Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 507 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 11:33

Ano, v tomto sa zhodneme, mal som aj prvý Galaxy, ale bohužial sa ani nepamätám, ako ten touchwiz vyzeral, nakolko som tam hneď dal custom ROM, to čo ale chcem povedať je, že tieto veci sa bežne dejú, a konkurencia sa zvykne brániť novými nápadmi, ktoré presvedčia aby zákazníci kupovali ich výrobky a nie konkurenčné. Lenže Apple od roku 2008 nevymysleli v mobilnej oblasti totálne nič. Ich predaje sú založné na povesti, mene a zvyku zákazníkov. Samsung posunul mobilný telefón ďalej po technickej stránke, volakedy sme mohli diskutovať, či je napríklad HTC Desire lepšie ako iP 3GS, ale dnes už nikto kto sa do toho rozumie nepovie že je iP 4S tehnicky lepší ako Galaxy S III, niekomu možno viac vyhovuje, ale Galaxy S III je lepší pravdepodobne vo všetkom. Apple proste zaostáva, aj keď kvoli sfanatizovaniu zákazníkov až tak nepociťuje a snaží sa to zvrátiť patentmi, čo im patentový úrad hlce a stavia sa proti prirodzenej funkcii trhu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 11:35

Daron:

kukni si tie patenty riadne nech vies o com to je...lebo sa spravas ako antiapple ovca:)

http://www.google.com/patents/USD593087

http://patentsolutions.net/uncategorize ... 677-patent

A jedna sa o priemyselny dizajn ked uz....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.03.11
Prihlásený: 14.08.15
Príspevky: 703
Témy: 7
Bydlisko: Kežmarok
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 11:41

Cirky píše:
Ja som zas čítal že za konkrétne Galaxy Ace, Galaxy S a II sa odškodné vyplácať nebude ohľadom dizajnu telefónov...

jo ale mas tam LTE verzia SGS II , teda tie co sa predavali hlavne v USA.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 08.10.07
Príspevky: 265
Témy: 45
Bydlisko: Linz
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 11:46

Technicky lepsi? V dnesnej dobe je to pre mna vylozene o UI a OS. Na kecy ako 4 jadrovy procesor a 11 MPX fotak z vysoka seriem, clovek ktory to berie v uvahu je pre mna idot(mam na mysli high end a bez urazky). Neviem v com asi tak iPhone 4S zaostava za Samsungom s S III?, jedina vec co mi vadi je uz maly displej. To je aj dovod, preco mam uz pomaly 3 roky 3gsko, ale nejak nevidim, ze by ten mobil nejak strasne zaostaval za sucastnou konkurenciou.

Skor by som u mobilu ocenil vyssiu vydrz, mensiu vahu a podobne parametre. Ale to su veci ktore vyrobcov nejak netrapia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 11.11.08
Prihlásený: 30.01.23
Príspevky: 1498
Témy: 131
Bydlisko: Veľké Kapuš...
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 11:54

vyjadrenie Samsungu :

Kód:
V úplně jiném tónu samozřejmě reagoval Samsung, opět dle Cnetu: Na dnešní rozhodnutí se nelze dívat jako na vítězství Applu, ale jako na ztrátu amerických uživatelů. Povede k menšímu výběru, k menším inovacím a snad i k vyšším cenám. Patentová práva mohou dát jedné firmě monopole nad čtverci s kulatými rohy nebo nad technologiemi, kterou Samsung a jiné firmy neustále rozvíjejí.


od kedy sa kopirovanie povazuje za inovaciu ? ze sa zabrzdi vyvoj ? idioti , doteraz bol brzdeny vyvoj kedze nic nove nepriniesli vsetko len kopirovali , prave teraz sa to moze zmenit , kedze nemozu kopirovat tak musia prist niecim novym , nove myslienky , nove napady , akoze znacku Samsung som nikdy nemal v laske ale taketo vyjadrenia nech si nechaju pre seba , teraz maju sancu ukazat co vedia sikmooky ludkovia z koreji kedze kopirovat kazdy debil vie ,







_________________
PC: 27" HP All in One 27-N103NC - 4th Generation Intel® Core™ i7-4785T CPU 2.20 GHz , 8,00GB DDR3, 120GB SSD Patriot + 2,5" 2TB Maxtor (Samsung) M3 Portable HDD
KEYBOARD/MOUSE: Microsoft Wireless Desktop 800 USB CS/SK OS: Windows 10 Home x64
PHONE:
Samsung Galaxy S10+ White 128GB TV: Samsung LED SMART TV UE40ES5500 CONSOLE: Xbox One 500gb
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 11:59

Podla mňa sú idioti zase iní, takéto slová do kultivovanej diskusie a argumentácie nepatria. To, že zaostáva po HW stránke uznávajú všetci, lepší je vo všetkom - CPU, dislej, možnosť inštalácie SD kraty... kvli UI a OS som presne napísal, že niekomu môže viac vyhovovať, možnosti UI u Andoridu sú už pre stredne pokročilého užívatela ďaleko neporovnateľne väčšie ako u iOS, ale uznávam, že niektorí užívatelia môžu viac oceniť jednoduchosť iOS.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 08.10.07
Príspevky: 265
Témy: 45
Bydlisko: Linz
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:00

To su len kecy pre fanusikov Samsungu na to, aby to mohli pouzite pre pripadny clanok a v diskusiach. Rovnako ako dokazy, ktore boli sudcom zamietnute a nasledne Samsungom vypustene pre verejnost na rozsirenie vseobecneho odporu voci spolocnosti.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:02

Spartan.Ex píše:
Apple proste zaostáva...

No schvalne daj v com podla teba zaostava. Mam doma HTC One X a v porovnani s iP 4S nema nic extra, co by som vyuzil (jedine, ze by One X podla teba tiez zaostaval) . Mozno tak NFC, ktore zatial tu u nas aj tak nevyuzijem.

edit: Ach jaaaj, ten HW, nuz to Androidaci nikdy nepochopia. :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:03

Spartan.Ex píše:
Podla mňa sú idioti zase iní, takéto slová do kultivovanej diskusie a argumentácie nepatria. To, že zaostáva po HW stránke uznávajú všetci, lepší je vo všetkom - CPU, dislej, možnosť inštalácie SD kraty... kvli UI a OS som presne napísal, že niekomu môže viac vyhovovať, možnosti UI u Andoridu sú už pre stredne pokročilého užívatela ďaleko neporovnateľne väčšie ako u iOS, ale uznávam, že niektorí užívatelia môžu viac oceniť jednoduchosť iOS.


Zbytocne sa snazis :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:04

Sak prave aj tak trieska hluposti :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 07.04.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:06

No neviem ako vám. Ale mne sa páči design Samsungu viac ako Apple... Nehovorím, taký macbook by som určite prijal... Ale iPhone sa mi nepáči.. ale vôbec..
Galaxy S, S2 a hlavne nový S3 sú podľa mňa krajšie telefóny. Mne príde ten iPhone už až veľmi okukaný...







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:12

SilverSurfer píše:
No schvalne daj v com podla teba zaostava. Mam doma HTC One X a v porovnani s iP 4S nema nic extra, co by som vyuzil (jedine, ze by One X podla teba tiez zaostaval) . Mozno tak NFC, ktore zatial tu u nas aj tak nevyuzijem.

edit: Ach jaaaj, ten HW, nuz to Androidaci nikdy nepochopia. :lol:

nj, rád napíšem v čom pre mňa iP 4S totálne zaostáva za high-end Andoridmi:
1. maličký displej iPhonu
2. Nemožnosť prístupu k funciám cez lockscreen
3. nožnosť prispôsobenia poču ikôn v doku
4. nemožnosť požutia tzv. widgetov
5. nomožnosť vizuálneho prispôsobenia systému
6. absencia stáleho tlačidla návratu
7. absencia stálho tlačidla menu
8. krehkosť a neodolnosť telefónu
9. bez nožnosti použitia SD karty
10. bez možnosti vybrať batériu bez šroubováku
atď.... atď. keď chceš dám ti ďalších 10 dôvodov.

SilverSurfer píše:
Sak prave aj tak trieska(m) hluposti :rolleyes:

:lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:16

No ked som mal iP 3G prve mesiace,tak som ho upravoval dokonca aj na vzor Win7 ci OSX....a dnes?Nahram whited00r 5.2.1 a to je vsetko....takze pre cloveka co vyuziva mobil je hrajkanie sa zbytocne.Nemam na to cas a ani nervy.Potrebujem telefon na ktory sa mozem spolahnut a splna to co ja chcem.Zial Android to nieje....este WP7,5 ano....

PS:kazdy mame svoj nazor,tak nevystavujte vas nazor ako vseobecny


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:19

McDog píše:
No ked som mal iP 3G prve mesiace,tak som ho upravoval dokonca aj na vzor Win7 ci OSX....a dnes?Nahram whited00r 5.2.1 a to je vsetko....takze pre cloveka co vyuziva mobil je hrajkanie sa zbytocne.Nemam na to cas a ani nervy.Potrebujem telefon na ktory sa mozem spolahnut a splna to co ja chcem.Zial Android to nieje....este WP7,5 ano....

Pre väčšinu užívatelov iOS je použitie akejkolvek customizácie hrajkanie na ktoré nemajú čas. U mňa zase iOS nespĺňa požiadavky.

Ja som inač ani nepísal o tom, aký je ktorý telefón, ale o inovácii akú výrobcovia priniesli.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:25

matiseek33 píše:

Vela stastia s takymto pristupom.

Radsej byt vlastenec ako typicky slovak.


S akým prístupom? to že nevyhodím za blbý telefón 600 eur? to je blbý prístup? za iPhone by som ani za krista nedal 700 eur čo zaň pýtajú, preboha je to telefón a poskytne mi to čo aj telefón za 200 eur len bude trochu pomalší toť vše...
Vlastenec? Ja mám rád konkurenčný boj, nech je z čoho vyberať.. keď chceš monopol tak zvolávaj po návrate komunizmu... typický Slovák .. čo je pre teba typický Slovák? ten čo nieje vlastenec a nemiluje svoju krajinu abo čo?

A ako som písal je mi to uprdele čo sa deje v Amerike, nech ztamaď kľudne aj vyhostia celý Samsung a zakážu im všetko predávať... chlieb ani benzín u nás lacnejší nebude.... skôr narážam nato, že to čo sa deje v ohľadom súdov Apple - Samsung sa deje všade inde ohľadom iných vecí a to ma znepokojuje... nie že nejaký blbý telefón porušuje dizajn za ktorý bude musieť spoločnosť zaplatiť sumu, ktorú si ani živo neviem predstaviť

Niekedy mám pocit že Apple ovce nevedia čo píšu a začnú sa navážať do čohokoľvek len aby mali oni svätú pravdu







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:35

Spartan.Ex píše:
nj, rád napíšem v čom pre mňa iP 4S totálne zaostáva za high-end Andoridmi:
1. maličký displej iPhonu
2. Nemožnosť prístupu k funciám cez lockscreen
3. nožnosť prispôsobenia poču ikôn v doku
4. nemožnosť požutia tzv. widgetov
5. nomožnosť vizuálneho prispôsobenia systému
6. absencia stáleho tlačidla návratu
7. absencia stálho tlačidla menu
8. krehkosť a neodolnosť telefónu
9. bez nožnosti použitia SD karty
10. bez možnosti vybrať batériu bez šroubováku
atď.... atď. keď chceš dám ti ďalších 10 dôvodov.


1.) displej by som za vseobecne zaostavanie nepovazoval, mne bez problemov staci aj 3,5"
2,3,4,5.) hovorili sme o technickom zaostavani, nie o tom ako je rieseny OS
6,7.) Toto je ficura Androidu, nechapem co je na tom zaostale a preco by to mal mat aj iOS. Win a Linux tiez nemaju vsetko robene tak isto.
8.) Nekupujem telefony na vydrz v extremnych podmienkach, a ked kupujem drahsi telefon ocakavam lepsie spracovanie nez plast. Je to zial dan za luxus.
9.) beriem, politika Applu s tym nespravime nic, no tiez by som to nepovazoval ze vseobecne zaostavanie, aj HTC sa vybralo touto cestou, a? Mal som telefony aj so slotom na pamatovky, teraz aj bez slotu, no vobec mi to nechyba. Pamatovku som z telefonu nikdy nevyberal (a myslim, ze vacsina tiez nevybera). Ludia to kritizuju len preto, aby si mohli kopnut do Applu, ake to je na hovno :)
10.) Tym, ze sa bateria neda vybrat usestrili miesto na vacsiu bateriu.

Pisal si ako iPhone technicky zaostava, ale vsetky tieto body co si spomenul su skor veci vkusu, a co ako komu vyhovuje, no urcite nie zaostavanie. Rozlisuj technicke zaostavanie od tvojich poziadaviek. Asi tolko.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:40

nj, zbytočne by som ďalej niečo vysvetloval.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:46

Aj ked uvedies argument v ktorom je iny telefon, nemusi to byt samsung, lepsi ako iphone, tak bude argumentovat tym, ze podla neho to nie je vyhoda. Pripadne z toho dokaze este spravit vyhodu iphonu. A vzdy tie iste avatary slepo zastavaju iphone. How Pathetic.

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

Napriklad, ked povies, ze Samsung ma lepsi fotak, tak ta vysmeje, ze kto by dnes fotil telefonom, nech nebudes smiesny, kto chce otit kupi si kompakt. Ale ked Apple spravi vymenitelne sosovky, to co si minule dal patentovat, tak to bude taky boom, ze uz nic lepsie ako fotit telefonom nebude mozne a kazdy bude vyhadzovat kompakty, lebo az teraz to je prvy telefon so skutocnym fotakom...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 12:47

A Preto mám rád možnosť výberu a konkurenciu... keby sa predávali len Apple produkty lebo budú mať všetko patentované tak čo by sme sa vrátili naspäť k pevnej linke? Mám Wildfire S a pre mňa je lepší ako iPhone lebo má výhody ktoré potrebujem ja, nie ktoré potrebuje Appleovca aby si mohla honiť ego nad tým aký geniálny je iPhone... doteraz neviem ako sa o tom môžu ľudia hádať a argumentovať čo je lepšie... to je akoby som sa so zarytým škodovkárov s TDIpíčo motorom hádal prečo je pre mňa moja Honda lepšia a on by argumentoval že som idiot a nemám pravdu... magorina načisto... mňa len rozčuľuje debilné Americké súdnictvo a debilná Americká rádobyspravodlivosť... nič také čo prejde v Amerike by v Európe neprešlo, tu sa aspoň malinko myslí aj na zákazníka... fakt neviem čo má Appleovca z toho že Apple vyhrá spor... lacnejšie výrobky? nie... tak čo?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:02

Jasne, som apple ovca, uz som si na to zvykol... Zaujimave je, ze ked niekto robi to iste, ako ty hovoris tie iste avatary, len v opacnom vyzname, teda apple shit, ostatne super truper, tak je to v poriadku, a su to spravni ludia. Akonahle niekto zacne vyvracat vase blbosti, co tu pisete o iPhonoch, tak uz je zaujata apple ovca. Jednotlive body, co napisal Spartan.Ex som rozpisal preto, lebo som chcel zdoraznit, ze sa nejedna o technicku zaostalost ako napisal, ale skor o to, co kto pozaduje. Hadam mi tu nechcete tvrdit, ze absencia tlacidla menu je technicka zaostalost. To potom mozem rovno povedat, ze Mac OS je zaostaly, lebo nema tlacidlo win. Tu akonahle niekto napise nieco v prospech Applu, tak je hned oznaceny za apple ovcu, avsak byt samsung a android ovcami to je u vas v poriadku... :roll:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:09

tak isto akonáhle niekto napíše v neprospech Appleu, je považovaný za android a Samsung ovcu.. Android je mi uprdele a Samsung tiež.. platí to čo som napísal, každému vyhovuje niečo iné a keď niekto druhý to začne negovať a obhajovať to svoje tak to je priam až smiešne... opäť sa pýtam čo z toho ten človek akože má?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.03.11
Prihlásený: 14.08.15
Príspevky: 703
Témy: 7
Bydlisko: Kežmarok
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:10

Nam android vyhovuje, tebe vyhovuje iOS, nam sa iPhone dizajnovo nepaci tebe ano. koniec debaty.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:12

Mne vyhovuje prostredie zo starých klasických Nokia telefónov... a pravdepodobne po dožití Wildfire S sa k nim aj vrátim... samozrejme po tomto výroku sa nájde človek dostatočne blbý s honiegom, ktorý mi ironicky popraje Veľa šťastia s takýmto prístupom" a označí ma za technicky zaostalého... aj takí sa nájdu







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:19

SilverSurfer píše:
10.) Tym, ze sa bateria neda vybrat usestrili miesto na vacsiu bateriu.


To by ma strasne zaujimalo ako si k tomuto dosiel. :D

iOS je fajn stabilny system, ale ma tolko zbytocnych obkluk co Android riesi jednym krokom, ze sa az divim. Pristup k Wifi, spravca spustenych aplikacii atd atd... Keby to mal takto debilne rieseny Android, tak sa tu apple fanatici rozplyvate nad tym ako to zle urobili.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.03.11
Prihlásený: 14.08.15
Príspevky: 703
Témy: 7
Bydlisko: Kežmarok
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:19

nahodou stare klasicke nokie su fajn, ved kazdy pouziva na nieco ine, niekto pretelefonuje 400 minut a niekto 5 mesacne.. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:24

iOS je stabilný? Však mne na ňom vkuse padali aplikácie aj keď som mal originál 3.1.3, aj keď som mal JB a aj keď som mal 4.2.1. Takže pre mňa je toto len klamstvo...







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:26

haffen píše:
To by ma strasne zaujimalo ako si k tomuto dosiel. :D

iOS je fajn stabilny system, ale ma tolko zbytocnych obkluk co Android riesi jednym krokom, ze sa az divim. Pristup k Wifi, spravca spustenych aplikacii atd atd... Keby to mal takto debilne rieseny Android, tak sa tu apple fanatici rozplyvate nad tym ako to zle urobili.


Zabudol si na nastavenie mp3 ako zvonenia...

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

LordKJ píše:
Nam android vyhovuje, tebe vyhovuje iOS, nam sa iPhone dizajnovo nepaci tebe ano. koniec debaty.


Rozdiel je v tom, ze kym normalny clovek si kupi to, co mu vyhovuje, tak ovecka si kupi vzdy len rovnaky produkt, lebo ani nepomysli na to, ze nieco ine by mohlo byt lepsie. Preto som mal niekedy Win mobile a teraz mam android a ked sa vymysli nieco lepsie, tak si to bez vahania kupim...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Apple, ich patenty a súdne spory

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:27

Beriem ako porovnanie holych systemov. iOS je hold lepsi ako ICS4. Ten je aspon na SGS2 niekedy na hlavu. Co sa tyka 2.3.6 to je ina pesnicka. Ten bol super.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:28

haffen píše:
To by ma strasne zaujimalo ako si k tomuto dosiel. :D


Cital som o tom uz viackrat na roznych strankach, a takisto si staci precitat knihu Steva Jobsa, tam to vravel nejaky dizajner uz si nepametam kto presne, mozem potom pozriet. ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.03.11
Prihlásený: 14.08.15
Príspevky: 703
Témy: 7
Bydlisko: Kežmarok
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2012 13:28

ale to nieje holy system, to je tamtung system :))


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 507 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Androidy HTC porušujú dva softvérové patenty Apple

v Novinky

28

1446

20.07.2011 12:40

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ad: patenty

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

47

2948

17.05.2008 17:13

Dzimbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel získal Patenty od nVidie

v Novinky

7

592

11.01.2011 13:52

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia údajne porušuje v pamäťových radičoch patenty

v Novinky

2

484

11.07.2008 16:06

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:  Apple iPad Air3 64GB + Apple Pencil + Smart Cover

v Predám

0

964

06.03.2022 9:21

Lubos223 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple predstavil novú Apple TV za 99 dolárov

v Novinky

3

2690

01.09.2010 22:31

sysel777 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple iPad Pro 10.5” 256GB Space Gray Cellular / Apple Pencil / Smart keyboard

v Predám

3

1467

22.04.2022 6:06

maiob Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kde ich zohnat

v Pamäte

23

1436

22.05.2007 17:08

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prehrievanie ICH, MCH

v Chladiče a všetky druhy chladenia

6

442

03.09.2013 16:54

banzai Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Policajti a ich praktiky

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

17

1551

11.12.2007 20:00

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Káble a ich spojenie

v Ostatné

3

535

10.01.2016 15:08

JOHN_CENA Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebooky a ich ceny

v Notebooky a netbooky

1

366

21.07.2013 12:50

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skutre a ich hluk

v Krčma

10

1102

01.10.2016 9:09

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ľudia a ich krutosť

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

72

5204

23.12.2007 13:46

Capone Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reproduktory a ich podpora

v Zvuk

2

583

11.12.2009 22:42

petto512 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sluchatka, niečo ich ruši

v Audio programy

7

641

02.11.2009 18:29

seibo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra