Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 14:00

ahojte chcem sa spytať ako je teto stranka spravená: http://www.eastway.hu/celine/index.php aky jazyk bol použity. sice je tam index.php ale mne ten zdrojak pripomina nejake htmla nejaky javascript. som zvedavy ako je to spravené??

sorry že srtranka je po madarsky ale ine som nenasiel.







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 14:04

sam si si odpovedal, zo vsetkeho nieco :) staci si kuknut zdrojak a mas pribliznu predstavu. samozrejme je v tom aj php...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 14:07

a nevies nejaku stranku kde sa da naucciť poriadne robiť taky web podobny k tomu







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 14:41

to tazko, toto je schopnost cloveka dat viac napadov dohromady, neviem o ziadnej stranke kde by to bolo na jednej kope... a hlavne treba mat fantaziu a ovladat programovanie, potom to zvladnes ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 14:52

no prave to programovanie sa chcem uciť. schopnosť davať vei do kopy a kombinovať to mam schopnosť ale potreboval by som sa nauciť nejako poriadne javascript a nejaky poriadny program k tomu







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 15:27

dsljohn píše:
no prave to programovanie sa chcem uciť. schopnosť davať vei do kopy a kombinovať to mam schopnosť ale potreboval by som sa nauciť nejako poriadne javascript a nejaky poriadny program k tomu

aky program k tomu ?? normalne sa programuje v pspade, nerozumiem aky by si chcel na to program... nagoogluj si nejake tutorialy na google ohladom programovania a skusaj, nic ine sa ti na to odpovedat neda. a ak hladas na javascript podobny program ako frontpage na html, tak na take "programovanie" rovno zabudni :sick:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 15:31

inak na tej stranke sa mi paci ze na tom videu je aj odlesk a ved ty uz mas stranku ovladas aspon html/css ????


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 15:38

el mariachi píše:
aky program k tomu ?? normalne sa programuje v pspade, nerozumiem aky by si chcel na to program... nagoogluj si nejake tutorialy na google ohladom programovania a skusaj, nic ine sa ti na to odpovedat neda. a ak hladas na javascript podobny program ako frontpage na html, tak na take "programovanie" rovno zabudni :sick:


neboj nehladam take ako frontpage. sice použivam frontpage ale to len kvoli nahladu vetko co robim robim jedine v kode jedine co nerobim je mapovanie to robim v navrhu vsetko ine v kode. mslel som že je na to nejaky speciany program. takže celkom mi staci aj poznamkvy blog na to.
inac každu upravu robim v poznamkovom blogu mojej stranky lebo si to otvorm vo Totalcommanderi ftp a tam dam upraviť a tam sa otvri v poznamkovom takže tam už len to použivam.


otazka ci ovladam html/css odpoved ano ovladam sice este am problemi ale da sa poveda že viem.







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 22.11.05
Prihlásený: 29.01.23
Príspevky: 712
Témy: 25
Bydlisko: SK-Martin
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 16:26

zrovna tá stránka na ktorú odkazuješ v úvode je celá robená vo FLASHI, samozrejme nevylučuje sa použitie PHP,JS a iných, ako už bolo spomenuté,
išlo mi len o to, aby som upozornil, že takéto efekty sa väčšinou dajú robiť len vo FLASHi

takže máš čo robiť, popri html,css naučiť php, mysql, js, flash+actionscript
je toho na celý život, tak len do toho, držím palce


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 16:28

a nepoznas nejaku stranku kde sa da nauciť flashi? pozeral sm zopar stranok kde použivaju flashi celkom zaujimave veci sa daju vyrobiť. a ten flash potrebuje nejaky specialny program na programovanie alebo staco pspad/poznamkovy blog ??







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 16:32

To HTML je v tomto prípade zanedbateľné. Žeby to bol Flash?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 22.11.05
Prihlásený: 29.01.23
Príspevky: 712
Témy: 25
Bydlisko: SK-Martin
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 16:39

čo viem o flashi je len to čo som našiel na webe, takže usilovne hľadaj, pomôže ti to,
ja som voľakedy s flashom pracoval v Macromedia Flash MX 2004, dnes sú už samozrejme novšie verzie, takže flash asi nevyrobíš v PSPade,
vo flashi môžeš pracovať priamo, ale rôzne efekty sa robia lepšie a kvalitnejšie pomocou actionscriptu, ďalej flash môže využívať rozne externé súbory ako xml, ale aj bežný txt, a má zrejme kopu ďalších vymožeností,
osobne by som sa však dnes týmto smerom neuberal, a na svojich stránkach využíval FLASH doplnky len v rozumnej miere


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 16:45

Pre ľudí, ktorí nemajú nainštalovaný flash prehrávač tá stránka nemá žiadne využitie. V prípade, že existuje textová/HTML alternatíva, tak to je už iné. Flash je dobrý akurát tak na reklamu, ale tá je otravná :D. Ďalšia možnosť využitia je video prehrávače a to je v súčasnosti využívané (viď youtube.com,joj.sk,...).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 18:22

no urcite nechcem celu stranku robiť ako flash len urite casti.







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 19:29

A ktoré konkrétne?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 19:38

myslim ze header alebo menu...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 19:40

presne chcel by som header aj menu popripade nejake reklamy a nejake efekty na stranku







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 19:41

na headre mas nejake programy aj zvlast nahadzes foto + text zadas ake chces efekty a ides...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 19:43

No...človek, ktorý nemá Flash Player príde na stránku, nevidí header, nevie kde je. Nevidí menu, nevie kam má ísť. Alebo plánuješ spraviť aj alternatívu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 20:00

ja planujem najpr sa to nauciť :D







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 20:40

dsljohn píše:
ja planujem najpr sa to nauciť :D

...mna by zaujimalo, neni to trochu zbytocne ucit sa flash? nebolo by lepsie zadovazit si Adobe Flash Professional CS3? :D imho je to v podstate jedno, ci si to natukas, alebo pouzijes daky software :oops:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.05.2008 20:53

neutronmind píše:
...mna by zaujimalo, neni to trochu zbytocne ucit sa flash? nebolo by lepsie zadovazit si Adobe Flash Professional CS3? :D imho je to v podstate jedno, ci si to natukas, alebo pouzijes daky software :oops:

aj to je ppravda no skusm nieco popozerať zajtra







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Čestný člen
Čestný člen
ako je to spravené??

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 21:19

neutronmind píše:
...mna by zaujimalo, neni to trochu zbytocne ucit sa flash? nebolo by lepsie zadovazit si Adobe Flash Professional CS3? :D imho je to v podstate jedno, ci si to natukas, alebo pouzijes daky software :oops:

mňa by zaujímalo, či VIEŠ O ČOM HOVORÍŠ? Hmmm? Rozmýšľal si nad tým, čo si napísal?

Ty si flash predstavuješ ako html, kde sa naučíš pár tagov/funkcii/proste hocičoho a napíšeš to v poznámkovom bloku.

Áno, ak chceš urobiť niečo poriadne vo flashi, musíš ovládať ActionScript, bez toho sa nikam nedostaneš, ale až na pár takmer neznámych alternatív, jediným programom, v ktorm sa dá robiť flash na stránky je práve Adobe Flash (resp. predchodca od Macromedie).
A aj keď si ten program stiahne, to mu tie vedomosti do hlavy nenaleje, učiť sa bude musieť tak či tak ;)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 21:34

omg... na zaciatku som napisal "mna by zaujimalo", to znamena, ze by som rad vedel vas nazor na tuto vec, chapes? do flashu sa moc nevyznam, povedal som len to, co si myslim... hadam mozem, nie? :roll: ...
Citácia:
Ty si flash predstavuješ ako html, kde sa naučíš pár tagov/funkcii/proste hocičoho a napíšeš to v poznámkovom bloku.

imho lol, pravdaze nie...
Citácia:
jediným programom, v ktorm sa dá robiť flash na stránky je práve Adobe Flash

no ved presne toto som tam napisal... a ze toto mu to do hlavy nenaleje - ale naco? sak naco sa to bude ucit ked to spravi v tom Adobe Flash?
ale oukej, ja sa do flashu moc nevyznam, ako som uz spominal, takze rad sa necham poucit. peace :pat:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 21:51

chlapci dobre vsetci bluznite o tom flashi...

Flash nieje ako PHP, alebo HTML... samozrejme, dokaze spracovavat zakladne HTML znaky pre formatovanie textu ktore nacitavas dynamicky donho... tiez dokaze odosielat premenne do PHP a preto v nom vies vytvarat formulare (mam na mysli POST a GET)

Flash viete robit len v Adobe Flash (ak neberem do uvahy tie napodobeniny na ulahcenie prace co stoja za dve hovna)

To, ze Flash od Macromedie je predchodca, je dobra kravina tiez... Flash od macromedie a od Adobe je ten insty vyrobok... tusim, za cias Flash 5, alebo Flash MX (teraz neviem presne) kupilo Adobe Macromediu ....

Ale ci je to flash 5, MX, MX Profesional (ten ale nema script assistenta) alebo CS3, je to fuk.. je tam par veci naviac, ale inac nic nove ( teda az na novy actionscript - ale do takej hlbky ked sa dostanes, tak budes frajer)

Actionscript je programovanie vo flashi, inac vsetko vytvaras na casovej ose vytvaranim objektov (3 zakladne - movie clip, grafic, button)

Ten actionscript je straaaaaaasne podobny JS, takze ak ovladas JS, tak ti actionscript uz nebude robit problem...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Čestný člen
Čestný člen
ako je to spravené??

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2008 23:44

neutronmind píše:
sak naco sa to bude ucit ked to spravi v tom Adobe Flash?

nie, neurobí to za neho, ak to nebude vedieť. To nie je umelá inteligencia, to je program, ktorý musíš vedieť ovládať, ktorý využíva vlastný jazyk a ten sa tiež musíš naučiť.

Blackshadow píše:
Flash nieje ako PHP, alebo HTML...

tvrdil tu niekto niečo také? :-) ukáž mi kde...

Blackshadow píše:
To, ze Flash od Macromedie je predchodca, je dobra kravina tiez...

Aha, takže Photoshop CS2 nie je predchodca CS3ky? Windows XP nie je predchodca Visty? Tak isto sú všetky verzie Flashu od Macromedie prechodcom toho, čo teraz robí Adobe (po zakúpení tej firmy). Nauč sa po slovensky, hlavne čo znamená slovo "predchodca".







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
ako je to spravené??

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 5:41

Citácia:
To, ze Flash od Macromedie je predchodca, je dobra kravina tiez... Flash od macromedie a od Adobe je ten insty vyrobok... tusim, za cias Flash 5, alebo Flash MX (teraz neviem presne) kupilo Adobe Macromediu ....
flash 8 je este stale produkt macromedie. adobe je az cs3.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 8:52

kokso, par hodin nie som na fore a ake velke veci sa tu pisu....vacsinu uz nastastie stihol uviest na spravnu mieru shaggy, par veci vsak ostalo..
1.) robit len menu vo flashi je ta najvacsia <> co ta moze napadnut... hej, tiez som to dakedy skusal, ale ma rychlo presla chut. po prve si treba uvedomit, ze su ludia co proste flash nemaju a nevyznaju sa do toho.. dojdu na stranku, nevidia menu, nezaujimave, zatvoria, konec. a tiez tu mas ludi, ktori pouzivaju Internet Explorer. Vyskusal si si pozriet hocijaky flashovy element v tomto prehliadaci ? :) Pred kazdym pouzitim musis na prvok kliknut, cize na menu by to boli vzdy 2 kliknutia pre jediny posun v menu... ked das dokopy tieto dve nevyhody flashoveho menu, snad ta prejde chut
2.) ked uz robit daco vo flashi, tak bud prvok, na ktory sa pocas prehliadania stranky neklika (napr niekedy su fajn spravene tie loga atd), alebo potom spravit vo flashi celu stranku. to sa robi vacsinou len v pripade, ze ma zakaznik dost penazi a ide mu hlavne o nejake umelecke stvarnenie alebo prezentaciu
3.) shaggy, myslim ze blackshadow to tak nemyslel, jak si to ty pochopil. verim ze chcel skor zdoraznit, ze to nie su 2 totalne separatne programy. samozrejme je mozne ze sa mylim v mojej mienke o bs ;)
4.) suchy, jak sa to vezme, ked kupis firmu ktora predava produkty, nestanu sa jej sucasne produkty tvojim majetkom ? urcite to vsak teraz nema zmysel riesit, to len tak pomimo
5.) neutronmind, vidno, ze si flash este nevidel ani len zdialky a jedine co poznas, je mozno nejaka animacka na webstranke :) nehnevaj sa, ale skus si trocha pogooglovat, powikiovat a nastuduj si o tom trocha... nie je v silach ani jedneho z nas ti tu to teraz v plnej miere na fore vysvetlovat, to myslim rozumies
6.) dsljohn, webstranka sa da spravit uzasna aj bez toho, aby si mal blesky v backgrounde a cely cas na stranke hrala hudba ;) musis byt vsak naozaj nadany na vytvorenie takej stranky, a to teraz nezalezi na tom, ci to budes robit cele vo flashi, alebo len html+css+js....







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
ako je to spravené??

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 10:13

Citácia:
4.) suchy, jak sa to vezme, ked kupis firmu ktora predava produkty, nestanu sa jej sucasne produkty tvojim majetkom ? urcite to vsak teraz nema zmysel riesit, to len tak pomimo
zalezi od konkretnej zmluvy. myslel som to tak, ze flash 8 vznikol este za cias, ked macromedia nebola majetkom adobe, cize je to ciste macromediacky produkt jak aj tie predtym.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako je to spravené??

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2008 13:38

shaggy píše:
Aha, takže Photoshop CS2 nie je predchodca CS3ky? Windows XP nie je predchodca Visty? Tak isto sú všetky verzie Flashu od Macromedie prechodcom toho, čo teraz robí Adobe (po zakúpení tej firmy). Nauč sa po slovensky, hlavne čo znamená slovo "predchodca".

pisal si:
shaggy píše:
v ktorm sa dá robiť flash na stránky je práve Adobe Flash (resp. predchodca od Macromedie)

ja som tak pochopil, ze myslis na iny program, ale pritom vsetky flashe su rovnake...

shaggy píše:
tvrdil tu niekto niečo také? ukáž mi kde... /* suvislost: Flash je, ci nieje ako HTML+PHP */

ja som netvrdil, ze to nekdo pisal.. ja to len chcem uviest na spravnu mieru..
bola to reakcia na toto:
Citácia:
Ty si flash predstavuješ ako html, kde sa naučíš pár tagov/funkcii/proste hocičoho a napíšeš to v poznámkovom bloku.

chcel som to len ozrejmit.. ze je to graficky program skor, ako programovaci (skriptovaci, znackovaci - uvadzam pre rypalov,ktory tvrdia ze html a php nieje programovaci jazyk)

shaggy, ja ta chapem, viem ze vies co je flash.. chcel som to len blizsie ozrejmit... PEACE

__________________
shaggy píše:
flash 8 je este stale produkt macromedie. adobe je az cs3.

hej hej, nebol som si isty, kedy ich kupili







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako je to spravene ?

v Ostatné

2

553

01.09.2009 9:54

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Z origo CD spravené .iso - nefunguje

v Ostatné programy

3

359

06.11.2011 10:12

Shwollo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako nainstalovat javu do pc s pristupom ako uzivatel

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

832

18.03.2008 8:40

redw Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WEB stranka.ako na nu a ako s nou

v Ostatné

13

1417

12.10.2007 21:54

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako si nastavim router/modem/wifi? Citaj ako prve!

v Siete

3

2868

17.07.2015 13:52

Tonko340 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako kopirovat text z pdf kde je ako obrazok

v Ostatné programy

1

689

19.10.2014 20:18

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. samsung nenajde ako bootovatelne mediun, inak ide ako ma

v Optické zariadenia

0

1329

27.03.2009 21:53

ejo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako inštalovať módy ho PHPbb a ako na reklamu !!!

v Redakčné systémy

8

3110

30.03.2008 15:39

MarkoSVK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung S8300 ultra touch ako navigacia. ako na to?

v Mobilné zariadenia

6

1484

26.11.2009 22:25

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako nastaviť v notebooku výkonnejšiu grafiku ako primárnu.

v ATI/AMD grafické karty

0

842

12.12.2015 21:10

krakenis Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako po preinstalovani mat parametre ako minuly uzivatel

v Operačné systémy Microsoft

1

461

20.08.2008 8:42

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Návod: Ako si spravit doma zmrzlinu original ako z obchodu?

v Jedlo, pitie a varenie

7

4087

22.08.2009 15:55

david3504 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. ČÍTAJ AKO PRVÉ: Ako sa správne pýtať pri skladaní počítača?

v PC zostavy

0

14809

28.09.2007 12:38

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako je možné že maloobchody majú často lepšie ceny ako

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

36

4400

20.11.2009 15:49

Googler1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD Athlon 64 3800+ 2,41Ghz ako a ako vela pretaktovat

v Biosy a ladenie výkonu

8

1111

23.10.2010 21:04

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako stiahnut video z Youtube ako mp3

v Články

7

5991

10.01.2009 13:32

adam230 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra