Odpovede: 2
Zobrazenia: 434


vadna mechanika, teda precisti ju su take cistiace cdcka, volakedy to bezalo vo velkom, dnes radsej kazdy kupi novu mechaniku...
vo win7 sa dokonca nacita cd/dvd ovela rychlejsie ako vista a nie to este xp...

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 a webkamery logitech


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1249


ide to uz davno :) , len aplikaciu logitech pre webkameru neinstalovat...

 Fórum: Windows   Téma: WINDOWS 7 - Domáca sieť


Odpovede: 3
Zobrazenia: 749


vo windows 7 to ide prvy krat s 2-3 kliknutiami a to bezpecne ! Super jednoduche zdielanie suborov, tlaciarni, prehravanie filmov,videi,hudby z druheho pc fakt dobre :)

 Fórum: Windows   Téma: odinstalovanie windows 7...


Odpovede: 2
Zobrazenia: 3345


ziadna hra neseka ak je spravne nastavena, skusal si driver od ati alebo nvidia ? nie ten co ponukne windows update ?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Nova ale slaba


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1171


da sa este vyuzit stary zdroj ak mas hoci aj 100W, das do serie a ides.

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: geforce 6600


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1190


pamatove obvody, integrovane obvody tie su uzitocne pre elektronikov, ale SMD suciastsky asi nikto nebude davat dole... ale da sa to opravit, ak poznas nejakeho elektronika ktory vie robit s SMD tak neni problem.

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 a webkamery logitech


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1249


Zdravim, idu vam webkamery Logitech ? Mne ziadne nejde :-( ale aj tak som chcel vymenit webkameru tak napiste prosim vyrobcov a typy ktore zarucene pod windows 7 idu. diky :-)

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Traffic Shapper


Odpovede: 0
Zobrazenia: 490


Zdravim, hladam traffic shapper (software) ale musi splnat tieto poziadavky:

- obmedzovac rychlosti
- obmedzovac rychlosti podla casu napr. 00:00 do 9:00 vtedy full speed a od 9:01 do 23:59 zase obmedzena rychlost ale iba pre danu aplikaciu, ako nastavit filter alebo pravidla nieco takeho aby to...

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: chladic na procesor skusenosti


Odpovede: 7
Zobrazenia: 590


presne tak, aj box je od toho lepsi !

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: chladic na procesor skusenosti


Odpovede: 7
Zobrazenia: 590


nikdy, taky chladic od SPEEZE nic...

 Fórum: Windows   Téma: 3 problemy s XPckami


Odpovede: 1
Zobrazenia: 301


nikto nic ?

 Fórum: Windows   Téma: 3 problemy s XPckami


Odpovede: 1
Zobrazenia: 301


Zdravim, mam 3 problemy na novo instalovanych Xpckach, vsetko aktualizovane na max.

1. problem - Dlhe bootovanie ta ciarka pri bootovani (nacitavani systemu) prebehne priblizne 14-15 krat.

2. problem - Niekedy, nie vzdy pri starte uz vsetko nacitane, my zacne mys sekat, a to neprijemne, na mon...

 Fórum: Windows   Téma: Je nutne preinstalovat windows po vymene ram a zvukovky ?


Odpovede: 7
Zobrazenia: 706


ok, a keby aj preinstalujem windows tak sa podla vas zlepsi zvuk ?

 Fórum: Windows   Téma: Je nutne preinstalovat windows po vymene ram a zvukovky ?


Odpovede: 7
Zobrazenia: 706


Zdravim, mam na Vas takuto otazku:

Je nutne preinstalovat Windows ked dokopim RAM a kupim zvukovku ?
Pri ramke to asi nezalezi, ale pri zvukovke to mozno bude treba ci nie ? Zatial pouzivam zvukovku na doske. Aj keby netreba, tak kebyze preinstalujem tak mi napr. zvukovka - nova bude mat lepsi z...

 Fórum: Windows   Téma: Dynamicky HDD po prehodeni kablu sa nechce nacitat vo Viste


Odpovede: 5
Zobrazenia: 746


AHCI nepouzivam a disky vyberam pri odpojeni napajania
to som zistil, ze dynamicky disk je nanic... a tento problem sa uz neda vyriesit nijako pod vistou, skusim xpcko na skusku nainstalujem, a uvidim, lebo v linuxe ubuntu to bezi bez problemov...
Stránka: 8 z 27 [ Vyhľadávanie našlo 803 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF