Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 229 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 11:35

Je to parada, ale viem si to predstavit len ako vikendovu chatu....neriskoval by som, ze ti nejaky zavistlivy drbo podpali cely dom, hlavne tu na slovensku to je dost mozne...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 11:42

No to je pekné že je to z dreva ale je tam dost velké nebezpečie požiaru, z dreva sú stavby drahé až predražené ked ti ich firma robí, na tích stavbách není bohvieaka izolacia a reči kolko ušetríš na palive to ber z rezervov, to si radšej postav bungalov 4 izboví z 50 cm murivom Heluz a vynde ta na 60 000€ z riadne palenou škridlov tondach, spališ v nom menej plynu než v tích drevostavbách, dom sa nerobí na jednu generaciu ale najmenej na 2, a čo potom po tebe zdedia tvoji potomkovia alebo prípadne adoptívne deti, no nadšené moc z toho nebudú, tehlovej stavbe sa trvacnostou nič nevirovná

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

Ominous píše:
Je to parada, ale viem si to predstavit len ako vikendovu chatu....neriskoval by som, ze ti nejaky zavistlivy drbo podpali cely dom, hlavne tu na slovensku to je dost mozne...

To je pravda čo si napísal, ale sa aj to môže stat že v komine sa usadzujú sadze, stačí že sa tak vznieta jak pušní prach a komín roztrhne, drevo vzblkne jak fakla a zostanú len základy, a take reči že to drevo nevzblkne podla ich testov treba brat z rezervov, stači vydiet v TN jak zhorel krásne drevovodom v Golianove, a že vraj od krbu, bol som sa na to osobne pozriet lebo chodievam do tej dediny každí tyždeň


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 12:38

Ominous píše:
Je to parada, ale viem si to predstavit len ako vikendovu chatu....neriskoval by som, ze ti nejaky zavistlivy drbo podpali cely dom, hlavne tu na slovensku to je dost mozne...


Ja to chcem mať ako laz na trvalé bývanie... mimo ľudí...

http://maps.google.sk/?ll=49.039577,20.157917&spn=0.003889,0.010568&t=h&z=17

Ten štvorec vľavo dole je jazierko, alebo rybník. Vpravo dole je lyžiarský svah Lopušná dolina. Je tam niekoľko takých domkov, asi tak 20 ľudí dokopy. Takže nebudem úplne mimo... iba troška :D
Čo sa týka lyžiarského svahu, tak vidím v tom "privyrobenie", keby som jednu chyžu prenajímal dajakým turistom...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 15:02

Vieš tak to sa priprav platit dobrú poistku, najviac požiarov sú v prenajímaných domov.
No neviem či to je rozumný nápad byvat od ludí daleko, dostaneš poražku alebo infarkt vonku a si bez pomoci, v cez zimu akurat razdva zamrzneš alebo omrzneš, ked ta najdu z omrzlinami tak ti budu končatiny amputovat v nemocnici.
Inak chapče máš bujne nápadi, ked budeš mat love na baraky až vtedi môžeš snívat jak ich zuročit na turistoch, na pôžičku je to nerealne


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 15:34

Kamo, ja aspoň nežerem surove mäso... takže bujnu fantaziu maš ty :P

Love ja nebudem mať nikdy... kto z nas čo sme tu na fore, bude mať love aspoň na byt niekedy? Podľa mňa nikto... Alebo niekto, kto robí finančné podvody... vidím to jedine tak, že budem musel zobrať dajaku pôžičku či hypotéku, či čo to je... neviem jaky je v tom rozdiel, alebo budem musieť mať sakra dobré šťastie v keno10.

Čiže taký 130 m2 zrub s 5 izbamy, garažou, hajzlikmi, kuchyňou a pod. by mohol vyjsť na tých 25 000 evri, to je zhruba 800 000 korún, keď už rátam aj s úpravou terénu ako plot a trávu nasadiť a hojdačku a také tieto kraviny... parada... asi skočim do nike :D

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Hornak ešte raz hovorim, že to nie je samotka, skorej niečo také ako nejaká osada, kde žije cca takých 30 ľudí... zhruba 8 takých domkov tam je... možno aj viac ako 30

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Ominous píše:
Je to parada, ale viem si to predstavit len ako vikendovu chatu....neriskoval by som, ze ti nejaky zavistlivy drbo podpali cely dom, hlavne tu na slovensku to je dost mozne...


Radšej by si riskoval, že ti podpáli víkendovu chatu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 15:38

Vies vikendova chata je chata, tzn. stale mas niekde normal bom/byt, cize neskoncis na ulici, takze odpoved na tvoju otazku, ano.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 15:49

Alternativne lacne byvanie

Tento zrub je domčik, ktorý sa ešte staval pred rokom v lopušnej, presne na tom mieste, kde to mám v pláne aj ja... Radosť pozerať a ešte väčšia radosť žiť....

Čo sa týka tých poražiek, infarktov a zím... o tom to je... neviem prečo, ale taký život na dedine ma baví, že by som si za domom choval sliepky, prípadne prasa a potom z neho hornak zrobím hurku. To by si si dal čo? :D

// pridané po 10 minútach od posledného príspevku

Ominous píše:
Vies vikendova chata je chata, tzn. stale mas niekde normal bom/byt, cize neskoncis na ulici, takze odpoved na tvoju otazku, ano.


Tak to uznávam... ale pochybujem, že by mi niekto pálil zrub viacmenej na samotke, ešte keď kolo neho dám elektrický plot (joke)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 15:55

Ked mozu byt na Lomnicaku smeti...slovensko je raj dementov a aby som nebol rasista tak to dalsie ani nepoviem...
Ale vyzera bohovsky ten zrubodom, vedel by som si v takom predstavit zit...len nie tu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 16:12

Stačí keď ti vnútri padne na zem sviečka a nevšimneš si to. Vyzerá to ale pekne a útulne, to musím uznať.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 16:15

David, zase nezveličuj... nemam rad zveličovanie :D Keď všetci nas odhovarali, že si nemame davať plavajucu podlahu do kuchyni, že na to kvapne voda a hneď sa to oduje... ta taky koňov kkt... Dedo, ktorý najviac presviedčal si nakoniec dal plavajucu podlahu do kuchyne sam... :D

Chceš mi povedať, že keĎ spadne sviečka, čo si tak celkom predstaviť neviem a ešte k tomu počas pádu nezhasne, že okamžite podpáli 29 cm hrubý klát alebo čo?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 16:18

Na stavbu podpivničenia domu môžeš použit kameň z lomu čo bol odstrelený, vynde ta to lacnejšie ale sa narobíš lebo budú tam kamene aj velksti furika dobre 200kg tažke, tam by sa ti vegetariani posrali z roboty.
Ak sa pozrieš dobre na tu drevostavbu tak dobre vidiet jak je uboho spravená, no vzhlad je pekní otompotom, je to labilné a dôkaz toho je tá plechové kritina, keby si to zamenil za tažkú trvacu palenu škridlu tak sa ti to roztrhne aj ked sú tam klieštiny, na tom boduje len vzhlad a ostatok ako pevnost a stalost je na dve veci, na taku strechu keby si dal škridlu tak to je vaha 12 000Kg, roztrhne to a rosipe sa ti stavba jak domček z karát, dalšia vec je aj udržba takeho domčeku nákladná, skôr či neskôr sa ti tam nastahujú mravce a červrtoče, dneskajšie drevo nieje už také trvacne jak dakedy, ked v tom dreve je huba čo nevidiet tak za 10 rokov zbadáš ten rozpad, za 15 rokov sa ti uvolnie plechy z pnutia a skrutky skorodujú, príde vychrica a je kritina z domčeku fuč dakde u susedov, posledna vec je taka že ta kritina čo tam je je na 15 rokov


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 16:22

david3504 píše:
Stačí keď ti vnútri padne na zem sviečka a nevšimneš si to. Vyzerá to ale pekne a útulne, to musím uznať.


Takto môže zhorieť každý dom...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 16:27

Neviem... je jasné, že drevo zhorí oveľa skorej ako murovaný dom... ale podľa mňa je to slabý argument


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2012 16:34

to áno ale treba myslieť nato, že takých 60% domov na svete je drevených resp montovaných z drevotriesky.. v Amerike je 3/4 domov montovaných







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2012 12:51

Ale aj tak mi to voľajako nevychádza...470 za meter štvorcovy krát 150 metrov štvorcovych (to je taký priemerný domec) to vyjde na tých 70a pol tisic evra... to je 2,123M korun... to sa mi zda dosť veľa... nemalo to byť o čosi lacnejšie???


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2012 13:04

Kúp si neprerobený 2 izbový byt a vyjde ťa to aj od 30 tisíc.. samozrejme nie v Blave.. pre začiatok si myslím že fajn, nemusíš už v 20tke bývať v rodinnom dome so záhradkou







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2012 14:23

Mohlo by to bit aj lacnejšie ale to sa nestane lebo to robí firma, firma z toho má min. 50%, ked robí tehlovú stavbu tak je to na obvodové murivo 380 mm tehla, to máš tak do teplejších krajín, aspoň 440 mm tehlu aby si aj dačo ušetril na palive- energii, pri takej hrubke muriva nie je potrebné zateplovat, ked to aj dáš zateplovat tak viacej škody budeš mat jak osohu, nespravia ti to tak jak to má bit v skutočnosti lebo naš občan ja v tých veciach neskúsený a naivný, žije si v domienke že to má super spravené, čas ukáže jak to bolo spravené, vytvorí sa klíma za roky pre huby a plesne pod poliesterenom alebo nobasilom, preto lebo je tam zbytočné dat prieduchy z odvetrávaním, vyhodnejšie je hrubšie murivo než davat tam zateplovanie, steny majú díchat a nie ich dusit v uteplení, preto je najzdravšie byvat v tehlovej stavbe a tomu sa nevirovná v žiadnom prípade ekodom z dreva, porobetonu a betonu lebo je tam suchý vzduch, je to škodlive na priedušky zo suchého vzduchu
Takíto dom som postavil sestre v roku 1988 z tehloblokov z Preserán, steteny domu sú hrubé 50 cm, spodok domu je z odstreleného kameňa lomu Pohranice, je tam len zadná čast vidiet z kameňa ktorá je z klembovou pivnicov, pivnica má dlžku 8 m, na suteren z pivnicov išlo 37 dumprov Tetra 138 kameňa,najviac kameňa išlo na klembovú pivnicu lebo jej steny sú hrúbky 120 cm, suteren som staval aj z pivnicov 8 mesiacov, cela stavba vyšla na 320 000 korún, v tom dome o velkosti 150 m/2 sa spály za rok zhruba 2100 m/3 plynu aj z varením, teplota je tam cez deň 24C, v noci 19C, v podlahách na deke domu je žiaruvzdorný poliesteren hrubky 10 cm čo sa daval do panelov v panelarni Prefa Čab, 1 m/3 takeho poliesterenu stal za komunistov 3000 korún čo bolo hodne, dneskajší poliesteren je proti tomu šuvix
Alternativne lacne byvanie

Alternativne lacne byvanie

Riadny odstrelení kameň a žiadne lepenie ako imitacia
Alternativne lacne byvanie

Alternativne lacne byvanie


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2012 22:17

Keď ja nechcem byt do riti... teraz byvam v bytovke a mam toho pokrk... najradšej by som vypadol aj do lesa do polovnickej pozorovatelne... keby to bolo priestrannejšie... neviem. A kebyže to mam robiť sam... tu sa zase ukazalo, že som si vybral nahovno výšku, nakoľko som mal prihlášku na TUZVO drevarsku fakultu


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 8:06

Prví problém máš v lese ten že tam nemáš elektrickú siet kle sa napojíš a ešte potrebuješ vodu, da sa postavit aj bez elektriky ale to je dobrá otročina a k tomu dost pomocníkov treba, dom bez elekriky a vody je jak keby si byval dakde jak mních v skalách odrezaný od civilyzácie :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 8:36

Hornak, ten dom je asi 100 metrov od lyžiarskeho strediska (vleky sú na elektriku) a 200 metrov od hotela (kde musí byť voda). Okrem toho asi pol kilometra je veľká elektrická rozvodňa pre celý náš region... toho by som sa nebál, že tam nebude elektrika


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 9:17

Tak si nechaj postaviť nejaký nízkoenergetický bungalov na klúč. Zvyčajne majú okolo 80 metrov štvorcových a stoja okolo 40 000 eur. Zatial môžeš bývať v ňom, a postupne si stavať veľký drevený dom. A keď ho budeš mať postavený, ten bungalov môžeš prenajímať turistom.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 12:14

hmmm... najprv ale musím na chodníku nájsť 40 K €


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 12:21

Ak si trochu šikovný, tak ti stačí kúpiť pozemok, a jednoduchý dom si za jedno leto postavíš aj sám. To ťa vyjde tak na polovicu







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 15:36

Mysliš dreveny? Či štandardny? Mne je to jedno, by som aj murovaný chcel, ale to by bolo asi podstatne drahšie čo... neda sa kupiť napriklad oravsky hrad? BY som si to tam tak prerobil kamarati :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 17:26

Lol, zas veľké plány ktoré sa neuskutočnia. Chlapče, ži v realite.







_________________
Oldcore user
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 17:30

nj tiež sledujem čo za sny tu vypisuje... chceš bývať za 20 tisíc v dome.. snívaj fakt







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 17:59

Za 20 tisíc svojpomocne postaviť nejaký jednoduchý dom nie je problém, ak som teda správne vyčítal medzi riadkami, že nejaký pozemok tam už vlastní. S pozemkom by to vyšlo možno raz toľko. Každopádne ak si chce zaobstarať nejaké bývanie, a nekradne, tak to bez úveru nepôjde, a vtedy je myslím jedno či to bude stáť 30 alebo 40 tisíc eur. No a taký veľký drevený dom...to možno až keď budeš finančne zabezpečený, a hocijaký neplánový výdaj ťa nepoloží na kolená.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 18:11

No to 20 000€ by mal na drevostavbu len obvodove muri hr. 30 cm priečky z krovom a kritinou tondach- 3 izboví dom bungalov, bez vody elektriky, zakladov, odpadu a pozemku, to by si mosel všetko sam spravit, aspoň 4 pomocníkov aby mu tie tažké hrady dvíhaly, mosel by to robit ked je drevo čerstvé mokré lebo suché by sa mu vykrútilo, potom by to vyzeralo jak cigánska búda, do takích hranolov by mosel dat na spojenie pr. 25 mm ocelovú gulatinu každích 50 cm, takto šachovite skajlované do seba je na večné veky.
Najprv treba love a potom realita, na slovensku bude mat čo robit aby na to love zarobil, snívajte s nami :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Alternativne lacne byvanie

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 18:25

Ale ja som myslel klasický bungalov z tvárnic, žiadne drevo.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 18:49

hrubá stavba aj s pozemkom sa dá z tvárnic svojpomocne s pomocou priateľov a rodiny aj so strechou urobiť aj za 20 tisíc už som to písal dávnejšie v tejto téme.... ale + okná 10 tisíc a už to je 30 tisíc a dom ešte stále nie obývateľný, keďže jeden zo základov je mať kúpeľňu a kúrenie, zbytok hoc by človek spal aj na madraci na zemi.... takže stále je to okolo tých 35-40 tisíc







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 229 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Naklady na byvanie

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Život, životný štýl, móda, bývanie

40

9143

26.02.2021 10:18

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alternativne metody chladenia

v Chladiče a všetky druhy chladenia

11

717

12.03.2009 16:52

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. alternativne odkladanie sessions

v PHP, ASP

1

457

24.10.2007 16:13

mondzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alternatívne uchytenie CPU chladiča

v Chladiče a všetky druhy chladenia

1

374

18.02.2016 15:40

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dlzka kablov (alternativne umiestnenie PC)

v Ostatné

1

417

17.12.2010 9:11

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Alternativne HP Tonery Q6003A

v Predám

0

233

26.10.2011 14:04

mysko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacné slúchladlá

v Externé zariadenia

11

582

22.08.2018 20:08

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacne LCD

v Monitory, televízory a projektory

2

2120

10.10.2007 22:50

Bishop Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacné reproduktory

v Ostatné

2

1143

20.07.2010 0:27

Malveon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacne sluchadla

v Ostatné

2

373

17.12.2012 13:15

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacne domeny

v Domény

1

636

28.07.2018 11:07

JouSVK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacne PC

v PC zostavy

5

724

22.09.2008 18:26

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacné repro

v Externé zariadenia

2

424

20.01.2015 15:00

fallenblue Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacné slúchadlá

v Externé zariadenia

2

466

10.02.2015 1:20

buci Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Lacne SSD

v Kúpim

2

383

11.02.2018 13:56

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacne multifunkcne zariadenie

v Externé zariadenia

2

322

06.11.2013 20:11

Golgolik Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra