| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| |
Fórum: Bazár Téma: I/P: i7 980x, evga x58 classified 3, 6x2gb ddr3 2000 kingston |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 891
| i7 980x sixcore 3.33 unlocked evga x58 classified 3 kingston hyprerx 6x2gb ddr3 2000mhz
vsetko v 100% stave, ma to paradny vykon ale prechadzam na mensiu platformu bolo to chladene vodou (mam aj fullcover EK vodny blok na dosku) moznost odskusat a prevziat osobne v BA |
|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| crystaldiskinfo
ssd1

ssd2
 |
|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| prepac ale tvoj zaujem neberiem ako vazny
za 1. neakceptujes cenu, za ktoru tovar ponukam
za 2. neakceptujes sposob prevzatia, ktory vramci predaja navrhujem |
|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| pošli mi prosím výpis z SSD Life. ak je všetko v poriadku ponúkam 45€ plus poštovné.
predavam ich iba osobne v BA
// Spojený príspevok Pia 18.12.15 10:47
Mňa by tiez zaujimal SSD Life, + ako su stare, kde je uplatnitelna zaruka a podobne..
spravim ssd life ked pridem z prace domov, len ne... |
|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| pošli mi prosím výpis z SSD Life. ak je všetko v poriadku ponúkam 45€ plus poštovné.
predavam ich iba osobne v BA // Spojený príspevok Pia 18.12.15 10:47 Mňa by tiez zaujimal SSD Life, + ako su stare, kde je uplatnitelna zaruka a podobne..
spravim ssd life ked pridem z prace domov, len neviem ... |
|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| aha.. tak ano, naozaj  |
|
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| |
Fórum: Bazár Téma: 2 x 250gb 850 EVO |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 1877
| zdravicko,
mam na predaj dva kusy v BA osobnym prevzatim
cena za kus je 80e |
|
Fórum: Bazár Téma: P: iPhone 4S 16gb cierny s iOS 6 - nefunkcna wifi |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 402
| iphone je v perfektnom stave akurat prestala fungovat wifi
este stale je neaktualizovany a bezi na iOS 6
cena 80e osobne v BA |
|
Fórum: Bazár Téma: P: dell Inspiron 7520 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 297
| predam tento notebook
Intel Core i7 3612QM
AMD Radeon HD7730M 2GB
6 GB DDR3
1TB HDD
1366 × 768
win 7 home
uz nema zaruku,
300e |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: chladic na r9 290 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 292
| | zdravicko, zhanam chladic na sapphirku r 290, akykolvek, aj referencny.. ponuknite.. dik |
|
Fórum: Bazár Téma: EVGA GTX 580 1,5GB [vyriešené] |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 597
| |
Fórum: Bazár Téma: K:/ veci do PC- HDD, CPU, MB, skrinka atď. ... |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 370
| | ahoj, ak chces mam 1tb wd green v 100% stave, nemam k nemu doklad, cena 30e |
|
Fórum: Bazár Téma: P: WD green 1000gb |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 489
| |
Fórum: Bazár Téma: EVGA GTX 580 1,5GB [vyriešené] |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 597
| |
Fórum: Bazár Téma: K: mini ntb |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 533
| | ja mam na predaj portege r500 s c2d U, 2gb ram, 160gb hdd a dvomi bateriami (obe vydrz 3 az 4 hodiny) za 190e |
|
Fórum: Bazár Téma: Kúpim grafickú kartu do 100 euro |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 634
| |
Fórum: Bazár Téma: EVGA GTX 580 1,5GB [vyriešené] |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 597
| ako nova, dnes som jej zlepil folie z chladica, bol na nej vodny blok cize vzduchovy chladic sa nepouzival a ventilator teda nie je opotrebovany
komplet balenie + zaruka (evga dava na grafiku zaruku 10 rokov)
je o kusok vykonnejsia ako R9 270X, R7 370 a vo vsetkych hrach je o 10-15%% vykonnejsia a... |
|
Fórum: Bazár Téma: P: 3ks NOCTUA NF-S12B redux 700 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 372
| 3ks maju necely mesiac v zaruke este 6 rokov (alza)
su perfektne, akurat som ich kupil na vodny radiator a na to nie su urcene
cena za kus = 11e
postou neposielam, predavam aj inde |
|
Fórum: Bazár Téma: P: WD green 1000gb |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 489
| neponahla mi to, ak to tu do buduceho tyzdna bude tak kludne 35 osobne
inak fakt je to vyborny disk, mam ho v uplne tichej zostave a neviem o nom.. len mi ho vobec netreba |
|
Fórum: Bazár Téma: P: WD green 1000gb |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 489
| | no.. je to SATA 2 ... je to dolezite? sata 2 ma priepustnost 300MB/s .. to ti ziadny platnovy disk neda |
|
Fórum: Bazár Téma: P: WD green 1000gb |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 489
| 100% stav
velmi tichy
zaruka nie je
osobne v BA
40e |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K CPU i5 +MB ; RAM 8Gb ; GPU do 100€- upgrade PC |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 900
| |
Fórum: Bazár Téma: K: Grafickú kartu do 100€ |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 421
| |
Fórum: Bazár Téma: P: SSD Kingston HyperX FURY 240GB |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 651
| | Vedeli by sme to aj zajtra osobne v ziline zriesit? |
|
Fórum: Bazár Téma: K: 5870 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 306
| zdravim, kupim 5870tku, na pamati nezalezi
preferujem osobny odber v BA a tiche chladenie
ponuknite vsetko,
cca 50e podla stavu modelu a tak dalej, velmi individualne
dik
// Spojený príspevok Štv 01.10.15 18:38
neaktualne, prosim lock |
|
Fórum: Krčma Téma: Alza zľavové kódy |
Odpovede: 2066 Zobrazenia: 207493
| | nemate prosim niekto 5e kupon? vratim, dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: P: 3ks Phobya 120mm ventilator - cerveny |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 392
| ide o tento ventilator
uz nie su v zaruke
iba osobne v BA
cena je pevna spolu za vsetky tri kusy 15e |
|
Fórum: Bazár Téma: P: radiator Phobya G 280 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 362
| ide o tento radiator
uz nie je v zaruke
ako novy
iba osobne v BA
cena je pevna 65e |
|