Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 12 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.05.13
Prihlásený: 05.06.13
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 04.06.2013 23:02

Je to smutne ked sa clovek stretava s coraz vacsou aroganciou krasne to zhrnuje wiki arogancia (je dôsledkom vrodených, genetických faktorov, ktoré vyvolávajú automatické nepriateľské reakcie namierené proti druhýmmedzi ludmi) mozte posudit "A ten referer v linku si zabudol omylom, však? Láskavo si to niekam strč a ak sa tu objavíš s ešte jednou takou témou, tak ťa rovno pošleme niekam."
moja tema bola- http://www.pcforum.sk/cloud-od-copy-klon-dropboxu-15-gb-free-plus-5-gb-vt151696.html na jeho odpoved velmi priatelsku som reagoval jeho stylom komunikacie .

//tema presunuta, nauc sa zaradovat prispevky.jtbs


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Arogantna komunikacia od moderatora

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.06.2013 23:10

Nie je arogancia práve to, že človek vedome ignoruje podmienky užívania služby, s ktorými súhlasil pri registrácii?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.05.13
Prihlásený: 05.06.13
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.06.2013 23:23

Mne je hlavne luto a chcem na to poukazat ze mnoho krat ked som tu cital rozne prispevky uzivatelia dostavali podobne arogantne odpovede od moderatorov za svoje "chybne" prispevky. Mojim zaujmom nebolo vedome nic porusit. Mnoho krat som mal moznost vydiet ako ludia zmenili retoriku svojho prispievania potom co boli atakovany. Stalo sa tu standartom na tomto fore byt arogantny k tym ktori spravia chybu ci uz vedome alebo nevedome.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.06.2013 23:36

Ak tu clovek pride len s jednym cielom (robit si reklamu), tak sa nemoze cudovat, ze sa k nemu spravaju ludia arogantne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.05.13
Prihlásený: 05.06.13
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.06.2013 0:04

Ja si myslim a nie som sam ze sa cudujem ak niekto cudzi sa vyjadruje hanlivo. Mne to nepride eticke sa vyjadrovat hanlivo. Mojim zamerom bola ponuka nie reklama. Ponukol som informaciu ze existuje cloud s free 15Gb kapacitou ten ktory nie je skupi na vzajomnu vypomoc po registraciu cez moj link obdrzi dalsich 5Gb free. Ako som spravne pochopil na tomto fore sa tresta vypomahanie si navzajom.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.06.2013 0:10

Nie, nepochopil si spravne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.05.13
Prihlásený: 05.06.13
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.06.2013 0:19

Z mojho pohladu to chapem tak ako som to napisal v hore uvedenych prispevkoch. Odpovedat arogantne za pomoci hanlivosti je polutovaniahodne.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Arogantna komunikacia od moderatora

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.06.2013 0:49

Citácia:
Mojim zaujmom nebolo vedome nic porusit.

...ale porušil si. Chceš povedať, že nevedome? Že si pri registrácii nevedome odignoroval pravidlá, ktorých pochopenie a súhlasenie s nimi je podmienkou získania členstva na fóre? Tebe dáva niečo takéto zmysel? Pokiaľ prekročíš autom povolenú rýchlosť, povieš policajtovi, že prepáčte, nenaštudoval som si zákon? Poznáš to: nevedomosť neospravedlňuje.
Nie, miesto toho, aby si si priznal chybu sa tu ešte vypisuješ o tom, aký je svet krutý, že ty chudáčik si sem len dal referral link, ktorým si chcel pomôcť iným a zlý zlý moderátor ti to zahodil do koša...

Pokiaľ by si bol na jeho mieste ty a DENNE by si sa tu stretával s ignorantmi, ktorým je problém prečítať základné pravidlá, asi by si tiež nebol najpríjemnejšou bytosťou pod slnkom... Skús sa na to pozrieť aj z druhej strany, nie si tu sám, netočí sa všetko okolo teba ;) Ak to tu má fungovať, nejaké pravidlá byť musia.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.05.13
Prihlásený: 05.06.13
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.06.2013 1:38

Skus si este raz precitat moje prispevky walther ... inac neni zmysel dalej diskutovat. Aj z tvohjo vyjadrovania citit to co ma toto forum napisane v pravidlach : Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Arogantna komunikacia od moderatora

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 26.03.24
Príspevky: 7076
Témy: 85
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 05.06.2013 3:46

Uhm. Toto je internet, ak sa ta dokaze dotknut nieco co niekto napise na internete, tak by som odporucal odpojenie. Neber to ako urazku, ale ako dobru radu. Ako vobec mozes brat v podtaz nazor/aroganciu/nerijemne spravanie od niekoho koho nepoznas a ani ti na nom nezalezi? Co po tom ze niekto povedal nieco osocujuce? Sa na tom mozes zasmiat a ist dalej, alebo tu riesit primitivizmus ludi. Tak ci onak, citujem a mozno trochu parafazujem 4chan:"Vyhrat hadku an internete je ako vyhrat paraolimpiadu. Sice si vyhral, ale aj tak si postihnuty."

Na druhu stranu mozes skusit pochopit aj podrazdenie moderatorov, ktory den co den musia dohliadat na to aby ludia ako ty alebo ja, ktory necitali licencnu zmluvu a/alebo pravidla ktore odsuhlasili pri registracii, dodrziavali prave tieto pravidla. Nohovoriac a obmedzenosti podaktorych ludi. To by vytocilo aj najskalnatejsieho stojika.

Alebo ak si nebodaj niekedy robil servisneho technika alebo "ajtaka" vo firme a ludia za tebou chodili s kazdou prkotinou ktoru, v lepsom pripade nevedeli vyriesit, v horsom sami zapricili, tak si takyto prchky a neprijemny pristup k ludom ktory robia hluposti/nespravaju sa podla dohody zarucene vybudujes.

//pani tema je uz presunuta do SPVF a teda je diskusia medzi uzivatelmi vylucena.jtbs







_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA Powercolor VEGA56 + Raijintek Morpheus II | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: DELL inspiron 7537 i7 4500U, 16GB RAM, nv750, FHD IPS,Crucial M4 128GB | ARCH x64 & Surface Go 8/128 &
Mobil: LG v40 ThinQ (2018) & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Arogantna komunikacia od moderatora

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.06.2013 11:21

Rastolik - ktoré tvoje príspevky si má prečítať? Tie, čo si mi napísal v SS?
Citácia:
si len curo

Čo bolo urážlivé na tom, že som ti povedal, aby si si ten svoj affiliate link niekam strčil? Ty sem prídeš, robíš z nás hlupákov, čakáš, že niekto, kto sa nevyzná, ti na ten link klikne a ešte sa hráš na urazeného? Potom vypisuješ cez SS správy, ako keby si mal 12 rokov.
Denne vidím na rôznych weboch podobne arogantných ľudí, ako si ty. Všade pchajú svoje affiliate linky a lákajú na to ľudí, ktorí sa až tak nevyznajú.
Okrem toho - bol to tvoj prvý príspevok, ako sa mám pozerať na človeka, ktorý príde na toto fórum a hneď robí reklamu?

Každopádne, za svoju SS si si vyslúžil druhý BP v priebehu dňa, takže diskusia z tvojej strany je už bezpredmetná.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.13
Prihlásený: 06.06.13
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2013 1:14

Len take info curo nema nic spolocne s čur.. Si vygoogli co je curo, aj ked tvoje ponimanie sa mi paci viac lebo odzrkadluje teba.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 12 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Post Moderátora

v Správy pre vedenie fóra

6

2029

18.02.2012 12:02

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. PRE MODERATORA killer

v Správy pre vedenie fóra

2

610

13.08.2013 20:13

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako sa zbaviť neschopného moderátora

v Krčma

4

742

21.12.2011 14:15

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. komunikacia WIN98

v Operačné systémy Microsoft

3

547

09.10.2008 20:18

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Arduino komunikácia

v Mikropočítače

0

967

27.10.2022 15:39

miluk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Odchadzajuca komunikacia

v Antivíry a antispywary

0

539

06.03.2011 13:19

kilayla Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. USB komunikacia

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

1075

21.06.2010 12:17

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VB6 - vzdialena komunikacia

v Delphi, Visual Basic

20

1398

22.02.2011 22:46

stopa27 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. IP komunikácia v C#

v Ostatné

0

618

30.11.2022 19:59

Jakubs_Noobz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Python + komunikacia s webom

v Perl, Python, Ruby, CGI

2

1626

06.06.2009 22:10

stanke Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Komunikácia FLASH a Javascript

v Ostatné

4

334

30.01.2013 12:58

weroro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. komunikacia cez USB v PHP

v PHP, ASP

3

628

29.06.2016 12:42

PepperSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SW - komunikacia mobilu s PC

v Audio programy

2

769

31.05.2008 22:22

Seth Sparrow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LAN hlasova komunikacia v OS Vista

v Sieťové a internetové programy

2

466

08.02.2009 12:03

lukas_luigi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Komunikacia po sieti prosim o radu

v Sieťové a internetové programy

2

758

20.12.2008 23:48

lama01 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android s Arduinom/ESP32 - vzájomná komunikácia

v Android, iOS, Windows Phone (Mobile)

1

1070

26.10.2021 12:14

sento01 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra