Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 18 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.09
Prihlásený: 22.01.09
Príspevky: 3
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2009 23:13

Zdravím,

tento rok maturujem na gymnáziu a momentálne sa rozhodujem, kam sa budem ďalej uberať. Zakladám túto tému dúfajúc, že sa nájde niekto, kto mi aspoň trochu poradí a posunie ma ďalej.

Mám 18 rokov a mojim hlavným záujmom je programovanie pod .NET frameworkom. Tomuto sa venujem už niekoľko rokov a urobil som si aj príslušné certifikáty (MCTS a MCPD). Po gymnáziu mám v pláne dištančne študovať na Ostravskej univerzite aplikovanú informatiku a popri tom sa zamestnať ako programátor. Najnovší vývoj, hlavne finančná kríza, o ktorej sa toľko hovorí a neblahé predpovede o vývoji v tomto roku ma však nútia pochybovať o reálnosti tohto plánu.

Všade sa píše len o prepúšťaní, škrtoch a recesii, takže perspektíva, že niekto zamestná stredoškoláka ako programátora, sa mi akosi rozplýva pred očami. Je však pravdou, že na stránkach ako napríklad profesia.sk a itkariera.sk sa zdá byť stále dostatok relevantných ponúk.

Privítal by som obzvlášť príspevky od ľudí, ktorí sú zamestnaní v IT. Pocítili ste nejak dopad krízy v spojitosti s vašou profesiou? Myslíte si, že mám šancu si nájsť počnúc druhou polovicou tohto roka prácu?

Za všetky príspevky vám vopred naozaj veľmi ďakujem.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2009 23:34

V prvom rade potrebujes prax, takze zober potom daku pracu s profesiou IKT (aj slabo platenu) zaciatky su tazke. Po dvoch rokoch das vypoved a uz ti bude len dobre. Pokial nechces ist na vysku. Ale mozno, ze nebudes mat problem s pracou aku si zelas to budes prave ten stastny lebo vacsinou ak programator tak chcu but VS vzdelanie alebo prax alebo aj oboje :) Prepustanie a rusenie pracovnych miest sa tyka hlavne robotnikov..







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91
Bydlisko: Košice - Za...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2009 23:50

Pozri sa, my sme na gymnaziu nemali skoro ziadne moznosti predpripavy na vysku, co sa tyka informatiky, (kedze to je smer, ktorym sa chcem dalej poberat) ... mali sme akurat informu, velmi chabu a spravil som si certifikat z CICSO 1. semester ... co sa tyka vysokej skoly, tak do Kosic na TUKE FEI Informu na 100% nechod ... je to tam hrozne, ziadna organizacia, ziaden system, na ziakov sa kasle, efektivita prednasajucich a cviciacich sa velmi rychlo blizi k nule a kym sa dockas predmetu, ktory by ti bol po chuti, ale ktory ta zaujima a chcel by si mu venovat, tak vyletis zo skoly kvoli nespravenym skuskam z uplnych debilin, ktore nikdy v zivote nepouzijes ... co sa tyka prace po strednej skole ... kamarat si popri skole robil este aj dalsie semestre z CISCA (kedze ho siete bavia), dokoncil zakladny kurz a isiel na pohovor do jednej nemenovanej firmy, kde ho hned vzali (v tej firme robi dost vela ludi z TUKE, vraj). Co sa tyka naplne jeho prace ma sa starat o chod siete ... zaujimavo to znie, ale realita je ina ... ma denne studium, takze chodi do skoly kazdy den az na piatky ... ucenie nestiha, robi do neskorych vecernych hodin, niekedy konci aj jednej rano a jedine co tam robi je to, ze sedi na notebookom, ktory si sam doniesol je na nete, hra hry a to je cele ... a na to potreboval certifikat ... aby mohol valat vajca :) ... v tych robotach neide o nic ine len o to aby si mal v zivotopise napisane, ze mas "Ing." ... to je cele, ide iba o titul ... ak sa do danej problematiky vyznas, ALE nemas titul, tak mas jednoducho smolu (ina moznost je, ze sa vyznas a mas znamych na vyssich miestach, vtedy to funguje) ... ja osobne som sa do roboty pocas skoly este nepustal,... jednoducho nie som taky typ ... paci sa mi ked mam kusa volneho casu, ked sa mozem v pokoji venovat priatelke, nestresovat sa az tak kvoli skole ... ale ked sa ti v skole dari, si typ, ktoremu idu veci do hlavy rychlo, stihal by si robotu a obetoval kus volneho casu, tak preco nie ... naj riesenie by bolo ist na externy typ studia, zohnat si nejaku robotu a z nej si platit poplatky na studium + nejake peniazky do vrecka ... neviem ci ti to nejak pomohlo, ale chcel som ti napisat, ze ako to je tu v KE (z toho pohladu ako to vidi dost vela ludi) ... ked chces poradit kde a na aku inu vysku, tak skus temu, v ktorej sa diskutuje, kam na vysku ... vela stastia v buucom zivote :)







_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2009 23:52

deCode666 píše:
co sa tyka vysokej skoly, tak do Kosic na TUKE FEI Informu na 100% nechod ... je to tam hrozne, ziadna organizacia, ziaden system, na ziakov sa kasle, efektivita prednasajucich a cviciacich sa velmi rychlo blizi k nule a kym sa dockas predmetu, ktory by ti bol po chuti, ale ktory ta zaujima a chcel by si mu venovat, tak vyletis zo skoly kvoli nespravenym skuskam z uplnych debilin, ktore nikdy v zivote nepouzijes ...


potvrdzujem a dodam: Cest vynimkam


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2009 6:39

Lotar píše:
Po gymnáziu mám v pláne dištančne študovať na Ostravskej univerzite aplikovanú informatiku a popri tom sa zamestnať ako programátor.
Nuž veď to skús... V najhoršom stratíš rok života.

Aj keď podľa môjho názoru sa viac oplatí denné štúdium na dobrej škole, tj. v našom okolí napr. pražský resp. bratislavský matfyz, alebo ak vieš dobre nemecky tak vo Viedni je svetová škola. Pobyt na dobrej škole ti dá omnoho viac ako len titul, dá ti rozhľad, myslenie a kopu kontaktov. Okrem toho, aká by bola tvoja perspektíva bez slušného informatického základu? Dopadol by si tak, že aj keby ťa niekto teraz zamestnal, ďaleko by si sa nepohol (naozaj chceš celý život robiť len .NET programátora? čo ak .NET upadne do zabudnutia?) a s príchodom tvojho staršieho veku a nových technológií by sa firme viac oplatilo opäť zamestnať takého mladého ako si bol svojho času ty. Navyše, v najbližšom období finančnej krízy sa budú [url]prepúšťať[/url] práve menej perspektívni a ľahko nahraditeľní zamestnanci. A keď už raz budeš zamestnaný, do školy sa ti nebude chcieť vrátiť.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2009 7:19

tiez si myslim, praca ma cas, venuj sa skole. A privirob si v zahranici cez leto + sa zdokonalis v eng co je tiez velmi dolezite ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.09
Prihlásený: 22.01.09
Príspevky: 3
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.01.2009 16:35

Teraz vidím, že som mal viac napísať aj o tom, prečo som sa rozhodol študovať diaľkovo. No nevadí, napravím to.

Za tých 12 rokov, čo navštevujem školu som zistil jednu vec: nové veci sa mi najlepšie učia samému, prezenčný (denný) školský systém spočívajúci v pravidelnej návšteve školy a účasti na hodinách/prednáškach sa mi zdá byť málo efektívny a nevyhovuje mi. Zdôrazňujem, že ide čisto o môj náhľad na vec. Niekomu inému určite vyhovuje iný spôsob.
Vidím to tak, že na príbuzných odboroch sú na školách približne rovnaké osnovy. Jediné rozdiely spočívajú vo vybavení školy a úrovni vyučujúcich. Keďže sa budem učiť sám a doma, toto mi môže byť jedno :)

Uvedomujem si, že na VŠ to síce bude trochu inak, ale až také odlišné to zase nebude, nakoniec, ani byť nemôže. Nepijem ani nefajčím, takže absencia akéhosi študentského života, ako je tradične ponímaný, mi príliš neprekáža. Chcem sa sústrediť hlavne na prácu a samoštúdium. To ma baví a napĺňa ma.

Výber školy mám už za sebou, rozhodoval som sa dlhší čas medzi viacerými a výber nakoniec padol na OU.

Toto bol teda môj náhľad na tradičné vzdelávanie, teraz by som rád reagoval na niektoré príspevky:


deCode666: TUKE FEI som skutočne jeden čas zvažoval, keďže tiež ponúka externé štúdium informatiky. O tejto škole však počúvam podobné veci, ako píšeš ty, dávnejšie tam dokonca študoval bratranec. Želám ti, aby si štúdium aj napriek ťažkostiam úspešne ukončil :) Dištančne (externe) študovať aj chcem na OU (Ostravskej univerzite), ako to opisujem v prvom príspevku.

p360t: Tvoj príspevok ma skutočne donútil zamyslieť sa a ďakujem ti zaň. Mnohé som hádam zodpovedal v úvode.
Čo sa týka .NETu, je to veľmi perspektívna technológia a som si istý, že tak skoro do zabudnutia neupadne, práve naopak. Predsa len, je to, dá sa povedať, vlajková loď Microsoftu, ktorý ju úspešne pretláča a nie je ani taká stará. Tohto sa bojím najmenej.
Pevne verím, že si dokážem vybudovať pevné základy vlastnoručne. Už teraz som si nejaké vybudoval a mám za sebou pár stredne veľkých projektov, ktoré dopadli celkom dobre. Dúfam, že škola mi okrem titulu pomôže zaplniť aj nejaké menšie či väčšie medzery vo vzdelaní, ktoré nepochybne mám.
To, že sa mi nebude chcieť dokončiť školu, nepokladám za pravdepodobné. Plne si uvedomujem, že bez nejakého formálneho titulu je to v tejto dobe zložité, nakoniec, preto som aj založil túto tému.

Bol by som radšej, keby sa téma uberala smerom naznačeným v úvodnom príspevku (šanca na zamestnanie), ale prosím, ak máte iné nápady, prípadne si myslíte, že sú niekde v mojich myšlienkových pochodoch trhliny, píšte čokoľvek :) Ďakujem.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2009 20:23

Ja vychádzam hlavne z mojich skúseností. Tiež som ako stredoškolák všeličo robil, dokonca som si založil živnosť a zarábal prvé tisícky. Potom som prišiel na vysokú a bolo to osvietenie. Ešte mám pred sebou dlhú cestu, ale už teraz vidím ten skok, ktorý spravili moje informatické znalosti.

Ísť cestou samouka je ťažšie a nemusí viesť k lepšiemu výsledku. Ale je to na tebe.

Osobne zatiaľ nevidím pokles ponúk, možno to bude tým, že u nás ešte kríza naplno neprepukla a ekonomika má svoju zotrvačnosť. Tu by o aktuálnej situácii a prognóze mohli vedieť viac.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 07.04.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2009 20:51

Aku si mal zivnost?







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2009 22:22

Voľnú. :) Keby to tí naši byrokratickí idioti tak umožnili, samozrejme. V praxi som mal na živnosťáku asi 11 činností, povinne maloobchod - veľkoobchod, výroba softvéru, údržba webstránok, servis kancelárskej techniky, fotenie... Všetko, na čo som si pri registrácii spomenul. Keby sme mali rozumné zákony, bolo by tam len voľná živnosť a bodka.

Nuž, aj som sa venoval všeličomu, hoci veľkoobchody som naozaj nerobil... Nakoniec to dopadlo tak, že po prechode na VŠ som na to mal stále menej a menej času (síce sa hovorí, že na VŠ je času habadej, ale to až neskôr a oproti maturitnému ročníku to bolo ďaleko drsnejšie) a už ma nebavilo ondiť sa s účtovníctvom, tak som to ukončil. Nejaké znalosti a kontakty mi však ostali, takže to nakoniec nebol až taký krok vedľa.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.09
Prihlásený: 22.01.09
Príspevky: 3
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.01.2009 16:39

Nerozumiem, ako je možné, že som informatici.sk prehliadol, vyzerá to presne ako to, čo potrebujem :) Vďaka.

Sám ešte nie som plne rozhodnutý a uvidíme, čo prinesie čas (aj keď ho už teda veľa neostáva...).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09.08
Prihlásený: 20.12.09
Príspevky: 10
Témy: 0
Bydlisko: PRAHA/Nitra...
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2009 19:18

Hmh, nie som informatik (ale matfyz som okusil), ale joby a vysky funguju vzdy podobne vo vsetkych oblastiach + doteraz som vzdy byval jedine s matfyzakmi - a takmer vzdy informatici...
Absolutne drviva vacsina VS ti da dost malo. Navyse, prve roky su zvacsa strata casu. To sa tyka aj bratislavskeho a prazskeho matfyzu. Jedine, na co je programatorovi dobra VS je onieco lepsia sanca dostat sa na zaujimave miesto a mat vyssi plat. Aby som bol trochu konkretnejsi, v sucasnosti si najdes napr. v Prahe (nejak sa mi zda, ze tamojsie IT joby su o nieco zaujimavejsie, nez tie v Ba) job, kde nerobis nijake extremne narocne veci a dostavas peknych 35-45 tis. Kc cisteho podla velkosti firmy a mas sancu ist vyssie. Na to ale treba ten titul, tak to proste pozaduje organizacia firmy.
Ako som tak odsledoval tych mojich znamych matfyzakov-informatikov, vsetko, co sa sa naucili, naucili sa sami. Do skoly robili veci mozno den-dva pred zapoctami, skuskami, inak kodili a vzdelavali sa z vlastnej snahy. Zacali s jednoduchymi vecami a postupne sli vyssie a vyssie. Najst si dobry job v IT nebyva nejak velmi tazke a s krizou sa na tom nic velmi nezmeni. Druha vec je, najst si posobisko, ktore by ta v jobe neobmedzilo. Je sice fajn napr.pracovat na jednoduchsich veciach z domu, ale akonahle zacne teamwork na vacsich veciach, je dost pravdepodobne, ze bude treba byvat niekde pobliz firme.
V tomto smere teda mozem len kvitovat externe studium. Ja som napr.stracal kooopec casu na prednaskach, cvikach, pricom nakoniec som si aj tak poznahal vsetky materialy, pochopil som to, naucil sa a..Na 2.strane ma prezencna forma studia aj iste vyhody - lahky pristup k zenam (to ale neplati pre matfyz :lol: ), k novym znamym, odreagovaniu apod.
Ak mas ale ambiciu ist poriadne vysoko, tak to asi bude chciet poriadnu skolu (moznosti a efektivita samostudia maju svoje hranice) - niekto vyssie pisal o Viedni - to by bola zaujimava option.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 14.07.08
Prihlásený: 28.01.21
Príspevky: 86
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2009 21:52

Ahoj, ja mam 19 rokov a tiez matarujem tento rok. Rozdiel je ze ja uz rok robim. Presiel som na externe studium (aj to sa da na urcitych strednych skolach) a natrafil som na cloveka ktory mi ponukol robotu na zivnost. Nevedel som vsetko co po mne dozadoval ale to nebol problem, behom mesiaca som bol zbehnuty, ked si sikovny tak sa rychlo naucis.

Urcite sa neboj a skus sa zamestnat, zo zaciatku to mozno bude tazke (mensi palt atd.) ale tym si prejdes ako kazdy.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.03.2009 15:22

A co si konkretne robil?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 14.07.08
Prihlásený: 28.01.21
Príspevky: 86
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.03.2009 20:24

Ak myslis skolu tak odbor ekonomia ale programovat som sa ucil uz davno predtym na ZS a potom popri strednej.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 20.02.07
Prihlásený: 19.11.09
Príspevky: 161
Témy: 17
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 02.04.2009 22:09

ja som v 4 tom ročnínku na Strednej odbornej škole v Starej Turej - Obor: mechanik pc sieti. a od 4teho ročníka praxujem v IT firme ... zapajanie,montaž,servis,nastavovanie,spravovanie: WiFi,Optiky a 5GHz internetu
ako mám tu vytvorene podmienky pre pokračovanie po škole ... skusenosti mam dobre ale dal som si ešte vysoku to budem mať sklbene dokopy aj vyšku aj pracu ...
vyšku som si dal STÚ Bratislava Materialovo Technicka zo Sídlom v Trnave
a tam obor Aplikovana Informatika a Automatizacia v priemysle ... takže uvidim ako to pojde ďalej ... ale svoju perspektivu som videl v tom že ostanem tu v tejto firme take asi dva roky a potom ked pojde frajerka študovat do iného mesta tak si tam za ušetrene peniaze prenajmeme byt a ja si budem hladat pracu tam ... tzn ze za dva roky by ma delil už len rok od titulu BC. ak by šlo všetko tak ako ma a mal by som za sebou 3 roky praxe ... tzn v novom zamestnaní dost zaujímave udaje a hlavne skusenosti ;) a tie ti nikto nevezme .. a ked si dorobíš BC. potom už budeš mat len dva roky na ING a zas môžeš postupit v praci .. tohto systemu sa držím a idem si za tym ...

tak sa drž prajem vela uspechov v praci aj v škole







_________________
M4rekX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ako ďalej po strednej škole?

Registrovaný: 15.02.09
Prihlásený: 06.09.18
Príspevky: 885
Témy: 96
Bydlisko: Námestovo
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2013 19:18

trochu obnovim tuto temu, kedže som už viac ako mesiac po mature (IT/elektrotechnika/ekonomika) a neviem si stale najsť žiadnu prácu, napriek tomu že som už kontaktoval x-y pracovnych ponuk. Nemáte nejaké tipy? Chcel by som skusiť zahraničia - GB, Irsko, pripadne kde sa da dorozumieť po anglicky, pozicia - skladnik, čašník, alebo niečo v odobore (najlepšie technik/opravár PC). Skúsenosti s programovaním mám minimálne (c++), čo sa týka webu tam je to lepšie (html, niečo z css php a mysql).


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2013 19:48

Na tvojom mieste by som volil ine krajiny. Ako skladnik velmi pokrocile znalosti jazyka nepotrebujes.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 18 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Pomoc pri výbere Strednej IT škole.

v Vzdelanie, štúdium, škola

13

529

19.11.2014 18:39

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako ďalej?

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

672

22.01.2008 18:14

HAE07 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. virus-ako dalej

v Antivíry a antispywary

9

873

06.09.2007 20:45

trogár Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako dalej nesirit eshop?

v Ostatné

17

948

10.02.2009 21:27

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako ďalej? C++, Pascal..

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

12

585

29.01.2015 18:53

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SuperTux BonusStage ako dalej

v Počítačové hry

4

532

12.04.2007 13:59

Rasputin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skoncil som c++, ako dalej?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

1156

28.11.2011 18:14

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIFI..... AKO POSLAT SIGNAL DALEJ??

v Ostatné

1

648

07.01.2008 2:03

Roberbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LG-ako dalej PLS HELP!!!

v Optické zariadenia

2

599

08.10.2007 22:50

Roberbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako rozobrať F5SL? resp. rada čo s ním ďalej (obliatie

v Notebooky a netbooky

14

2709

25.10.2008 20:32

Nightmear Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mobil strednej triedy

v Mobilné zariadenia

24

1046

15.09.2017 11:54

Nair0n Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Výber strednej školy

v Vzdelanie, štúdium, škola

6

609

01.06.2015 14:16

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vyber odboru strednej skoly

v Vzdelanie, štúdium, škola

15

1809

21.03.2009 10:53

lolko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poznámky v škole

v Ostatné programy

8

604

01.09.2014 11:47

kemperik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BOMBA v skole

v Vzdelanie, štúdium, škola

22

1324

14.05.2007 14:57

Zdravotnik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. šikanovanie v škole

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

124

7260

04.12.2011 23:32

BrumikPE Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra