| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Frontend Téma: textove odkazy |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 683
| | jee dik jako ze som si to tam nevsimol asi pre oci nevidim |
|
Fórum: Frontend Téma: textove odkazy |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 683
| Zdravim mam taku primitivnu otazku lebo som to nikde nenasel ale ako spravim toto:
<a href="stranka.html">odkaz</a>
aby ten odkaz nebol modry, podciarknuty ale napr. sedy a po prejdeny nie cerveny ale oranzovy a po kliknuty sa nezmenil na fialovy ale znova na sedy
najlepsie v CSS
DAkuj... |
|
Fórum: Frontend Téma: farba tlacitka |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1234
| myslis toto??
Kód: <a href="někam.html" onmouseover="document['obrazek'].src = 'druhy.gif' ;" onmouseout="document['obrazek'].src = 'prvni.gif' ;"> <img src="prvni.gif" name="obrazek"> </a> |
|
Fórum: Frontend Téma: pomoc s css a html |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 798
| | jo super diki moc a este jedna otazocka vsetkemu chapem iba netusim ako si spravil tu pravu bocnu ciaru??? |
|
Fórum: Frontend Téma: pomoc s css a html |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 798
| zdravim codujem teraz tento web, horne logo a paticku uz mam ale rad by som vedel ako by som pomocou div spravil aby to bolo biele a ako by som tam najlepsie dal tie rozdelujuce ciary alebo ako by ste to spravili vy?? thx  |
|
Fórum: Frontend Téma: Riesenie rozlisenia www na displayoch. |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 992
| | ja som to myslel tak ze daval som si obrazky a dal som napr. obrazok width="900" a ked som dal width="100%" tak som to mal vcucnute |
|
Fórum: Frontend Téma: Riesenie rozlisenia www na displayoch. |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 992
| | ak sa mozem opytat ja som to skusal zez % ale ani za svet som nemohol prist na to kolko % je tolko pixelov??? napr. kjolko % je 100px thx |
|
Fórum: Krčma Téma: Avatary |
Odpovede: 2369 Zobrazenia: 112594
| tak to si tam toho moc nevytvoril  |
|
Fórum: Hosting, servery a domény Téma: www.hostuju.cz |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 1483
| | ha phpmyadmin som zazracne vyriesil zrazu to ide s tymi istymi udajmi ako to predtym neslo |
|
Fórum: CMS Téma: instal phpbb na hostuju.cz |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 830
| | a Database Server Hostname / DSN: mam dat localhost???????? |
|
Fórum: CMS Téma: ako a odkial si mám dávať do fóra obrázky |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 741
| | ale kam myslis ze chces davat obrazky? |
|
Fórum: CMS Téma: instal phpbb na hostuju.cz |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 830
| neviem co mam zadat na hostuju.cz ked inst. phpbb pls skusal som vsetko vzdy mi vyhodi kraviny dakuejm
a este co mam zadat do phpmyadmin? ked dam domena.hostuju.cz tak to nefrci THX
pre modov: pouzil som hladat a navod na hostuju.cz som nenasel |
|
Fórum: Hosting, servery a domény Téma: www.hostuju.cz |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 1483
| | ja mam tiez problem niekto mi hovoril ze je to domena_hostuju_cz ale niesom si tym isty nema stym nikto skusenosti a nejde mi ani prihlasit do phpmyadmina dam domena.hostuju.cz heslo a ninc ze zle zadane neviete co tam mam dat?? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: World of Warcraft |
Odpovede: 263 Zobrazenia: 14922
| | ja mavam na 440 ping okolo 100MS a to ani ako sekanicu nevidim ani trrrrroooossskkaa |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: World of Warcraft |
Odpovede: 263 Zobrazenia: 14922
| | nj ja mam gf mx440 a v poho drtiiiiiiiiim |
|
Fórum: CMS Téma: Upravovat hornu listu |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 593
| | jj ja len ci v tom neni naky pes zakopany |
|
Fórum: CMS Téma: Upravovat hornu listu |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 593
| | a ked chcem pridat dalsie? |
|
Fórum: CMS Téma: Upravovat hornu listu |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 593
| | ako upravim hornu listu kde je login,hladat,faq atd... thx |
|
Fórum: CMS Téma: PREKLAD: Cash MOD SK |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 3639
| | nedalo by sa to spravit tak aby som len prepisal subory??? ale nie rucne??? |
|
Fórum: CMS Téma: Quick Reply Mod with Quote - problem so smajlikmi |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 606
| | no tak v nicom inom nemyslim ze to bude si to iba skontroluj to bude vsetko |
|
Fórum: CMS Téma: Quick Reply Mod with Quote - problem so smajlikmi |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 606
| | skus to preinst. mozno pomoze |
|
Fórum: CMS Téma: v stranke html mat phpbb |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 603
| | co je iframe myslel som nieco ako je v tutorials cz |
|
Fórum: CMS Téma: v stranke html mat phpbb |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 603
| da sa spravit v html stranke normalne phpbb napr si spravim stranku a a jedno z tlacidok bude odkazovat na phpbb dal by mi niekto strucni navod ci by to islo dat do podaresara a dat na jedno tlacitko odkaz na index ma s tym niekto skusenosti thx  |
|