1daemon1 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 40 [ Vyhľadávanie našlo 1188 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Oznámenia a návrhy   Téma: Vaše návrhy na zmeny


Odpovede: 217
Zobrazenia: 30928


Myslim si, ze by davalo zmysel do Kategorie "Programovanie a tvorba webu" vytvorit dve nove sekcie - "Android" a "iOS". Mozu byt kludne predposledne, pred sekciou "Ostatne". Nic z existujucich sekcii sa imho menit memusi. Avsak presunul by som este temy zo sek...

 Fórum: Oznámenia a návrhy   Téma: Vaše návrhy na zmeny


Odpovede: 217
Zobrazenia: 30928


Zatial ich nie je vyslovene vela, ale opakuju sa. Myslim si, ze osobitna sekcia by ludi podporila, nech sa tu davaju hlavy dokopy. Mne osobne sa ani nechce zakladat Android temu v sekcii "Assembler, C, C++, Pascal, Java", ale keby na to bola osobitna sekcia, kde sme androidaci tak by som d...

 Fórum: Oznámenia a návrhy   Téma: Vaše návrhy na zmeny


Odpovede: 217
Zobrazenia: 30928


Ahojte, davnejsie som tu bol velmi aktivny ohladom PHP a tvorby webu, ale odkedy som priesiel na Android tak uz som tu nenasiel, co som potreboval a viacmenej prestal forko navstevovat.

Nerozmyslali ste nad zalozenim osobitnej sekcie pre Android development a dalsie sekcie pre ostatne mobilne platf...

 Fórum: PC zostavy   Téma: 1000€, 3D modelovanie/rendering


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1002


Prepacte ze som hned neodpisal ;) , vdaka vam za rady, zostava je objednana. Grafika asi bude predana jj, len este musim kuknut co presne to je za typ ked budem doma, je to otcov PC.

 Fórum: PC zostavy   Téma: 1000€, 3D modelovanie/rendering


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1002


Ked tam napojim staru grafiku, tusim ze to bola 8600gt alebo 9600... nieco take tak zdroj v pohode stale utiahne ?

 Fórum: PC zostavy   Téma: 1000€, 3D modelovanie/rendering


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1002


Nerobil som to este, ale predpokladam ze o nic zlozite nejde a vygooglil by som.

Ak to ma priniest podstatnu vyhodu tak mozem ist do toho, inak by som ale radsej uzival default bez akychkolvek konfigurovaciek.

 Fórum: PC zostavy   Téma: 1000€, 3D modelovanie/rendering


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1002


Na hry vobec, monitor aj vsetko ostatne mam, ziadne animacie - cisto rendering statickych objektov. Vdaka ;) .

 Fórum: PC zostavy   Téma: 1000€, 3D modelovanie/rendering


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1002


Ahojte,
mohli by ste prosim poradit PC na tvorbu 3D vizualizacii v TrueSpace, neskor mozno Blender. Bez OS.
Od coho vlastne zavisi rychlost rendrovania ? Zapaja sa hlavne CPU alebo GPU ?

 Fórum: Grafické programy   Téma: Na aky 3D program prejst


Odpovede: 11
Zobrazenia: 694


Je to 700dolarov rocne s rocnou podporou (updaty) a potom kazdy dalsi rok 120dolarov ak chce clovek updaty. Jasne, oproti konkurencii je to podstatne lepsie. Ak to ma zmysel platit miesto Blendra tak kludne.

 Fórum: Grafické programy   Téma: Na aky 3D program prejst


Odpovede: 11
Zobrazenia: 694


Na komercne ucely je Sketchup plateny nie ?

 Fórum: Grafické programy   Téma: Na aky 3D program prejst


Odpovede: 11
Zobrazenia: 694


Tiez sa mi pozdava, ze by malo zmysel ist do Blendru. Vdaka za rady.

 Fórum: Grafické programy   Téma: Na aky 3D program prejst


Odpovede: 11
Zobrazenia: 694


Staci ako staci. Z tohto hladiska ide hlavne o:

- Vykon programu. Chce kupit novu zostavu aby mal rychlejsie rendrovanie. Otazka je, ci sa viac neoplati investovat do programu, ktory bude vykonnejsi a zaroven ponukne dalsie vyhody ako bonus. Zaroven nemame potuchy, aky HW kupit, aby pasoval na True...

 Fórum: Grafické programy   Téma: Na aky 3D program prejst


Odpovede: 11
Zobrazenia: 694


Ahojte,

otec uz dlho dlho vytvara 3D vizualizacie v TrueSpace. Pouziva ho na modelovanie interieru (vseko mozne - kancelarie, obyvacky, kuchyne,...) aj exterieru. Rozmysla kupit novy PC prenho, a tak nejak sa domnievam, ze bude velmi dolezite aj vymenit program. TrueSpace-u sa uz ani nevyvyja a boh...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Lacne android hodinky


Odpovede: 0
Zobrazenia: 327


Ahojte, neviete prosim, ci sa daju niekde zohnat hodinky z obchodov ako je dealextreme a podobne s androidom urcenym pre wearables ?
Chcel by som kupit lacne cinske hodinky avsak vsetko co som nasiel ma android 4.4 a nizsie, potreboval by som 4.4w a vyssie, idealne android 5, pretoze tie stare andro...

 Fórum: Krčma   Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme


Odpovede: 2339
Zobrazenia: 105191


Prosim ak niekto vie cely track z https://www.youtube.com/watch?v=iACAS_RAneE&t=5m28s (od 5:28)

 Fórum: Články   Téma: Google Cardboard VR


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1578


Tiez som si to myslel, no nie je to pravda. Po prve, Oculus Rift na 5,6" displej, cize ak tam vlozis 5,6" mobil, mas to iste. Ak mensi, vidis okraje.
Oculus rift ma rozlisenie 960x1080 na jedno oko, cize 1920x1080 fullhd, presne ako mobil, nie je to nic ine nez mobilny displej vlozeny do k...

 Fórum: Články   Téma: Google Cardboard VR


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1578


Bohuzial vobec si nepochopil ucel.

Samozrejme, ze som neocakaval, ze za 2,50e to bude nieco extra, no neocakaval som ani, ze to bude tak zle.
Mozno by niekoho zaujimalo, ci sa to aspon oplati skusit, ci sa to aspon podoba na Rift. Takze som to opisal.
A tiez som bol hlavne zvedavy, ci si ho niekto ...

 Fórum: Články   Téma: Google Cardboard VR


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1578


Prave mi dosiel Google Cardboard z Tinydeal

Vzhladom na to, ze som testoval Oculus Rift DK2, z coho som bol uplne uneseny tak som sa velmi tesil, ze si vyskusam Cardboard.
Teraz musim napisat, ze som poriadne sklamany a je z toho nulovy zazitok. Cenu nehodnotim.

1) Vedel som, ze kus kartonu nebud...

 Fórum: Mobilné aplikácie   Téma: Android - widget z Holo.Light pri Holo.Dark


Odpovede: 1
Zobrazenia: 543


Ahojte, aktivita pouziva temu klasicke Holo (cize tmave) no mam tam svetle miesto na ktorom by som chcel mat tmavy widget (cize taky, ako ked pouzivam Holo.Light). Je to nejak mozne dosiahnut ? Pricom chcem pouzit default widget, nie tvorit vlastny vzhlad.

 Fórum: Frontend   Téma: Databaza peknych dizajnov na mobily


Odpovede: 2
Zobrazenia: 606


Super stranka, vdaka

 Fórum: Frontend   Téma: Databaza peknych dizajnov na mobily


Odpovede: 2
Zobrazenia: 606


Ahojte,
mate nieco ako cssmania.com na mobilne appky, idealne androidove ?

 Fórum: Krčma   Téma: Ako nakupovať hry cez obchod play


Odpovede: 3
Zobrazenia: 674


Preco si nezriadis ucet v banke ? Nie je to nic strasne, pokial mas 15 mozes kludne aj sam. Budes ho potrebovat coraz viac.

 Fórum: Bazár   Téma: K: pokazeny galaxy s2 i9100


Odpovede: 0
Zobrazenia: 252


Kupim Samsung Galaxy S2 i9100 na diely. Potrebujem najma maticnu dosku. Telefon moze mat prasknuty alebo aj nefunkcny cely displej.

V pripade zaujmu napiste prosim v akom stave je mobil - co je pokazene, ako sa pokazil, aky je stary, ci bol v oprave/reklamovany.

Cena: 25e. Platba po odskusani prev...

 Fórum: Články   Téma: "UPEČENIE" grafickej karty


Odpovede: 261
Zobrazenia: 13081


Ved ja predsa viem, ze optavit v rure idu len studene spoje, to je logicke. Nemozem tam mat studeny spoj ? A tiez viem, ze ublizit jej nemozem, prave preto som sa pytal na to, ci je to bezpecne (pre ruru). Takze je ci nie ?
Predsalen sa do toho nerozumiem a na mobilnej doske je asi vela inych sucias...

 Fórum: Články   Téma: "UPEČENIE" grafickej karty


Odpovede: 261
Zobrazenia: 13081


Odisla mi doska na sgs2. Proste telefon zamrzol, vybral som baterku. Potom som ho znova zapol, zamrzol pri nabootovani, vybral som znova baterku a uz bez znamok zivota. V servise vratili ako neopravitelne - pokazena doska.

Myslite ze je bezpecne skusit upiect dosku z mobilu ? Skusal to uz niekto ?

 Fórum: Frontend   Téma: Navrh webu


Odpovede: 13
Zobrazenia: 906


Fuha, 4 roky sa venujes webom a toto je vystup ? Bezohladu na to, ci iba kodis, nieco sa s dizajnu na cloveka musi nachytat.
Prepac, v tej praci nie je ani naznak zrucnosti z webmi, dizajnom alebo gimpom. Nie je co hodnotit, musis sa najprv nieco naucit sam,
potom ti to mozme ohodnotit.

 Fórum: Bazár   Téma: P: gtx760, 500gb 2,5" HDD, Hyper 212+ Evo, DVD Samsung


Odpovede: 30
Zobrazenia: 2460


UP

Vsetko predane okrem DVD mechaniky.

DVD mechanika za 5e.

 Fórum: Bazár   Téma: K/I: sgs4 s pokazenou doskou


Odpovede: 0
Zobrazenia: 222


Ahojte,
kupim SGS4, idealne tmava farba s pokazenou doskou, pozadujem aby bol kryt a displej (amoled) vo velmi dobrom stave - ide mi o ne.

// V pripade zaujmu napiste prosim aj SS, casto si to vsimnem skor ;)

 Fórum: Bazár   Téma: P: gtx760, 500gb 2,5" HDD, Hyper 212+ Evo, DVD Samsung


Odpovede: 30
Zobrazenia: 2460


Peniaze prisli, vdaka za obchod, vsetko ok.

GPU zajtra odnasam na postu, zobral niekto z bazosu, na FAN sa mi taktiez niekto ozval, zrejma tiez pojde zajtra na postu.

DVD mechanika stale ostava. // Spojený príspevok Pia 07.11.14 16:00 Je mozne ze ostane aj GPU. Clovek, ktoremu som GPU poslal mi na...

 Fórum: Mobilné aplikácie   Téma: android app - beh apky na pozadí


Odpovede: 7
Zobrazenia: 751


Inicializovane to ma v pohode, Servis a spustanie tiez vyzera byt v pohode.

Mozno je to nejaka banalita, ktoru nevidim (treba testnut a to sa mi nechce), stavim sa ze budes mat nejake dolezite info v Logcate, postni Logcat, to je predsa zaklad.
Stránka: 2 z 40 [ Vyhľadávanie našlo 1188 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF