Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok NapísalOffline : 21.10.2008 20:02

CO POVIETE NA TOTO???
Acer Aspire 5530:

Dobrý deň, odkedy sa mi vrátil notebook od vás zo záručnej opravy tak sa mi stali nasledovne chyby.
Pád systému Windows Vista a opätovná inštalácia lebo nepomohlo obnovenie ani oprava cez recovery – 5 kráť.
Systém neprehráva zvuk aj keď je správne všetko nainštalované!!! - 3 krát, znovu preinstal!!!
Systém po načítaní nevedel otvoriť žiadny program, na všetko sa pýtal v akom programe otvoriť!!!
2 – krát, znovu preinstal!!!
Keď mi ho priviezol kuriér tak asi po hodine som ho zapol a zvolil som si jazyk inštalácie (išiel len český neviem z akého dôvodu ste mi tam predinštalovali českú Vistu?!) po chvíli inštalovania si vypísal aby som zadal užívateľské meno a heslo. Dal som len Meno Michal. Doinštaloval nejaké veci, reštartoval sa a vyhodil mi obrazovku kde bolo miesto môjho mena napísané iný užívateľ a keď som na to klikol tak sa nič nestalo a písal že je zle užívateľské meno alebo heslo a musel som ho hneď preinštalovať. Tak potom neviem ako ste to TESTOVALI???!
Dosť často zamŕza!!!
Večer ho vypnem a ráno ho idem zapnúť a vypíše mi chyby pri načítaní dám to opraviť a nič – 3 krát.
Ako ste to testovali keď to bolo u vás???
Veď obyčajný laik to za tri dni zisti že s tým niečo nie je v poriadku!!!
Ako to môže robiť výrobok ktorý príde z opravy??? Tam nestačí len nainštalovať Windows a tým to haslo ale aj testovať komponenty!!! Myslel som najprv že to robí Windows ktorý je predinštalovaný na notebooku ale nainštaloval som tam iný tiež Home Premium so servis packom 1 a robilo to úplne to iste takže vo Windows asi chyba nebude. Potom som po páde dal znovu zo zálohy predvolený Windows čo tam ma byt a zase len problémy. Teraz mi zase nejde ten zvuk. Posielam to späť a nehnevajte sa na mňa ale pokiaľ to nebude v poriadku tak to ani neposielajte radšej budem aj mesiac alebo dva bez počítača ako mat doma počítač ktorý stráca dáta, padá systém a neustále sa kazí. Buď to opravte alebo vymeňte za iný kus alebo model ak sú tieto kazové alebo mi v tej cene 17.900Sk poskladajte stolový PC ale toto nepovažujem za notebook ale za jeden nepodarok z akým som sa ešte v živote nestretol.
Teraz si zrátajte koľko krát som to musel za 14 dni preinštalovať???
10 – 12. Je to normálne a zdravé pre ten počítač takéto neustále opravy???
Určíte nie. Za pochopenie, poriadne kontrolovanie a testovanie Ďakujem, dúfam že tato záležitosť dopadne na 101% k spokojnosti vás aj mňa.
Takto opravujú a testujú v servisnom stredisku ACER v Brne!!!


//upravená veľkosť písma - uvedom sa (eXi)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.10.2008 21:29

no acer servis nie je najlepsi, ale pokial vlastne ani netusis v com moze byt problem, casto to ani bez natlaku ohladom daneho problemu v tomto servise nevyriesis

takisto si myslim, ze chybu mozes v niecom robit aj ty, i ked tie veci s instalovanim cz visty ako aj user name a password nemali robit, uz len kvoli tomu by som im to poslal spat

a ako to ze si to preberal od kuriera ? malo ti to predsa prist do obchodu kde si to kupoval, a tam to prekontrolovat pred nimi a hned to dat na reklamacku znova v pripade co i len maleho nedostatku


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 1:41

pád visty predsa nie je nič neobvyklé, mne spôsobovalo bežne mrznutie napr Comodo firewall ;) windows je predsa známy tým, že má svoje problémy... pokiaľ by ľudia riešili všetky svoje problémy reinštalom, tak by sme všetci nerobili celý čas nič iné...
btw, toto fórum nie je myslím miestom, kde sa budeš sťažovať... je pekné že máš problém, ale ako ti ho máme vyriešiť ? tak že tu budeš vykrikovať na imaginárnych ľudí ? pokiaľ máš s niečím problém, zájdi do servisu a normálne to vyrieš, lebo toto nikam nevedie
nie je umenie nadávať na ostatných :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 6:19

el mariachi píše:
pád visty predsa nie je nič neobvyklé, mne spôsobovalo bežne mrznutie napr Comodo firewall ;) windows je predsa známy tým, že má svoje problémy... pokiaľ by ľudia riešili všetky svoje problémy reinštalom, tak by sme všetci nerobili celý čas nič iné...
btw, toto fórum nie je myslím miestom, kde sa budeš sťažovať... je pekné že máš problém, ale ako ti ho máme vyriešiť ? tak že tu budeš vykrikovať na imaginárnych ľudí ? pokiaľ máš s niečím problém, zájdi do servisu a normálne to vyrieš, lebo toto nikam nevedie
nie je umenie nadávať na ostatných :)

Preto sa to riesi reinstalom lebo nikdy nic ine nepomohlo!!!


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 9:56

prepac ale ja som presvedceny ze problem bude zapricineny aspon z casti z tvojej strany-ak by si bol z mojho okolia pozrel by som sa ti na to


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 11:49

jacho6380 píše:
Preto sa to riesi reinstalom lebo nikdy nic ine nepomohlo!!!

a čo iné si skúšal ? skúšal si volať aj na microsofťácku linku podpory ?? pozeral si fóra ?? pýtal si sa tu ? bohvie čo si s tým všetko robil...
ide mi len o to, aby si si tu nevylieval zlosť, lebo tým nič nevyriešiš ;) mám totižo pár známych, ktorí nemali s acerom problémy, preto ma to trošku udivuje.. a tiež viem, čo sú daktorí "domáci profíci" schopní urobiť s jedným pc keď sa im dačo nedarí...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 13:59

Ty si iny kapo! Tak aby si vedel pocitacov uz mi preslo cez ruky akurat tak dost a nikdy som so ziadnym nemal problemy a mal som aj Acer notebook a nemal som s nim problemy. Je zaujimave ze ked zatvoris notebook tak by mal prejst do rezimu spanku. To sa aj kolko krat stalo a stalo sa aj to ze ked som ho otvoril tak mi napisal resuming windows a po chvili nacitavania mi vyhodil chybu pri nacitani a napisal mi moznosti opravy tak ze mam vlozit instalacne cd, zvolit jazyk a moznost "opravit pocitac". Lenze aj ked som spravil tento krok tak hladal chyby a aj napisal ze zistil na pc problemy so spustanim a po restarte sa proste nic nestalo a zase vypisal chybu pri nacitani a ked som dal z instalacky obnovit system tak mi vypisal ze sa obnovuje na predchodzi bod a po restarte ze obnovenie sa nepodarilo a to ked zvolim aj hocijaky iny bod obnovenia! Tak co ti zostava ked ta nepusti do windows a ani v nudzovom rezime? Preinstalovat! Dalsia vec je ked spustis windows (v tomto pripade vsetko bolo funkcne) a na vsetky programi co sa maju zapnut pri spusteni ti len vyhodi okno a pyta sa na kazdy program v akom programe ho chces otvorit. Tak skusim obnovenie systemu s poslednym datumom a casom a napise ze pocitac sa nepodarilo obnovit a spravi to pri kazdom datume a dokonca tie datumi ktore nejdu obnovit ti zmiznu?! Ako ti moze tri hodiny po instalacii prestat fungovat zvuk a pritom je nainstalovany a mozes ho normalne nastavovat ako keby fungoval??? Nepomoze ti preinstalovanie ovladacov. Proste nehra! Na linke microsoftu mi overovali serial key aj windows a vsetko je v poriadku a odpoved som dostal ze mam kontaktovat vyrobcu. Tieto vsetky problemy a este aj viac som nahlasil uz prvy krat a po vrateni zo servisu som dostal vyjadrenie o oprave kde stalo ze instalacia systemu. Tak potom ako to dany technik testoval ked mi to hned po nainstalovani nezobralo prihlasovacie meno? Pocas instalacie nerobis nic len napises meno tak nemas co pokazit. Takze kamo ja som s tym nerobil nic! Nepatrim k tym co experimentuju! A v okoli ak ma niekto problem s pc tak im ho robim ja a nemal som do teraz ziadny problem. Ja si tu nevilievam zlost, islo mi len o to sa podelit o skusenost so servisom ACER. Ale ak si taky dobry a skuseny technik a manik tak kludne sa mozme stretnut a mozes si to na dva dni skusat. Za dva dni ta sklame viac nez dost, na to dam krk. Ja si osobne myslim ze problem bude niekde v hardware ale to ja bohuzial nezistim. Na to su ti technici. Mali to tam 10 dni a vsetko co spravili tak tam predinstalovali cesku vistu namiesto slovenskej!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 14:03

icefire píše:
prepac ale ja som presvedceny ze problem bude zapricineny aspon z casti z tvojej strany-ak by si bol z mojho okolia pozrel by som sa ti na to

Dal by som to vyskusat hocikomu z vas ale urcite by to nepomohlo. Skusal som to aj tak ze som vobec nic neinstaloval, len vyrobcom predvoleny system a robilo to haluze aj tak a vzdy to skonci na tom ze ta raz nepusti do windows nijakym sposobom a si nahraty a dojdes o vsetko co si tam mal, ak si tam nieco mal. No co uz posielam to tam znovu :cry:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 14:08

el mariachi píše:
a čo iné si skúšal ? skúšal si volať aj na microsofťácku linku podpory ?? pozeral si fóra ?? pýtal si sa tu ? bohvie čo si s tým všetko robil...
ide mi len o to, aby si si tu nevylieval zlosť, lebo tým nič nevyriešiš ;) mám totižo pár známych, ktorí nemali s acerom problémy, preto ma to trošku udivuje.. a tiež viem, čo sú daktorí "domáci profíci" schopní urobiť s jedným pc keď sa im dačo nedarí...

Vidis to, ty si z Blavy ja som z Kuchyne, kludne ti to mozem zajtra zobrat ukazat do BA. Teraz mi pre istotu prestal fungovat zvuk a uz mi raz po prechode zo spanku vyhodil chybu ale nastastie este naskocil ale bez zvuku


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 14:12

povieš mi teda prosím ťa, ako súvisí napr to, že ti windows nevedel otvoriť programy s hardwarovou chybou ? aspoň mne osobne teraz nenapadá spôsob myslenia, akým si došiel k tomu, že hardware je určite v prdeli... to čo si opísal boli len softwarové chyby.. a čo sa týka zvuku, tak neviem síce čo tam máš za zvukovku, ale čo mám skúsenosti napr s realtekom, tak viem, že sa inštalujú trošku.. povedzme, zložitejšie :) človek by si totižto myslel, že tým, že nahodíš ovládač, dačo vyriešiš.. na nete je strašne veľa tém o tom, že prečo im ich realtek zvukovka nefunguje a rieši sa to 10 stranami otázok
inak, ja som nemal nikdy dobré skúsenosti ohľadom obnovovania systému, a vždy to bola len SW chyba windowsu, hardware bežal bezchybne ;)

pokiaľ máš výhrady ohľadom acer servisu, tak ti odporučím postup : slušne napísať na ich servis, že potrebuješ pomôcť s tým a tým, že nie si spokojný a podobne, a ak ti nevyhovejú, tak že to poženieš k ich šéfovi... zo skúseností s T-Com servisom viem, že akonáhle dostanú pracovníci priame nariadenie od šéfa, tak sa zrazu celý proces urýchli a všetko pôjde ako má ... ak by sa po emaile nič nezmenilo, tak to vidím buď na reklamáciu kde si to kúpil, alebo osobným stretnutím s niekým z acer servisu, aby si im naživo predviedol, čo a ako nefunguje, a po opravení by si zas prišiel a overil si pred nimi, či to funguje ako má...

neviem akým spôsobom si robil reklamáciu, ale ak je naozaj chyba v hw, tak im to treba rovno ukázať, neposielať







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 14:34

el mariachi píše:
povieš mi teda prosím ťa, ako súvisí napr to, že ti windows nevedel otvoriť programy s hardwarovou chybou ? aspoň mne osobne teraz nenapadá spôsob myslenia, akým si došiel k tomu, že hardware je určite v prdeli... to čo si opísal boli len softwarové chyby.. a čo sa týka zvuku, tak neviem síce čo tam máš za zvukovku, ale čo mám skúsenosti napr s realtekom, tak viem, že sa inštalujú trošku.. povedzme, zložitejšie :) človek by si totižto myslel, že tým, že nahodíš ovládač, dačo vyriešiš.. na nete je strašne veľa tém o tom, že prečo im ich realtek zvukovka nefunguje a rieši sa to 10 stranami otázok
inak, ja som nemal nikdy dobré skúsenosti ohľadom obnovovania systému, a vždy to bola len SW chyba windowsu, hardware bežal bezchybne ;)

pokiaľ máš výhrady ohľadom acer servisu, tak ti odporučím postup : slušne napísať na ich servis, že potrebuješ pomôcť s tým a tým, že nie si spokojný a podobne, a ak ti nevyhovejú, tak že to poženieš k ich šéfovi... zo skúseností s T-Com servisom viem, že akonáhle dostanú pracovníci priame nariadenie od šéfa, tak sa zrazu celý proces urýchli a všetko pôjde ako má ... ak by sa po emaile nič nezmenilo, tak to vidím buď na reklamáciu kde si to kúpil, alebo osobným stretnutím s niekým z acer servisu, aby si im naživo predviedol, čo a ako nefunguje, a po opravení by si zas prišiel a overil si pred nimi, či to funguje ako má...

neviem akým spôsobom si robil reklamáciu, ale ak je naozaj chyba v hw, tak im to treba rovno ukázať, neposielať

Dajme tomu ze je chyba v softveri. Preco mi to potom spravilo aj na druhej viste? JA to ked tak vyskusam lebo cakat na to dva tri tyzdne sa mi nechce radsej si to spravim sam ak niekto poradi. Tu zvukovku mam Realtek. Tak co mi poradis? Mam to otestovat v XP? A ten zvuk?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 14:42

Osobne by som vyskúšal aspoň linux, prípadne ak máš XP, tak kľudne vyskúšaj to...
"Preco mi to potom spravilo aj na druhej viste?" Možno práve kvoli tomu, že to bola stále vista :) Daktoré programy sa s ňou nemajú radi, ona nemá rada niektoré hw a podobne :lol: jeden z dôvodov prečo uprednostňujem notebooky bez OS, viem presne čo kam dávam a mám nad tým kontrolu, žiadne tieňové partície ani nič podobné
neskúšal si googlovať a pozrieť či niekto nemá pri viste rovnaké problémy ako ty ? kľudne aj acer fórum, neverím že si jediný :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 15:00

Skusim tam dat este XP a otestujem to s nim ale ma to jeden hacik. pri instalacii visty mi najde dva disky. C a D ale pri obnove systemu su tam tri a to aj X - boot. je najaky program na to aby som mohol najst aj ten treti a vsetky ich pred instalaciou XP naformatovat?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2008 11:07

el mariachi píše:
Osobne by som vyskúšal aspoň linux, prípadne ak máš XP, tak kľudne vyskúšaj to...
"Preco mi to potom spravilo aj na druhej viste?" Možno práve kvoli tomu, že to bola stále vista :) Daktoré programy sa s ňou nemajú radi, ona nemá rada niektoré hw a podobne :lol: jeden z dôvodov prečo uprednostňujem notebooky bez OS, viem presne čo kam dávam a mám nad tým kontrolu, žiadne tieňové partície ani nič podobné
neskúšal si googlovať a pozrieť či niekto nemá pri viste rovnaké problémy ako ty ? kľudne aj acer fórum, neverím že si jediný :)

Tak cez windows XP som zrusil vsetky particie, Boly tam 4! Spravil som jednu hlavnu 52GB a jednu vedlajsiu 100GB, nainstaloval XP Servis Pack 3, stiahol som vsetky ovladace a slape jak hodinky. Mozno by teraz isla aj Vista ked su tie particie od vyrobcu zrusene. Budem to chvilu skusat a uvidim ci necham XP alebo dam neskor Vistu. Vista sa mi paci, keby bol nejaky pack co zmeni vzhlad na vistu tak si necham XP lebo je aj rychlejsi v tomto. Vdaka za radu :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 11:19

jacho6380 píše:
Tak cez windows XP som zrusil vsetky particie, Boly tam 4! Spravil som jednu hlavnu 52GB a jednu vedlajsiu 100GB, nainstaloval XP Servis Pack 3, stiahol som vsetky ovladace a slape jak hodinky. Mozno by teraz isla aj Vista ked su tie particie od vyrobcu zrusene. Budem to chvilu skusat a uvidim ci necham XP alebo dam neskor Vistu. Vista sa mi paci, keby bol nejaky pack co zmeni vzhlad na vistu tak si necham XP lebo je aj rychlejsi v tomto. Vdaka za radu :D

Mal si to nechat tak, a trvat na vrateni penazi! Ako koncoveho uzivatela ta nemusi trapit preco to nejde. Proste to defaultne hned po reinstalle robi hovadiny a na to je REKLAMACKA nech je chyba akakolvek (SW/HW). Od acerov je horsia znacka notebookov snad uz len MSI, o servise nema zmyzel hovorit, sam vidis ako to je :)

Btw to nie su moje subjektivne dojmy, ale moje skusenosti s tymito znackami. Ci uz vlastne, alebo z druhej ruky. Este povedz, ze je distributor agem a hned je vsetko jasne :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2008 11:32

ALZA, vyskusame uvidime. Ja som s tym spokojny co sa tyka vykonu a funkcii akurat ma s***a ta vista a nestabilita! Ked to teraz pojde tak som spokojny a s****m cely servis


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.10.2008 12:06

Na tom XP zo chlapi ide na 101%, podla mna bola chyba niekde na disku a tych particiach co tam mali vytvorene. PQSERVICE a tak, boli tam particie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.11.2008 11:45

Tak som tu zas a padlo aj to xp asi po 3-4 dnoch a uz som to poslal spät s tym ze budem trvat na vrateni penazi, ked aj cez pravnika...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 19.10.08
Prihlásený: 21.02.21
Príspevky: 448
Témy: 57
Bydlisko: Kuchyňa/Mal...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.11.2008 17:04

Ty vole, uz to aj ide naspäť, v pondelok som to posielal s tym že to dostanú až v utorok ráno, V utorok po obede to zobral technik a vo štvrtok na obed to posielali späť, nejaky rychly servis!!! Som zvedavy kolko mi to vydrzi doma


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.12.08
Prihlásený: 21.02.22
Príspevky: 154
Témy: 47
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2008 14:07

Čaute!Aj ja som sa satl obeťou takéhoto laptopu.mne funguje,až na to,že batéria mi vydrží hodinu.nie je to tak trocha málo?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Acer Aspire 5530

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2008 14:18

Zaleži vo výkonových nastaveniach CPU. Ak máš nastavenú najvyššiu svetlosť na display k tomu wifinu, a pracuješ nanom tak sa ani nečuduj.







_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2008 20:06

ako toto forum ma zoziera, ked napisem ja nebodaj v bazari kvoli aktualizacii o tom, ze sa par veci z celku predalo, aby to bolo pre ostatnych v ramci celku viditelne, dva prispevky nedajboze za sebou, Cthulhu sa hned ohana BP a tu si veselo piste 4x za sebou prispevky bez Editu (nic v zlom ale toto je moc, rovnaky meter nie je na kazdeho, vyhovorky, ze si to niekto nevsimol su blbost, odostupy su dost velke)

a co sa tyka k teme:
ak ti to poslali tak rychlo naspat, tak nie je sanca, ze to opravovali, aj keby to opravili, tak si to tam nechaju dlhsie na vylucenie inych hw problemov /napr. prehrievanie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.12.08
Prihlásený: 21.02.22
Príspevky: 154
Témy: 47
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2008 13:59

qpkqkma!
Dakujem ti!pokusim sa ho este nastavit!Skusal som davat don vinxp stiahol som aj driver na hdd,a vlozil do windows-u s programom n-lite.nepodaril sa mi nainstalovat.Da sa to?A ano,ako?Za pomoc vopred dakujem!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.06.09
Prihlásený: 24.06.09
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 24.06.2009 13:33

Caute
mal som tiez podobny problem, o ktorom teraz hovorite mam uz trosku starsi acer notebook, ale slape v poho... podla mna je chyba v tom, ze ked sa vybije baterka tak vsetky veci, ktore boli ulozene v rezime spanku v ramke, tak sa zmazu . ale to iba v pripade ak nemas notebook v zasuvke. po vyklopeni notebooku niekedy nenacita windows v poslednom stave v akom bol a vypise chyby niekedy sa windows zapne a niekedy zblbne a jedno ci je to vista alebo xp ale to je iba moj nazor :) :) no a este ten zvuk mozno ten driver nebol presne na tvoju verziu ale to je zasa iba moj nazor :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.12.11
Prihlásený: 06.02.12
Príspevky: 2
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 1:00

Ohladne skusenosti osobne pouzivam Acer Aspire 5530 treti rok nepretrzite, nahradil moj stary stolny PC, DVD prehravac a Hifi audio a to bez akejkolvek poruchy. Win Vista a jej dost velke naroky na hardware, som nahradil WIN XP velka spokojnost vsetko bezalo ako po masle. Po upgrade RAM na 4GB momentalne bezi na WIN 7 ktory si predsa len poradi s 2 jadrami lepsie ako starsi XP. Co sa tyka kvality materialu notebook nebol pri kazdonenom pouzivani setreny material javi bezne znamky opotrebenia viac menej kozmetickeho charakteru na vysoko lesklej casti predneho krytu. Notebook sa my vysmikol z ruky padol na zem na ktorej bol koberec z vysky 1,50m pri vahe notebooka 3kg to je vazny pad. Vysledok uvolnena kytka na klbe displeja ktoru som hned zacvakol spet bez poskodenia.
Neviem ako ine modeli od Aceru ale prave tento moj kus sa im podaril a zasluzi si privlastok spolahlivy multimedialny kus techniky.
Aby som len nevichvaloval tak kapacita baterie po troch rokoch z povodnich 2h10min klesla na slabích 40 min. K vycisteniu ventilatora a chladenia je nutne kompletne rozobrat takmer celi notebook.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rozobratie acer aspire 5530

v Notebooky a netbooky

1

1199

02.05.2010 13:36

rezystor Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vista na Acer Aspire 5530

v Operačné systémy Microsoft

4

446

24.07.2010 17:12

KatjushaMan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reinstall vista na Acer aspire 5530

v Operačné systémy Microsoft

2

338

12.08.2011 20:56

hornak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire 5530-na jednom routri ide a na druhom nie

v Notebooky a netbooky

1

176

09.01.2013 20:46

Icehammer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer aspire F15 vs. Acer aspire V15 Nitro - ktorý ?

v Notebooky a netbooky

3

1102

05.11.2016 9:30

16Pedro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire 1551 vs Acer Aspire one 721

v Notebooky a netbooky

0

784

15.01.2011 15:28

Mrenek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire 5740DG-434G64MN vs Acer Aspire 5820TG-434G64MN

v Notebooky a netbooky

1

797

05.08.2010 12:53

david3504 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vyber medzi Acer Aspire V5-573G vs Aspire V15 Nitro

v Notebooky a netbooky

2

731

07.10.2014 19:20

S1RuP Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire V3 Aspire V3-571G Upgrade Ram

v Pamäte

1

543

17.01.2015 1:11

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Asus Transformer vs Acer Aspire Switch vs Aspire Switch 10E

v Mobilné zariadenia

9

1204

02.09.2015 17:42

R3Z0R Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire

v PC zostavy

23

1444

22.07.2009 18:15

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire

v Notebooky a netbooky

2

754

08.09.2007 22:46

laki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wifi (acer aspire)

v Ovládače

0

759

31.08.2009 20:39

sysel777 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. acer aspire 5720

v Ovládače

0

813

27.10.2007 9:13

bush Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire 8920G

v Pamäte

1

539

07.02.2010 10:43

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acer Aspire e1

v Predám

13

499

28.02.2014 20:58

hopkok Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra