IT NEWS PC REVUE PC FORUM FreeBSDInternet time: @264
Obsah fóra
Pravidlá  •  Kontakt  •  Prihlásenie  •  Registrácia

DVD prehrávače Samsung

Predstavte si dokonalý filmový požitok. Zažite to so Samsungom. www.samsung.com

Obávate sa zlodejov áut ?

S pripoistením GAP k havarijnej poistke UNIQA si ľahko kúpite nové! www.uniqa.sk

Mať originál je jednoduché

Chcete mať originál? Nie je nič jednoduchšie. Sculpio www.sculpio.com

Máte alergiu a nič nepomáha?

Prečítajte si ako vzniká alergia a použite overený japonský výrobok. www.detoxipan.sk

Záhradné čerpadlá Gardena

Moderné a výkonné čerpadlá na vodu so všestranným využitím na záhrade. www.gardena.sk

Unboxing/Preview: CoolerMaster Centurion II Black

Zaslať odpoveď
AutorSpráva
Romi
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 22.07.2007
Príspevky: 1163
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Pi 12.11.10 17:15Odpovedať s citátomNávrat hore

Unboxing: CoolerMaster Centurion II Black





Ahojte kúpil som si novú bedňu do pc. Rozhodol som sa ju pofotiť a mierne zhodnotiť. Ospravedlňte prosím moje gramatické chyby.


Bedňa: CoolerMaster Centurion II Black

Tak k tejto bedni som sa dostal po dlhom pátraní čo by bolo pre mňa najvhodnejšie.
Najprv som chcel kúpiť CoolerMaster Elite 330. No veľmi ma nepresvedčila či uložením diskov alebo celkovým spracovaním ktoré je u Centurionu II o dosť vydarenejšie. Po zavrhnutí Elite 330 som hľadal niečo lepšie, narazil som na bedňu CoolerMaster Gladiator.
Po zhliadnutí recenzie sa mi hneď zapáčila už to vyzeralo, že ju kúpim ale nakoniec to dobre dopadlo a kúpil som Centurion II.
Dôvodom bol fakt, že sa mi ešte o niečo viac ľúbila a bola z oceľe.

Špecifikácie:



Rozbaľovanie:

Bedňa bola zabalená vo veľkej krabici známej aj z iných bední CoolerMaster.

























K bedni dostanete aj " výbavu " tá je zabalená v bielej krabici ktorá bola pichnutá v diskovej šachte. Dostanete prachový filter pod zdroj, kolajničky na rýchlu montáž diskov.
Jednu " prevodku " aby ste mohli namontovať 2.5 " disk ( hodí sa pri SSD). A ešte taký " šuflík " na ževraj rýchlu montáž disku.
Samozrejme šróby a zäzovačky na káble.

Spracovanie:

Po rozbalení som bol našťastie milo prekvapený spracovanie bolo naozaj na ( pre mňa) dobrej úrovni.
Samozrejme sa to nedá porovnať s bedňou za 200 € ale oproti Eurocase je to ako nebo a zem.



Ako z obrázka možno vidieť zdroj je umiestnený dole takže má vlastné nasávanie vzduchu a disky sú otočené o 90 stupňov.
V bedni je dostatok miestna a pekne sa do nej zmestí aj chladič na CPU CoolerMaster Hyper 212+.
O prietok vzduchu sa v bedni stará predný ventilátor ktorý chladí disky, horný ventilátor umiestnený nad chladičom CPU a zadný ventilátor.
POZOR: k bedni nedostanete horný ventilátor.
Bedňa pri " aktívnej " práci DVD mechaniky nerezonuje a disky sú oproti Eurocase/Mercury oveľa menej počutelné.

Jedna z málo vecí ktorá mi na bedni vadí je malý otvor na prepchatie 24 ATX konektora.
A vadí mi ešte fakt, že vnútro bedne nieje nastriekané na čierno ale čo sa dá robiť voláko to prežijem aj tak sa do bedne pravidelne nepozerám .
Rýchlo upínanie DVD mechaník je dostatočne pevné ale kto má rád istotu " šróbov" môže z druhej strany použiť aj tie.



















Na prednom paneli sa nachádza tlačidlo na zapnutie/vypnutie pc, tlačidlo na reštart pc a veľmi príjemne tlačidlo s ktorým je možné vypnúť podsvietenie predného ventilátora.
Ďalej sú tu ešte dve modro podsvietené led diódy jedna indikuje stav diskov a tá drúha zapnutie pc. Dosť silno svietia niekomu by to mohlo vadiť.

Teploty:

Čo sa týka teplôt tak tie sú samozrejme oveľa lepšie ako v prípade mojej starej bedne. Všetko popisujem na nasledujúcom screene.



Záver:

Už sa mi nechce vôbec písať tak len tak stručne. Komu sa táto bedňa páči vizuálne a nevadí mu, že nieje vnútri čierna tak nieje žiaden dôvod prečo sa od tejto bedni držať ďalej. Večer ešte pridám ako to vyzerá v tme keď to pekne svieti.

Ďakujem každému kto si to tu prečítal

_________________
NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | HDD:500 GB


STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU:AMD Athlon 64 X2 7750 BE 2.7 @ 3.3 GHz
| CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gainward Nvidia GeForce 9600GT | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 4096MB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: WD 160GB 7200 ot./ min. | HDD2: Hitachi 160GB 7200 ot./ min. | HDD3: SAMSUNG 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660.
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQSkype
Jeffo
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 14.11.2008
Príspevky: 7891
Vek: 27

PríspevokZaslal: Pi 12.11.10 18:25Odpovedať s citátomNávrat hore

Case pekna,poriadok v nej,krasne pisanie,vela fotiek parada

_________________
PC: Cpu: Intel® Core™2 Quad Q8200 2.33Ghz @3,15Ghz+Ac freezer 7 Pro MB: Gigabyte EP45-UD3R 1366 Ultra Durable 3 Vga: ASUS ATI EAH HD4830 512 DDR3 Ram: 4GB Kingston Hyper X 800 CL5 Psu: GEMBIRD 650W CCC-PSU8xATX 2.2+2xSilent Fan Monitor: Samsung SyncMaster 223BW 22´ TFT Active Matrix 2ms Case: Mercury ATX Black+Mod Hdd: Samsung F3 SpinPoint 500GB DVD: LG 52 DVD RW-Combo Repro: Canyon 2.1 CN-SP 21 A OS: Windows7 Pro x64 Volant: Logitech Driving Force Pro (DFP) 900°
NoteBook: ASUS K50IJ (SX263) SK+wifi router LinkSys WRT160Nv2/N-kový
Afto:
Opel Astra G 1.6 16v(101HP) Phone: HTC Wildfire-S 8Gb- Cyanogenmod 7.2
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
Romi
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 22.07.2007
Príspevky: 1163
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Pi 12.11.10 19:01Odpovedať s citátomNávrat hore

Díkes a zabudol som napísať ešte jednu dôležitú vec, že kábel na USBčka a predné jacke je dosť krátky mne dočiahol len tak tak. Ale na doskách ktoré majú tieto konektory dole pri okraji dosky to v pohode dočiahne.

Idem ešte idfotiť ako vyzerá bedňa v noci.






_________________
NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | HDD:500 GB


STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU:AMD Athlon 64 X2 7750 BE 2.7 @ 3.3 GHz
| CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gainward Nvidia GeForce 9600GT | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 4096MB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: WD 160GB 7200 ot./ min. | HDD2: Hitachi 160GB 7200 ot./ min. | HDD3: SAMSUNG 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660.
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuICQSkype
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Zaslať odpoveď
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

Powered by phpBB 2.x.x © 2005 - 2012 PCforum, webhosting by WebSupport, edited by JanoF

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Freebsd