| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | chcel by som sa spytat, ze ked mi v MSI afterburner nechce ist na viac ako 900 jadro, ze dam 925 a dam apply ze to skoci naspät... v Biosy a ladenie výkonu | rapkac1 | 20 | 1242 | 27.03.2010 22:43 f4r0 |
 | Zdravim, poskladal som si novu zostavu na zaklade odporucani z viacerych for. Nainstaloval som win7, nainstaloval ovladace z CD... v AMD grafické karty | Luo | 7 | 917 | 27.03.2010 7:21 Nighthawk |
 | Dnes mi prisla ATI 4770 a vyskusal som ju a nejde mam dosku PCI-e 1.1 moze to byt tym? lebo ked pripojim aj externe napajanie... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v AMD grafické karty | kormin | 105 | 3923 | 24.03.2010 6:40 The Jackal |
 | zdravim, kupil som si asus eah5770 512MB.. na krabici je 512M, na samotnej karte je nalepka s 512MB.. ked vsak pozeram cez... v AMD grafické karty | pedropol | 4 | 1078 | 18.03.2010 19:28 pedropol |
 | zdravím, otázka na vás: aký najslabší procesor potrebuje táto grafika, aby plne využila svojho potenciálu a nič ju nebrzdilo? v AMD grafické karty | feeerry008 | 29 | 986 | 18.03.2010 14:43 feeerry008 |
 | Ahoj chcel by som sa spytat ako je to s grafickou kartou ATI HD 3200 a hrami. Ako tak pozeram testy tak je to mizeria no na... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD grafické karty | marvolo | 30 | 2203 | 16.03.2010 16:51 marvolo |
 | zdravim. mam taky nekonecny problem s touto kartou. kupil som si NB ACER Aspire 5738ZG, nainstaloval som Win7 ultimate 64-bit,... v AMD grafické karty | kotyledon | 5 | 554 | 15.03.2010 19:54 9tommy9 |
 | Zdravim.... mam grafiku hd 4870 x2 viac ako rok... zatial ide vsetko v poho az na to ze ked spustam nove hry na hig detailoch... v AMD grafické karty | Arte | 16 | 1424 | 15.03.2010 11:55 The Jackal |
 | Výrobce grafických karet Radeonů chystá na konec tohoto měsíce ofenzívu vůči Fermi // upravene, precitaj si pravidla noviniek,... v Novinky | Spartan.Ex | 16 | 1208 | 15.03.2010 0:13 SkyHiRider |
 | Zdravím :) chcem sa opýtať len na dve veci... 1.) Bude mi stačiť 400W Zdroj na túto grafiku ? 2.) Je to vlastne dobrý výber na... v AMD grafické karty | neuro_dnb | 9 | 798 | 11.03.2010 16:56 9tommy9 |
 | zdravim.. mam zostavu doska - Gigabyte GA-M61PME-S2 cpu - DualCore AMD Athlon 64 X2 Black Edition, 2800 MHz (14 x 200) 5400+... v AMD grafické karty | BaSkeR | 21 | 1166 | 09.03.2010 17:04 9tommy9 |
 | v Novinky | AsuSmaNiaK | 23 | 1395 | 08.03.2010 22:26 mimkork |
 | caute, mam asi realny problem pretoze mam dobry pc ale kazda hra co som skusil mi miha a trha obraz, laicky vysvetlene takto... v AMD grafické karty | DonKabat | 14 | 948 | 08.03.2010 14:01 9tommy9 |
 | :lol: :lol: v Novinky | tom1 | 27 | 1585 | 01.03.2010 19:55 Spartan.Ex |
 | Zdravím. Má niekto skúsenosti s obchodom pumacomputers majú neuveriteľné ceny!!!!!!! dá sa tomuto obchodu veriť? v Obchody, reklamácie a právo | Dubo | 7 | 667 | 24.02.2010 23:13 dsljohn |
 | pasivne chladeny 5750 bez pridavneho napajania :) v Novinky | 9tommy9 | 5 | 900 | 24.02.2010 14:35 Daron |
 | Poraďte nejakú dobrú aplikáciu v ktorej sa dá podtaktovať táto grafická karta. Ide o to, že tá grafická karta ma brutálnu... v AMD grafické karty | nBXXL | 7 | 610 | 23.02.2010 20:12 nBXXL |
 | Ahojte, taká vec sa mi stala. Predával som tovar na bazoši, a ozval si mi istá Mark Salmon z Kanady, že by mal záujem o kúpu... v Obchody, reklamácie a právo | Nomad021 | 4 | 1318 | 22.02.2010 12:42 9tommy9 |
 | Téměř dvojnásobek jeho referenčního taktu! v Novinky | 9tommy9 | 1 | 563 | 18.02.2010 14:08 winyx |
 | Nazdarte. O par tem nizsie som pisal ze kupujem novu grafiku. no tak som si ju kupil a mam teraz menší problém.. teda myslím... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD grafické karty | rsn4ke | 40 | 4932 | 10.02.2010 15:05 lejtoN |
 | No, pochvalte sa :-) [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Krčma | eXpoler | 65 | 4967 | 07.02.2010 21:59 Romi |
 | Este pred tyzdnom som si objednal grafiku.Cakal som na nu dlho a tak som si pozrel vcera status objednavky ktory bol... v Obchody, reklamácie a právo | mbass | 13 | 1239 | 07.02.2010 16:49 don jebot |
 | Zdravim, prosim o pomoc ohladom vyberu grafickej karty. Ktoru by ste mi odporucili z tychto? Preferujem gigabyte ale necham si... v AMD grafické karty | Lario1 | 6 | 592 | 04.02.2010 21:29 9tommy9 |
 | takze mam notebook . Win 7 mam kupeny a nainstalovany, ale ked nainstalujem GTA IV, tak v nastaveniach mi pise ze mam iba 256... v AMD grafické karty | 000kiko000 | 12 | 523 | 01.02.2010 17:29 000kiko000 |
 | Chcel by som si kúpiť nejakú grafickú kartu, neviem či mám kúpiť od Ati alebo nVidia. Poraďte mi nejakú výkonnú a dobrú. cena:... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | jokocokoo | 39 | 1963 | 31.01.2010 20:42 AsuSmaNiaK |
 | Asi 99% ma prezývku a 1% udáva vlastné meno. Mňa by zaujímalo ako sa voláte v reale skutočným menom? Iba menom nie priezviskom.... [ Choď na stránku: 1 ... 11, 12, 13 ] v Krčma | REmiX | 372 | 23434 | 30.01.2010 11:59 cryssyss |
 | Tak ktorú gafárnu by ste mi odporučili s týchto poprípade nejakú inú do 135 €. DÍK :) v Grafické karty | cryssyss | 3 | 620 | 20.01.2010 19:47 9tommy9 |
 | planujem vymenit ten moj procesor za silnejsi aby stacil grafickej, aby bol co najlepsi pomer cena/vykon, doska berie aj am3,... v Procesory | 9tommy9 | 14 | 1195 | 19.01.2010 21:30 armyk |
 | fortron 350W model:350PNF A-data 2x1GB DDR2 800MHz Athlon 64 X2 4600+ am2 asus M3A Sapphire 3650 256MB GDDR3 prosim ohodnotit... v Bazár | 9tommy9 | 1 | 518 | 18.01.2010 13:50 hajnik.peter |
 | kupil som si novu dosku, no zsitil som ze ma iba jeden ps2 port a klavesnicu aj mys mam ps2, tak som si kupil redukciu no ale... v Externé zariadenia | 9tommy9 | 4 | 867 | 15.01.2010 17:42 9tommy9 |
 | zhanam procesor athlon 64 X2 5000+ Black edition do socketu AM2 cena 30-50€+dohoda v Bazár | 9tommy9 | 10 | 873 | 14.01.2010 20:34 9tommy9 |
 | kupil som si tuto kartu sapphire 5770 1GB GDDR5 Vapor-X, naskakuju mi artefakty,proste uplny rozpad obrazu uz pri spusteni... v AMD grafické karty | 9tommy9 | 7 | 771 | 14.01.2010 20:28 9tommy9 |
 | Ahojte!!!! Chcem spítať či sa dá nejako spraviť aby som dal vedľa svojej starej grafickej karty saphire radeon x1950 pro do pc... v AMD grafické karty | CiRI | 16 | 849 | 12.01.2010 9:47 AsuSmaNiaK |
 | Retailové balenie dvoch špičkových pamäťových modulov DDR2 s kapacitou 2 x 2048 MB a certifikáciou pre prácu na frekvencii 800... v Bazár | belani | 21 | 1646 | 09.01.2010 13:18 belani |
 | Predám notebook Acer Apire One malo pouzivany bez akychkolvek skrabancou ma cca pol roka procesor dvojjadrový Intel Atom N270... v Bazár | wOne^ | 6 | 1175 | 09.01.2010 13:17 wOne^ |
 | kupim alebo vymenim mb za moju, podmienka socket am2+ alebo am3,ale nech bere aj moj procak,aspon 1xpci-e x16,lan,4xsata,aby... v Bazár | 9tommy9 | 0 | 608 | 09.01.2010 1:32 9tommy9 |
 | ktora z tychto grafik je najlepsia?? nezalezi mi na hluku ale aby bola dobre chladena a aby mala dobry vykon popripade nejaku... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | marek_41 | 52 | 2577 | 09.01.2010 0:45 9tommy9 |
 | Co myslite ktora je vykonejsia ? Nwidia ATI a kolko by zozrala ta nwidia jaky zdroj by bolo na nu treba? v Grafické karty | razorjaro | 4 | 585 | 06.01.2010 17:38 ac.milan |
 | Nazdar,aku hodnotu by mohol mat notebook Dell Inspiron 1000: CPU: Celeron 2.2GHz Ram: 512MB Vga: SiS M650 64mb HDD: 30Gb 14.1... v Bazár | DoubleD7 | 3 | 644 | 05.01.2010 21:19 hajnik.peter |
 | Zdravim, mam problem s grafickou kartou. Doteraz mi isla v pohode bez problemov, ale teraz som zapol PC nejde mi monitor a po... v AMD grafické karty | Eynarin | 12 | 1232 | 05.01.2010 15:55 OmeGa |
 | za par dni budem predavat hore uvedeny cpu......zaruka do 23.5.2011 v alza.sk...kolko mozem za neho pytat? v Bazár | Ikinko | 9 | 899 | 04.01.2010 22:12 9tommy9 |
 | Tak máme tu nový rok, hovorilo sa, že ceny (hw) by mali ísť dole .. Máte už nejaké prvé konkrétne postrehy, kde je vidieť, že... v Diskusia | perdo | 22 | 1550 | 04.01.2010 20:03 9tommy9 |
 | zdravím ludia, mám taký problém.....pred nedávnom sa mi začal sám od seba vypínať počítač, začalo to chybou VPU recover (mam... v AMD grafické karty | napalmex | 9 | 728 | 04.01.2010 15:31 EndersoN |
 | Co si myslite o tejto grafickej karte??? Myslite ze vystrieda 4870x2 z hladiska popularnosti ??? v AMD grafické karty | dixi | 16 | 1086 | 02.01.2010 17:16 9tommy9 |
 | rozmyslam ci kupit pouzivanu 4870 za 100€ alebo kupit 5770 za 160€novu toto je 4870ka: a 5770 v Grafické karty | 9tommy9 | 10 | 973 | 02.01.2010 14:25 9tommy9 |
 | Očekávaná čtvrtá generace internetového prohlížeče Firefox dostává reálné kontury. Na obrázcích jsou jasně patrné chystané... v Novinky | fOre$t™ | 28 | 1507 | 30.12.2009 1:14 Tominator |
 | Zdravim.. co hovorite na tuto zostavu ,. pojde vsetko ako ma? potrebujem mp,cpu, vga,psu, ram. hdd a bednu nechavam zo stareho... v PC zostavy | slamtek | 8 | 726 | 27.12.2009 20:54 slamtek |
 | rozhodol som sa ze kupim novu zostavu :D - koli vyssim taktom sa mi nechce priplacat,radsej dotaktujem - zatial sa mi najlepsia... v PC zostavy | 9tommy9 | 11 | 745 | 27.12.2009 13:37 9tommy9 |
 | Nvidii reálne hrozí, že GeForce 295 GTX príde o titul najvýkonnejšia karta na trhu. Postarať by sa o to mal Radeon s kódovým... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | VAN3R | 36 | 3325 | 24.12.2009 17:33 lumpyy |
 | No pochlubte se!!! ;) Já osobně vlastním AMD Athlon XP 1800+ 1533MHz(@2400+ 2000MHz) jádro Toroughbred 133MHz(@200MHz)FSB 256Kb... [ Choď na stránku: 1 ... 7, 8, 9 ] v AMD | Usamic | 265 | 27024 | 22.12.2009 19:16 killmaster |