Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 144 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.10.11
Prihlásený: 01.10.13
Príspevky: 122
Témy: 12
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2012 23:50

Tak to si ma prekvapil :) viem že programovanie je ťažké ale proste stiahnute hry su zadarmo . Ušetrene peniaze dám radšej no novej grafickej kary alebo na niečo iné . Lebo hru si môžem stiahnuť ale novú graficku kartu nie ... môj názor..


Naposledy upravil Anonymous dňa 26.12.2012 15:28, celkovo upravené 3
Kedze sa mi nepodarilo najst staru temu o wareze a tato diskusia ma celkom zaujala, davam to sem do krcmy. Povodne boli tito prispevky castou temy v sekcii Hry kde zakladatel mal problem so stiahnutou hrou.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 1:02

Samozrejme, ale stále je to krádež :) Tebe by asi tiež nebolo jedno, keby si na niečom pracoval rok-dva a potom by niekto prišiel a tvoju prácu by v pohodičke skopíroval zo slovami, že ti vlastne neurobil žiadnu škodu... Najviac ma ale fascinuje to, že ľudia sú ochotní vraziť do zostavy tísic eur, ale 10 eurovú hru už nekúpia, pretože je drahá :)

Aby sme sa ale vrátili k téme, keď odignorujeme etický aspekt (a legálny...) nemá zmysel ti v tomto pomáhať už minimálne z iného dôvodu - nikto ti tu nemá ako zaručiť funkčnosť niečoho, čo je založené na nabúraní hry.... Cracknuté hry sú rajom pre vírusy, častokrát sú nedotiahnuté s množstvom bugov a podobne. Pri legálne nadobudnutých hrách bývajú problémy všeobecne známe a ľahko sa hľadá riešenie. Pri cracknutej hre nikdy nevieš..







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 15:26

walther píše:
Tebe by asi tiež nebolo jedno, keby si na niečom pracoval rok-dva a potom by niekto prišiel a tvoju prácu by v pohodičke skopíroval zo slovami, že ti vlastne neurobil žiadnu škodu

prečo by mi to nemalo byť jedno? ja už dávno vravím že by mal každý software medzi to zaraďujem aj hry byť v záklaadnej veezii zdarma a platiť len za zvýhodnenie alebo exkluzívny nadštandardný obsah či funkcionalitu prípadne podporu

nadruhej strane však nechápem prečo sa niektorí ľudia snažia na pcfore hľadať radu ohľadom cracknutých hier na to sú predsa warez fóra rovnako ako nechápem navrhovanie kúpy v príspevku s linkami na hru ako som to videl u pár uploaderov na warez fórach







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 15:33

jarrro, nádherný názor. Nejako ti uniká, že pozícia "programátor" je normálne platené miesto rovnocenné s povolaniami "právnik", "stavbár", "lekár", "sociálny pracovník"... Z čoho by si akože zaplatil všetkých programátorov a celé tímy ľudí, ktorí na hre pracovali, keby si všetky hry dával do sveta zadarmo? Hovoríme o rokoch vývoja a ty tu o tom hovoríš, ako keby bolo tvoje PRÁVO vlastniť všetky hry.
Som si istý, že ty budeš po škole ochotný ísť pracovať dakde do firmy zadarmo :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 15:38

Všetko by chceli ludia zadarmo :D niektoré hry sa naozaj neoplatia kupovať a je naozaj málo hier ktoré stoja zato. Čo sa mi páči si kúpim čo nie ukradnem :D ked nato mám daku zbytočnú korunku kupim si aj to čo sa mi nepáči.







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 15:42

walther na to poviem len jedno jednoduché slovo:GOOGLE







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 15:48

Marko, tak vieš ako... keď ti za to hra nestojí, prečo potom mrhať časom jej hraním? :) Čas sa dá využiť aj lepšie ako za pc.

jarrro, google? Ty si sa spochabel alebo dačo také? Naozaj si myslíš, že programátori googla pracujú zadarmo? Naozaj tu treba rozpisovať, z čoho im idú zisky? Horší príklad ako Google si naozaj dať nemohol. Vieš, čo by sa stalo aplikovaním tvojho názoru do praxe? Kompletná herná tvorba by sa cvrkla na malé indie hry tvorené nadšencami po večeroch. Normálne si mi týmto dokázal, že nemá zmysel s tebou akokoľvek na túto tému ďalej diskutovať, pretože očividne nemáš ani len potuchy. Ale však ty raz skončíš školu a budeš musieť riešiť zákazníkov ako si ty... Dajte mi všetko zadarmo!







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 15:57

práveže nie zadarmo ale za dobré mzdy a údajne majú zabezpečené pohodlie a firma ako taká si myslím prosperuje napriek tomu,že sa sústreďuje na freeware zisky má z reklamy a možno nejakých patentov či autorských práv
nechcem všetko zadarmo len software ak sa vynájde klonovacie zariadenie čo urobí z reálnej veci rovnakú reálnu a rovnako fungujúcu vec tak vtedy začnem chcieť naozaj všetko zadarmo samozrejme za predpokladu nekomerčného používania







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 16:17

Citácia:
firma ako taká si myslím prosperuje napriek tomu,že sa sústreďuje na freeware

Určite nie "napriek tomu". Primárne ich pozornosť určite nepatrí freeware sfére, to by veľmi rýchlo zbankrotovali. Videl si ich hlavné sídlo? Zisky majú predovšetkým z patentov, predaja android zariadení, z reklamy atď atď... Ako by si toto preboha chcel aplikovať na vývojárske tímy? Steny v každej fps kompletne zakryté reklamou na old spice? Keď už dávaš google ako vzor, ako by to mohlo fungovať, skús si o tom najskôr niečo naštudovať a porozmýšľaj, či by to vôbec bolo reálne aplikovať...
To, že program/hru stačí skopírovať je prázdny argument. Keby to tak začali robiť všetci, veľmi rýchlo by herný priemysel zanikol a skončil by si pri hrách ako tetris či angry birds (dokonca ani AB nie je všade a vždy zadarmo). Žiaden Starcraft, žiaden Mass effect, žiadna Mafia, žiadne GTA... Možno potom by ti to docvaklo.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 16:29

áno predaja ZARIADENÍ to je HW ak ti uniklo hovoríme o SW
inak ešte otázka ty si programátor však. to mi chceš povedať že neukladáš prípadne nezálohuješ svoje zdrojáky?
lebo ak ich zálohuješ a niekto si tvoj program náhodou stiahne tak nemusíš predsa nanovo klepať a rozmýšľať čiže si o nič neprišiel nie je tak?
angry birds je zadarmo základná verzia to platené ja už beriem ako nadštandard

tebe by vadili steny v hre polepené reklamou na old spice?
to snáď žartuješ veď predsa pri hraní hry to je jedno aj keby tam bol svätý peter







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 16:50

Hovoríme o SW, lenže si spomenul Google, ktoré treba brať komplexnejšie. Práve preto, že pri Googli vchádza do hry aj HW a ďalšie zdroje, sa to nedá aplikovať pri tvorbe hier, pretože čisto vývojárska firma nikdy nebude mať takéto komplexné zisky pochádzajúce z rôznych zdrojov.

A akože som o nič neprišiel? Čo tak o zákazníka? Pokiaľ nie je ochotný zaplatiť, tak ma netrápi, ako bude riešiť svoj problém. Ak ale daný program/čokoľvek potrebuje, tak si program kúpi. Ak by teraz ale každý prišiel a začal si sťahovať moju niekoľkoročnú robotu len tak zadarmo, tak by mi to určite jedno nebolo. Nejde len o daného jedinca, ktorý by to stiahol, ale aj o ďalších, ktorí by prišli po ňom. Warez je ako vírus.. Stiahne jeden, prečo by nestiahli aj iní?
Hovorí ti niečo pojem autorské práva? Duševné vlastníctvo? Kopírovanie sw je obyčajná krádež niečoho, na čom sa druhý človek nadrel. Ak toto nedokážeš pochopiť, nemám ti už čo viac povedať. Naozaj, sadni si za pc, nauč sa programovací jazyk a skús si urobiť hru aspoň v štýle angry birds. Kvalitou aj rozsahom, či je to také jednoduché. Nezabudni na aplikovanie fyziky a originálnu neotrepanú grafiku so zábavným príbehom.
A ak ti to nestačí, máš to vysvetlené v zákone, čo môžeš a čo nie.

Týmto som skončil svoje prispievanie na túto tému, pôvodná otázka bola o niečom inom a odmietam zasierať originálnu tému ešte viac.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 17:03

ja som nezačal ty si napísal že KOPÍROVANIE je krádež a to ma privádza do zúrivosti zvlášť keď to píše človek čo inak pôsobí ako inteligentný a vzdelaný (áno pokiaľ nedrístaš o duševnom vlastníctve a podobných korupciou smrdiacich radšej nepíšem čoho lebo niekto by to mohol považovať za nadávka tak si vravím že to som mohol písať aj ja tiež napr sa mi nepáči keď niekto negoogli ale hneď sa spytuje na fóre a podobne)
a ak by aj hypoteticky malo to duševné vlastníctvo zmysel tak by sa porušilo len vtedy keby niekto tvrdil že to naprogramoval on a nie ty a pokiaľ viem tak na každom wareze je názov vrátane screenov pôvodného obalu teda aj menom autora či vydavateľa príslušného sw a ak aj nie tak je to veľmi často brané ako porušenie pravidiel fóra







_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:27

jarrro píše:
lebo ak ich zálohuješ a niekto si tvoj program náhodou stiahne tak nemusíš predsa nanovo klepať a rozmýšľať čiže si o nič neprišiel nie je tak?


Toto je uplne zle tvrdenie jarrro a hned ti aj poviem preco. Programator pracuje na programe niekolko mesiacov. Dajme tomu, ze potrebuje 1500€ na mesiac. SW sa predava za 19,99€. Mozno uz vidis, kam tym mierim. Ten clovek ich potrebuje predat tolko, aby sa mu zaplatili vsetky tie mesiace ktore stravil tym vyvojom a pracou. Lebo hodnota jeho prace je viac, ako 20€ za ktore to preda. Ale podla tvojej logiky, ak preda jednu kopiu za 20€, tak ostatni si to uz mozu stiahnut, lebo on to nemusi znova pisat. Mne sa to zda chore. Ale ak sa ti to zda OK, potom existuje riesenie. Kupis hotovy SW od toho programatora, dajme tomu za 50000€, mozes predat jednu kopiu za 19.99€ a zvysok daj na net ako volne stahovatelny obsah.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:41

jarrro komunizmus skoncil, za sluzby sa plati. Musi sa zaplatit nielen programator,ale aj suciastky na cely jeho PC, najomne, energie, uctovnicka, upratovacka atd. Si predstavujes svet ako pred tisic rokmi. To ako preco platime druzstvam za obilie ved to nejeme, jeme chlieb pridanu hodnotu z obylia ... by si musel na niecom najprv pracovat, aby si pochopil co to je ked nedostanes za svoju robotu peniaze, a tu nejde o robotu na par hodin ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:44

Daron presne o tom píšem iné je objednať programátora, aby robil hru v tvojom mene teda v kolonke autor si ty (alebo ja aby si to nezobral osobne) a nie ten konkrétny programátor alebo tím programátorov čo to naozaj kódil a rozmýšľal nikde som nepísal, že autorské práva by mali byť zadarmo hovoril som o cene pre koncového užívateľa základnej kľudne aj veeeeeeeeeľmi osekanej verzie softwareu ktorá by mala byť zadarmo prípadne nejaká symbolická napríklad zaslaním SMS. platiť len za DLC či podporu(teda, že zavoláš, že máš problém a pomôžu ti)prípadne zvýhodnenie v hre či pohodlnejšie ovládanie. v základnej verzie by mohli presne byť tie
walther píše:
Steny v každej fps kompletne zakryté reklamou na old spice

a samozrejme si za to od firmy Old Spice (alebo inej ak na tých stenách bude iná firma) nechať dobre zaplatiť


Naposledy upravil jarrro dňa 26.12.2012 15:46, celkovo upravené 2






_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:44

Inač k téme celkovo: na obhajobu tých čo sťahujú v Európe a hlavne v chudobnejších krajínách ako je aj Slovensko treba povedať, že v USA sú tie hry ďaleko lacnejšie, a v porovnaní s nimi nám predávajú tie hry za obrovské peniaze. Roky som kupoval hry za dosť vela peňazí od rôznych firiem, preto sa teraz necítim vôbec previnilo keď hry sťahujem, a pravdu povediac aj keby tie hry boli zadarmo, tak je pre mňa výhodnejšie stiahnuť hru ako ísť kupovať krabicovú verziu, som síce moralista, ale nie až taký.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:50

Spartan.Ex nejde o to stiahnuť sa dá aj platená verzia napr. na steame tu ide o princíp, že walther a spol si myslia, že inak ako peniazmi od koncových užívateľov si hra nedokáže zarobiť







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:53

Jarrro, ale také verzie predsa existujú. Volá sa to demoverzia. Tam máš svoje veeeeeeľmi osekané verzie. Ak chceš používať plnú verziu, musíš zaplatiť, podľa mňa je to jednoduchá matematika. Nepáči sa? Nepoužívaj daný software. Free hier máš dostatok a rovnako aj free programov. Neexistuje žáner hier alebo typ programu, pre ktorý by si nenašiel hneď niekoľko zdarma alternatív.
Mimoto si stále nepovedal žiaden spôsob, akým by si mohol taký vývojársky tím zarobiť okrem predaja danej hry. Neviem, v akom to svete žiješ, ale nemáš vôbec potuchy. Už ťa vidím, ako by si nadával, keby boli hry robené tak, že by to boli vlastne reklamy na veľké značky... Miesto granátov by si hádzal osviežovačom vzduchu? Ako vážne?

Spartan, toto napíšeš akurát ty s tvojím zázemím, ku ktorému si sa priznal? :) Keď to ešte napíše nejaké decko, ktoré má 10 eur vreckové na rok, privriem všetkých 10 očí. Ale aby si sa ty oháňal vysokou cenou?? Kto ťa núti kupovať hru za uvádzaciu cenu? Kde je problém počkať pár mesiacov alebo kúpiť hru digitálne za polovičnú cenu? Alebo hádam nevydržíš a musíš ju mať akonáhle ju stiahnu kamaráti? Vážne nechápem niektoré názory čo tu padajú...


Naposledy upravil walther dňa 26.12.2012 15:55, celkovo upravené 1






_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:54

Ach jo,zase diskuse o :shit:







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:56

Luks, núti ťa niekto zapojiť sa? Podľa mňa je téma "aké máte boty" o :shit:, ale nepôjdem tam a nezačnem tým otravovať ostatných.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 15:58

Píšu že mě někdo nutí?Uklidni se.Tyhle thready tady jsou pomalu každej rok,nevyřeší se shola nic (co taky řešit,je to jasný a jednoduchý).Tudíž je úplně zbytečný se dohadovat s jednim asociálem kterej si myslí že by mělo bejt všechno zadarmo.







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:03

Tých "asociálov", čo tu sťahujú hry/programy a navonok sa tvária, že nie, je tu viacero, a ak takáto téma otvorí oči aspoň jednému, prečo nie... Na tomto fóre sa diskutuje o väčších kravinách, toto má aspoň nejaký zmysel ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:13

Luks ak ten asociál mám byť ja tak v poriadku je to tvoj názor mňa to neurazí nemysli si, ale
nechcem všetko zadarmo len sw v osekanej verzii
keď vynájdeš (alebo niekto iný) zariadenia čo dokáže funkčne skopírovať reálne veci tak až vtedy budem chcieť všetko zadarmo dovtedy len software ďakujem prestal som.
a áno walther ty aspoň (aspoň to píšeš a ja ti aj verím) kupuješ sw z presvedčenia, že tým pomáhaš svojim "kolegom" programátorom
teda máš právo sa dotazovať na pôvod, ale keď niekto sa to spýta len preto, že je to pravidlo fóra a pri tom doma iné ako upirátené verzie nemá tak to je tiež na zamyslenie rovnako ako aj riešenie problémov takých hier na newarez fóre, keď sú nato špescializované fóra


Naposledy upravil jarrro dňa 26.12.2012 16:18, celkovo upravené 1






_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:16

Jarrro a ta osekana verzia sa vytvori sama? Ved aj tu niekto musi nakodit a to je praca. Preco by za tu pracu nemal dostat peniaze?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:21

Daron to sa zariadi tým, že napr.
walther píše:
Miesto granátov by si hádzal osviežovačom vzduchu

samozrejme len textúru by to malo takú funkcionalitu by to malo ako granát







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 4985
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:25

jarrro píše:
Spartan.Ex nejde o to stiahnuť sa dá aj platená verzia napr. na steame tu ide o princíp, že walther a spol si myslia, že inak ako peniazmi od koncových užívateľov si hra nedokáže zarobiť

Tak napr vynikajuca hra Arcannum sa nedockala pokracovania, pretoze 1 vetsina ludi ukradla, tak potom neboli zdroje na 2. Podobne aj Fallout 3 a kopa inych hier, ktore nevysli. :cry:







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:28

jarrro píše:
...


Spytam sa este raz. Ta osekana verzia sa naprogramuje sama?

tairikuokami píše:
Tak napr vynikajuca hra Arcannum sa nedockala pokracovania, pretoze 1 vetsina ludi ukradla, tak potom neboli zdroje na 2. Podobne aj Fallout 3 a kopa inych hier, ktore nevysli. :cry:


Fallout 3 vysiel ;-)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 4985
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:31

Daron píše:
Fallout 3 vysiel ;-)

Nevysiel, ten projekt zapadol prachom a vyvojarov rozpustili, a nemyslim tu sialenu adventuru, ale klasicky Fallout.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Warez - diskusia

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 16:33

Daron napíšem ešte raz
jarrro píše:
Daron to sa zariadi tým, že napr.
walther píše:
Miesto granátov by si hádzal osviežovačom vzduchu

samozrejme len textúru by to malo takú funkcionalitu by to malo ako granát

z peňazí čo dajú firmy za zobrazenie reklamy sa zaplatia programátori.







_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 18:25

walther píše:
Spartan, toto napíšeš akurát ty s tvojím zázemím, ku ktorému si sa priznal? :) Keď to ešte napíše nejaké decko, ktoré má 10 eur vreckové na rok, privriem všetkých 10 očí. Ale aby si sa ty oháňal vysokou cenou?? Kto ťa núti kupovať hru za uvádzaciu cenu? Kde je problém počkať pár mesiacov alebo kúpiť hru digitálne za polovičnú cenu? Alebo hádam nevydržíš a musíš ju mať akonáhle ju stiahnu kamaráti? Vážne nechápem niektoré názory čo tu padajú...

Čo máte furt všetci s mojim zázemím... vlastne čo sa čudujem, to je tak priznať sa k niečomu. Nejde až tak o to, že cena je vysoká, ale o to, že je neúmerne vyššia oproti západu (hlavne USA). Ale aby som čakal na to, aby som mohol zaplatiť za hru, ktorú môžem mať hneď zadarmo?... prečo by som to robil, ako ja som zásadový a morálny človek, ale nepoznám nikoho, kto by bol až taký morálny.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 144 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zabije warez PC hry?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Počítačové hry

107

9780

05.08.2008 23:39

M@x.sK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sťahujete warez? Ste terorista!

v Novinky

6

720

08.04.2008 18:26

MTK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je nelegálne prevádzkovanie warez webu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

44

3009

16.07.2010 14:51

F!LL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Iránska vláda prevádzkuje verejný FTP warez server

v Novinky

7

776

25.08.2010 18:56

Mindfreak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Porno a warez na novém webu Poslanecké sněmovny

v Novinky

6

988

21.06.2012 14:15

sicak. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

1959

16.03.2008 11:55

kajbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v PHP, ASP

20

2341

22.02.2008 15:35

suchy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

1894

29.07.2009 7:46

Kubec21 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 56, 57, 58 ]

v Vesmír, veda a technika

1728

49378

07.07.2014 22:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xtreamer - diskusia

v TV

1

2607

15.02.2015 12:24

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia + reakcie

v PHP, ASP

3

1226

10.08.2009 13:46

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LOTR2 - diskusia

v Počítačové hry

20

3170

22.12.2009 14:14

lubo2142 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vesmír, veda a technika

134

10280

20.05.2017 11:28

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Outdoor diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Dovolenka, cestovanie a turistika

66

6315

21.01.2013 15:46

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kutil diskusia

v Voľný čas a hobby

9

1635

26.01.2015 12:47

erikzet Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 279, 280, 281 ]

v Automobily, motorky

8427

265264

08.04.2024 9:53

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra