Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 77 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 14:00

shiro píše:
Idealne by bolo portovat hry opacne. Dalsia vec je, ze preco existuje piratenie? Okrem dovodu ktory vsetco pozname (peniaze) je to napr. neexistencia demoverzii na PC. Kedysi si ich mal hafo a hned si vedel ci je hra sracka, alebo sa kupa oplati. Dnes nemas takmer ziadne dema...ziadny normalny clovek si nekupi hru o ktorej nic nevie, aby nakoniec zistil, ze je to sracka. Takze 90% ludi hru stiahne, prejde, a ked sa im pacila, kupi si origos.



Také sa už nikdy nestane, to by museli warezáci zmiznúť a museli by tie hry kupovať. A aj keby sa tento zázrak stal, tak by tých pc hráčov nebolo viac ako konzolistov, za posledné roky si na konzoli ľudia veľmi zvykli, dokonca sa prispôsobili aj nepraktickému gamepadu na fps, to je akokeby mi teraz niekto povedal, že mám začať rozprávať ušami, no možno za pár rokov by som to aj dokázalk, lebo s gamepadom sú tie decká už také dobré, že mi na kilometer odstrelia gebulu s revolverom. Neuveriteľné ako sa človek dokáže za vidinou pohodlnosti na gauči prispôsobiť a dokonale zvládnuť oproti klávesnici a myši totálnu volovinu a to myslím hlavne na fps hry. No ale budiš...stalo sa...a čo sa týka tých demo verzií, tak doba sa trošku pohla, teraz sme už niekde inde ako v minulosti, keď bolo 8/10 hier hrateľných z čoho asi 5 ti vyrazilo dych a strávil si pri nich hodiny a hodiny aj napriek kockatej krafike. Teraz ti chcú predať predovšetkým málo muziky za veľa peňazí...sám si povedal, že by bol člobvek debil ak by kúpil hru pred tým ako ju vyskúša a čo tak pozrieť sa na to z druhého pohľadu ? Keby si ty vyrobil hru čo by síce mala slušnú grafiku, ale bola by to hrateľne sprostosť...pustil by si ju von, nech si tú sprostosť každý vyskúša ? Nedal by si radšej prachy do pútavého traileru a potom tú mačku zabalil do vreca a hodil na pulty ? Čiže tu máme 2 problémy, na jednej strane sú pc hráči ktorý kradnú a na druhej strane sú výrobcovia ktorý v podstate okrádajú pc hráčov tým, že im chcú predať za veľa peňazí málo muziky a radšej im to ani nedajú odskúšať, lebo by za to nedali ani 2 eurá. Trošku zamotané nemyslíš ? A preto nás skôr navštívia mimozemšťania ako by sa mal zmeniťtento stav...vývoj pc vs vývoj konzola. Ale mne inak nevadí grafika , ja som celkom spokojný, na to že to je hra to vyzerá parádne, mne nechýbajú žiadne textúry navyše, nie som taký náročný aby som sledoval každý záblesk a každú ryhu. Skôr ma naserú iné veci ako napr. prečo pri fps hre jedna postava skákať vie a druhá v druhej hre nevie...mne zase nad takýmto rozum zastane a môže byť grafika hocijako pekná. Alebo že ako je možné, že starý nfs MW bol perfektný hlavne v arkádovom ovládaní a tento nový z roku 2012 je jedna veľká :sick: len s krajšou grafikou...atd...atd...ale čuduj sa svete, aj na toto sa tí vypatlanci vypatlaní americkí s gamepadmi na gaučoch a chipsami medzi nohami prispôsobili. Dovtedy im dodávajú stupidity až si na ne zvyknú a začnú ich kupovať. Ja by som videl väčší problém v tomto.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 14:06

No prave. Ja som trochu dufal, ze ked nebudu mat vyvojari moznosti ako hnut s grafikou, zacnu sa orientovat na hratelnost. Zlepsit fyziku, pribeh, moznosti, proste zacnu byt napaditi. Toto dnes stagnuje.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 14:16

No lenže oni si myslia, že už ani to nemusia, pretože tí casual hráči a hlavne USA hráči ( by som ich skopal do kocky ) sú už tak zblbnutí a rozmaznaní, že si už na tieto "hrateľné" nepodarky zvykli a ich proste kupujú. Veď keď si spomeniem ako som hral prvý nfs 1, to bola jednoducho paráda, všetko od grafiky až po hrateľnosť bolo super...a teraz ??? No radšej to nekúpim, veď by som sa nad tým len nervačil, ale taký USA rozkysnutý zmrd, ten si to nepovie, tomu sa to zrejme páči...

edit:

No dobre aby som bol úprimný, tak shift 1 som si kúpil, to sa mi fakt na volante páčilo, na to nikdy nepoviem ani jedno zlé slovo, nový hot pursuit som kúpil tiež, cez net je to celkom sranda aj keď som si na to ovládanie musel zvyknúť, lebo od pohodlného ovládania napr. v starom MW to má ďaleko, ale nejako som sa prispôsobil a začalo ma to baviť. Ale keď som to prvý krát ovládal tak som preklínal toho **** čo tú hru vymyslel, totálne scifi ovládanie. Takže aj ja som príklad toho, že sa aj blbosti dokážem prospôsobiť natoľko, že mám nakoniec z hrania aj radosť...ale nový MW je úplný odpad a keby som ho kúpil bez toho aby som to najprv stiahol a vyskúšal ( akože demo ), tak by som asi veľmi nadával...


Naposledy upravil nicobb dňa 29.01.2013 14:20, celkovo upravené 1






_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 14:17

shiro píše:
dalsia trapnost...dochadzaju ti argumenty, co? tak trepes kraviny. Hier mam doma cca 15 originalnych a prejdenych, aj s install mediami. Co mam kupene na steame ani nejdem ratat.
kolko origosov mas doma ty? no pochval sa. 15 povazujem za celkom dost na to, aby sa tam mohlo vyskytnut viacero druhov ochran proti kopirovaniu.

Este stale si myslis ze som neodskusal dost hier s roznymi ochranami a distribucnymi systemami? Prestan sa uz dalej strapnovat, ja dobre viem o co pisem.

Normálne brutal zoznam :) Ten počet hier, ktorý si kúpil ty na pc, som bez problému prekonal pri PS3 za 2 roky. Ak by si chcel vedieť, koľko mám originál hier na PC, môžeš si to číslo vynásobiť pravdepodobne 5-10 krát. Presne ti to nepoviem, lebo sa mi proste nechce hľadať všetky CD/DVD a prechádzať ešte online distribučnými systémami, kde všade tie hry sú uložené. Mám taký dojem, že len na steame mám cez 50, komu sa to chce vypisovať. Boli by sme tu do večera...
Myslím, že nahraného toho mám o dosť viac ako ty, takže ten, kto tu trepe kraviny, si akurát tak ty.

Argumenty si dostal na predchádzajúcich stranách, nielen odo mňa, ale aj od nicobb-a a Johnnny-ho. Odmietam sa opakovať, svoje som si už povedal. Mám dôležitejšiu robotu ako sa hádať s človekom, čo si kúpil až 15 hier a vie, o čom hovorí :lol: Kľudne sa tu ďalej vykecávaj, možno sa tu nájde ešte niekto, kto si rád vypočuje to tvoje vyplakávanie nad nedostatkom orgazmov :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 15:14

Johnnny píše:
shiro, tak si zajdi na zaciatok temy a pozri o co tu slo. Dotycny sa pytal, ci sa oplati kupa konzoly. Ty si zacal s mizernou grafikou a ja s walterom sme sa ti pokusali vysvetlit, ze nie kazdy ju potrebuje. O tom ta tema je. X-Box 360 ma 5-6 alebo viac rokov, netusim, ale uzivatel ktory si tu konzolu pred 5-6 rokmi kupil si tento rok zahra Crysis 3. Ja ako majitel ktory si pred 6 rokmi kupil za 40 000 svoj prvy PC (Athlon 64 3000+, 1Gb ram, MSI 6600GT ) som mal problem zahrat si 4 roky dozadu povodny Crysis. Dokonca som sa o to ani nepokusal.

A vies preco si mal problem? Lebo Crysis na PC nikto neosekaval na grafike a technologiach. TO JE POINTA TOHOTO CELEHO. Naco by niekto robil na pc verziu hry s technologiami starymi niekolko rokov? Predsa vyuzijem najnovsi HW tej doby, naco ho potom mam? Logicke. Kdezto na konzolu bud spravis hru technologicky z 2006teho, alebo ju na uroven roku 2006 sprznis.

Ta hra je predovsetkym o grafike, rovnako ako vacsina hier, lebo to je to prve, co ta prasti do oci. Aj ked niektori ludia to nepovazuju za to hlavne. Nejaky pribeh a hratelnost spoznas az casom. A na zaklade dojmov z tychto oblasti sa rozhodnes ci sa ti hra paci, alebo nie.

O pc vs. konzola som zacal pisat preto, lebo chalan pisal ze ma aj notebook, tak mi prislo normalne, ze vzhladom k jeho nenarocnym poziadavkam by bolo lepsie, ak by mohol hrat na booku, ak chce. Ale to uz zacala debata konzoly vs. pc takze sa to rozbhelo inym smerom. Tak som mu dal na vyber podla jeho priorit, nech si vyberie - a navrhol som mu moznosti.

Johnnny píše:
Ano, ten kto sa hra Crysis na konzole sa ho zahral v horsej kvalite a v horsej kvalite si zahral aj Crysis 2 a Crysis 3 ani v najmensom nebude vynimkou. To ti vsetko beriem. Ale zahra sa ho a pre niekoho je to dolezite. Ako som pisal ked som bol este mlady (cize niekedy v uvode tejto temy), ja mam pomerne drahe PC, ale WoW hram na integrovanej HD 2500. Wow bezi, ja sa hram a aj ked mam na lepsiu grafiku (co uznas asi aj sam), nepotrebujem to, lebo mi to nijak zvlast v hrani nepomoze. Az to zacne trhat, kupim grafiku, ale kym je to plynule a vidim si pod nohy, tak tu potrebu nemam. A pokial sa niekto takto stavia k hram, konzola je pre neho naozaj vyhodne zariadenie.

To je pravda. Ako som pisal, zalezi od toho, co clovek uprednostnuje. Nemam preco niekoho nutit do veci co sa pacia mne. Len poukazujem na vyhody/nevyhody oboch platforiem.


Naposledy upravil shiro dňa 29.01.2013 15:22, celkovo upravené 1






_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 15:18

walther - a kolko s tych hier pouziva rozne systemy proti kopirovaniu? Dobre, mas co ja viem 50 hier, ale ked vsetky pouzivaju len jeden system tak si dokopy vyskusal hovno a hovno o tom aj vies.
Nehanbim sa, ze mam 15 hier alebo kolko, a ze ty ich mas 10x viac. Ide o to, s kolkymi roznymi ochranami (a moznymi problemami s nimi) si prisiel do styku. O to tu slo. Ze to nechapes je tvoje minus.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 15:26

shiro píše:
Johnnny píše:
shiro, tak si zajdi na zaciatok temy a pozri o co tu slo. Dotycny sa pytal, ci sa oplati kupa konzoly. Ty si zacal s mizernou grafikou a ja s walterom sme sa ti pokusali vysvetlit, ze nie kazdy ju potrebuje. O tom ta tema je. X-Box 360 ma 5-6 alebo viac rokov, netusim, ale uzivatel ktory si tu konzolu pred 5-6 rokmi kupil si tento rok zahra Crysis 3. Ja ako majitel ktory si pred 6 rokmi kupil za 40 000 svoj prvy PC (Athlon 64 3000+, 1Gb ram, MSI 6600GT ) som mal problem zahrat si 4 roky dozadu povodny Crysis. Dokonca som sa o to ani nepokusal.

A vies preco si mal problem? Lebo Crysis na PC nikto neosekaval na grafike a technologiach. TO JE POINTA TOHOTO CELEHO. Naco by niekto robil na pc verziu hry s technologiami starymi niekolko rokov? Predsa vyuzijem najnovsi HW tej doby, naco ho potom mam? Logicke. Kdezto na konzolu bud spravis hru technologicky z 2006teho, alebo ju na uroven roku 2006 sprznis.



A mne je samozrejme jasne, preco je tomu tak, ale ty skratka musis pochopit, ze to niekoho nezaujima. Chce si to zahrat a tak na to nepozera. Samozrejme, ako pisal mino_85, nik nebude hrat Crysis na rozliseni 800x600, ale pre mna je grafika konzol daleko viac nez dostacujuca. Staci mi, ze si zahram nieco, co je aktualne. Ak hram wow, chcem si zahrat logicky aj dalsi datadisk a prdim na to, ze to nebude v plnej kvalite a pokial sa to mozem hrat, nebudem menit grafiku. Ak to zacne trhat, nejaku si kupim, ale inak mi naozaj staci, ze ma ta hra bavi. Existuju samozrejme vynimky. Vo FPS chcem vidiet oblaky prachu a dymu, pretoze to podla mna dost ovplyvnuje aj celkovu hratelnost, ale skutocne som si este pri ziadnej hre nesadol s "panakom" na zem a nepozeral ci sa stebla ohybaju v smere vetra ...

Tu ide skratka hlavne o to, ze hranie na konzole je neporovnatelne menej nakladne nez hranie na PC a pre niekoho je to dolezite. Samozrejme je tu aj isty komfort u urcitych typov hier a hranie s kamosmi atp. Ma to svoje caro. Hranie na PC mi pride skor pre profi hracov. Sam sa hram na PC, ale obcas mi skratka chyba gamepad a konzola. (ja viem, ze si gamepad mozem kupit aj k PC)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 15:57

Chapem ze daktori na to kaslu :-)







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 16:07

Zase kaslat je mozno silny vyraz. Ako si pisal ty alebo mino_85, kazdy ma radsej ked ta hra vyzera dobre. Ale mne to napr fakt nestoji ani za to aby som si do PC za 150 eur kupil nejaku HD 7850. Sice som nad nou premyslal kvoli BF 3, ale nakoniec som sa rohodol, ze daliu hru sa hrat nechcem ;)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 17:01

shiro píše:
Nehanbim sa, ze mam 15 hier alebo kolko


walther to myslel tak, že ak by si mal len 15 hier dokopy za tvoje niekoľkoročné hranie, tak je to dosť málo, lebo zrejme si ich hral x krát viac a teda si ich nie všetky kúpil. Ja mám teraz asi 7 hier a tiež sa zato nehanbím, lebo ostatné čo ma prestali baviť som predal :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 17:42

ano, hral som ich x krat viac, a kto nie? Ak chapes na co narazam? :-)
A za kopu hier by som veru peniaze nedal. Za to si mozu vyvojari sami, ked nevypustaju dema.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 17:55

chápem ,chápem...len vieš, keby vydávali demá, tak by nemali od pc hráčov ani toľko peňazí čo majú teraz keď ich nevypúšťajú, pretože takto aspoň podarenými upútavkami majú šancu, že sa na to nachytá viac ľudí a bez vyskúšania si to kúpi. Walther je tvrdý zástanca kupovania hier, čomu samozrejme rozumiem, ale ja k tej kúpe potrebujem demo aby som si mohol vyskúšať práve pre mňa dôležitú hrateľnosť.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2013 18:29

shiro píše:
walther - a kolko s tych hier pouziva rozne systemy proti kopirovaniu? Dobre, mas co ja viem 50 hier, ale ked vsetky pouzivaju len jeden system tak si dokopy vyskusal hovno a hovno o tom aj vies.
Nehanbim sa, ze mam 15 hier alebo kolko, a ze ty ich mas 10x viac. Ide o to, s kolkymi roznymi ochranami (a moznymi problemami s nimi) si prisiel do styku. O to tu slo. Ze to nechapes je tvoje minus.

Pošlem ti slovenský slovník? Tých 50 hier je len na steame, zvyšok sú väčšinou fyzicky kúpené CD/DVD. Spočítaj si, keď sa hrám niekedy od čias PMD/Atari, 386 atď, že koľko systémov ochrany som si už prešiel. Ty si kúpil za tú dobu 15 hier, tak si si určite prešiel omnoho viac druhmi, však? Matematika alebo slovenčina asi nie sú tvojimi silnými stránkami, že?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2013 10:22

ano....uz vidim tie ochranne systemy na PMD, 286, 386....prosim ta netrep.
Normalnu ochranu, ktora moze nejake problemy sposobovat si nemal na svete hadam do roku 1995 alebo 1998...pametas na fakecd? tam to cele zacalo. Takze cim sa tu chvalis?
Ide tu o novsie hry a novsie ochrany, ktore mozu sposobovat, problemy. Ked mas 50 hier na steame, tak si sa 50x stretol so steamom samotnym, co sa da povazovat tiez za formu ochrany, pretoze hru bez neho nespustis. A ten ostatok, co mas doma na mediach, ma ake rozne ochrany? mas tam velku rozmanitost roznych systemov? Mozes mat aj 30 origosov na dvdckach, no ked 20 z nich pouziva starforce a 10 securom, tak si sa (spolu so steamom) stretol len s troma druhmi ochrany. A tak moze mat mojich 15 hier ovela viacej roznych ochran, ako tvojich XY kusov, ked medzi 15 hrami najdem 5-6 roznych ochran. Uz konecne chapes o com hovorim? Ak nie, pouzi hlavu a precitaj si, co som pisal aj 101x dokym to nepochopis.

Ze mam za 20 rokov kupenych 15 hier je uplne nepodstatny udaj v debate, ktoru vedieme. Dakto ma hier 5, dakto 0 a ty mas co ja viem kolko....ale kvoli tomu sa teraz neposerem. Nepotrebujem sa s tebou precuravat v mnozstve originalok doma, to tuna neriesime.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2013 10:47

Skús si vo voľnom čase spočítať pravdepodobnosť, že ty s 15timi hrami si sa stretol s viac ochranami ako ja povedzme pri 150-tich hrách, viac k tomu nemám čo povedať. Chytil si sa steamu a očividne nepustíš, nedokážeš pochopiť, že to je len kvapka v mori oproti zvyšným hrám. Taktiež som ochrany spomenul len ako jeden z prípadov, kedy majú ľudia s legálnou kópiou väčšie problémy ako warezáci. Ale nieee, ty si točíš to svoje dookola ako pokazený verklík... Škoda času pri tebe.

nicobb, demá stále vychádzajú, dokonca aj na také hry ako Diablo3. To, že nie je demo na každú hru predsa ale nič neospravedlňuje. Nie je tvoje právo vyskúšať každú hru, len preto, že si si ho sám pridelil. Písal som to už v inej téme, že keby to skončilo naozaj len pri tom 5minútovom odskúšaní, kľudne nech warezačí každý. Lenže pri tom to nikdy neskončí a v 99% prípadoch tú hru ten človek dohrá, a keby si sa ho spýtal, prečo hral warez a nekúpil originál, vieš čo odpovie? "lebo je to sračka, ktorá mi za tie peniaze nestojí". Najviac sa smejem na takých, ktorí tu majú 1000-2000 eurové zostavy (ak len jednu) a budú sa tu do krvi hádať o tom, že 10 euro je strašne veľa za hru! Typické slovenské pokrytectvo najvyššieho zrna. Tak sa čudujme, prečo tu vládne Hranol a republika ide do sračiek.
Ja som v tejto téme skončil, pekný deň...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2013 11:23

Zoberiem si zase príklad nového MW, ktorý som si chcel aj reálne kúpiť, no najprv som to na odskúšanie stiahol. Hral som to asi 10 minút, nebudem sa rozpisovať prečo, ale letelo to z pc sveteľnou rýchlosťou. Mne na odskúšanie stačí málo, potrebujem len zistiť jazdný model, resp. celkové ovládanie. Ja naopak od teba to tak robím stále, najprv hru odskúšam a ak mi vyhovuje ovládanie a hrateľnosť na začiatku, tak ju nemám problém kúpiť. A ani sa za to nehanbím, odmietam v tomto svete kupovať mačky vo vreci. Mne nerobí problém dať za kvalitnú hru aj 100 eur, skôr principiálne mi robí problém vyhodiť za nekvalitnú hru čo i len euro. Mal som už kúpených veľa hier, ale po nejakom čase keď som už vedel že sa k nej nevrátim ju predám. Ale to som už úplne mimo témy, takže tak isto v tejto téme končím...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
xbox ?

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.01.2013 12:05

walther píše:
Skús si vo voľnom čase spočítať pravdepodobnosť, že ty s 15timi hrami si sa stretol s viac ochranami ako ja povedzme pri 150-tich hrách, viac k tomu nemám čo povedať.

Ocividne nechapes, alebo necitas veci co pisem. Moze to tak byt, ale nemusi. Precitaj si moj post a citaj ho dovtedy, kym to nepochopis, opakovat sa nebudem.

Ale ok, napisem ti to ako pre debila.
Ochrany s ktorymi som sa realne pri origosoch stretol:
tages, securom, starforce, steam, origin, a rozne checkery v bioshocku alebo crysise
Jednoduche somariny, ktore odrbe kazdy amater pri hrach z rokov 1990-2000 ani neratam.

A tvoje ochrany, okrem hier na steame? S kolkymi si sa realne stretol?
Pocet hier co mas doma je, opakujem, NEPODSTATNY, kedze ochran je dokopy mozno 10 (realne pouzivanych aj menej), takze ked mas 10 hier a kazdu z inou ochranou, vyskusal si toho viac, ako pri 150 hrach kde mas dokopy 3 ochrany.

walther píše:
Chytil si sa steamu a očividne nepustíš, nedokážeš pochopiť, že to je len kvapka v mori oproti zvyšným hrám. Taktiež som ochrany spomenul len ako jeden z prípadov, kedy majú ľudia s legálnou kópiou väčšie problémy ako warezáci. Ale nieee, ty si točíš to svoje dookola ako pokazený verklík... Škoda času pri tebe.

A aky iny problem s hrou mozes zazit? Patche su nic, to stiahnes, nainstalis a ides. Ze je vyrobca hry idiot, nema na to nadimenzovane servery a po opatchovani ti nejdu savy, alebo sa objavia nove bugy, je uz iny problem. Pretoze v tomto je jediny rozdiel medzi originalom a warezom. Warez si nezahras online a neprejde ti aktivacia, ochrana ta nepusti. Takisto to kvoli ochrane nemozes patchovat, inac potrebujes crack na novu verziu spustacieho execka. O nic ine tam nejde.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 77 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Dead or alive 4 xbox 360 a Pure (XBOX 360)/originál

v Predám

0

722

24.11.2016 12:55

M@Xo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lagy na xbox 360 aj na xbox one.

v Herné konzoly

4

926

06.06.2016 16:36

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox

v Herné konzoly

26

2258

29.04.2014 16:03

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox

v Ostatné

9

598

01.10.2012 22:18

PepeTheDragon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox

v Obchody, reklamácie a právo

9

1138

27.12.2008 12:03

icefire Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox

v Herné konzoly

6

430

05.04.2013 17:16

J0KER Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox 360

v Herné konzoly

1

477

13.10.2014 14:36

Koroner Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox 360

v Ostatné

2

848

02.05.2008 20:55

Jergi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox emulator

v Herné konzoly

6

4606

02.03.2008 19:14

molotow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. TV - Xbox

v Monitory, televízory a projektory

4

296

18.08.2015 11:25

Andre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox 360

v Ostatné

26

1480

10.07.2010 12:47

gamer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox x

v Predám

6

566

20.01.2020 23:20

randy34 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox slim

v Mobilné zariadenia

4

371

22.11.2010 15:51

quiksilver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Falosny XBOX

v Externé zariadenia

4

470

28.04.2017 8:45

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Flash Xbox

v Ostatné

2

319

26.12.2012 21:01

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. XBOX Live

v Smartfóny a tablety

4

655

20.12.2012 18:28

stefan-s Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra