zdravim mam taky problem ze akoby mi natahovalo obraz do prava robilo take tienetmavych ploch nechapem cim to moze byt prikladam foto z ktoreho by to malo byt vidno a aj nastavenia karty monitor je asus w222 graficka kartta sapphire 3850 512mb ddr3
EDIT: tak foto nepridam pretoze nemozem najst usb..
