Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:37

Vidim, ze sa tu rozbieha diskusia a trocha aj flame. Je pravda, ze mnoho ludi na akesi zadania kasle a najlahsou cestou je priklad stiahnut, alebo poziadat o jeho napisanie tu, alebo inde na fore. Je to smutne, ze buduci ITckar, ktory si vybral skolu len preto, aby nejaku mal a pritom ho bavi len hrat hry, nebude vediet ani zaklady jazykov, vdaka ktorym tie hry moze hrat. Nehovorim, ze vsetci su taki, ale drviva vacsina ziakov ide na odbory ako su tieto a pritom ich veci ine ako nova graficka karta, novy procesor, RAMky atd. ani nezaujimaju. Nevravim, ze kazdy musi byt programator, ale ked si taku skolu vyberiem, mal by som sa o to zaujimat a malo by ma to bavit, ked som si to vybral, nie?

mrsarius, v tomto smere mas pravdu mozno na 10%, pretoze kazdy, kto to "nevie" hovori, ze na programovanie, cudzie jazyky, pripadne matematiku je blby. Bol to aj moj pripad v PHPcku, ale postupne ti to pripadne ako trivialna vec, ked to budes riesit a zdokonalovat svoju logiku. Nie je vsetko len o pouckach a uceni sa naspamat, ale aj o vyuziti logickeho myslenia.

Ked je niekto naozaj taky, ze s tym ma problem, proste nedochadza mu, preco v cykle treba zlozene zatvorky, tak si myslim, ze by sa to aj naucil a pochopil to, ale povacsine ho to ani nezaujima. Staci, keby si otvori Google a hlada priklady, vysvetlenia, zaklady by urcite chytil, o tom nepochybujem.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:43

lol, to kazda sestricka musi vediet operovat? kazda letuska musi vediet lietat?
je tuna kopa programatorov na fore, co nema o HW ani paru, vysmievame sa im? :) tymto chce pozdravit BS a jeho prikazovy riadok :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.05.2008 0:35

mrsairus píše:
z fleku by som ti dal ban dpc , akoze aky mas dovod urazat ludi co NEVEDIA PROGRAMOVAT???? dpc tu !!! sa uvedom kus , nie kazdy sa tomu venuje a nie kazdy moze byt vo vsetkom dobry, hoc aj ide o neviem ake primitivne zadanie, proste kto nema nato vlohy sa moze aj posrat a nenauci sa to, ja programovat neviem, ani cecko neovladam a to som teraz akurat skoncil SPSE , a som tu a zijem, tak najprv porozmyslaj otom co napises lebo su to uplne kraviny


Daj ban sebe, nemozem za to ze nevies pouzit google a sedu hmotu v hlave.

Pretoze to, co tu predvadzaju niektori jedinci svojimi ziadostami o doslova komplet vypracovanie nejakeho prikladu do skoly (co maju vediet oni, alebo si to aspon najst a povenovat sa tomu kus, vyskusat nieco stvorit) iba dokazuje, ze ziadnu sedu hmotu ocividne nemaju.

Vidim ze vacsina ludi to berie kus zle a preto - ide mi o princip
Chlapec dostane v skole zadanie a - "aleco sa tuna budem onee" - a buch to na forum, alebo dakde a on si ide vyzerat von alebo robit nejaku inu vec miesto toho, aby sa snazil nieco vypotit.

Netvrdim ze maju vediet Ccko alebo Pascal alebo neviem co na urovni profesionala
Ide o to, ze sa ani nepokusia nic spravit a v tom to pripade mam pravdu - su to lenivci a tupci. Cakaju ze to za nich spravi niekto iny len tak, zadarmo. Ano, moze im to niekto spravit, ale to je jeho vec, ak chce, preco nie. Potom tuna mame vymletych ITckarov (ak sa z nich vobec stanu) ktori nevedia ani nalisovat RJ45 konektor na LAN kabel, windows preinstaluvavaju bez formatu HDD (viac problemov ako osohu, vsetko smetie a mozne zle nastavenia tam totiz ostanu) ale hubu maju plnu reci ze "aka je Vista shit" (pritom ju ani nemali installnutu a verklikuju len co poculi u lamy suseda) a podobnych hovadin.

Takito typci nevedia co je to google (keby vedeli, pouziju ho) po anglicky nevedia skoro ani zatat (dalsia podmienka existencie v PC svete), kedze aj vacsinu infa o programovani, o ktorom je tu rec mas v ENG.

Skratka, keby ten clovek sa aspon snazil a nieco vypotil a neslo by mu to, tak sem nedrbne ciste zadanie ze "urobte mi to", ale sa rovno spyta otazku typu "mam kod taky a taky a nejde mi toto a toto, co s tym?" . Vtedy uz vidno ze chalan sa snazi, ale toto? Ved to su - ano, lenivi tupci.

Diskusia o neoblubenych predmetoch je tuna zbytocna, nakolko to nik neovplyvni a nikdy nebude existovat idealna skola pre kazdeho.

A ak aj fakt na prgramovanie nemam mozog, tak si najdem nejaky priklad, kde sa robi to, co potrebujem a pozrem si ho. Potom idem podla toho kodu a skusam - je to fakt tak tazke? Prikladov na nete mas miliony a zadarmo, nemusis kupovat drahe knihy.

Toto ma irituje, ze sa tuna hromadia ziadost lenivcov o komplet riesenia bez toho aby aj oni nieco spravili, lebo maju na praci "dolezitejsie" veci, ale hodinu pocas tyzdna si na toto najst nevedia - sak naco, niekto mi to spravi.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 1:04

yaJohny píše:
lol, to kazda sestricka musi vediet operovat?
Nie, pretoze letuska je uplne odlisne povolanie ako pilot a sestricka uplne ine ako chirurg. Ja hovorim o tom, ze ked chcel byt chirurg chirurgom, tak sa asi musel v skole naucit to, co bolo treba.

A takyto borci, co si pytaju cele priklady sa zbadaju pri maturitach, ak sa im postasti. Uznavam, ze kazdy na to vlohy nema, ale ja som hovoril presne o tom, co shiro, ze su lenivi.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 7:50

lio04 píše:
A takyto borci, co si pytaju cele priklady sa zbadaju pri maturitach, ak sa im postasti. Uznavam, ze kazdy na to vlohy nema, ale ja som hovoril presne o tom, co shiro, ze su lenivi.


moment ale vacsina skol nieje o programovani, je to cast , je to jeden predmet, a kto aj nato skolu ide moze robit xy povolani kde to programovanie nieje

cize aj ked im niekto pomoze prejst rocnik, ale urcite vie ze sa v tejto oblasti pohybovat nebude lebo mu to nejde, takze sa neboj o to ze chirurg si na prakticku skusku zavolal oca, a ked skoncis pod jeho nozom tak ta zabije namiesto toho aby ti pomohol, nie ! kazdy sa zacne venovat tomu co mu islo a tomu co ho bavi :filth:







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 8:17

mrsairus píše:
moment ale vacsina skol nieje o programovani, je to cast , je to jeden predmet, a kto aj nato skolu ide moze robit xy povolani kde to programovanie nieje

cize aj ked im niekto pomoze prejst rocnik, ale urcite vie ze sa v tejto oblasti pohybovat nebude lebo mu to nejde, takze sa neboj o to ze chirurg si na prakticku skusku zavolal oca, a ked skoncis pod jeho nozom tak ta zabije namiesto toho aby ti pomohol, nie ! kazdy sa zacne venovat tomu co mu islo a tomu co ho bavi :filth:

mam pocit mrsarius, ze ti stale unika akosi pointa...skusime teda pomalicky a ty pozorne citaj:
#> mozno by si sa cudoval, ale videl som uz aj takych doktorov, ktori ocividne len skusali ci by naky liek nepomohol a podobne.. az ked cloveku naozaj doslo zle, vtedy sa zlakli a poslali do nemocnice. dovolim si velmi pochybovat o sposobilosti lekarov na slovensku (a urcite nielen tu. problem je, ze ale tu sa im to aj toleruje...). to len na margo tych lekarov co sem pletiete
#> "kazdy sa zacne venovat tomu co mu islo a tomu co ho bavi"... nehnevaj sa, ale podla tohto mi pripada ze bud nevies o com rozpravas, alebo si sa proste zo skoly este nedostal. v zivote budes musiet robit vela kompromisov a robit aj to, co ta vobec nebavi. ja som primarne programator, ale ked sef zaveli, tak musim robit napr zoznam tlaciarni vo firme... myslis, ze som nadseny ? nie, ale nepoverim tym predsa dakoho ineho. o dacom to totiz svedci
#> samozrejme ze nie je vacsina skol o programovani, ale trosku porozmyslaj:
->pokial sa jedna o stredoskolske zadanie ako tu pisal myslim stenley, tak v tom pripadne su tie zadania, prepac, primitivne. mal som na strednej informatiku, maturoval som z A urovne a viem o com to je... zas tak davno to nebolo. ak sa clovek snazi uliat uz z toho, tak proste no comment. poznam decka pod 10 rokov co uz surfuju internet a na celu elektricku sa hadaju o tom, z ktorych torrentov je najlepsie stahovat hry, ale ked dojdu do skoly, tak nevedia robit nic... su lenivi programovat atd. ziadat o zadanie na strednu skolu je MAXIMUM drzosti
-> pokial sa jedna o vysokoskolske zadanie, tak potom, nehnevaj sa, ale clovek ma sice pravo nerozumiet, ale nema pravo davat zodpovednost na niekoho ineho. pretoze prave to sa tu na fore deje. clovek je lenivy, tak napise na forum nech mu to spravia a prave tym dava zodpovednost na niekoho ineho a sam sa nej zbavuje. ak totiz to zadanie nebude dobre, tak sa bude len ospravedlnovat tym, ze dotycny je debil a neschopny atd...

v kazdom pripade musi cloviecik aspon prejavit snahu o vyriesenie zadania. ked mas predmet napriklad biologiu co ta nebavi, tak si vezmes na pisomku knihu ? ne, poziadas najlepsie kamaratov nech ti to skusia aspon vysvetlit. tam sa neda aby za teba robili ini zadania. lenze pri informatike je taka smola, ze to proste ide aby to za teba robili ini. a to presne tito hajzli doslova zneuzivaju... ved najde sa dakto kto to napise, naprogramuje... a ja sa zatial mozem hrajkat...

vies, ludia seru na predmety a su lenivi, ale potom vychadzaju zo skol doslova dementi, ktori nevedia pouzit google, ktori nepoznaju slovo ako "zodpovednost" alebo "samostatne rozmyslanie", ludia co sa odvolavaju na "blbu dobu", pripadne "otrasne slovensko", ludia ktori nevedia VOBEC gramatiku (nehnevaj sa, ale napisat napr na forum "prosym napyste mojim kamosom do skoli naki ten program" je vrchol). proste negramotni ludia, co si myslia aki su uzasni ze sa vedia v svete ohanat (pritom sa len ulievaju v skole), pricom o zivote vedia velke hovno a nadherne to vidno vo firmach, kde je ocividne ze ludia tam len pokracuju v tom, co robili v skole...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 9:27

Chodím na IT školu ale programovanie neviem a nebaví ma ale určite google je super i keď tam nie je všetko na to mám OmeGu :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 18:53

s Enterom nesúhlasím - išiel si na gympel tam ťa mali všeobecne pripraviť na ktorúkoľvek vysokú školu teda aj tie stupidné mikroorganizmy musíš vedieť ... nesúhlasím však s tým aby sa tu alebo kdekoľvek inde vypracovali práce či už stredoškolákov alebo vysokoškolákov ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 19:24

inak neviem preco tolko rozhorcenia je to tak ja mam kolegu ktory si mysli ze kazda firma o neho stoji a do zivotopisu si na**bal tolko vedomosti ako 40 rocny programator (a nevie z toho ani 5% a teraz si nasiel dobru robotu...kkt vy***ny)...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 19:26

to Tominator: To mas pravdu, vybral som si gymnazium tak som to musel pretrpiet, bohuzial inde nebola informatika na takej urovni, takze som tam zostal... Problem je v tom, ze strednu skolu si clovek nevyberie (mozno vo velkom meste), ja tu mam na vyber gympel a priemyslovku - na gymn. sme mali informatiku nepovinnu - bolo nas tam malo, ucitel mal fakt uroven, takze to bolo super a naucili sme sa fakt vela, na priemyslovke rozhodne nemali takych kvalitnych informatikov, respektive sa tam ucili blbosti - povinne - presne si viem predstavit, ze tam boli take podmienky, aby polovica ziakov pisala na fora a ziadala vypracovanie domacich uloh, maturitnych zadani ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 20:12

el mariachi píše:
mam pocit mrsarius, ze ti stale unika akosi pointa...skusime teda pomalicky a ty pozorne citaj:
#> mozno by si sa cudoval, ale videl som uz aj takych doktorov, ktori ocividne len skusali ci by naky liek nepomohol a podobne.. az ked cloveku naozaj doslo zle, vtedy sa zlakli a poslali do nemocnice. dovolim si velmi pochybovat o sposobilosti lekarov na slovensku (a urcite nielen tu. problem je, ze ale tu sa im to aj toleruje...). to len na margo tych lekarov co sem pletiete
#> "kazdy sa zacne venovat tomu co mu islo a tomu co ho bavi"... nehnevaj sa, ale podla tohto mi pripada ze bud nevies o com rozpravas, alebo si sa proste zo skoly este nedostal. v zivote budes musiet robit vela kompromisov a robit aj to, co ta vobec nebavi. ja som primarne programator, ale ked sef zaveli, tak musim robit napr zoznam tlaciarni vo firme... myslis, ze som nadseny ? nie, ale nepoverim tym predsa dakoho ineho. o dacom to totiz svedci
#> samozrejme ze nie je vacsina skol o programovani, ale trosku porozmyslaj:
->pokial sa jedna o stredoskolske zadanie ako tu pisal myslim stenley, tak v tom pripadne su tie zadania, prepac, primitivne. mal som na strednej informatiku, maturoval som z A urovne a viem o com to je... zas tak davno to nebolo. ak sa clovek snazi uliat uz z toho, tak proste no comment. poznam decka pod 10 rokov co uz surfuju internet a na celu elektricku sa hadaju o tom, z ktorych torrentov je najlepsie stahovat hry, ale ked dojdu do skoly, tak nevedia robit nic... su lenivi programovat atd. ziadat o zadanie na strednu skolu je MAXIMUM drzosti
-> pokial sa jedna o vysokoskolske zadanie, tak potom, nehnevaj sa, ale clovek ma sice pravo nerozumiet, ale nema pravo davat zodpovednost na niekoho ineho. pretoze prave to sa tu na fore deje. clovek je lenivy, tak napise na forum nech mu to spravia a prave tym dava zodpovednost na niekoho ineho a sam sa nej zbavuje. ak totiz to zadanie nebude dobre, tak sa bude len ospravedlnovat tym, ze dotycny je debil a neschopny atd...

v kazdom pripade musi cloviecik aspon prejavit snahu o vyriesenie zadania. ked mas predmet napriklad biologiu co ta nebavi, tak si vezmes na pisomku knihu ? ne, poziadas najlepsie kamaratov nech ti to skusia aspon vysvetlit. tam sa neda aby za teba robili ini zadania. lenze pri informatike je taka smola, ze to proste ide aby to za teba robili ini. a to presne tito hajzli doslova zneuzivaju... ved najde sa dakto kto to napise, naprogramuje... a ja sa zatial mozem hrajkat...

vies, ludia seru na predmety a su lenivi, ale potom vychadzaju zo skol doslova dementi, ktori nevedia pouzit google, ktori nepoznaju slovo ako "zodpovednost" alebo "samostatne rozmyslanie", ludia co sa odvolavaju na "blbu dobu", pripadne "otrasne slovensko", ludia ktori nevedia VOBEC gramatiku (nehnevaj sa, ale napisat napr na forum "prosym napyste mojim kamosom do skoli naki ten program" je vrchol). proste negramotni ludia, co si myslia aki su uzasni ze sa vedia v svete ohanat (pritom sa len ulievaju v skole), pricom o zivote vedia velke hovno a nadherne to vidno vo firmach, kde je ocividne ze ludia tam len pokracuju v tom, co robili v skole...


ale to zas nemozes tak povedat ze stupidne zadania, to je pohlad od teba , PROGRAMATORA, ale pre niekoho je to fakt narocne, takze toto nieje objektivne z tohto pohladu

to ze prirovnavas inu pracu ku robeniu zoznamu tlaciarni ci coho si to pisal tak si uplne vedla, nemyslel som na taku jednorazovu kravinu, ale proste ked sa venujes programom a bavi ta to tak predsa nepojdes na drustvo dojit kravy ....

nase zdravotnictvo nekomentujem....







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 20:34

Ja neviem co mam napisat. Jednoducho ked si raz clovek vyberie skolu, kde to je, tak by urcite nemal ziadat zadania a tak. Alebo vlastne moze, ale nech potom to, co dostane za to informatiku nevydava za svoje. A to uz nehovorim, o vysokoskolakoch. Ty si skolu vyberaju dobrovolne a presne zameranie, takze ked sme daju pomoc s kodom, mozu rovno odist zo skoly.







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 20:38

tlacitko Enter píše:
to Tominator: To mas pravdu, vybral som si gymnazium tak som to musel pretrpiet, bohuzial inde nebola informatika na takej urovni, takze som tam zostal... Problem je v tom, ze strednu skolu si clovek nevyberie (mozno vo velkom meste), ja tu mam na vyber gympel a priemyslovku - na gymn. sme mali informatiku nepovinnu - bolo nas tam malo, ucitel mal fakt uroven, takze to bolo super a naucili sme sa fakt vela, na priemyslovke rozhodne nemali takych kvalitnych informatikov, respektive sa tam ucili blbosti - povinne - presne si viem predstavit, ze tam boli take podmienky, aby polovica ziakov pisala na fora a ziadala vypracovanie domacich uloh, maturitnych zadani ...


áno aj v Poprade to tak doteraz bolo ja nastupujem do tohtoročnej otvorenej triedy: Digitálne technológie kde mi tie mikroorganizmy odpadnú :) ale keď si šiel na gympel musel si s tým rátať ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 22:21

Chmolo píše:
Ja neviem co mam napisat. Jednoducho ked si raz clovek vyberie skolu, kde to je, tak by urcite nemal ziadat zadania a tak. Alebo vlastne moze, ale nech potom to, co dostane za to informatiku nevydava za svoje. A to uz nehovorim, o vysokoskolakoch. Ty si skolu vyberaju dobrovolne a presne zameranie, takze ked sme daju pomoc s kodom, mozu rovno odist zo skoly.



ale aj ked si ten odbor nevyberie tak jeden semester urcite programovanie bude mat na nejakej technike, a potrebuje sa cez to nejako dostat, tak chce pomoct, neskor mu to uz bude u riti lebo ked to spravi tak uz to mat nebude







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 12:12

Ale pomoc neznamena napisat cely kod....keby sa aspon potrapili alebo tam diskutovali, dvali svoje casti kodu, ale oni tam len napisu : profak nam dal zadanie, prosim urobte mi to...pride o pol hodinu, skopiruje si to, uz sa tesi ako sa vytahne pred profakom ze ako dobre spravene a dalej kuka porno.







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 13:33

Stale nechapem preco to riesite, ak to niekomu vadi, tak nech nepomaha, alebo nech navoli podobnu taktiku, ja ziadnu skolu s programovanim ani nicim podobnym nemam a som spokojny. Spravodlivost tu nikdy nebola a nikdy ani nebude, kam by potom nas svet spel? Ak klamat tak vo vsetkom... :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 22:26

Freelan píše:
Stale nechapem preco to riesite, ak to niekomu vadi, tak nech nepomaha, alebo nech navoli podobnu taktiku, ja ziadnu skolu s programovanim ani nicim podobnym nemam a som spokojny. Spravodlivost tu nikdy nebola a nikdy ani nebude, kam by potom nas svet spel? Ak klamat tak vo vsetkom... :)


presne tak, nechces? neries

a v dnesnom svete, poviem to rovno tak, ak niesi "kurwa" nedotiahnes to nikde, poctivou pracou sa dnes uz malo co robi.... kazdy si pomaha jak vie







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 23:17

mrsairus píše:
presne tak, nechces? neries

a v dnesnom svete, poviem to rovno tak, ak niesi "kurwa" nedotiahnes to nikde, poctivou pracou sa dnes uz malo co robi.... kazdy si pomaha jak vie

prave vdaka takymto nazorom je situacia aka je. nikto sa ani len trosku nesnazi na tom nieco zmenit... ocividne sa vzdy najdu ludia, ktori si vyberu tu jednoduchsiu cestu a zvysoka seru na ostatnych... "sak ked sa najde naky pako co mi vyriesi priklad tak preco ne..." :sick: to, ze vam ludia pomahaju preto, ze im je vas luto, tak to uz je pribeh o dacom inom, ze jo...
mrsarius ty si stale tocis o tom istom a freelan, ten tvoj koment... radsej sa nevyjadrim kedze chcem aby tato debata neprebehla do urazok, lebo na to by sa bohuzial nic slusne povedat nedalo







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 23:21

mrsairus píše:
a v dnesnom svete, poviem to rovno tak, ak niesi "kurwa" nedotiahnes to nikde, poctivou pracou sa dnes uz malo co robi.... kazdy si pomaha jak vie
Aha, tak podme vsetci vykradat auta, banky, strielat, zivit sa ako clovek ku*va a doma sa potom zo 15 rokov valat po gauci. Mas fakt ohromne nazory.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 23:41

lio04 píše:
Aha, tak podme vsetci vykradat auta, banky, strielat, zivit sa ako clovek ku*va a doma sa potom zo 15 rokov valat po gauci. Mas fakt ohromne nazory.


kto ti povedal ze kradnut atd lolko, zas uz to netahaj do hluposti, chcel som povedat iba to ze kazdy sa na teba v dnesnej dobe vyserie, takze musis si tahat za svoj koniec sam, a uz jak to spravis je tvoja vec, ci spravodlivo alebo nie







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2008 19:17

Kym sa najdu ti co to riesia charitativne tak tu vase nazory nic nezmozu. Ale co by, nenajdu sa budeme ich strielat! A svet bude spravodlivy!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 19:41

svet je nespravodlivy normalnych ludi je malo a co zmozu ....
moj spoluziak ma svoju bandu je panovacny ,nervak, a robi si co chce a co zmozem setci sa ho boja a su s nim robi sa najvecsi a chodi do pc servisu s pc aby mu na Battlefieldovi 2 nastavili citlivost mysi a detaily :-D chvali sa ze jeho tatko kam dojde tam mu setko daju za polovicnu cenu
hrame karty hodi cerven na zelen a ze ked to tak nenechaju tak mu streli a zbije ho do krvi. setci sa boja .

A bud spravodlivy medzi debilmi zachvilu ta pokazia tiez







_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 19:44

t-90 píše:
svet je nespravodlivy normalnych ludi je malo a co zmozu ....
moj spoluziak ma svoju bandu je panovacny ,nervak, a robi si co chce a co zmozem setci sa ho boja a su s nim robi sa najvecsi a chodi do pc servisu s pc aby mu na Battlefieldovi 2 nastavili citlivost mysi a detaily :-D chvali sa ze jeho tatko kam dojde tam mu setko daju za polovicnu cenu
hrame karty hodi cerven na zelen a ze ked to tak nenechaju tak mu streli a zbije ho do krvi. setci sa boja .

A bud spravodlivy medzi debilmi zachvilu ta pokazia tiez

na toto len jedno: lol







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 19:47

t-90 píše:
svet je nespravodlivy normalnych ludi je malo a co zmozu ....
moj spoluziak ma svoju bandu je panovacny ,nervak, a robi si co chce a co zmozem setci sa ho boja a su s nim robi sa najvecsi a chodi do pc servisu s pc aby mu na Battlefieldovi 2 nastavili citlivost mysi a detaily :-D chvali sa ze jeho tatko kam dojde tam mu setko daju za polovicnu cenu
hrame karty hodi cerven na zelen a ze ked to tak nenechaju tak mu streli a zbije ho do krvi. setci sa boja .

A bud spravodlivy medzi debilmi zachvilu ta pokazia tiez

kazdy si vybera, v akej je spolocnosti... tak predsa ked viem, ze je dakto dement, tak nebudem s nim chodit hrat karty a podobne nie ? neboj, v mojom okoli boli podobne individa, takze nestrielam do vetra... ale dolezite je vybrat si ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 19:49

Je rozdiel, ked je niekto taky "blbec", o ktorom rozpravas a rozdiel, ked je niekto len lenivy na to, aby si spravil domacu ulohu.

el mariachi si to vystihol, partiu si volis sam.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 19:52

lio04 píše:
Je rozdiel, ked je niekto taky "blbec", o ktorom rozpravas a rozdiel, ked je niekto len lenivy na to, aby si spravil domacu ulohu.

zaujimava by bola debata, kto je pre spolocnost nebezpecnejsi :) ci clovek, ktory priamo ohrozuje okolie, alebo clovek, co je lenivy a vobec nie je kompetentny vykonavat nejaku pracu :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 20:32

t-90 píše:
svet je nespravodlivy normalnych ludi je malo a co zmozu ....
moj spoluziak ma svoju bandu je panovacny ,nervak, a robi si co chce a co zmozem setci sa ho boja a su s nim robi sa najvecsi a chodi do pc servisu s pc aby mu na Battlefieldovi 2 nastavili citlivost mysi a detaily :-D chvali sa ze jeho tatko kam dojde tam mu setko daju za polovicnu cenu
hrame karty hodi cerven na zelen a ze ked to tak nenechaju tak mu streli a zbije ho do krvi. setci sa boja .

A bud spravodlivy medzi debilmi zachvilu ta pokazia tiez
Treba strelit prvy inac strelia tebe, no kam ten svet speje ved dnes uz vsetkym jebe.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2008 21:10

Freelan píše:
Treba strelit prvy inac strelia tebe, no kam ten svet speje ved dnes uz vsetkym jebe.

Ano strelis ty a potom ta budu zoskrabovat zo zeme. To iste sa stalo aj mne, pomyslel som si, preco by som sa mal bat.....a asi o tri dni potom ma viezla zachranka do nemocnice.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2008 0:10

el mariachi píše:
zaujimava by bola debata, kto je pre spolocnost nebezpecnejsi :) ci clovek, ktory priamo ohrozuje okolie, alebo clovek, co je lenivy a vobec nie je kompetentny vykonavat nejaku pracu :lol:
Myslim si, ze moznost prva, pretoze clovek, ktory sa "nehybe" skodi len sebe, nie svojmu okoliu. (Bozena Slancikova Timrava - Tapakovci :lol: )







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2008 2:28

Lub0$ píše:
Ano strelis ty a potom ta budu zoskrabovat zo zeme. To iste sa stalo aj mne, pomyslel som si, preco by som sa mal bat.....a asi o tri dni potom ma viezla zachranka do nemocnice.


Ako a co tak udanie...to nie je bonzovanie ak ti niekto ohrozuje zdravie...alebo ina moznost dohodnite sa tak 3ja a vecer ho dobyte tak aby na to nezabudol samozrejme aby vas nespoznal...ale ked uz si vyberies to druhe tak to musi byt poriadne aby uz viac nebol udereny...typujem to na nejakeho nacka..ci mylimsa?


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc s programovanim ATmega tiny13

v Elektronika

0

744

27.03.2011 12:00

mikimh Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc s programovaním programu v Delphi 7

v Delphi, Visual Basic

6

1178

02.12.2007 12:11

MANIAC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc s vyberom notebooku do skoly

v Notebooky a netbooky

10

629

18.08.2009 21:09

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Začínam s programovaním

v Ostatné

4

357

06.07.2015 18:40

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat s programovaním...

v Ostatné

5

597

09.06.2015 11:09

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako začať s programovaním?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

88

14982

30.10.2011 12:32

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kedy ste začali s programovaním?

v Krčma

19

1167

14.07.2011 13:06

marian_r Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chcu ma osrať či?

v Obchody, reklamácie a právo

20

1357

03.12.2010 8:06

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Francúzi chcú blokovať internetovú reklamu

v Novinky

8

548

05.01.2013 11:32

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Švédski piráti chcú založiť vlastný štát

v Novinky

7

585

18.01.2007 9:38

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Orange a O2 sa chcú spojiť

v Novinky

15

894

13.09.2014 21:21

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mladí ľudia chcú na Vianoce najmodernejšiu elektroniku

v Novinky

1

461

28.11.2007 10:29

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chromebooky chcú byť atraktívnejšie, upravovali svoje ceny

v Novinky

8

554

23.11.2011 21:49

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia -Výrobcovia počítačov chcú od nás premenovanie kariet

v Novinky

8

748

07.03.2010 9:28

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenských tínedžerov láka svet IT, chcú byť napríklad youtubermi

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

1887

12.01.2016 17:46

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hackeri hrozia megaútokom, v sobotu chcú vypnúť celý interne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

39

1980

02.04.2012 13:52

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra