Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 23 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 09.09.06
Prihlásený: 17.09.06
Príspevky: 3
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2006 11:32

..............http://test.clublab.org/mario/.............

http://test.clublab.org/mario/

tech.php html
soft.photoshop macromedia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2006 12:56

:D

Wow, tak toto je teda sila. Neviem teda o co sa snazis, jednak uz ten tvoj prispevok tu posobi hrozne komicky, o tvojej stranke ani nehovorim. K tomu prispevku.. to ma byt akoze co... pozri ja chapem co si tym chcel povedat (aj ked som sa nad tym musel zamysliet).. ale my niesme terminal, ze nam to musis zadavat takymto sposobom. Ak si sa snazil aby to typograficky vyzeralo dobre tak ani to ti zdaleka nevyslo. Nabuduce skus ako clovek, nie ako pokazena pokladna v hypermarkete.

Hned prvy pohlad na tvoju stranku ma utvrdil v tom ze si dalsi z rady wannabe grafikov. Chce to byt originalne a zaujimave, namiesto toho je to len chaoticke a lacne. Velmi vela fontov tam mas, farebne je to hrozne, pismenka malicke... to sa neda proste :)

Tvoja inghlis je uplne naprd... uzasne nelogicke kombinacie a este k tomu aj zle napisane slovicka a frazy ktore tam mas - no ja nechapem preco to radsej nenapises v svojom jazyku.. takto tomu nerozumie nikto.. ani anglican ani cechoslovak. V kazdej vete mas minimalne jednu hrubu chybu.

Perlicky :
Expensive does equate to quantity. a hned po d tym : Competitive price :D

Accesbility je s dvoja s - a ked uz spominas pristupnost tak mas malinke pismenka a slaby kontrast takze to ludia s horsim zrakom neprecitaju.. takze nulova pristupnost.

"to create perfectly design", "To create design we are use", sorry nemozem sa ubranit dojmu ze si si to prekladal cez nejaky program, ktory neberie do uvahy gramatiku a preklada len slovicka. Ta stranka je vyslovene nasmiech :)

A samzrojme dalsi web robeny cez WYSIW. Takze kod sa ani neoplati hodnotit.. prejdi na CSS, jakpsatweb.cz ti urcite pomoze. Akurat jedna vec este k tej tvojej accesibilite - ked robis odkazy na weby, tak <a href="www.web.sk"> nestaci, potom to nefunguje, musis dat http://www.web.sk.

To je tak odomna vsetko, zatial sa maj dufam ze porobis dajake vyrazne zmeny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.06
Prihlásený: 19.02.13
Príspevky: 97
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2006 22:50

hh :lol: ,...
tak toto bolo krute :-D ,....ale pravdiveeee,...moja rec...........,ams tam este vela vela vela praaaaaaaaaaaaceeeee ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2006 23:14

pikilinin_odvazny_strih píše:
...


fakt mas dobru kritiku k webom ale jedna vec mi neda, ked tu tolko kritizujes na tomto fore weby (iba kritizujes weby) tak preco tu nedas aj ten svoj , teda ak neratam tu blbost co mas na fore uvedene ako "www"







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 09.09.06
Prihlásený: 17.09.06
Príspevky: 3
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.09.2006 10:08

pikilinin_odvazny_strih píše:
:D

Wow, tak toto je teda sila. Neviem teda o co sa snazis, jednak uz ten tvoj prispevok tu posobi hrozne komicky, o tvojej stranke ani nehovorim. K tomu prispevku.. to ma byt akoze co... pozri ja chapem co si tym chcel povedat (aj ked som sa nad tym musel zamysliet).. ale my niesme terminal, ze nam to musis zadavat takymto sposobom. Ak si sa snazil aby to typograficky vyzeralo dobre tak ani to ti zdaleka nevyslo. Nabuduce skus ako clovek, nie ako pokazena pokladna v hypermarkete.

Hned prvy pohlad na tvoju stranku ma utvrdil v tom ze si dalsi z rady wannabe grafikov. Chce to byt originalne a zaujimave, namiesto toho je to len chaoticke a lacne. Velmi vela fontov tam mas, farebne je to hrozne, pismenka malicke... to sa neda proste :)

Tvoja inghlis je uplne naprd... uzasne nelogicke kombinacie a este k tomu aj zle napisane slovicka a frazy ktore tam mas - no ja nechapem preco to radsej nenapises v svojom jazyku.. takto tomu nerozumie nikto.. ani anglican ani cechoslovak. V kazdej vete mas minimalne jednu hrubu chybu.

Perlicky :
Expensive does equate to quantity. a hned po d tym : Competitive price :D

Accesbility je s dvoja s - a ked uz spominas pristupnost tak mas malinke pismenka a slaby kontrast takze to ludia s horsim zrakom neprecitaju.. takze nulova pristupnost.

"to create perfectly design", "To create design we are use", sorry nemozem sa ubranit dojmu ze si si to prekladal cez nejaky program, ktory neberie do uvahy gramatiku a preklada len slovicka. Ta stranka je vyslovene nasmiech :)

A samzrojme dalsi web robeny cez WYSIW. Takze kod sa ani neoplati hodnotit.. prejdi na CSS, jakpsatweb.cz ti urcite pomoze. Akurat jedna vec este k tej tvojej accesibilite - ked robis odkazy na weby, tak <a href="www.web.sk"> nestaci, potom to nefunguje, musis dat http://www.web.sk.

To je tak odomna vsetko, zatial sa maj dufam ze porobis dajake vyrazne zmeny.



tento web bol robeni na kolene a za 6h len z nudy ak ho niekto chce nech mi napise ak nie vymazem ho ,.....dopi







_________________
^mario
Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 11:21

javo píše:
fakt mas dobru kritiku k webom ale jedna vec mi neda, ked tu tolko kritizujes na tomto fore weby (iba kritizujes weby) tak preco tu nedas aj ten svoj , teda ak neratam tu blbost co mas na fore uvedene ako "www"


Lebo nemusim... rozhodcovia tiez nehraju futbal. Mimochodom to co mam na fore uveden ako "www" je spravene narychlo na kolene za 6 hodin. ked to niekto chce kupit nechc sa ozve ponuknem to za podla mna competitive price. Je to accesible a sophisticated :P


Naposledy upravil pikilinin_odvazny_strih dňa 10.09.2006 11:29, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 11:28

pikilinin_odvazny_strih píše:
Lebo nemusim... rozhodcovia tiez nehraju futbal


ale aspon behaju ....

a

pikilinin_odvazny_strih píše:
Mimochodom to co mam na fore uveden ako "www" je spravene narychlo na kolene za 6 hodin. ked to niekto chce kupit nechc sa ozve ponuknem to za podla mna competitive price. Je to accesible a sophisticated :P


si delas prdel ne? "ked to niekto xce kupit"? si sa zblaznil , newim ako inym ale mne to v opere zobrazuje len zopar debilnych sipiek , newis nahodou naco by mi to bolo?







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 12:50

Takže najprv budem reagovať na stránku - neviem prečo každý robí svoju stránku v angličtine. Ak ju neovláda, nech použije slovenčinu. Vyzerá to potom vtipne.
Ďalej - to čo je napísané na stránke, ja som to pochopil tak, že ponúkaš tvorbu stránok. TO DÚFAM NIE. To už potom môže stránky robiť každý. Ja som už pár stránok urobil, ale netrúfam si ich ponúkať niekomu a určite nie za peniaze.
Ja by som za 6 hodín neurobil ani jednoduchú stránku. Len príprava grafiky a testovanie v troch najrozšírenejších prehliadačoch mi zaberie pár hodín. A nepočítam do toho úpravu kódu aby bol valídny.
A nepíš x príspevkov za sebou - je to SPAM!

A teraz ku kritikovi p_o_s (nechce sa mi to vypisovať):
- ak nerobíš stránky a iba kritizuješ... tak potom by ťa nemal nikto počúvať. Lebo je ľahké kritizovať, ale ťažké vedieť niečo urobiť. Ja by som si tu nedovolil hodnotiť nikoho, bez toho aby som aj ja niečo urobil.
- Ty si kritizoval keď XPM napísal pri jeho stránke XTML namiesto XHTML. Urobil si z neho úplného blbca. A pritom si ty teraz napísal, že ďalší človek čo robil vo WYSIW - vieš čo to vôbec znamená? Správne to má byť WYSIWYG - čiže What You See Is What You Get editor (čo vidíš, to aj dostaneš).
Takže nabudúce ak sa rozhodneš niekoho kritizovať za takéto chyby, snaž sa nerobiť to isté!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 01.08.05
Prihlásený: 09.04.07
Príspevky: 195
Témy: 14
Bydlisko: Zlín (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 15:27

shaggy píše:
- ak nerobíš stránky a iba kritizuješ... tak potom by ťa nemal nikto počúvať. Lebo je ľahké kritizovať, ale ťažké vedieť niečo urobiť. Ja by som si tu nedovolil hodnotiť nikoho, bez toho aby som aj ja niečo urobil.

S tím bych si dovolil nesouhlasit, protože je semtam důležité znát i názor běžného návštěvníka webu - který se nezabývá tvorbou www stránek - tento názor je někdy i vzácnější než názor odborníka, protože tento uživatel na to má jiný pohled.

TO pikilinin_odvazny_strih: svým názorem nechci říct, že tvorbě webu nerozumíš, nebo, že se tvorbou webu nezabýváš, je to jen můj obecný názor







_________________
michal.h
Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 16:20

nj ja som len xcel vidiet tvoj web p_o_s

mohol by si ho tu uverejnit, imho je dobre ked kririzujem dat tu aj moj web pokial nejaky mam, ne?







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 19:14

2javo :
:D potvrdzujes moju domienku ze v kazdom vlakne vo fore sa najde niekto komu nedochadza

majo píše:
tento web bol robeni na kolene a za 6h len z nudy ak ho niekto chce nech mi napise ak nie vymazem ho ,.....dopi

Staci citat forum a mozno aj ty najdes v mojom prispevku trosku ironie.. ale zarucit ti to nemozem, vid prvy odstavec.

Citácia:
imho je dobre ked kririzujem dat tu aj moj web pokial nejaky mam, ne?

iyho mozno, imho to vobec neni potrebne.
Predstav si situaciu - rozhodca odpiska outside. Videl si uz niekedy aby sa hrac ohradil voci rozhodcovi : "Ako mozes kritizovat nasu hru ked ani nevies hrat? Ukaz co vies|". Neviem si predstavit rozhodcu ktory by zobral loptu a zacal s nou pobehovat po ihrisku a strielat goly len preto aby dokazal hracom ze robia hlupe chyby, ktore by robit nemuseli ak by si dali viac zalezat.

2shaggy :
ty cyp, z kadial mas ze weby nerobim? Si myslis ze rozhodcovia nevedia hrat futbal? Nebolo to prave najstastnejsie prirovnanie to priznavam, prislo mi to na rozum tak som to napisal. Chcel som povedat ze nemam potrebu ti tu weby ku kritike davat ked mi aj tak nikto z vas nepomoze - ak nieco chcem konzultovat s ludmi ktory mi mozu pomoct, na nete je kopa for do ktorych prispievaju 2x lepsi webdesigneri ako ja. Preto ti tu vobec moje weby ukazovat nameusim.

Inak skus napisat nejaku kritiku a daj to skontrolovat svojej ucitelke slovenciny.. kritiku praveze vobec nieje jednoduche napisat, a uz vobec by sa do nej nemal pustat niekto kto nema ani priemerne znalosti problematiky.

Ku XPM som povedal ze sa uz nebudem vyjadrovat ale tak este jednu vynikmku spravim - podla mna nevedel co to je XHTML, vsade to cezen chcel validovat a pritom vobec nemal ponatia o tom co ma v svojej stranke, pretoze on "tam ten kod nedal". Bol som na silnych pochybach ci ma v tych skratkach poriadok, no aj tak som tam napisal "a po druhe XTML = ... ak si myslel XHTML tak opat chyba" cim som ho vobec neobvinoval z neznalosti a bral som do uvahy to ze kludne mohol spravit preklep pri pisani (aj ked som si v skutocnosti myslel ze tomu tak nieje). A teraz pride nejaky shaggy, a plny novych informacii ktore si nasiel na googli tu na mna vychrli vysvetlenie skratky, ktoru som uz niekolko krat na tomto fore (spravne) pouzil. Uu ale si ma zotrel :) A ked uz sa natahujeme na slovickach, "WYSIWYG" sa nerovna "WYSIWYG editor".

2michal.h :
moje weby obcas testuju staresinovia nasej rodiny ktory maju problem zapnut browser, ani nevies kolko zmien k lepsiemu som uz vdaka nim porobil (no az tak vela ich nieje, spocital by si ich na prstoch jednej ruky, ale aj to je pomoc :) )


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 19:40

pikilinin_odvazny_strih píše:
Staci citat forum a mozno aj ty najdes v mojom prispevku trosku ironie.. ale zarucit ti to nemozem, vid prvy odstavec.


oki to som si mohol vsimnut uznavam ,

ale nemyslis ze by bolo rychlejsie hodit tu jeden link ako pisat ironicke prispevky na 1 stranu? ci co ? ako ked si tak dobry webdesigner(srry kritik) tak tak sa nemas coho obavat , proste to tu hod, nik ti na to nebude davat "neprofesionalny nazor"

P.S. neznasam ked sa niekto taha za slovicka







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:01

Tak myslím že panu "kritikovi" nedošlo že tady není klub profesionálních kodéru v pspadu. Copak neumíš napsat aspoň jeden post bez arogance a prostě poradit co zlepšit? Néé, prostě si furt meleš ty svoje naučene zkratky.

A chovej se slušně, máme zde i nějaké pravidla. a najdi si holku...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:04

Rad pisem. To uz si si iste vsimol, a ztial to nemienim menit.
A tiez si si mohol vsimnut ze vam sem nepisem to co chcete, ale to co si myslim ze istym sposobom potrebujete. Rady/pripomienky/studenu sprchu potrebujete viac ako nejake linky.

K akymkolvek dalsim podobnym otazkam na temu mojich prac sa uz vyjadrovat nebudem, myslim ze som to vysvetlil dostatocne a komu to nestacilo tak bohuzial.


Naposledy upravil pikilinin_odvazny_strih dňa 10.09.2006 20:33, celkovo upravené 2

Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:08

pikilinin_odvazny_strih píše:
Rad pisem. To uz si si iste vsimol, a ztial to nemienim menit.
A tiez si si mohol vsimnut ze vam sem nepisem to co chcete, ale to co si myslim ze istym sposobom potrebujete. Rady/pripomienky/studenu sprchu potrebujete viac ako nejake linky.

K akymkolvek dalsim podobnym otazkam na temu mojich prac sa uz vyjadrovat nebudem, myslim ze som to vysvetlil dostatocne a komu to nestacilo tak bohuzial.


mne by nestacilo , co sa bojis dat sem ten posraty link?

inu


XPM píše:
...a najdi si holku...

:-D :lol: :lol:







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:10

myslím že místo "sprch" by ses měl učit komunikovat s lidmi. Nejdřív si vypadal seriózně ale teď už tě nikdo nemůže brát jako kritika v oboru. Si prostě vejtaha se smyslem pro sprchy a slovíčkaření.

uvědom si že laik potřebuje povzbuzení a né sprchu :x


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 15.09.08
Príspevky: 20
Témy: 2
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:40

javo - Jeden posraty link sa skryva dole pod tlacitkom "www". Ten posraty link je tam specialne pre teba. Klikni si ak ta to tak tarha.

XPM : medzi pravidla plati nekritizovat moderatorov? Povedz mi prosim jedno pravidlo ktore porusujem aby som sa mohol polepsit, a zlepsit tak svoj image v tvojich ociach, pretoze len o to mi cely cas co som tu ide. Chapes.. ocistec a nebo, to je moj jediny ciel.
Tu aroganciu mi vysvetli prosim, vlemi by ma to zaujimalo. A trapne hlasky typu najdi si holku si nechaj pre svojich 16 roncyh kamaratov zo skoly, oni to mozno ocenia (a tiez aj niektory chytry ludi na tomto fore ako tak pozeram).
Zrejme ti to stale este nedoslo.. skus si precitat este raz ten moj prvy prispevok, hlavne zaciatok. A ked ti to nedojde citaj stale dokola a dokola.

Ak mas nejake dalsie pindy (mozem sem dat slovicko "pindy"? Hm ak sa tu moze napisat "posraty" tak asi mozem napisat aj "pindy". Keby s tym bol nejaky problem tak mi prosim dajte vediet a ja prevediem potrebne zmeny) na moju osobu tak mi posli ako PM, pretoze poslednych par prispevkov bolo dost offtopic. Ked uz sme pritom nemali by moderatori offtopic prispevky stopnut namiesto toho aby ich pridavali?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:48

pikilinin_odvazny_strih píše:
javo - Jeden posraty link sa skryva dole pod tlacitkom "www". Ten posraty link je tam specialne pre teba. Klikni si ak ta to tak tarha.


oki je to offtopic a moze sa to potom premazat ale toto mi fakt neda,
boa povim ti to ako mojmu malemu bratrancovi jo?
ked stlacim tento obrazok na tovjom profile 3K [Apply] - hodnotenie webu

tak mi zobrazi len toto 3K [Apply] - hodnotenie webu

to si fakt taky ubohy ze tieto forky povazujes za vtipne? alebo je to neco co moj ubohy mozog na rozdiel od tvojho extra vyvinuteho nepoxopil?







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:50

přidám tedy i své hodnocení, neboj na kód už tu "někoho" máme.. Jako celek to na mě působí netradičně ale kupodivu dobře (layout) Jednoduchost se uplatní v načítání ale nezapomínej i na mlsné oko návštěvníkovo :) možná trochu víc grafiky a nepoužívej tak moc komprese u obrázků, popř. zvol jiný formát. A samozřejmě to chce slovenštinu, ne každý umí EN. jo a písmo máš někde belky jinde malý, nějak to standardizuj

2P_O_S:

tady to je:
Citácia:
2shaggy :
ty cyp, z kadial mas ze weby nerobim?
tady se vzájemně nenapadáme :x


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 20:53

no aby toho tu nebolo az tak offtopic tak neco povim aj ja k teme ,

podla mna jedna z najdolezitejsix veci co na tom treba uprvait je ze tam nedavaj tolko toho pisma na obrazkox (myslim tym pozadie) lebo neni na prvy pohlad jasne co mam citat a co ne . na co mam kliknut a co nevedie nikam ,mozno to co tam je len na okrasu troxa stlm , v ps pouzi Opacity pod 50 % imho







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 22:28

Počúvaj P_O_S - tak ako si si ty myslel, že XPM nevie čo to je XHTML, tak ja si môžem myslieť, že ty nevieš čo žo je WYSIWYG.
A najlepšie je napísať, že som si to vygooglil, keď nevieš ako reagovať. Chlapče ja som na internete dlhšie než ty žiješ. S počítačmi robím od svojich šiestich rokov (ešte za socializmu som sa učil na škole programovať), tak mi prosím ťa nehovor aká som lama a nepovyšuj sa nad ostatných!
A je veľmi dôležité keď chceš hodnotiť stránky spôsobom akým to robíš ty (a nie len ako bežný užívateľ) či ich robíš alebo nie. Použijem tvoje prirovnanie k rozhodcovi. Ja som čistou náhodou tiež rozhodca a súčasne aj aktívne robím ten šport. A zároveň vidím, aké je to pre človeka, ktorý to nikdy netrénoval ťažké rozhodovať - to isté je aj so stránkami - ak si nikdy neurobil stránku (zatial som žiadnu nevidel), veľmi ľahko sa kritizuje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
3K [Apply] - hodnotenie webu

Registrovaný: 01.08.05
Prihlásený: 09.04.07
Príspevky: 195
Témy: 14
Bydlisko: Zlín (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2006 23:49

To shaggy, javo, pikilinin_odvazny_strih a spol.:
Ukončete prosím osobní útoky a věnujte se tématu (3K [Apply] - hodnotenie webu)!!!







_________________
michal.h
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.06
Prihlásený: 01.05.07
Príspevky: 23
Témy: 4
Bydlisko: sk
Príspevok NapísalOffline : 17.09.2006 13:39

www.*****forum.**.cz

// michal.h: Neuvádějte odkazy na jiná fóra. A jak Váš odkaz souvisí s daným tématem?







_________________
cpu P2.6ghz.ddram512 .vga 64mb
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 23 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie webu

v Webdesign

1

539

20.09.2014 19:50

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie webu

v Webdesign

4

518

09.10.2013 16:06

weroro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie webu

v Webdesign

4

426

16.08.2013 15:31

kaktuss Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hodnotenie webu

v Webdesign

6

782

12.04.2009 12:04

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie firemneho webu

v Webdesign

7

689

11.01.2010 20:57

Svolo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie Tohto Webu

v Webdesign

15

1186

02.12.2009 21:37

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hodnotenie webu - feedback

v Webdesign

14

1052

26.01.2016 17:46

majohd Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. porosim o hodnotenie webu

v Webdesign

26

1537

23.09.2010 16:11

Spider2007K Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím o hodnotenie webu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

56

1962

18.02.2014 12:02

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o hodnotenie webu

v Webdesign

10

688

19.02.2008 0:50

profesionale Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hodnotenie webu Help For English

v Webdesign

3

714

08.10.2010 23:08

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hodnotenie

v JavaScript, VBScript, Ajax

3

759

09.05.2008 10:39

p360t Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hodnotenie

v Webdesign

21

1544

08.08.2008 9:25

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie

v Redakčné systémy

5

698

17.01.2007 21:31

t0ki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie

v Notebooky a netbooky

5

791

03.11.2007 22:09

pindo1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenie

v Webdesign

6

760

22.10.2011 23:22

Clavicus Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra