avixe - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 75 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


75 je minimum

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: i7 980x, evga x58 classified 3, 6x2gb ddr3 2000 kingston


Odpovede: 5
Zobrazenia: 891


i7 980x sixcore 3.33 unlocked
evga x58 classified 3
kingston hyprerx 6x2gb ddr3 2000mhz

vsetko v 100% stave, ma to paradny vykon ale prechadzam na mensiu platformu
bolo to chladene vodou (mam aj fullcover EK vodny blok na dosku)
moznost odskusat a prevziat osobne v BA

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


crystaldiskinfo

ssd1


ssd2

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


prepac ale tvoj zaujem neberiem ako vazny

za 1. neakceptujes cenu, za ktoru tovar ponukam

za 2. neakceptujes sposob prevzatia, ktory vramci predaja navrhujem

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


pošli mi prosím výpis z SSD Life.
ak je všetko v poriadku ponúkam 45€ plus poštovné.

predavam ich iba osobne v BA

// Spojený príspevok Pia 18.12.15 10:47

Mňa by tiez zaujimal SSD Life, + ako su stare, kde je uplatnitelna zaruka a podobne..

spravim ssd life ked pridem z prace domov, len ne...

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


pošli mi prosím výpis z SSD Life.
ak je všetko v poriadku ponúkam 45€ plus poštovné.

predavam ich iba osobne v BA // Spojený príspevok Pia 18.12.15 10:47 Mňa by tiez zaujimal SSD Life, + ako su stare, kde je uplatnitelna zaruka a podobne..

spravim ssd life ked pridem z prace domov, len neviem ...

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


aha.. tak ano, naozaj :)

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


kde?

 Fórum: Bazár   Téma: 2 x 250gb 850 EVO


Odpovede: 30
Zobrazenia: 1877


zdravicko,

mam na predaj dva kusy v BA osobnym prevzatim

cena za kus je 80e

 Fórum: Bazár   Téma: P: iPhone 4S 16gb cierny s iOS 6 - nefunkcna wifi


Odpovede: 0
Zobrazenia: 402


iphone je v perfektnom stave akurat prestala fungovat wifi

este stale je neaktualizovany a bezi na iOS 6

cena 80e osobne v BA

 Fórum: Bazár   Téma: P: dell Inspiron 7520


Odpovede: 0
Zobrazenia: 297


predam tento notebook

Intel Core i7 3612QM

AMD Radeon HD7730M 2GB

6 GB DDR3

1TB HDD

1366 × 768

win 7 home

uz nema zaruku,

300e

 Fórum: Bazár   Téma: I/K: chladic na r9 290


Odpovede: 0
Zobrazenia: 292


zdravicko, zhanam chladic na sapphirku r 290, akykolvek, aj referencny.. ponuknite.. dik

 Fórum: Bazár   Téma: EVGA GTX 580 1,5GB [vyriešené]


Odpovede: 2
Zobrazenia: 597


predane

 Fórum: Bazár   Téma: K:/ veci do PC- HDD, CPU, MB, skrinka atď. ...


Odpovede: 5
Zobrazenia: 370


ahoj, ak chces mam 1tb wd green v 100% stave, nemam k nemu doklad, cena 30e

 Fórum: Bazár   Téma: P: WD green 1000gb


Odpovede: 6
Zobrazenia: 489


up, cena 30e

 Fórum: Bazár   Téma: EVGA GTX 580 1,5GB [vyriešené]


Odpovede: 2
Zobrazenia: 597


up 80e

 Fórum: Bazár   Téma: K: mini ntb


Odpovede: 12
Zobrazenia: 533


ja mam na predaj portege r500 s c2d U, 2gb ram, 160gb hdd a dvomi bateriami (obe vydrz 3 az 4 hodiny) za 190e

 Fórum: Bazár   Téma: Kúpim grafickú kartu do 100 euro


Odpovede: 5
Zobrazenia: 634


evga-gtx-580-1-5gb-vt181015.html

 Fórum: Bazár   Téma: EVGA GTX 580 1,5GB [vyriešené]


Odpovede: 2
Zobrazenia: 597


ako nova, dnes som jej zlepil folie z chladica, bol na nej vodny blok cize vzduchovy chladic sa nepouzival a ventilator teda nie je opotrebovany

komplet balenie + zaruka (evga dava na grafiku zaruku 10 rokov)

je o kusok vykonnejsia ako R9 270X, R7 370 a vo vsetkych hrach je o 10-15%% vykonnejsia a...

 Fórum: Bazár   Téma: P: 3ks NOCTUA NF-S12B redux 700


Odpovede: 0
Zobrazenia: 372


3ks
maju necely mesiac
v zaruke este 6 rokov (alza)

su perfektne, akurat som ich kupil na vodny radiator a na to nie su urcene

cena za kus = 11e

postou neposielam, predavam aj inde

 Fórum: Bazár   Téma: P: WD green 1000gb


Odpovede: 6
Zobrazenia: 489


neponahla mi to, ak to tu do buduceho tyzdna bude tak kludne 35 osobne

inak fakt je to vyborny disk, mam ho v uplne tichej zostave a neviem o nom.. len mi ho vobec netreba

 Fórum: Bazár   Téma: P: WD green 1000gb


Odpovede: 6
Zobrazenia: 489


no.. je to SATA 2 ... je to dolezite? sata 2 ma priepustnost 300MB/s .. to ti ziadny platnovy disk neda

 Fórum: Bazár   Téma: P: WD green 1000gb


Odpovede: 6
Zobrazenia: 489


100% stav

velmi tichy

zaruka nie je

osobne v BA

40e

 Fórum: Bazár   Téma: I/K CPU i5 +MB ; RAM 8Gb ; GPU do 100€- upgrade PC


Odpovede: 11
Zobrazenia: 900


gtx 580 1,5GB?

 Fórum: Bazár   Téma: K: Grafickú kartu do 100€


Odpovede: 2
Zobrazenia: 421


gtx 580?

 Fórum: Bazár   Téma: P: SSD Kingston HyperX FURY 240GB


Odpovede: 4
Zobrazenia: 651


Vedeli by sme to aj zajtra osobne v ziline zriesit?

 Fórum: Bazár   Téma: K: 5870


Odpovede: 0
Zobrazenia: 306


zdravim, kupim 5870tku, na pamati nezalezi

preferujem osobny odber v BA a tiche chladenie

ponuknite vsetko,

cca 50e podla stavu modelu a tak dalej, velmi individualne

dik

// Spojený príspevok Štv 01.10.15 18:38

neaktualne, prosim lock

 Fórum: Krčma   Téma: Alza zľavové kódy


Odpovede: 2066
Zobrazenia: 207493


nemate prosim niekto 5e kupon? vratim, dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: P: 3ks Phobya 120mm ventilator - cerveny


Odpovede: 0
Zobrazenia: 392


ide o tento ventilator

uz nie su v zaruke

iba osobne v BA

cena je pevna spolu za vsetky tri kusy 15e

 Fórum: Bazár   Téma: P: radiator Phobya G 280


Odpovede: 0
Zobrazenia: 362


ide o tento radiator

uz nie je v zaruke

ako novy

iba osobne v BA

cena je pevna 65e
Stránka: 2 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 75 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF