Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 135 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2006 23:26

Spirit píše:
Minimalne s tou dierou v pentagone ojebali ludi...

je rozdiel medzi zelezobetonovou stenou a tortou, pri takychto typoch kolizii objekty nezanechavaju svoj presny odliatok, a ako aj ukazala rekonstrukcia narazu, jedno kridlo narazilo do zeme a druhe bolo odstrihnute silou nárazu na nosne stlpy budovy
Spirit píše:
mna zas zaujima kde san podeli vsetky crepiny menovaneho lietadla a kde zanechalo stopu ohorenia to obrovske mnozstvo paliva, ktore malo lietadlo mat pred preletom skrz atlantik

sadni si do auta, rozpeckuj ho na 900km/hod a naraz do zelezobetonoveho muru, a nechaj to auto naslednu vybuchnut ze ci najdes niejake velke pozostatky
co hovoris na to, ze bolo, na zaklade vzoriek DNA pozitivne identifikovanych vsetkých 64 obeti ktore sedeli v lietadle???
co hovoris na to, ze na internete je zoznam svedkov tejto udalosti, z ktorich 30 identifikovalo lietadlo US airlines, vsetci su to vladou dosadeni ludia a falosni svedkovia

Michael Moore je sice putavy a zaujimavy autor, ale fakty nezmeni a tie idu jednoznacne proti nemu

P.S. ked uz aj zaryty anarchista ako ja obhajuje niejaku vladu, tak na tom aspon daco bude :lol:







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2006 23:50

Tommy videl si ten film ?? ... bolo tam povedane ze ak to lietadlo vzlietlo (uz si nepamatam odkial) tak malo plnu nadrz podla urcitych vypoctov keby to lietadlo dopadlo na zem ...trosky by podla mnozstva paliva horeli este par dni Strasne MW Energie a Tepla ... a poda by bola kontaminovana kerozinom (tzn neobyvatelna)
Preco si FBI ihned po naraze do pentagonu doslo po kazetu do pumpy co mala na pentagon nasmerovane Kamery a vratila extremne zostrihany zaznam z kamier ... kamery mali freq zaznamu 1FPS (podla vyrobcu a typu kamery ... To sa neda nastavit !!!!) po vrateni zaznamu mali zaledva 0.5FPS cize nieco si zo zaznamu zobrali







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2006 0:06

ano film som videl, a pocas sledovania som sa niekolkokrat musel ist vygrcat
uz len letmym pohladom a zdravym rozumom sa polovica faktov da vyvratit(ako som ukazal v niektorych predoslych prispevkoch) a verim ze trosickou hlbsiej studie, a nie iba papagajovanim toho co v tom propagandistickom filme ukazali, by sa vyvratili aj ostatne, Bush je proste nepopularny, verim ze keby bol na cele ameriky trebars taky Reagan tak by ziadne lavicovo-propagandisticke taraniny typu Fahrenheit nemali sancu







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2006 17:03

Tommy píše:
uz len letmym pohladom a zdravym rozumom sa polovica faktov da vyvratit

a dalsia polovica su zas fakty nezvratne. Tolko tisic galonov leteckeho paliva by sposobilo ziaru s ukrutnou teplotou a a muselo by znehodnotit jednak podu, rastlinstvo v okoli (trava...) a samozrejme obhoriet vsetky steny a predmety v blizkosti, rozpadli by savsetky zelezobetonove steny, ocel by sa roztavila a neostala by polka miestnosti pomaly "nedotknuta" ako to vidiet na oficialnych zaberoch. Skus aj ty trochu porozmyslat a nie len tupo neakceptovat inu teoriu. Nepovedal som ze to tak naozaj je ako to v tom videu popisuju, ale zdravy rozum da, ze to boeing byt nemohol a ze by ma vobec neprekvapilo, keby to tak aj naozaj bolo a to je rozdiel ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2006 17:23

co sa tyka paliva tak to tam horelo, ale znacna cast bola rozmetana vo vnutri budovy, cize z vonku bol poziar mensi ako by clovek cakal, no aj tak bol poziar intenzivny, nastastie sa vsak po spominanej rekonstrukcii este nestihli dokoncit vsetky veci a tak bola znacna cast postihnutej budovy prázdna, nehovoriac o tom, ze pri horeni paliva sa spotrebuvava obrovske mnozstvo kyslika, ktore ho bol v budove nedostatok
cize opet ziadna zahada, okrem toho je zachytene lietadlo bezpecnostnou kamerou a kopec svedkov

ale ja viem, je tazke presvedcit milovnikov sprisahaneckych teorii ze sa mylia, ved tie ich "argumenty" su take krasne, pritazlive az by som povedal ze sexi, a este k tomu nevyzaduju ziadnu znalost tej blbej fyziky







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.06
Prihlásený: 29.08.11
Príspevky: 198
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2006 13:45

Su tam urcite veci nezodpovedane. Budova bola len malo poskodena ako by sa dnu dostalo tolko paliva. Nejake zamorenie by aj tak muselo byt. Alebo ze v lietadle nebolo az tolko paliva ako si myslime. Doteraz nepredlozili dostatocny dokaz z bezpecnostnych kamier co je fakt divne.Tiez bush bol v tom case utoku na kontrole vojenskej zakladne. Alebo sa tam "skryl" do bezpecia kym to neskonci? Tiez sa mi nechce verit ze CIA aj ine tajne sluzby by nemali dost informacii o teroristickom utoku v takom rozsahu ved tam uz neslo o 2-3 ludi. tiez planovanie takejto akcie muselo riadne zabrat aj z casovej stranky. 2 lietadlo:Najprv hlasili ze lietadlo zostrelili a nikto to nevyvatil az neskor prisli z pribehom o tom ako cestujuci premohli teroristov. Na zaver este tie zahadne antraxove zasielky. antrax pochadzal z USA to potvrdili a na nic ine sa neprislo. Vela veci zostalo nezodpovedanych ako v pripade Kenedyho smrti. Moze byt ze sa nakoniec mylime a bolo to inak.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.06
Prihlásený: 29.08.11
Príspevky: 198
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2006 14:02

Ten dokumentos som nevidelos celos ale niektore veci sa mi tiez zdaju "Blbos". Pozrite na USA ked chceli zautocit na irak tak im ani nevadilo ze neustale predkladali vymyslene dokazy. Nic z toho co ukazovali sa nepotvrdilo. Zlaty klinec bola rozmazana fotka lietadla albatros alebo to bol delfin? ze je upravene na nesenie zbrani hromadneho niecenia uz neviem persne ake. Neviem si predstavit ako cvicne lietadlo moze ohrozit USA alebo okolite krajiny a to mali este na severe a juhu iraku bezletovu zonu a amici tam neustale poletovali.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2006 23:12

tie ucinky co opisujes ma napalm a nie benzin, ak si doma podpalis auto tak ta ubezpecujem, ze kostra ti ostane a betonu tiež neublizi, benzin je prchava latka a hori odparovanim, horenie benzinu nie je take nebezpecne ako jeho explozia (pri vhodnom pomere vzduchu a par benzinu)

keby existovali nejake RACIONALNE argumenty ze za tento utok zorganizovala vlada USA, tak ver ze na tomto fore by som bol prvy co by na to upozornil, lenze zatial mame iba konspiracne teorie a bludy lavicovych tarajov typu Eric Hufschmid, Michael Moore...

P.S. vzdy ma udivuje ako su ludia schopni naivne verit vladam, ze budu poctivo spravovat nase peniaze, a ze sa o nas budu starat, no ked nam vlady povedia nieco co videlo tisice ludi na vlastne oci tak ludia zacnu hned vymyslat konciracne taraniny







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2006 23:37

pravda je mozno niekde medzi tym co sa stalo a co sa snazi "dokazat" toto tu.....

btw palivo:skdaial kam tie lietadla vlaste leteli?
boli po vzlietnuti ci pred pristatim?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 06.07.06
Prihlásený: 05.12.19
Príspevky: 2390
Témy: 28
Bydlisko: PL-Waw <...
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2006 23:46

Tommy Lietadla lietaju na kerozin .... nie na benzin a ten ma uplne ine ucinky ako benzin







_________________
MiniITX PC Gigabyte H61N-USB3: CPU: Intel Core i5-3470 | Memory: 8GB DDR III | GPU: MSI N760 2GD5/OC ITX | HDD: Seagate SSHD 500GB SATA III | LCD: Dell UltraSharp U2412M
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2006 1:07

no do pentagonu narazil konkretne let 77 ktory vzlietal z letiska DULES(nedaleko od DC) a naplanovane to mal do SAN FRANCISKA, do pentagonu narazil cca pol hodinu po vzlietnuti, cize ta nadrz bola relativne plna, to preco nenastala taka apokalypsa ktoru tu opisal spirit som uz dufam vysvetlil jasne
Citácia:
Tommy Lietadla lietaju na kerozin .... nie na benzin a ten ma uplne ine ucinky ako benzin

no pokial viem tak kerozin je trosicku odlisna ropna frakcia, ktora sa od benzinu lisi akurat tym ze je cistejsia, jej pouzivanie v leteckej doprave je jedine z dovodu bezpecnosti a dlhsiej vydrzi motorov (menej ich zanasa)







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.06
Prihlásený: 29.08.11
Príspevky: 198
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2006 12:32

No v podstate suhlasim. Netrvam na svojom vyhlaseni je to len uvaha. Ako som napisal ze niektore veci ostali nevyjasnene a niekto to asi ani nechce objasnit... potom ludia myslia opravenene aj na ine moznosti. Myslim ze celu pravdu nevieme.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2006 12:56

Konspiracne teorie su stare ako ludstvo samo, ludia maju zvlastnu vasen o pikantne, tajomne vonajuce historky, ktore sa dobre rozpravaju v spolocnosti
tak sa najde cast lahko manipulovatelnych ludi ktora im uplne vazne uveri a siri ich dalej, je to proste novy druh bajok
Vyvracat tieto moderne bajky je zbytocne, tak ako paranoikovi nie je mozne vyvracat jeho blud, je to vpodstate akasi "kolektivna paranoja", ktora moze byt vpodstate neskodna, no moze sa zvrhnut na velky pruser, vsetci dobre vieme ako svinstva napachala verejna paranoja zo zidov (nacizmus) alebo paranoja z kapitalizmu (komunizmus)







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.06
Príspevky: 728
Témy: 31
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2006 16:26

Tommy píše:
Konspiracne teorie su stare ako ludstvo samo, ludia maju zvlastnu vasen o pikantne, tajomne vonajuce historky, ktore sa dobre rozpravaju v spolocnosti
tak sa najde cast lahko manipulovatelnych ludi ktora im uplne vazne uveri a siri ich dalej, je to proste novy druh bajok
Vyvracat tieto moderne bajky je zbytocne, tak ako paranoikovi nie je mozne vyvracat jeho blud, je to vpodstate akasi "kolektivna paranoja", ktora moze byt vpodstate neskodna, no moze sa zvrhnut na velky pruser, vsetci dobre vieme ako svinstva napachala verejna paranoja zo zidov (nacizmus) alebo paranoja z kapitalizmu (komunizmus)
tak s tymto jednoznacne suhlasim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 30.11.2006 17:15

Alyx_Vance píše:
a presne to nedokazem pochopit. ze mu je jedno koho zabije? nechapem ludom a nikdy im nepochopim. keby mi americka vlada vyvrazdila rodinu tak by som urcite nesla do ziliny a nevyhodila do vzduchu pol ulice slovakov nie?!


mozno pochopis ked stratis vsetko a predpokladam ze potom ti bude vsetko jedno a urcite nebudes uvazovat normalne :roll:

// Tommy typek :D







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2006 18:26

http://www.hoover.org/publications/uk/2994056.html
celkom zaujimavy vyklad toho, preco taketo konspiracne teorie(bludy) vznikaju







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 22:33

dostala sa mi do ruk tato stranka http://911.yweb.sk/
dost ma to zaujalo
no sekcia filmy http://911.yweb.sk/filmy.html ma uplne dostala , ked som si stiahol tie dokumenty a pozrel to

TOLKO DOKAZOV A FAKTOV ,no podla mna oficialnej verzii sa NEDA verit !!!

posudte sami







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 22:48

rofl sak co davali fox a cnn su fake videa xD. ja som strasne vela vysvetleni kukal . ja uz si myslim na 99% ze je to vnutorna praca. sami si to spravili.

btw : dokazov neni malo ale strasne vela. a ocel sa topi v 1500 celsia takze aspon kostra budovy by stala urcite. tolke fakty su 11.9 bol totalne naraficeny. ja uz som presvedceny na 99% . odkazy a dokazi mrsairus links.

tu je link , je to vypocet datumov preco 9/11 a tak. http://www.youtube.com/watch?v=p1LOeuqBTlY
a vypocitali aj dalsy utok na 13.9.2007 je to huste.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 23:40

vy nedate pokoj, ze? dajte mi jedine vysvetlenie, ako to naraficili, ked ste taki chytri (ako piataci :D ) ocel sa sice topi pri cca 1500C, ale rozmyslali ste niekedy, ze existuje aj nejaky stav medzi pevnou ocelou, a roztopenou ocelou? (ocel nemusi tiect aby nic neudrzala) pri 1000C ma taku slabu nosnost, ze neunesie pomaly ani samu seba :roll:
a ta vasa vnutorna praca, to tam mali vnutri 1000 zvaracov, co naraz odrezali nosniky, alebo co??? :D







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 23:44

Drak píše:
http://www.youtube.com/watch?v=p1LOeuqBTlY


z tohto videa som mal zimomriavky :lol: to bolo tou hudbou :rolleyes: ked si tu takto citam tie komenty a tie "dokazy" fakt to vyznie trochu smiesne ale aj tak tomu veri, proste tych veci je privela aby to bola nahoda ...







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 23:46

OmeGa : ty nedas pokoj nie my. xot na tie links co su tu a ked si rozumny clovek uznas ze nieco am nesedi a je to cele jasne. ja tu pisat nebudem nic, ked sa ti nechce citat video tak xot na youtube a mas tam priblizeny fake total zoom az sa zasmejes.
mna nepresvecis ze to fake nebol .ty daj argument nie my.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 23:48

OmeGa píše:
vy nedate pokoj, ze? dajte mi jedine vysvetlenie, ako to naraficili, ked ste taki chytri (ako piataci :D ) ocel sa sice topi pri cca 1500C, ale rozmyslali ste niekedy, ze existuje aj nejaky stav medzi pevnou ocelou, a roztopenou ocelou? (ocel nemusi tiect aby nic neudrzala) pri 1000C ma taku slabu nosnost, ze neunesie pomaly ani samu seba :roll:
a ta vasa vnutorna praca, to tam mali vnutri 1000 zvaracov, co naraz odrezali nosniky, alebo co??? :D


keby bola ta budova aj oslabena ako ty hovoris tak by ta demolicia nevyzerala tak ako vyzera teraz atd.. stiahni si napriklad 911 Mysteries - Demolitions







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2007 11:17

OmeGa píše:
vy nedate pokoj, ze? dajte mi jedine vysvetlenie, ako to naraficili, ked ste taki chytri (ako piataci :D ) ocel sa sice topi pri cca 1500C, ale rozmyslali ste niekedy, ze existuje aj nejaky stav medzi pevnou ocelou, a roztopenou ocelou? (ocel nemusi tiect aby nic neudrzala) pri 1000C ma taku slabu nosnost, ze neunesie pomaly ani samu seba :roll:
a ta vasa vnutorna praca, to tam mali vnutri 1000 zvaracov, co naraz odrezali nosniky, alebo co??? :D


mrsairus píše:
dostala sa mi do ruk tato stranka http://911.yweb.sk/
dost ma to zaujalo
no sekcia filmy http://911.yweb.sk/filmy.html ma uplne dostala , ked som si stiahol tie dokumenty a pozrel to

TOLKO DOKAZOV A FAKTOV ,no podla mna oficialnej verzii sa NEDA verit !!!

posudte sami


omega sa uz uvedom a kus aj popozeraj tie linky co sa tu postuju, davam do pozornosti este raz to co som postol ja, stiahni si tie videa (911.Mysteries.-.Demolitions , Loose.Change , ltf-Steven_Jones) a dozvies sa napriklad, ze nieje mozne ,aby budova vysoka 110 poschodi mohutnej osele a betonu padla na zem za neuveritelnych 9 sekund, pricom ak by si pustil biliardovu gulu z takejto vysky volnym padom by padala na zem 9,2sekundy, a ak si sa ucil fyziku tak vies ,ze ked nieco pada volnym padom tak to zrychluje, vysvetli mi preboha ako je potom mozne ,ze sa vsade vravi o "palacinkovom kolapse" kde poschodie pada na poschodie a budova pada dole, je vylucene ,aby zrychlovala, pretoze ten odpor tych poschodi (berme do uvahy,ze to tak padalo) by nedovolil tej casti hore zrychlovat ,ale by ju spomaloval. odhadovany cas pri takomto kolapse pre 110 poschodi je nieco cez 90sekund, tak to je troska rozdiel 9 a 90 nemyslis? je to dokazane ,ze ten vrch zacal padat a poschodia pod nim boli postupne odpalovane ako pri riadenej demolacii (ak si to niekedy videl) a nasledne bol rozsypany aj samotny vrch. je tam toho spustu mozem tu napisat celu stranu, ale ty aj tak nebudes spokojny ,proste to treba vidiet. Ak chces tak napisem jednu zaujimavost ktora je ocividne proti fyzike, jedna z vezi , bola zasiahnuta nizzsie, cize mala nad bodom narazu viac poschodi, ak si videl nejaky videozaznam ako sa sype dole tak je pekne vidiet ako sa ten vrch naklana do strany, a ma to uz dost velky uhol a silu nato aby sa to uplne "prekotulalo" ako je potom mozne ,ze zrazu sa ten vrch rozsypal na prach? (vid tie dokumenty). je to proste na hlavu postavene, fyzika ide bokom, vedci, ktory sa o to zaujimaju tak tych vyhadzuju z univerzit (taktiez sa to spomyna v tych dokumentoch), a pre vacsinu ludi , co sa povie v mediach je svate omg, sak otvorte kus oci chce to iba kus zdraveho rozumu.
nechci pomne, aby som ti to tu vsetko vysvetloval, proste si to pozri a sa nad tym zamysli ako rozumny clovek neovplyvneny mediami. Napadla ma dalsia nahoda co sa tam uvadza, ako je mozne , ze budova c7 -sidlo CIA, policie , sudnictva, a centra WTC kde boli vsetky dokumenty o WTC, vzdialena 100m od WTC sa zosypala ako domcek z karat? inac presne takto isto ako wtc? v dokumentoch je pekne vidiet ,ako ide o demolaciu ako z ucebnice ( najprv sa odpali jadro, budova sa prehne v strede a strany sa zosypu do nej) zeby nahoda? a ako vysvetlis vsetky tie stavby okolo wtc ktore stoja dodnes? zeby nahoda? pochybujem.
som sa nejak rozpysal, je toho strasne vela , proste si to pozri a hotovo, potom daj vediet co si otom myslis.







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2007 19:57

Tie prve video co tu davali... No tak mne sa to zdalo, ako keby sa pentagon, bush a jeho PRIATELIA, americka letecka sila a tajne sluzby spojili na hroznu vec... Jak som stale dival na noviny v telke, busch sa len vychvaloval ze vsetko napravi a pod(po 9/11)... Inac alebo ze sa aj s tim usamom spojili, aby on dal svojich skusenych muzov na tuto ulohu, a busch ponukol usamovi aj ukryt.. :loony:







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Čestný člen
Čestný člen
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2007 22:15

no tak som si dal tu namahu, a precital som si tu stranku. (zabil som aspon hodinu)
nehnevajte sa na mna, ale videa stahovat nebudem, lebo ma to nezaujima (vsetko co tam povedia bude vytrhnute z kontextu, a aj tak vyberu len tie fyz. zakony, ktore chcu, a ostatne nechaju tak. urcite su tam podavane informacie ako u hulana ;) )
takze tie velke videa (cele filmy) som nevidel, takze mi nehovorte tam to bolo tak a tak, nevidel som, a nehovorte mi stiahni si, dakujem)

a teraz k veci. sam tam pise:
Citácia:
"Oceľ používaná na stavbu oceľových budov/konštrukcií je nízko-uhlíková oceľ. Pri pôsobení veľkej sily (či už v kombinácii s pôsobením tepla alebo bez neho) sa ohýba. Rovnaký typ ocele sa používa aj v automobiloch, preto sú po kolíziách oceľové časti auta "pokrčené", nie rozlámené na kusy. Vezmite si tenkú oceľovú tyč a skúste jej stlačiť konce. Ak budete mať dosť sily, ohnete ju. To je vlastnosť tohto materiálu bez ohľadu na to, či ide o tenkú tyč alebo obrí ocelový nosník."


druha vec co som si vsimol, je, ze vsade sa vyhovaraju a stavaju na 2 veciach. a to na palacinkovom efekte, a na roztaveni ocele.

palacinky. su sice chutne, ale aby sa takto budova poskladala (ona sa musi naozaj poskladat, a nie spadnut) musi ma urcitu sirku, dlzku, a hrubku betonu. ten jeho velavravny obrazok co mal z padu bydovy niekde v afrike je obrazok maximalne 10 poschodovej budovy. pozrite si ake su tie betonove platy hrube. mysite si ze boli take hrube aj na wtc? ved by ro nosniky neuniesli. a aj keby uniesli, staci aky sa jedine podlazie zlomilo, alebo vychylilo, a cele palacinky su nejedle (nevzniknu) keby ste tie podlazia viedli po ocelovych nosnikoch bez odporu, tak by ste to aj tak nedosiahli. je to nebojim sa povedat nemozne (dosiahnut palacinky)

vsetci sa o to opieraju, ale kto to povedal? nejaka agentura, jedna televizia urobila jednu prezentaciu padu (par hodin po pade, ked nemali info???) a niektory odbornici (neviem preco su v clanku v uvodzovkach, autor je azda vacsi? alebo ma vacsieho?) to ze to spomenulo par ludi hned po pade, a objavilo sa v jednej z verzii (aj to len preto, lebo ten termin bol uz zauzivany) takze na par vyjadreni stoji polka opozicie. fajn.

teraz roztavenie.
tiez to bolo spomenute len par krat. a zase na tom stoji zvysna druha polovica opozicie. kto hovori, ze na ohnutie nosnika ho musite nevyhnutne roztavit? (viete co je roztavit? to je stav, ked je z neho tekutina, a to fakt nepotrebujete) zda sa vam, ze tento clovek na svoju pracu potrebuje ROZTAVENU ocel? a to ma len kladivo. predstavte si co urobi s oslavenou ocelou par desiatok poschodi.... ak si pozriete aj obrazok podorysu budov, aj s nakresom kam narazili lietadla (tak kde su tie bodky misto nosnikov) tak uvidite, ze nosniky boli polamane, niektore pokryvene, a niektore nedotknute. nikto nevie ako to vyzeralo vnutri, a co sa tam dialo.
naraz lietadla nepochybne poskodil a strhol niekolko desiatok vonkajsich nosnikov (tie boli rovnako hlavne, ako vnutorne, neboli len na drzanie okien a pre vzhlad) a polamane alebo aspon ohnute boli aj vnutorne nosniky. to je nepochybne. pridajte k tomu aj dajme tomu len 500C tepla, a ohnuty prehriaty nosnik proste tu zataz neunesie. cela vaha potom stoji na zvysnich neposkodenych nosnikoch, ktore su ale tiez oslabovane ohnom.
co dostanete? to videl hadam kazdy. vnutorne jadro nemohlo ostat stat na ground zero, aj keby ste sa :shit: . pozrite si pad veze, co sa predtym naklonila. si myslite, ze ked sa vali dolu taka masa betonu, ocele, akcelerovana gravitaciou, tak to par zeleznych tyciek znesie?? (pri velkosti budovy posobia fakt ako sparatka) mal som tu cest na jednom nosniku stat. nebol si ce taky dlhy ani hruby ako na wtc, (mal 4 metre, bol v tvare U (wtc maly vlastne ploche nosniky) a mal hrubku cca 2-3cm) a ked som sa na tento nosnik postavil, a jeden koniec zdvihli, tak sa prosim pekne PREHOL! (sice o par mm, ale bolo to vidiet) a to vazim 65-70Kg (podla toho, ci som najedeny :D ) tak mi povedzte, ze ked zhodite na 10 cm siroky a 5-7m dlhy (asi ako vo wtc) kus betonu, (dajme tomu s hmotnosstou 1T) tak sa mu nic nestane. neverim. a hadzte po nom taketo hvadre stale 5-9 sekund. este stale bude neporusene stat? a teraz ho zabudujte do konstrukcie, dajte pod neho a nad neho pat stoviek / tisicov takych istych, spojenych zvarmy alebo nitmi (najslabsia cast) a hodte na to panelak ( to mate cca 6 poschodi zeleza a betonu, a este stale sa to nemoze rovnat tomu, co spadlo na ostatne poschodia) a povedzte mi, ze tam ma to jadro ostat stat....

jaaaj uz ma bolia paprce.

k tej kolizii 7 budovy wtc. neviem o tom skoro nic, neviem kedy to spadlo, dozvedel som sa o tom az ked sommal net, takze... ale videl som na tej strane zopar videi (nie vsetky) a hned somsi vsimol jednu vec. videa su postrihane na cas, kedy uz budova pada. co bolo predtym? jedna cast je trochu dlhsia. http://video.google.com/videoplay?docid ... 5793583374
dajte si 50. sekundu. nedivajte sa na tu budovu, ale divajte sa na jej lavy horny roh. tesne nad nim vidite, ze tam nieco pada (zrejme budova) a az za 8 sekund padne samotna budova z tohto pohladu na tu vvec co spadla predtym. o tejto budove moc neviem, takze nemozem oponovat.

inak niekto v tomto threade pisal, ze bush bol pocas utoku na prehliadke nejakych vojenskych zakladni :lol: to si kde zobral? je video, ako pocas utoku pocuva rozpravku pre deti v materskej skole (alebo tak nejak) a na videu je este aj vidno, ze mu niekt z jeho stabu oznamuje (posuska) ze napadli jeho krajinu. s nim to nehne (je taky blby). keby ste videli film farenheit, ktorym sa tiez niektori ohanate, tak je tam tie nieco o tom povedane (aj ukazuju tento zaber).



uz ma fakt bolia prstiky, myslim ze mate co citat, tak vas uz necham. ak mate nejake KONKRETNE otazky (toto bolo vsetobecne) tak sa spytajte, ale aj tak vas nepresvedcim (minimalne cez net nie, osobne by to slo. rukami by som to vedel pekne znazornit ;) padanie budov samozrejme) presviedcat zastancov kospiracnej teorie je ako presviedcat hulana, aby si kupil akcie ATi, a zabudol na NV :lol: . je to nemozne. ja tvrdim ze pad dvojiciek ide presne podla fyzikalnych zakonov. nech si vravi kto chce co chce.

ak sa nasiel nejaky cvok co to cele precital, tak mu gratulujem. hadam je to este dlhsie ako na tej stranke :D







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2007 22:33

OmeGa, ja som si tvoj post prečítal a dá sa povedať, že s tebou súhlasím viac ako s "konšpiračnými teoretikmi" tu na fóre :). Ono tie konšpiračné teórie sú veľmi atraktívne a skutočne provokujú, ale uvedomte si prosím jednu vec - čo s tým také ľudské červíky ako vy spravia? Nič, bez ohľadu na to, aký máte názor na tú-ktorú kauzu.

Odporúčam ignorovať konšpiračných teoretikov (teraz nemyslím tých na fóre, ale všeobecne), ušetríte si čas, nervy a mozgové závity. Radšej zoberte frajerku do kina, kamaráta na pivo, alebo penis do ruky.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 23.02.19
Príspevky: 1005
Témy: 91
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2007 22:34

sice som necital tie vase clanky a vysvetlenia(strasne dlhe) ale podla mna si to americania sposobili sami, videl som asi dvojhodinovy dokument otom co sa tam dialo, ze tie lietadla neboli american airlines, to s pentagonom a tak dalej, sak je to uplny podvod podla mna


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2007 0:14

kuuurnik omega tak predsalen si napisal . lenze dost o budovach.sak ok berem . pls vysetli navzajom sa vylucujuce videa ktore bezali ako LIVE pocas utokou. apsolutne nezmysli tam pustali. lol . a ece sem pastnem par linkou fake fotos co boli aj v novynach a tak. ale ne teraz, idem hajat ^^

som narazil na toto lol :


Úmysel alebo náhoda ?!?

New York City má 11 písmen.

Afghanistan má 11 písmen.

Ramsin Yuseb (terorista, ktorý už v roku 1993 hrozil zničením "dvojčat" WTC) má 11 písmen

George W Bush má tiež 11 písmen.

Mohla by to byť dobrá náhoda. Ale bude to ešte lepšie:

1. New York je jedenásty štát USA
2. Prvé lietadlo, ktoré vletelo do dvojčat malo číslo letu 11
3. V tomto lete bolo 92 pasažierov. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé lietadlo, ktoré vletelo do dvojčat malo 65 pasažierov 6+5=11
5. Tragédia sa stala 11 septembra. Alebo ako sa inak označuje 9.11. 9+1+1=11
6. Tento dátum odpovedá telefónnemu číslu amerických záchranných jednotiek 911. zase 9+1+1=11 to nebude náhoda.?!

Čítaj ďalej a viac rozmýšlaj:

7. V lietadach bolo spolu 254 obetí. 2+5+4=11
8. 11. septembra je 254 deň v kalendári, zase 2+5+4=11
9. Bombový atentát v Madride se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11, -- 11-september
10. Táto tragédia sa stala presne 911 dní po atentáte na dvojičky WTC a zase 911, zase 9.11, zase 9+1+1=11

Teraz to ale začne byť poriadne strašidelné:
Otvor si Word a urob nasledujúce:
- napiš velkými písmenami Q33 NY (čo je číslo lietadla, ktoré ako prvé vletelo do dvojičiek)
- označ tieto písmená, zmeň velkosť písma na 48 a typ písma na Wingdings(1).

akoze zdroj :http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=2692

. ako som povedal ece predtym . uz sa vypocitalo aj preco 9/11. aj datum metro madrid utok a vie sa nasledujuci utok . 13.09.07 .


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
11.září 2001 z jiného pohledu

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2007 0:54

Drak píše:
som narazil na toto lol :


Úmysel alebo náhoda ?!?

New York City má 11 písmen.

Afghanistan má 11 písmen.

Ramsin Yuseb (terorista, ktorý už v roku 1993 hrozil zničením "dvojčat" WTC) má 11 písmen

George W Bush má tiež 11 písmen.

Mohla by to byť dobrá náhoda. Ale bude to ešte lepšie:

1. New York je jedenásty štát USA
2. Prvé lietadlo, ktoré vletelo do dvojčat malo číslo letu 11
3. V tomto lete bolo 92 pasažierov. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé lietadlo, ktoré vletelo do dvojčat malo 65 pasažierov 6+5=11
5. Tragédia sa stala 11 septembra. Alebo ako sa inak označuje 9.11. 9+1+1=11
6. Tento dátum odpovedá telefónnemu číslu amerických záchranných jednotiek 911. zase 9+1+1=11 to nebude náhoda.?!

Čítaj ďalej a viac rozmýšlaj:

7. V lietadach bolo spolu 254 obetí. 2+5+4=11
8. 11. septembra je 254 deň v kalendári, zase 2+5+4=11
9. Bombový atentát v Madride se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11, -- 11-september
10. Táto tragédia sa stala presne 911 dní po atentáte na dvojičky WTC a zase 911, zase 9.11, zase 9+1+1=11

Teraz to ale začne byť poriadne strašidelné:
Otvor si Word a urob nasledujúce:
- napiš velkými písmenami Q33 NY (čo je číslo lietadla, ktoré ako prvé vletelo do dvojičiek)
- označ tieto písmená, zmeň velkosť písma na 48 a typ písma na Wingdings(1).

akoze zdroj :http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=2692

. ako som povedal ece predtym . uz sa vypocitalo aj preco 9/11. aj datum metro madrid utok a vie sa nasledujuci utok . 13.09.07 .
Tak ak tomuto veríš, tak si už skutočne mimo reality.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2007 1:37

no ja tomu verim sak to vidis aj ty na 100% nie ? myslim tie jedenastky ^^

chces mi snad dokazat ze nemam verim ze 9 + 2 je 11 ? . to su proste take faktiky ktore niekto nahodu zabadal a napisal zoznam vypoctou.

myslim si ze keby sme si vsimali aj ine cisla tak by sme nieco taketo ties vyspekulovali


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 135 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, Watch Series 5, iPad 10.2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

36

4568

26.09.2019 11:36

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD uvede DX11 grafiky v září (september)

v Novinky

2

665

16.08.2009 18:52

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 3DMark 2001

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Benchmarky a diagnostické programy

97

16744

23.12.2008 19:25

mirec111 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Druhý kvartál u WD zisk jen 145mil, obnovení dodávek do září

v Novinky

1

389

30.01.2012 1:17

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pro/ENGINEER 2001

v Ostatné programy

3

789

24.11.2009 21:28

natasha85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Radeon 7000 VE 64MB DDP 2001

v ATI/AMD grafické karty

5

420

26.06.2012 21:41

matt1024 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dircetx 11.1/11/10 na Windows XP

v Operačné systémy Microsoft

5

563

28.01.2013 16:57

ujo zigo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NeoMagic MagicGraph256AV driver 5.1.2001.0

v Ovládače

3

1602

31.12.2007 16:07

joži Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I,P : strunová kosačka FZS 2001-E

v Predám

0

285

17.06.2014 11:00

notfake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Catalyst 11.11 BFBC2 pokles vykonu

v ATI/AMD grafické karty

4

799

03.12.2011 18:45

AsuSmaNiaK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. FIFA 11 a PES 11 DEMO

v Počítačové hry

1

918

03.09.2010 22:25

miro2004 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC na 4K strih 2001€ (bez monitoru, bez HDD)

v PC zostavy

10

1357

26.12.2018 20:21

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. FIFA 11

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Počítačové hry

152

15285

09.10.2011 12:50

SolutiOn Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. pinnacle 11

v Video programy

1

474

10.01.2010 19:01

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WMP 11

v Ostatné programy

4

667

29.07.2008 2:05

dedko45 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PES 11

v Počítačové hry

16

1750

07.02.2011 18:13

marko4ever Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra