8andrej8 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 4 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 113 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Frontend   Téma: textove odkazy


Odpovede: 2
Zobrazenia: 683


jee dik jako ze som si to tam nevsimol asi pre oci nevidim

 Fórum: Frontend   Téma: textove odkazy


Odpovede: 2
Zobrazenia: 683


Zdravim mam taku primitivnu otazku lebo som to nikde nenasel ale ako spravim toto:
<a href="stranka.html">odkaz</a>
aby ten odkaz nebol modry, podciarknuty ale napr. sedy a po prejdeny nie cerveny ale oranzovy a po kliknuty sa nezmenil na fialovy ale znova na sedy
najlepsie v CSS
DAkuj...

 Fórum: Frontend   Téma: farba tlacitka


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1234


myslis toto??
Kód:
<a href="někam.html"
onmouseover="document['obrazek'].src = 'druhy.gif' ;"
onmouseout="document['obrazek'].src = 'prvni.gif' ;">
    <img src="prvni.gif" name="obrazek">
</a>

 Fórum: Frontend   Téma: pomoc s css a html


Odpovede: 3
Zobrazenia: 798


jo super diki moc a este jedna otazocka vsetkemu chapem iba netusim ako si spravil tu pravu bocnu ciaru???

 Fórum: Frontend   Téma: pomoc s css a html


Odpovede: 3
Zobrazenia: 798


zdravim codujem teraz tento web, horne logo a paticku uz mam ale rad by som vedel ako by som pomocou div spravil aby to bolo biele a ako by som tam najlepsie dal tie rozdelujuce ciary alebo ako by ste to spravili vy?? thx ;)

 Fórum: Frontend   Téma: Riesenie rozlisenia www na displayoch.


Odpovede: 9
Zobrazenia: 992


ja som to myslel tak ze daval som si obrazky a dal som napr. obrazok width="900" a ked som dal width="100%" tak som to mal vcucnute

 Fórum: Frontend   Téma: Riesenie rozlisenia www na displayoch.


Odpovede: 9
Zobrazenia: 992


ak sa mozem opytat ja som to skusal zez % ale ani za svet som nemohol prist na to kolko % je tolko pixelov??? napr. kjolko % je 100px thx

 Fórum: Krčma   Téma: Avatary


Odpovede: 2369
Zobrazenia: 112594


tak to si tam toho moc nevytvoril :D

 Fórum: Hosting, servery a domény   Téma: www.hostuju.cz


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1483


ha phpmyadmin som zazracne vyriesil zrazu to ide s tymi istymi udajmi ako to predtym neslo

 Fórum: CMS   Téma: instal phpbb na hostuju.cz


Odpovede: 11
Zobrazenia: 830


a Database Server Hostname / DSN: mam dat localhost????????

 Fórum: CMS   Téma: ako a odkial si mám dávať do fóra obrázky


Odpovede: 2
Zobrazenia: 741


ale kam myslis ze chces davat obrazky?

 Fórum: CMS   Téma: instal phpbb na hostuju.cz


Odpovede: 11
Zobrazenia: 830


neviem co mam zadat na hostuju.cz ked inst. phpbb pls skusal som vsetko vzdy mi vyhodi kraviny dakuejm
a este co mam zadat do phpmyadmin? ked dam domena.hostuju.cz tak to nefrci THX :rolleyes:
pre modov: pouzil som hladat a navod na hostuju.cz som nenasel

 Fórum: Hosting, servery a domény   Téma: www.hostuju.cz


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1483


ja mam tiez problem niekto mi hovoril ze je to domena_hostuju_cz ale niesom si tym isty nema stym nikto skusenosti a nejde mi ani prihlasit do phpmyadmina dam domena.hostuju.cz heslo a ninc ze zle zadane neviete co tam mam dat??

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: World of Warcraft


Odpovede: 263
Zobrazenia: 14922


ja mavam na 440 ping okolo 100MS a to ani ako sekanicu nevidim ani trrrrroooossskkaa

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: World of Warcraft


Odpovede: 263
Zobrazenia: 14922


nj ja mam gf mx440 a v poho drtiiiiiiiiim

 Fórum: CMS   Téma: Upravovat hornu listu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 593


jj ja len ci v tom neni naky pes zakopany

 Fórum: CMS   Téma: Upravovat hornu listu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 593


a ked chcem pridat dalsie?

 Fórum: CMS   Téma: Upravovat hornu listu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 593


ako upravim hornu listu kde je login,hladat,faq atd... thx

 Fórum: CMS   Téma: PREKLAD: Cash MOD SK


Odpovede: 6
Zobrazenia: 3639


nedalo by sa to spravit tak aby som len prepisal subory??? ale nie rucne???

 Fórum: CMS   Téma: Quick Reply Mod with Quote - problem so smajlikmi


Odpovede: 7
Zobrazenia: 606


no tak v nicom inom nemyslim ze to bude si to iba skontroluj to bude vsetko

 Fórum: CMS   Téma: Quick Reply Mod with Quote - problem so smajlikmi


Odpovede: 7
Zobrazenia: 606


skus to preinst. mozno pomoze

 Fórum: CMS   Téma: v stranke html mat phpbb


Odpovede: 4
Zobrazenia: 603


co je iframe myslel som nieco ako je v tutorials cz

 Fórum: CMS   Téma: v stranke html mat phpbb


Odpovede: 4
Zobrazenia: 603


da sa spravit v html stranke normalne phpbb napr si spravim stranku a a jedno z tlacidok bude odkazovat na phpbb dal by mi niekto strucni navod ci by to islo dat do podaresara a dat na jedno tlacitko odkaz na index ma s tym niekto skusenosti thx :loony:
Stránka: 4 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 113 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF