Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 404 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 21:45

no pozri ja ma tiez 14..... a davnejsie som mal rovnaky "problem" jak ty, a poviem ti to takto.....obcas som hodil ocko usmiala sa, neskor som ju pozval s kamosmi von, isla a potom no.... chodili sme piatky von, a raz som ju bol odprevadit, a celkom pre mna neew skusenost :D, ale potom uz ked to "islo" pomaly som sa snazil tlacit na pilu sa to pos***ralo a potom som zisitl ze ma ineho samozrejme starsieho a dost dlhu chvilu ma to trapilo.... :cry: proste je to na dlho a nebudem to rozpisovat

takze podla mojho nazoru:
1) ta baba ma 14 takze 99,9% 14-rocnych dievcat chce starsieho chalana (2-3 roky)
2) zo spoluziackou chodit.... no newim uz nikdy bo vies je to dooost blbe, a momnetlane snou este sedim.... ale uz sme viac-menej kamosi

ale mozno tebe sa to podari a to musis vedet ty.... iba ty ju poznas z nas najlepsie
;)







_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:08

No ja mam tiez teraz taky problem, nebudem to tu rozoberat.
Myslim, si ze najlepsie je sa jej prihovorit sam, nie cez niekoho ani cez sms ani nic podobne, z oci do oci to je najlepsie. A dalsia vec, ked sa bojis toho ,ze sa ti vysmeje a zosmiesni ta pred celou triedou, tak to znaci nic ine len jej nevyspelost. lebo normalna rozumna holka by sa ti slusne v sukromi medzi 4 ocami ospravedlnilna, ze niesi jej typ atd. a nechala by to tak. ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:15

radšej to neriskuj, u nas v triede su trubky ktore su sposte namyslene, myslia si o sebe ze su prekrasne atd. proste zacinat v 14tich je kktina na entu. Aj tak to nebude mat vyznam, za 2 tyzdne sa akoze "rozidete" a bude pokoj. Aj tak, pockaj radsej a strednu, tam su krajsie kusy, ale skor by som povedal ze zalezi od vnutornej krasy ako od vonkajsej, to ti zase nehovorim aby si chodil z nejakym krakenom, ale zase si nevyberaj len podla toho ako vyzera, ale aj podla toho ako sa sprava.







_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:17

co by to nemal skusat? Ved nemoze nic stratit, len ziskat ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:19

omg naco je vam caja v 14 stich? ja som napr. este ziadnu nemal...







_________________
"92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature"
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 24.02.21
Príspevky: 4438
Témy: 85
Bydlisko: Rožňava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:24

Už som za 16kou a este som sa s tym vôbec nezaoberal..vo veku 14-16 rokov je to oničom....
Poriadne vzťahy sa začinaju možno od tej 17 a vyššie a nie 14...to je len taka hra ktora vo väčšine pripadov konči za par mesiacov..možno skôr možno neskôr ;)







_________________
PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l
HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l
PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l
VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l
NOTEBOOK: ASUS U36SG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 14.07.07
Prihlásený: 26.02.16
Príspevky: 458
Témy: 37
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:27

Tomas1 píše:
Už som za 16kou a este som sa s tym vôbec nezaoberal..vo veku 14-16 rokov je to oničom....
Poriadne vzťahy sa začinaju možno od tej 17 a vyššie a nie 14...to je len taka hra ktora vo väčšine pripadov konči za par mesiacov..možno skôr možno neskôr ;)
presne tak,inac sa to vobec ani neoplati,lebo ako tu uz bolo spominane,ze vo veku 14 rokov si hladaju o 2-3 roky starsich,ja napr. mam spoluziacku, ktora ma 14 rokov a chodi s mojim 19 rocnym kamaratom.....


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 22:47

Hmm, no tak nejaka rada:
Osobne som nejaky vacsi problem s babmi nemal, vacsinou ony sami "prisli za mnou" , aj ked dodnes nechapem cim to bolo/je :)
Tak ale ak chces nejake dievca, a pokial sa uz odhodlas na nejaky ten prvotny impulz, hlavne sa na nic nehraj. Neznasam ludi, ako niektori moji znami, co maju 15/16, a babe do telefonu na cely bar hukaju ze ci "Pride na sex". Hlavne bud uplne prirodzeny, na nic sa fakt nehraj (2X!), a aj keby sa hras, tak to tej babe oznam, zabavi ju to, a mozno sa nejak pustite do spolocnej reci. (pokial sa jej nebude pozdavat to aky v skutocnosti si, nema to dalej vyznam)
No a ak to vyjde, mozete sa z danou osobou dva - tri tyzdne spacirovat po meste a ty minies takych 500 - 2000 sk (zalezi na tom, ako moc je rozmaznana), a nakoniec sa aj tak na seba naseriete, a skonci to pravdepodobne tym ze sa budete navzajom urazat jak deti v skolke.
Proste s babmi pod 16 to nema nejaky vacsi vyznam.

//btw, ked chces sex, tak sa vyber do nejakeho vacsieho mesta na disko.
:rolleyes: :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 10.12.06
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 602
Témy: 27
Bydlisko: Margecany
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:10

imnotwhafo píše:
//btw, ked chces sex, tak sa vyber do nejakeho vacsieho mesta na disko.
:rolleyes: :-)


jj, mam spoluziacku ktora da tomu co ho opije, ked chces mozem dat kontakt :D

imnotwhafo píše:
No a ak to vyjde, mozete sa z danou osobou dva - tri tyzdne spacirovat po meste a ty minies takych 500 - 2000 sk (zalezi na tom, ako moc je rozmaznana), a nakoniec sa aj tak na seba naseriete, a skonci to pravdepodobne tym ze sa budete navzajom urazat jak deti v skolke.
Proste s babmi pod 16 to nema nejaky vacsi vyznam.


jj nema, radsej prepi tie peniaze alebo kup daco pre seba



ja momentalne babu nemam (mam 17) a ani ma to nejak netrapi, aspon usetrim prachy a mozem si kupit co chcem :rolleyes:







_________________
CPU: Intel Pentium 4 3000 MHz MB: ASRock 775Dual-915GL RAM: GoodRam DDR 400MHz 1GB GPU: nVIDIA GeForce FX 5200 HDD: Maxtor 6E030L0 (30 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) PSU: 300W Repro: Labtec Pulse 285 2.1 Mouse: Razer Copperhead 2000dpi Tempest Blue Podložka: SteelPad QcK Slúchadka: Teac HP-5 2.0 Stereo Monitor: Hansol 17" CRT Tlaciaren: HP Deskjet F380 Pripojenie: T-COM TURBO3 + upload 512 kbit/s Phone: SE k810i + Sony M2 2GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:13

imnotwhafo píše:
//btw, ked chces sex, tak sa vyber do nejakeho vacsieho mesta na disko.
:rolleyes: :-)

dopleeeer!! (lol, v zivote som tam nebol a ani neplanujem - ved Blavaci vedia, co to je za diskooo.)
pozrite, je sice pekne, ze kazdy tu pise, ze babu v 14 je hovadina a pod., ale kazdy tym musi prejst, od prvotneho stadia "chodenia" s babami v skolke az po manzelstvo... tento vek je tiez jednou z faz.
Osobne skusenosti: mam 15 a zazil som viac-menej asi dva vztahy. Vzdy to bolo starsie dievcata, posledna mala 17. U mna ide o to, ze vyzeram starsie a hlavne sa tak spravam - nebavia ma zabavky ako sedenie na lavicke a pocuvanie hudby z mobilu na plne pecky a tak. Vzdy som si lepsie rozumel so starsimi dievcatami, ako s dievcatami v mojom veku - s tymi to slo tazko. Prva vec, ktoru ti poviem, a je to fatk, ze nemusis byt krasavec, vela krasy som nepobral, rovnako ako sebavedomia... pri dievcati musis byt prirodzeny a na nic sa nesmies hrat (tak ako tu bolo povedane - kludne to podciarknem - to je najpodstatnejsie...). vlastne by som dalej len opakoval to, co tu bolo minimalne raz pisane - najdi spolocnu rec, potom sa s nou rozpravaj, hlavne nie IT, pocitacoch, o tom, ako si sa povracal, ked si bol druhak na zakladke a podobne.. dalej ziadne zvrhle sexualne navrhy, pokial mozno zo zartu na urovni, kedy to este chape...
prve kontakty mimo triedy budu asi prebiehat cez telefon/internet.
niekolko hlavnych pravidiel:
skus co najmenej pouzivat smajliky v sms spravach a icq rozhovoroch, nechaj na jej vlastnej inteligencii rozoznat to, co je zart a co je pravda (odnaucilo ma to pouzivat smajlikov) - vyzera to hlupo, ver mi..
ak nie si dobry z gramatiky a stylistiky, tak sa vyvaruj siahodlhym slohovym pracam (u mna niektore spravy vychadzali na niekolko sms-iek - ale to bolo sposobene deficitom internetu u partnerky -po icq by to slo lepsie)
to je asi vsetko, ostatne nie je tak podstatne, pokial to dievca nie je laureatom nobelovej ceny + ten vek je dost nizky na to, aby si nevsimala ostatne hluposti v smskach(no offence)..
+ostatne hluposti ako ukaz, ze si citlivy, ale nie precitliveny a pod., o ktorych vie asi kazdy, kto ma polovicu mozgu a tam to dolu... ehm... no, vy viete co myslim ;)
dufam, ze som sa moc nerozpisal a ze to pomoze...







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:17

No viete ono je to tak, kto je ako vyspely tak vtedy si hlada. A to ,ze vam v 17 nechyba dievca :roll: znaci o debilite ludstva. A to ze sa tu niekto vyjadri, ze si radsej kupi chlast ako ma pozvat holku na zmrzku tak to je uplne ze od veci, a stavim sa Baracuda, ze v buducnosti sa zenit ani nechces a nechces mat ani deti, ze? A to ze vy teraz sedite od rana do vecera pri PC a nic ine vas nezaujima, to je o nicom :roll: :shit:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:23

Lub0$ píše:
No viete ono je to tak, kto je ako vyspely tak vtedy si hlada. A to ,ze vam v 17 nechyba dievca :roll: znaci o debilite ludstva. A to ze sa tu niekto vyjadri, ze si radsej kupi chlast ako ma pozvat holku na zmrzku tak to je uplne ze od veci, a stavim sa Baracuda, ze v buducnosti sa zenit ani nechces a nechces mat ani deti, ze? A to ze vy teraz sedite od rana do vecera pri PC a nic ine vas nezaujima, to je o nicom :roll: :shit:

to pride vekom... niekto ma z dievcatami vztah ako ja - poznam ich asi tristo a povazuju ma za skveleho kamarata, nie za potencionalneho partnera... pri tom mnoho z nich su krasne kocky uz na pohlad a ja by som s nimi nedokazal nic mat, pri com nie som opacne orientovany (imho na tom nic nie je, ale to je tema o niecom inom). Xcel som tym povedat, ze pokial ma clovek okolo seba vela dievcat (mam dve sestry, takze ich mam obcas plne zuby)+kopec kamosiek, nema potrebu mat este priatelku, ked moze byt z dievcatom - kamaratkou kedykolvek sa mu zaxce... :)







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 10.12.06
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 602
Témy: 27
Bydlisko: Margecany
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:26

Lub0$ píše:
No viete ono je to tak, kto je ako vyspely tak vtedy si hlada. A to ,ze vam v 17 nechyba dievca :roll: znaci o debilite ludstva. A to ze sa tu niekto vyjadri, ze si radsej kupi chlast ako ma pozvat holku na zmrzku tak to je uplne ze od veci, a stavim sa Baracuda, ze v buducnosti sa zenit ani nechces a nechces mat ani deti, ze? A to ze vy teraz sedite od rana do vecera pri PC a nic ine vas nezaujima, to je o nicom :roll: :shit:


povedz mi nac mi bude 14 alebo 15 rocne dievca?
a tuna kde byvam, alebo kde chodim do skoly velky vyber ani nie je, vsade sama mumia...
a tie krajsie chodia s ovela starsimi







_________________
CPU: Intel Pentium 4 3000 MHz MB: ASRock 775Dual-915GL RAM: GoodRam DDR 400MHz 1GB GPU: nVIDIA GeForce FX 5200 HDD: Maxtor 6E030L0 (30 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) PSU: 300W Repro: Labtec Pulse 285 2.1 Mouse: Razer Copperhead 2000dpi Tempest Blue Podložka: SteelPad QcK Slúchadka: Teac HP-5 2.0 Stereo Monitor: Hansol 17" CRT Tlaciaren: HP Deskjet F380 Pripojenie: T-COM TURBO3 + upload 512 kbit/s Phone: SE k810i + Sony M2 2GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:35

Tak to zalezi aj od typu cloveka, ja si napr. viac rozumiem s dievcatami ak o chlapcami. Radsej som v dievcenskej spolocnosti zato ty sa radsej pojdes ozrat s kamosmi. Takze to mas asi tak ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 10.12.06
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 602
Témy: 27
Bydlisko: Margecany
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:38

Lub0$ píše:
Tak to zalezi aj od typu cloveka, ja si napr. viac rozumiem s dievcatami ak o chlapcami. Radsej som v dievcenskej spolocnosti zato ty sa radsej pojdes ozrat s kamosmi. Takze to mas asi tak ;)


tak to by si musel zit tam kde ja, aby si pochopil aki ludia su tu :shock:







_________________
CPU: Intel Pentium 4 3000 MHz MB: ASRock 775Dual-915GL RAM: GoodRam DDR 400MHz 1GB GPU: nVIDIA GeForce FX 5200 HDD: Maxtor 6E030L0 (30 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) PSU: 300W Repro: Labtec Pulse 285 2.1 Mouse: Razer Copperhead 2000dpi Tempest Blue Podložka: SteelPad QcK Slúchadka: Teac HP-5 2.0 Stereo Monitor: Hansol 17" CRT Tlaciaren: HP Deskjet F380 Pripojenie: T-COM TURBO3 + upload 512 kbit/s Phone: SE k810i + Sony M2 2GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:41

Baracuda píše:
tak to by si musel zit kde ja aby si pochopil aki ludia su tu :shock:

najlahsie je sa vyhovorit na to, aki ludia ziju tam, kde byvas... ja ked vyjdem z domu, div po mne chalani, co tu byvaju nehadzu macacie hlavy. Znamena to, ze nemam chodit von z domu? Teraz mi xces povedat, ze vsetci tam kde byvas su magori? Absolutne vsetci? 100%-tna vacsina? urcite sa najde niekto normalny, s kym bude stat za to ist von, len nesmies dat na predsudky vyzor daneho cloveka, aj ked nevyzera ako marylin monroe.. :)







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 10.12.06
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 602
Témy: 27
Bydlisko: Margecany
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2008 23:50

Paulooze píše:
najlahsie je sa vyhovorit na to, aki ludia ziju tam, kde byvas... ja ked vyjdem z domu, div po mne chalani, co tu byvaju nehadzu macacie hlavy. Znamena to, ze nemam chodit von z domu? Teraz mi xces povedat, ze vsetci tam kde byvas su magori? Absolutne vsetci? 100%-tna vacsina? urcite sa najde niekto normalny, s kym bude stat za to ist von, len nesmies dat na predsudky vyzor daneho cloveka, aj ked nevyzera ako marylin monroe.. :)


nie, sami magori tu nie su (mozno ze 50 % :) ) aspon ti nie s ktorymi chodim von
dievcata ma netrapia lebo nie su moj styl (vacsinou hip hop, emo, punk... mam rad dievcata ktore sa "neopicia" za tymi bludami, najlepsie ked maju vlastny styl, ale tych je malo :) )

imho zachadzame do OT , ak si to chces vydiskutovat tak napis PM







_________________
CPU: Intel Pentium 4 3000 MHz MB: ASRock 775Dual-915GL RAM: GoodRam DDR 400MHz 1GB GPU: nVIDIA GeForce FX 5200 HDD: Maxtor 6E030L0 (30 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) PSU: 300W Repro: Labtec Pulse 285 2.1 Mouse: Razer Copperhead 2000dpi Tempest Blue Podložka: SteelPad QcK Slúchadka: Teac HP-5 2.0 Stereo Monitor: Hansol 17" CRT Tlaciaren: HP Deskjet F380 Pripojenie: T-COM TURBO3 + upload 512 kbit/s Phone: SE k810i + Sony M2 2GB
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 1:03

Drako takto mas 14-15 ... Si este mlady a baby v tvojom veku na tom niesu najlepsie ... cest vynimkam ...
Vacsina z nich si nevazi priority a ako bolo predomnou spomenute nemaju co robit tak sa opicia.
Aj keby si v tomto veku nadviazal nejaky vztah ... tak celkovo v tomto veku prechadzas obdobim ked si rano uplne v pohode a vecer si maximalne podrazdeny atd...

Lubos prrrrrrr brzdi kamarat ... to ze sa v 17. nezaujimas o opacne pohlavie nic neznamena. Moze ta bavit nieco ine a z nedostatku casu na ne vobec nemyslis ...
Alebo su ludia ktory do "vzdali" Lebo maju naokolo seba same degenerovane slepice ... Vid Emacky, HipHoperky, Rendezky atd...
Ja som tiez bol doteraz sam ... A predpol rokom som si nasiel priatelku ... Vdaka tomu som tu na fore vacsinou akurat tak vo vecernych hodinach.
A nenasiel som si priatelku v BA ... ale v Sali ...
Tam bolo "jedno Dievca" krasny pomer krasy a inteligencie ... a hen ... uz sme spolu Pol roka ...

A ohladom tych deti ... kto teraz hovori chcem deti chcem deti ... zbytocne ...
Uvidis podla rozvoja tvojej buducnosti ... Ja minimalne peknych 5rokov z detmi neratam ... a mam 20







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 03.06.07
Prihlásený: 19.02.24
Príspevky: 314
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 13:48

velmi zaujmava tema ;) ja som mal /mam/ taky isty problem... mam 15 a nasiel som si jednu super kamaratku :oops: pred mesiacom sme spolu ani nehovorili ale teraz sme si trosku padli do oka :rolleyes: ... kazdy piatok a sobotu chodime ako partia (je nas asi 8) do jedneho podniku (nieco medzi krcmou a barom :P ) a tam sa stretavame a hovorime o skole sem tam ohovarame (s mierou!!).... vcera sme boli tiez a kupili sme si po 10% pive kazdy a zacalo sa kecat... normlane ako pohoda.... sadli sme za stol asi tak ze vsade bolo vela miesta len ja som sa pucil...a to dievca si sadlo vedla mna :rolleyes: samozrejme ostatnych som nenapadne potisol o 50cm aby si mohla kamoska sadnut....boze taky som bol happy.... no vypili sme a islo sa odprevadzat :D ideme, pomalicky sa lucime a bolo nas cim menej..nakoniec sme ostali 4...ti dvaja odysli a my dvaja sme isli ku jej domu :rolleyes: ...potom sme este pokecali, vyfajcili jednu cigaretu napoly :-) a potom sme sa rozlucili...ja som si vysluzil 2 bozteky :rolleyes: ...
mimochodom ja mam 15 a dievcina ma 14 ale zajtra 15 :D ....ale neyslite si ze ked ma ona skoro 15 zeje to nejaka namyslena slepice ;) je proste super mame podobne (spolocne) zaujmy: motorky, ona trochu PC a pocuva take nieco ako benny benassi, tiesto, energy2000 a trosku rap.... to sa mi na nej najviac vidi (nieze by nebola krasna :rolleyes: ) neopici sa po ostatnych slepiciach :D a nepocuva punk a hiphop ale to co ma ona rada... a dnes sa stretneme znovu tak dufam ze pokrocim :rolleyes: a to ze v 15 mat dievca je trosku kravina lebo ak si najdete normalne dievca ktora neni sprosta a neohovara kazdeho s kym nema perfektny vztah, tak ist s nou niekde pokecat, popr. na pivo ovela lepsie vyuzitie vecera ako sediet za pc alebo pozerat tv.... donedavna som bol aj ja taky ze 6hod denne v sobotu som bol za pc ale vdaka tej dievcine som uplne iny :-)
to je tak cca vsetko idem aj ja pre to pivo :kiss:







_________________
MB: MSI K9AGM3; CPU: AMD Athlon X2 4000+; VGA: ATi Sapphire Radeon HD2600XT Ultimate 256 DDR3; RAM: 2x1GB GoodRam; PSU: noname 300W; CASE: TWINS; PRINTER: HP Photosmart 8150; MOBILE: Sony Ericsson K810i + 4GB MicroSD M2; FOTO: Sony DSC-W7

NB: Acer Aspire TimelineX 5820TG; CPU: Intel Core i5-460M; VGA: ATi Mobility Radeon HD5650; RAM: 4GB DDR3; HDD: 750GB;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 17:21

15 rocne decko a na pivo......?
cigaretka?

nechces si pichnut do zil este...?







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 17:30

pocas hodiny sprav take neco ze dojdes pred jej lavicu vylozis kar na stol a uvydis ze to pomoze ;) pokal je dost dlhy na to :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 03.06.07
Prihlásený: 19.02.24
Príspevky: 314
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 17:51

salamoon píše:
15 rocne decko a na pivo......?
cigaretka?

nechces si pichnut do zil este...?


nie dik :roll:







_________________
MB: MSI K9AGM3; CPU: AMD Athlon X2 4000+; VGA: ATi Sapphire Radeon HD2600XT Ultimate 256 DDR3; RAM: 2x1GB GoodRam; PSU: noname 300W; CASE: TWINS; PRINTER: HP Photosmart 8150; MOBILE: Sony Ericsson K810i + 4GB MicroSD M2; FOTO: Sony DSC-W7

NB: Acer Aspire TimelineX 5820TG; CPU: Intel Core i5-460M; VGA: ATi Mobility Radeon HD5650; RAM: 4GB DDR3; HDD: 750GB;
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 18:06

salamoon píše:
15 rocne decko a na pivo......?
cigaretka?

nechces si pichnut do zil este...?


toto ma dostalo :) bod pre teba salamoon

Keby som mal čas na baby, tak by som niečo pozháňal, ale bohužiaľ, maturita a koníčky ma vyťažujú cca. na 95%, a tých 5% času je na frajerku málo... :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 18:49

myio píše:
....ale neyslite si ze ked ma ona skoro 15 zeje to nejaka namyslena slepice ;)


Vynimka potvrdzuje pravidlo ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 18:57

myio píše:
...


sry za OT ale tak na tomto sa kosim asi 10 min :D:D:D ROFL ty si to napisal jak sloh kua


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 19:19

Ja by som sa jej spytal ze ci ma radsej AMD alebo Intel a podla toho by som zhodnotil dalsi postup..







_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 19:27

majso píše:
Ja by som sa jej spytal ze ci ma radsej AMD alebo Intel a podla toho by som zhodnotil dalsi postup..


:-D :-D :lol: tak toto je odlet !


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 19:45

mufin píše:
.... Cize ked milujes PC, tak jej aj o tom povedz, a ne hrat nejakeho "uzasnaka" a potom za jej chrbtom budes riesit to, co ta naozaj trapi. Preto sa priatelky a priatelia hladaju tak dlho a casto, lebo hladas prave niekoho, kto ti sadne vo vsetkom. Ale samozrejme pri prvom stretnuti na nu nevybafnes, ako si ma poskladat comp....
PS: kludne sem zaves foto! by si sa cudoval, aky maju holky rozmanity vkus :D

mufin, v niecom s tebou suhlasim, v niecom mozno pravdu nemas.
nie vzdy si sadnu uplne identicke typy, cize nie vo vsetkom rovnaky. pritahuju sa protiklady, aj ked to nebyva pravidlo.
samozrejme suhlasim, ze o aktivitach druhej strany je dobre vediet.

drako: nemusis ju nicim ohurit, staci ked sa jej prihovoris v spravne chvili, alebo ju niekam pozvi, uvidis, ak ma zaujem tak to mozno bude nejaky cas slapat. ale nemusi to byt vzdy nevyhnutne pravda.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako na dievcata-Skusenejsi(starsi) radia neskusenym(mladsim)

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 20:16

najlepsie by bolo keby sa nejakym sposobom dostala na toto forum a vsetko si to precitala :D







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2008 20:21

jj hlavne s tym prispevkom intel\amd a to by uz pochopila na 100% xD
nZL neska do relaxu ;)


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 404 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako nahrávať live vysielanie rádia z netu ???

v Audio programy

14

3635

28.11.2010 3:50

katan82 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako nahrat z winamp radia na hdd

v Audio programy

1

861

30.12.2007 15:08

DEADusko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vysielanie rádia

v Krčma

28

1305

14.07.2013 14:35

dado1812 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenské rádia

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

20

1774

06.05.2010 23:17

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ProgDVB...pocuvanie radia..

v Video programy

0

495

12.05.2011 9:08

osa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kupa Mp3 radia

v Mobilné zariadenia

6

470

19.03.2015 23:37

Kopto Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stream online radia

v PHP, ASP

1

614

24.06.2010 20:14

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WMP 11 a radia

v Audio programy

4

924

28.02.2008 9:25

kavo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nahratie radia na nete

v Audio programy

2

540

29.12.2010 10:08

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Flash prehravač online radia

v Ostatné

0

721

01.05.2008 17:01

Chooosen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Štúdiový PC do rádia

v PC zostavy

5

581

15.04.2016 21:37

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Winamp mi neprehrava radia

v Audio programy

1

993

26.04.2008 19:40

Ded'leg Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenske radia do prehravaca aimp

v Ostatné programy

0

652

08.04.2022 0:39

Melouch Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Led žiarovky a škrčanie rádia

v Automobily, motorky

20

2542

05.11.2017 13:06

Sheldorr Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spustenie radia Expres po starte PC

v Operačné systémy Microsoft

22

5104

06.03.2008 9:58

Mandy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehrávanie int. rádia cez Gom player

v Video programy

0

557

04.06.2009 14:16

bordino Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra