Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2010 21:43

Kedy už pochopíte že antiApple a antiWindows k ničomu nevedie? Windows sa zameriáva na úplne inú cieľovú skupinu. Je to super systém do domacností, do podnikov. Apple je vždy imidžovka. Robí špeciálne produkty, ktoré tu ešte neboli, alebo prerobia existujúce úplne inak. Typickým príkladom je iPod a iPhone. Koľko je na svete mp3jek? Desaťtisíce ale koľko z nich má dotykové otočné koliesko? iPod. Keď si zoberiete praktickú časť, tak vždy so sebou máte mobil, netreba Vám prehrávač, no aj napriek tomuto faktu sa stal iPod "slávnym" práve imidžom, ktorý sa snaží odkopírovať Microsoft svojím Zune. Mal som možnosť iPod držať v ruke ... super vec .. keby neexistovali mobili tak prečo nie?

iPhone? To je imidž na druhú. Koľko sa doter vyrobilo mobilov? Stotisíce. Ktorý z nich má najpremakanejší dotykový displej? iPhone. Opäť na bežné používanie tomu chýba ešte veľa a aby ste z toho spravili použiteľný phone musíte nainštalovať kopu app, ale to je nepodstatné, lebo opäť máte mobil, ktorý má len jedno tlačidlo a najlepší dotykový display - ide o image.

Mac Book - v súčastnej dobe dosť namakané stroje, ale opäť nemáte také možnosti a také portfólio ako pri Windows, ale to ide bokom, pretože máte ten najtenší notebook s podstate najvyšším výkonom, obrovským displejom atď.

Windows práve naopak je "mothership" to znamená, že by mal a darí sa mu to, uspokojiť čo najväčšiu vrstvu užívateľov. Existojú naňho milióny (povedal by som až bilióny programov) dá sa povedať na všetko. Musí byť kompatibilný s HW, zatiaľ čo Mac s tým problémy nemá, keďže on si HW vyrába. Windows by mal byť prístupný a mal by naňom vedieť robiť 8 ročný chlapec i 70 ročná babka i deti v Afrike.

Čiže zhrniem to Apple je imidž a pre moderných ľudí je imidž dosť dôležitý, preto ich láka Apple. Windows je praktickejší a použitelnejší je pre väčšiu vrstvu ako Apple. Linux to je geniálna vec na server, ale ako desktop zatiaľ v mojích očiach dosť stroskotáva.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2010 21:59

Odkedy si Apple vyrába HW? Aj pred tým, než používali Intel Core2Duo nemali svoje procesory, mali IBM PowerPC. V iPhone je ARM9, čiže znova nie ich procesor. Grafiky sú nVidia/ATi atď... Navyše iPhone už dávno nemá najpremakanejší displej, kapacitné displeje s multitouch už majú viacerí výrobcovia.

A teraz, prečo by som mal platiť viac za vec ktorá je menej použiteľná, nemá tak dobrú podporu aplikácií, a nepriateľskejšie GUI ako Windows? Image ti zabezpečí aj hocijaký drahší notebook s kovovu chassis, ak ti ide len o to... (aj keď neviem ako si môžeš zabezpečiť image notebookom). Z mobilov je takisto lepší výber ako iPhone - je síce zrejme jeden z najvýkonnejších mobilov, ale cena je znova astronomická - radšej siahnem po niečom viac funkčnom a lacnejšom z iných dielní (no pritom rovnako "cool")







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2010 22:47

Tak pokiaľ viem tak Apple má inú štruktúru ako PC, preto sú schopný vyrabať tie svoje monitory :D Samozrejme niektoré komponenty ale užívatelia Applu dostanú daný produkt nie skladačku, čiže tie Mac OS X sú stavané iba na určitý HW, nie na tak širokú škálu ako Win.

Ja osobne som zástanca Win a nemám ani jednu vec Apple. Dennodenne sa s nimi však stretávam, takže to viem, dá sa povedať, objektívne posúdiť.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.01.2010 23:52

Nie, Apple od zavedenia Intel Core2 používa x86, resp. x86-64, predtým mali IBM PowerPC a to bola nejaká RISC architektúra ale neviem aká. Vtedy bol aj Mac OS šitý viacmenej na mieru, teraz má UNIXový základ.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 11:01

Citácia:
radšej siahnem po niečom viac funkčnom a lacnejšom z iných dielní (no pritom rovnako "cool")


to si vystihol, ludia nadavaju na apple lebo si to nemozu dovolit, na tu funkcnost je to mozno moc penazi a alternativu si vzdy najdes, tak ako to bolo s quad-core ktory bezny uzivatel nevyuzil, lebo to malo vyuzitie asi v dvoich aplikaciach...boli ludia ktory mali dost penazi na to aby si to kupili ak kvoli tym dvom aplikaciam ... preco si ludia kupuju Porsche ? ved rychlostne limity splna kazde nove auto a kludne sa tam zmestia aj s favoritom ... skus sa na to nepozerat len zo svojho pohladu...ja tri prdele penazi nemam, takze na macbook ani nemyslim a moj sen je nieco v style HDX, no mat tri prdele penazi, tak si ten macbook kupim ...

a ako to bolo spomenute, to iste tu bolo s iPhonom ... a doteraz je mnozto ludi ktory by ho nevymenil za nic, vratane mna a ja fanusikom apple rozhodne nie som ... nehovoriac o tom ze kazdy noivy pristroj s nim porovnavaju a neustale vychadza nejaky "iPhone killer"


Naposledy upravil Johnnny dňa 29.01.2010 11:05, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 11:05

eXistenZ píše:
A teraz, prečo by som mal platiť viac za vec ktorá je menej použiteľná, nemá tak dobrú podporu aplikácií, a nepriateľskejšie GUI ako Windows?
Aky je problem dat si dualboot? A s tym GUI by som si nebol az taky isty, ze ho windows ma lepsi. Ide tu aj o image ale nie len o to. Ukaz mi nejaky ntb, ktory ma taky skvely touchpad + podsvietenu klavesnicu+ vydrz baterky cca 7:30hod za cenu cca 32k...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 11:36

Vieš, ja preferujem hlavne dobrý pomer cena/výkon a nie hovadinky s ktorými môžem tak maximálne machrovať pred ostatnými - touchpad nepoužívam, vždy len z núdze, inak používam bezdrátovú myš, pretože robiť niečo seriónejšie s touchpadom je vždy utrpenie. Podsvietená klávesnica je blbosť, bez akéhokoľvek svetla sa pozerať na obrazovku a vysvietené klávesy - to budeš v 40tke slepec, úplne si tým vyžerieš oči. Jediná výhoda je naozaj výdrž batérie, ktorú majú skvelú.

2Johnny - ono aj keby som si mohol dovoliť iPhone, tak neviem či by sa mi chcelo platiť toľko peňazí za prístroj, ktorý v základe vie prd, a musel by som si ho hneď vylepšiť nejakými aplikáciami, ktoré musím kúpiť, aby z toho bola plnohodnotná mašina. Čiže ja mať "tri prdele peňazí" beriem Lenovo ThinkPad a niektoré z HTC, poprípade LG Arena (niesom vysadený na to aby musel mať mobil nutne "systém").







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 12:13

Ok mozno si s tym vyzeriem oci,co silne pochybujem, kedze si nastavujes silu podsvietenia, a ked si to das na minimum, tak ti to urcite neskodi, no vobec to nepovazujem za hovdainku s ktorou mozem machrovat. A neviem ako ostatny, ale ja necitim potrebu machrovat pred niekym aky mam ja ntb a iny ho nemaju, kupujem ho pre seba nie pre inych. :roll:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 12:47

eXistenZ píše:
Vieš, ja preferujem hlavne dobrý pomer cena/výkon a nie hovadinky s ktorými môžem tak maximálne machrovať pred ostatnými - touchpad nepoužívam, vždy len z núdze, inak používam bezdrátovú myš, pretože robiť niečo seriónejšie s touchpadom je vždy utrpenie. Podsvietená klávesnica je blbosť, bez akéhokoľvek svetla sa pozerať na obrazovku a vysvietené klávesy - to budeš v 40tke slepec, úplne si tým vyžerieš oči. Jediná výhoda je naozaj výdrž batérie, ktorú majú skvelú.

2Johnny - ono aj keby som si mohol dovoliť iPhone, tak neviem či by sa mi chcelo platiť toľko peňazí za prístroj, ktorý v základe vie prd, a musel by som si ho hneď vylepšiť nejakými aplikáciami, ktoré musím kúpiť, aby z toho bola plnohodnotná mašina. Čiže ja mať "tri prdele peňazí" beriem Lenovo ThinkPad a niektoré z HTC, poprípade LG Arena (niesom vysadený na to aby musel mať mobil nutne "systém").


ako ja to beriem, tiez si to nemozem dovolit, na iPhone mi nic nechyba a stiahnute aplikacie(povedzme ze ich nemam celkom legalne) su vsak podla mna na vyssej urovni ako na inych pristrojoch ... HTC som v ruke nemal ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 13:13

Apple ma podla mna sice síce dobrú filozofiu, ale napr. iPhone, s ktorym mam dost skusenosti na niekolko fatálnych chýb. Napr. ten BT chcem si nieco poslat s kamaratom neda sa. preco? nahodou by si mohol poslat pesnicku, ktora nieje legalna. A takych veci je tam vela. Preto teraz radsej pouzívam Omniu s WM 6.5, s ktorou som omnoho viace spokojný.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 24.09.06
Prihlásený: 15.07.23
Príspevky: 1427
Témy: 37
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 16:15

Dúfam, že 4. generácia iPhone-ov nebude pre mňa takým sklamaním ako iPad.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 17:19

Naozaj som este nikde nevidel konkretne veci ktore ludom na iPhone chybaju a vadia.Hm?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 17:23

Prave som si cital predchadzajuce strany a tento post ma fakt dobre pobavil
C1rki2 píše:
a to že nemajú extra vymakané dotykové ovládanie, ktoré náhodou je si myslím tiež len na imidž je detail

ano kupim si mobil s dotykovym ovladanim, a je mi jedno ako bude reagovat, hlavne, ze to ma dotykovy displej nie? :roll:

eXistenZ píše:
touchpad nepoužívam, vždy len z núdze, inak používam bezdrátovú myš, pretože robiť niečo seriónejšie s touchpadom je vždy utrpenie.
Odkedy mam mac externu mys vobec nepouzivam akurat na photoshop. S tymto touchpadom je to dokonca viac pohodlne ako s mysou, pretoze reaguje na rozne gesta ktore ti zobrazia plochu, pri surfovani spet a dopredu etc, co bezna mini mys k ntb nedokaze.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 17:52

Reagovať reagujú dobre všetky dotykové mobily, dokonca aj môj zastaralý LG Viewty ešte s odporovým displejom sa ovláda dobre, myslím že mal skôr namysli multitouch.

K tomu touchpadu, je lepší ako klasické touchpady, no ani ten najlepší touchpad nemá na klasickú myš. Gestá? Rýchlejšie klikneš ako vyčaruješ gesto...







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:16

Ak keď nie som fanda jablčných výrobkov (keby to počul majster, tak by som ale dopadol ..) musím uznať, že v poslednej dobe sa im darí viac ako inokedy.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:22

Sice iphon nemam, ale mal som ho v ruke, a rychlost reakcie a takisto citlivost na dotyk sa s lg neda porovnavat.

Ak mas klasicku ntb mys a chces ist spet, co je rychlejsie? Ist s mysou hore na tlacitko spet alebo potiahnut 3prstami do lavej strany? Ist s mysou hore do rohu
plochy alebo potiahnut 4prsty hore a zobrazit plochu? Samozrejme na pracu s grafikou etc je mys lepsia ale pre bezne pouzivanie je urcite tento toucpad lepsi.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:31

Späť idem klikom na pravé a ľavé tlačítko naraz, hocikde v opere a áno, rýchlejšie je zísť s myšou dole do rohu ako ťahať štyrmi prstami po touchpade :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:36

Nema zmysel sa bavit o tom s ludmi, ktory to v zivote nevyskusali, sa stavim, ze je to rychlejsie s touchpadom ako s mysou , ale nevadi. ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:37

Vyskúšal a nie raz... Inak by som o tom nepísal, no je samozrejmé, že ten kto si macbook kúpi naň nebude nadávať... Pretože to bola jeho voľba :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:52

Okrem ntb mam aj desktop s win7, a aj ked to takisto bola moja volba, obcas nan nadavam :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:56

ex vidis a mylis sa.Mal som SE a nadaval nan,mal som Siemens a nadaval nan a aml som aj Nokie a nadaval na ne a teraz mam iPhone a som nadmieru spokojny.Dokonca aj teraz s neho pisem,v pozadi pusteny iPod,Push maily a push beejive kde mam icq a ine chat prkotiny a stale to zvlada.Moj sef behal 2 tyzdne po shopoch a akusal rozne mobili aj N97 a sam sa vyjadril ze taky user nonfriendly phone nechce.Vsetky pracovne fotky mu posielam rovno z iphonu mailom a rozpisi robim v quickoffici cestou z prace a do prace.Cely reklamscny postup som napisal v iPhone a poslal mailom a kolegine vytlacili a dodnes sa stale pouziva.Ked si vsimnes tak naozaj maloktory majitel apple vyrobku sa ide haxat a urazat v temach o inych znackach a neuraza ine znacky.Nehlada zbytocne chybi onych produktov pretoze je nadmieru spokojny s tym co ma a viac mu neni treba.Tak tu uz prestante s tym aky je apple a jeho vyrobky zle a podobne ked sa len iPhonov predala niekolko desiatok milionov kusov a 2G este stale v pohode frcia a ako jedna z mala firiem stale rastie a vykazuje zisk.Cim to asi bude?Zeby iba klamlivou reklamou a nedokonalymi a nedorobenymi vyrobkami ktore su vhodne iba ako tazitko?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 24.09.06
Prihlásený: 15.07.23
Príspevky: 1427
Témy: 37
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 18:58

Trackpad je vynikajúci, za pol roka čo mám Macbook Pro som mal externú myš zapojenú možno 3-4 krát aj keď ju mám vedla booku na stole.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 19:19

s tym LG ste to prehnali ... porovnavat iPhone s niecim na com pisem sms ceruzkou je trosku ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 19:22

xxxpower2 ja sa mýlim? To, čo som písal je môj názor, tamto je zase tvoj názor. Bodaj by si nebol s telefónom za toľké peniaze spokojný, asi tak to poviem. No to, čo dokáže iPhone, dokáže aj mobil za menšiu čiastku s rovnako kvalitným spracovaním, s operačným systémom atď. Čiže áno, výrobky Apple predáva (hlavne) ich značka, no ak si spokojný, tak fajn, nik ti to neberie.

Btw, nikde nepíšem, že chcem porovnávať kvalitu dotykáča trojročného Viewty a nového iPhonu, pretože sa od seba diametrálne líšia - už len z toho hľadiska, že iPhone má dotykáč založený na odernejšej kapacitnej technológií a Viewty na odporovej. Len hovorím, že ani trojročné Viewty na tom nieje najhoršie - mne sa ovláda celkom pohodlne (a dokonca má aj multitasking).







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 19:26

To neries .Pre niekoho bude iPhone vzdy zly a to uz len preto ze je to jablcko.Pre dalsich preto ze nan nemaju a pre dalsich zas predo ze JBP-jedna babka povedala....Ten kto ho ma aje s nim spokojny nema co riesit.
Apropo ten tablet sa mi stale viac a viac paci.Moze byt super na tom pocuvat hudbu a robit ine veci a som zvedavy co bude ten iPhone OS zac.Zeby uz uplne na nom zatrhli JailBrake?Bo ako vidim tak GeoHot sa uz nudi a pusta sa do inych veci ktore crackuje ci co to vlastne robi


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 19:38

xxxpower2 píše:
Ten kto ho ma aje s nim spokojny nema co riesit.


To by som ani nepovedal. Ja teda spokojny vobec nejsom a poznam dalsich ludi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 20:01

Ako som si tu všimol tak niekto v tom vidi nafuknuty iPod Touch, niekto to porovnava s netbookmi, a ďalší nariekajú, že to nemá hento, alebo tamto... Ja hovorim, že iPad bude mať určite uspech, tak ako to bolo, a je pri iPode a iPhone... :) Možno to nepride hneď, a tak rychlo, ale ak si ľudia uvedomia, že toto zariadenie nieje o tom, koľko to ma, alebo nema vstupov/vystupov/slotov, ale že je to cele o obsahu, a hlavne o obrovskom potenciale, ktori maju vo svojich rukach vyvojari aplikacii, a ktori môžu iPad posunúť na oveľa vyššiu úroveň, oveľa vyššiu ako to bolo pri iPhone/iPode Touch... A ak sa ešte rozbehne biznis s knihami/učebnicami/časopismi cez iBookstore, bude to rovnaka zlata baňa pre Apple ako je v súčastnosti iTunes Store/App Store...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 20:03

xxxpower2 píše:
Pre niekoho bude iPhone vzdy zly a to uz len preto ze je to jablcko.


Osobne jediná vec, čo mám celkovo proti iPhone je cena... ako povedal eXi, rovnaké funkcie a kvalitu ponúkajú x ďalších modelov za nižšiu cenu ;)

iPad samozrejme bude úspešný ale u nás sa tak predávať určite nebude, no zas určite si dovolím tvrdiť, že spustí predaj tabletov iných ,,dostupnejších" značiek u nás ;)


Naposledy upravil Cirky dňa 29.01.2010 20:04, celkovo upravené 1






_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 20:04

William píše:
To by som ani nepovedal. Ja teda spokojny vobec nejsom a poznam dalsich ludi.


Nevies citat poriadne?Ked si neni spokojny tak poznam hned aspon 10 ludi ktori ho od teba za dobru cenu kupia

C1rki2 píše:
Osobne jediná vec, čo mám celkovo proti iPhone je cena... ako povedal eXi, rovnaké funkcie a kvalitu ponúkajú x ďalších modelov za nižšiu cenu ;)


Keby nema taku cenu tak by ho mal kazdy pako a to este len potom vyzera.... :jaw:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Apple uviedol novy tablet iPad

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2010 20:14

Aha, čiže ospravedlnením pre cenu iXxxx produktov je to, že inak by ho mal každý "pako" :) To je fajn vedieť, že teraz ho majú len samí múdri ľudia a my pakovia si ho nemôžeme dovoliť... Ach jaj.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple iPad 2 16gb WiFi novy

v Predám

0

1745

05.06.2011 0:34

nikiviro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Novy Apple Ipad Air M1 64GB cellular

v Predám

0

502

22.09.2022 9:47

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Nexus 7 alebo Ipad mini (tablet do 300 eur)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Mobilné zariadenia

85

2788

25.11.2013 21:59

Lozty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:  Apple iPad Air3 64GB + Apple Pencil + Smart Cover

v Predám

0

956

06.03.2022 9:21

Lubos223 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple iPad Pro 10.5” 256GB Space Gray Cellular / Apple Pencil / Smart keyboard

v Predám

3

1460

22.04.2022 6:06

maiob Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Ipad 4

v Mobilné zariadenia

3

994

16.11.2012 17:51

Peterson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPad mini (rada)

v Smartfóny a tablety

14

1505

05.07.2013 22:07

milosenko Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I: Apple Ipad 4

v Informujem sa

1

606

06.04.2014 21:12

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple Ipad vs Asus transformer

v Mobilné zariadenia

11

845

19.08.2011 16:00

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Špekulácia: Apple predstaví iPad Mini

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

45

3198

09.10.2012 17:06

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: púzdro na apple ipad

v Predám

4

357

02.10.2020 13:09

Fursdy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predám Apple iPad mini 16GB

v Predám

1

598

05.11.2014 21:43

Adam.sk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Apple Ipad 2 16GB

v Informujem sa

0

470

12.12.2014 10:23

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. tablet,ipad

v Mobilné zariadenia

3

323

20.09.2012 19:59

patrice Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P/I: Lacno Apple Ipad 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Predám

32

1494

03.02.2015 22:26

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 95 fungujúci na Apple iPad

v Novinky

3

787

18.04.2010 20:18

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra