[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na to?

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92 | 92
NapísalOffline : 06.07.2008 12:40 | Ako na to?

chlapci neviem si dat rady s jednou vecou:

mam registraciu, kde sa hrac registruje a pritom si vyberie tim z databazy. Chcem docielit toho, aby po obsadeni daneho timu(ktory sa ulozi do tabulku spolu s ost. informaciami hraca) uz tento tim nebol k dispozicii pre ostatne registracie - aby jednoducho zmizol z ponuky

Tu vyberam vsetky timy z db:
Kód:
<tr><td>Tím: </td><td><input type='hidden' name='team' value=''><select name='team' class='inputbook'>
    <option value="0">Vyber tím</option>
  <?php
  include "db.php";
  $query = "SELECT * FROM teams ORDER BY team";
  $result = mysql_query($query);
    while ($row = mysql_fetch_assoc($result)) {
        echo "<option value=\"{$row['team']}\">{$row['team']}</option>\n ";
      }
  ?>


Tabulka s teams je jednoducha:


Kód:
`id` INT NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY ,
`team` VARCHAR ( 64 ) NOT NULL ,
UNIQUE (`team`)

ako na to pls?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na to?

Registrovaný: 26.07.06
Prihlásený: 20.03.16
Príspevky: 1378
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Slovakia-Ko...
NapísalOffline : 06.07.2008 14:23 | Ako na to?

pridaj jeden riadok do tabulky napr: vyber a daj default hodnotu 0
ked prebehne registracia v poriadku tak das hodnotu vyber 1
daj podmienku do while ze ak je vyber hodnota 1 tak proste neukaze ze je navyber


_________________
CPU: Intel E7200 momentalne default + freezer 7 pro | MB: Gigabyte GA-P35-DS3 rev. 2.0 F14 | RAM: A-DATA 4x1GB EE Vitesta | VGA: ATI Radeon HD4850 Sapphire Dual Slot | Monitor: BenQ E2200HD+17CTX | HDD: WD 3200AAKS + Maxtor 6Y080M0 80GB SATAII + 120GB ATA Barracuda | PSU: Corsair VX450W | Windows 7 Ultimate Sk | REPRO: Logitech X-210
+
IPhone 3GS JB 3.1.3 (new BR)
múdry sa postara o seba ale ešte múdrejši sa postara aj o druhých
 [ Príspevkov: 2 ] 


Ako na to?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

uz som to raz zazil? ako to je mozne?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Diskusia

53

5665

26.10.2008 18:48

SilverSurfer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako sa to vola a kde to najdem ?

v CMS

5

1609

26.05.2009 8:06

don jebot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

samsung s8300, pc studio, ako to cez to pouzit jak modem?

v Siete

1

1050

12.11.2009 19:02

uniqat

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

USB to Bluetuoth (ako to rozbehnut bez cd,co ktomu bolo?)

v Prenosné zariadenia

14

1153

16.03.2007 14:18

paulix

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DLL vyssvetlite mi co to je a ako sa to pouziva???

v Backend

12

2660

19.04.2009 18:49

reDo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Samsung S8300 ultra touch ako navigacia. ako na to?

v Prenosné zariadenia

6

1634

26.11.2009 22:25

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako na to

v Siete

15

867

14.07.2009 10:26

GeForce888

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako to zistim ?

v Sieťové programy

5

1673

04.09.2010 15:34

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako na to? ***

v CMS

12

906

05.06.2011 17:08

abuser

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako to ? hmm

v Oznámenia a návrhy

4

1154

10.01.2008 16:37

Spirit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako to napisat ?

v Krčma

12

1725

19.08.2009 22:52

pato555

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako to je?

v Smartfóny a tablety

7

1179

14.05.2008 15:09

Lub0$

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako na to?

v Frontend

3

842

25.09.2008 12:56

mariachi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako to naformátovať???

v Windows

5

565

25.10.2010 0:30

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako na to

v Frontend

5

492

21.08.2013 14:42

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako na to ???

v Video programy

5

1097

22.10.2006 8:18

doxi



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF