Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.05.14
Prihlásený: 23.10.15
Príspevky: 38
Témy: 14
Príspevok NapísalOffline : 04.07.2014 0:09

zdravím.

Mam v pláne rozchodiť projekt (nazov este nemam) s miniaplikáciami pre web kde by si mohol zákaznik vytvoriť a upraviť nejaku s ponúkaných miniaplikácií.

- anketa
- kniha navstev
- počitadlo zobrazení
- kalkulačka
- hodiny
- komentare
- chat
- a ja nneviem co ma este napadne

!!! u všetkých týchto miniaplikácií by si užívateľ mohol nastaviť všetko možne tj. - veľkosť, farby pisma a pozadí, fonty, veľkosť písma jednioducho všetko čo by bolo vidieť.


Myslite že by tieto služby našli svoje využitie? že by o ne bol zaujem? Vďaka za reakcie.







_________________
PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
anketa, počitadlo, kalkulačka....

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.07.2014 6:57

Nie,
hluposti ako pocitadlo navstev na web nepatria, na to mas analitics a podla toho sa zariadujes uzivatelovi je jedno ci na tvojej stranke bol 100 alebo 1000 ludi..
hodiny .. naco? nemas ich v pravom dolom rohu, na smartphone alebo na rukach?
chat - vyuzitelny len ci sa uchytis v konkurencii ktora sa na to specializuje a ma uz vychytane sluzby
kalkulacka? Rozsiritelna s vlastnou logikou alebo klasicka? Klasicka nanic.
komentare - > vacsina stranok ktore toto potrebuju ma bud custom riesenie im bude tvoje riesenie nanic, alebo maju volne dostupny CMS ktore maju zasa tuto funkcnost defaultne zabuduvanu. Jedine vyuzitie je statickych html ale no neviem.
anketa -> ako chat, konkurencia ktora vychytala chyby + ankety na stranke su odveci, a neprinesu ti ziadne relevantne/pouzitelne vysledky

Podla toho co si napisal tak s webmi zacinas, taky ludia vacsinou toto pchaju na web. 99% tychto veci je knicomu. Dokonca mi asi pred mesiacom prisiel email z bluebordu ze rusia nejake veci :)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 04.07.2014 11:22

Žiaľ, zmeškal si dobu. Takéto veci boli v móde možno ešte v roku 2003.
Dnes s týmto už neprerazíš. To skôr, keby si prišiel na spôsob, ako by si mohol ktokoľvek urobiť stránku jednoducho, rýchlo a podľa vlastných predstáv. O to sa ale už pokúša véľmi veľa projektov, takže by si musel prísť na niečo super nové.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.05.14
Prihlásený: 23.10.15
Príspevky: 38
Témy: 14
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.07.2014 14:47

Hej to sak nehovorim ze to frči ale nvm s tym počitadlom a anketou to nevidim zas až tak blede....

Potreboval by som sa do niečoho pustiť čo by malo nejaku buducnosť, bolo užitocne a ludia by to chceli :), a po naprogramovani by to vedelo samostatne fungovať :) :) :) nejake napady?

Inak s tou strankou? to o čo sa tam všetci tak pokušaju? ako jasne s logikou tvorenia odkazov, hierarchiou stranok a podobnym by som si ani netukol, ale vizualne nejaky WYSIWYG editor mi pride spraviť jednoduche relativne, no len ako hovorim, neviem ako by som riešil tvorenie odkazov a podobne...

// Spojený príspevok Pia 04.07.14 14:51

- ankety, no to neviem zhodnotiť ci by bol o to zaujem
- počitadla ano suhlasim, vymieraju... ale nemyslim si ze by sa najbližsich 5 rokov prestali nejako výrazne použivať, a
- tie ostatné to su iba take doplnky nepodstatnejsie, hlavne mi ide o anketu a o to pocitadlo.

// Spojený príspevok Pia 04.07.14 15:05

inak anketu som už začal... je tak z 1/3 hotova ... foto naozaj iba ilustračne pre predstavu, nechytajte sa prosim ničoho, nieje to finalna podoba, určite sa tam este vela veci zmeni...

anketa, počitadlo, kalkulačka....







_________________
PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
anketa, počitadlo, kalkulačka....

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.07.2014 18:46

Gratulujem, máš z 1/3 hotovú anketu, ktorá vyzerá horšie, ako tá z r. 2003.
Povedz mi argumenty, prečo by mali ľudia používať tvoje nástroje a nie napr. blueboard (či kto poskytuje tieto blbosti)?
A reálne - čo od toho očakávaš okrem toho, že budeš platiť za hosting a nič na tom nezarobíš?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok NapísalOffline : 04.07.2014 20:21

Ma to vyuzitie a je to zaujem, aj ked je to blbost. Ale akonahle si spravis market research tak je jasne, ze nema zmysel nieco taketo pustat.
Ak sa chces ucit, rob co chces. Ak chces kodit nieco, co ma buducnost, tak sa potrebujes zjavne este ucit, ak to nie je jasne, ze toto nema buducnost.







_________________
CPU: Intel core i5 3470 GPU: Gigabyte N760OC-2GD MB: MSI B75A-G43 RAM: DDRAM3 8GB (2x4GB) TEAM RAM 1600MHz Elite Zdroj: Seasonic G Series 450W HDD: 500GB vybraty z notebooku Lenovo E531 i5-3230M N4IBPXS SSD:Samsung 840 Evo 250GB Case: Fractal Define R4 black pearl FAN: Cooler Master Hyper 212+ EVO DVD: SAMSUNG DVD±R/±RW/RAM SH-224DB SATA, černá, bulk OS: Ubuntu 12.04 64bit & Windows 7 Ultimate 64bit Monitor: Dell U2412m
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.02.14
Prihlásený: 19.01.18
Príspevky: 443
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2014 11:33

ako vidis mas negativne ohlasy, ale fakt si si vybral zlu temu. vacsina cms ponuka taky modul a pre zvysok je to jednoduche nakodit. na stranku by som si to nedal z nasledujucich dovodov:
1. chces to riesit cez iframe
2. nemal by som to priamo ja na serveri ale cez nejaky iny by to slo
3. nemohol by som si graficky prisposobit mojim potrebam

ohladom ostatnych:
kniha navstev si myslel ako?
pocitadlo zobrazeni - nezmysel, kto potrebuje mat na stranke vycapene pocitadlo zobrazeni? a hlavne ak su sluzby ako google analytics kde vidim este aj co ranajkoval dany navstevnik
komentare existuju v kazdom cms nativne
a chat a kalkulacku nespravis (neber to osobne)

nechcem ta odradzat, je dobre ze chces nieco vymysliet, ale tatedo cesta asi nevedie. taketo 'widgety' à la iGoogle boli v mode pred niekolkymi rokmi.
a este jedna vec, vsimol som si ze to chces riesit cez php a html. to ze chapes php je dobre, ale pri podobnych aplikaciach ho takmer nevyuzijes, na to potrebujes hlavne js.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
anketa, počitadlo, kalkulačka....

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2014 12:57

Citácia:
to ze chapes php je dobre, ale pri podobnych aplikaciach ho takmer nevyuzijes, na to potrebujes hlavne js.

Ach hatto13, si len o trochu skúsenejší, ako autor témy, tak aj svoje závery tomu prispôsob (a netvrď niečo, čo nie je pravda). To je ako keby si napísal, že je fajn, že auto má kolesá, ale pre jazdenie je podstatnejší benzín - vyznelo to tak, ako keby bez kolies fungovalo.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.02.14
Prihlásený: 19.01.18
Príspevky: 443
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2014 13:51

takze ty vies kto som, co robim a ake mam skusenosti v tejto oblasti? pekne, len ci sa nahodou nemylis a nie som nahodou skusenejsi ako ty ;)

ale to som odbocil. ty si vies predstavit urobit napr anketu, chat alebo nieco z toho co napisal, z ineho servera a bude to napisane cez php?
takze v tvojom jazyku - je fajn ze auto ma kolesa, ale ty ides lietat, takze kolesa su ti na nic, potrebujes kridla.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
anketa, počitadlo, kalkulačka....

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.07.2014 15:00

hatto, nie nepoznám ťa, ale videl som témy, ktoré si tu riešil a urobil som si obraz na tvoje odborné skúsenosti. Neviem prečo to berieš osobne.
Za druhé - samozrejme, že si viem predstaviť, že to bude napísané cez php. Cez čo iné by si to chcel mať (php = akýkoľvek serverový jazyk)? Povedz mi, ako by si ukladal odpovede v ankete? Alebo v knihe návštev?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 10 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

v Notebooky a netbooky

15

1607

08.03.2007 15:11

Bew20 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ANKETA

v HTML, XHTML, XML, CSS

4

759

11.03.2008 16:14

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

v Optické zariadenia

25

1837

15.10.2007 23:50

piethblank Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Správy pre vedenie fóra

34

5526

06.03.2006 19:54

Ivo Mašek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

v PHP, ASP

7

778

23.11.2010 15:31

danielop Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ajax anketa

v Ostatné

4

1513

12.05.2007 20:56

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Socka-anketa

v Vzdelanie, štúdium, škola

24

1298

16.12.2009 9:32

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ANKETA: Preklepy

v Ostatné

5

627

10.01.2011 15:59

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa v php

v PHP, ASP

6

1349

16.05.2006 17:57

mokus Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. anketa v JavaCsript

v JavaScript, VBScript, Ajax

3

570

14.04.2009 18:22

gruľa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa - Každý iba raz...

v JavaScript, VBScript, Ajax

15

1024

02.06.2010 19:23

camo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa - hlasovať iba raz

v PHP, ASP

26

2131

09.02.2010 11:52

creamcafe Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Marihuana - Vase nazory + anketa

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

306

9974

19.06.2010 20:30

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kalkulačka

v Ostatné

3

498

03.02.2011 22:16

elfman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kalkulačka

v Ostatné programy

0

638

21.02.2009 21:24

bugi512 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kalkulacka

v Ostatné

6

766

10.03.2012 21:36

F3RY Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra