Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku: 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:02

Mnozi sa to tuna den co den...pomaly to nebude forum IT ale stranka na sposob referaty.sk.

Dnesne decka su obycajni tupci a lenivci podla toho co tu vidim...najmenej 3 topiky o pomoci s Pascalom alebo Cckom...toto uz neni normalne. Na keru rit potom do tej skoly chodite? Naco tam ste, ked vas to ocividne nebavi a len hladate ako sa presmyknut cez skusky? Potom zasierate kazde IT forum nejakym prosikom ci by to niekto za vas nespravil. Hladat si sam veci v google, alebo v helpe v C alebo Pascale je pre nich neznama vec.

Ak ma to bavi, a mam na to bunky, tak idem studovat IT na nejaku skolu. Ak ma to nebavi tak studujem to, co ma bavi. Jednoduche.

No uvedomte si ze v zivote za vas nebude riesit vase problemy NIK.

Tot moj nazor...a co na to vy ostatni?







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:04

ani mne sa to nepaci vobec..... len daju zadanie a cakaju, ze to nekdo spravi.. keby to aspon zacali !!

ja pridem po radu az ked si nevem rady. najprv ale kuknem knihu, potom php.net, potom skusim utfg a nakonec az forum...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:04

shiro píše:
Mnozi sa to tuna den co den...pomaly to nebude forum IT ale stranka na sposob referaty.sk.

Dnesne decka su obycajni tupci a lenivci podla toho co tu vidim...najmenej 3 topiky o pomoci s Pascalom alebo Cckom...toto uz neni normalne. Na keru rit potom do tej skoly chodite? Naco tam ste, ked vas to ocividne nebavi a len hladate ako sa presmyknut cez skusky? Potom zasierate kazde IT forum nejakym prosikom ci by to niekto za vas nespravil. Hladat si sam veci v google, alebo v helpe v C alebo Pascale je pre nich neznama vec.

Ak ma to bavi, a mam na to bunky, tak idem studovat IT na nejaku skolu. Ak ma to nebavi tak studujem to, co ma bavi. Jednoduche.

No uvedomte si ze v zivote za vas nebude riesit vase problemy NIK.

Tot moj nazor...a co na to vy ostatni?

ze ono nie je ani tak problem, ze toto robia v skole... problem je, ze takychto ludi skola pusti do realneho zivota a potom tito doslova hajzlici dostanu lepsie platene miesta, lebo maju "vysoku skolu"... toto nie je problem tohto fora, ale celkovo demencia deti + skolstva, a s tym sa bohuzial vela neda robit







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:10

Vážne myslíš, že treba ešte niečo dodať?
Keď niekto pošle 5 tém s primitívnymi zadaniami, ktoré ešte k tomu nepopíše korektne je minimálne na ranu do hlavy, či to tam nezaduní. Také príklady som v pascale riešil ako 12-13 ročný, bez akéhokoľvek zdroja iného ako publikácie na nete, ktorých vtedy bolo dosť pomálo (alebo som ešte len nevedel hľadať x) ).

Každého kto sa spýta na to ako lámať heslá na azete/iných účtoch alebo ako sa niekomu nabúrať do pc by som bez milosti banoval... Podľa možností aj za témy na štýl "Chcem byť chorý", "Magická Guľa" alebo "Akej farby máte dneska ponožky"...

//Majte zľutovanie... Neviete si predstaviť ako som sa musel krotiť aby som nedostal rovno bananik za vulgarizmy :(







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:29

k tej skole. mna IT bavi (ak ste si to stihli vsimnut :) ) ale z programovania som lavy.
ked sme brali pascal na skole (co som NECHCEL, ale MUSELI sme) tak som z toho bol tiez relativne vymlety, a odovzdaval som len lahke veci, nastastie sa to rychlo skoncilo, lebo profak bol tiez amater, a ucil sa s nami. ako kreslit v pascale, alebo robit nieco zlozitejsie netusim.
preto si nemyslim ze treba hned odsudzovat kazdeho kto poziada o pomoc, samozrejme takych co "napiste to komplet zamna" a on nenapise ani nadpis spravne lockovat. taketo prispevky reportujte. ale cloveka co sa snazi samozrejme podporovat, pripadne mu to vysvetlit.... (nato sme tu)







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:31

Takéto prípady áno ale 5 tém za sebou s banálnym zadaním? Bez akéhokoľvek pokusu, známky použitia google alebo niečoho podobného?







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:40

na to sluzi report. tak ho pouzivajte. taketo prispevky sa budu lockovat. (ak nebude mat dobry dovod)







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 22:52

Beriem ťa az slovo *EVIL WICKED SICK*







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 23:09

mna tiez bavi IT ale kedze ja este neprogramujem tak nikto za mna nic robit nemusi. ja sa rad ucim sam. davkove dos subory su jednoduche len treba sa na to pozret. mal som taky balik a nevosiel sa na CD a rar s .bat -om mi velmi pomohol
LOL ako strapnit spoluziaka,toto su napady , na IT fore budu navody ako strapnit spoluziaka







_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 09.11.20
Príspevky: 151
Témy: 20
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 23:27

Vies,ale dakedy si clovek vybere skolu co chce,ale zrovna to programovanie ho odtal nebavi :)
Pozri som na elektrotechnickej a robili sme v 2 rocniku v c-cku to bolo v pohode a lahke a teraz robime assembler 51-tku v tretom rocniku a neviem z toho nic nechcem z toho vediet nic a je to totalne nezazivny program s este nezazivnejsim profesorom. A to mam teraz studovat inu skolu? :)







_________________
Asus p5k,Intel core 2 duo E8400 3.0Ghz,MSI NX8800GT 512 T2D512E, A-DATA DDR2 2x 2GB 800+MHz dual Extreme Edition,SAMSUNG 750GB SATA2 32MB - HD753LJ,Fortron 500W Blue storm II,Thermaltake MATRIX STAHL black VD2000BNS
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 23:33

K0miK píše:
Vies,ale dakedy si clovek vybere skolu co chce,ale zrovna to programovanie ho odtal nebavi :)
Pozri som na elektrotechnickej a robili sme v 2 rocniku v c-cku to bolo v pohode a lahke a teraz robime assembler 51-tku v tretom rocniku a neviem z toho nic nechcem z toho vediet nic a je to totalne nezazivny program s este nezazivnejsim profesorom. A to mam teraz studovat inu skolu? :)

nie. jedna vec je ze mas predmet co ta nebavi, a druha ta drzost pytat od ostatnych zadarmo riesenia. potom to vyzera tak, ze su daktori stredoskolaci odbornejsie vzdelani nez vysokoskolaci, lebo vysokoskolakovi sa nechelo to a to atd... poznam jedneho, dokonca inziniera co chodil na elektrotechniku kde bolo aj programovanie, ale ked sa ho proste pytam ci v tom vie robit atd, tak len zakruti hlavou..... ale kto myslite, ze dostane vyssi plat ? on co dokaze nahodit koncovku na rj45 (co dokaze prakticky kazdy), alebo ja co viem programovat ?
ked ide clovek na skolu, tak ma samozrejme predmety, ktore ho bavia, a tiez predmety, ktore ho nebavia. ale doprdele to predsa neznamena, ze ma nebavi naky predmet, tak si teraz necham vypracuvat zadania atd ! omg VY ste si vybrali tie skoly a VY sa s tym musite pohrat. toto forum predsa nema sluzit ako skolka
omega, ok, som zvedavy nakolko to cele ostane len pri reciach a ci to prejde aj do skutkov







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 09.11.20
Príspevky: 151
Témy: 20
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 23:43

Sak ako zas ja ked daco neviem tak radsej 100x googlim a ak nic nenajdem tak to skusim 101x a vtedy sa uz daco najde xD
Ja si rad veci vyriesim sam alebo ked tak so spoluziakmi to uz daco vyriesime spolocne :D Zas ulohy z matioky nemam potrebu hadzat na forum :D
Ja som to skor myslel len tak jak som to napisal samozrejme,ze tiez mi pride trosku blbe si echavat vsetko vypracovat no :) ALe zas raz zacas sa to moze stat kazdemu :)







_________________
Asus p5k,Intel core 2 duo E8400 3.0Ghz,MSI NX8800GT 512 T2D512E, A-DATA DDR2 2x 2GB 800+MHz dual Extreme Edition,SAMSUNG 750GB SATA2 32MB - HD753LJ,Fortron 500W Blue storm II,Thermaltake MATRIX STAHL black VD2000BNS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 4:05

Mne sa to zda tiez take divne - podla mna su prakticke predmety (programovanie) z IT oboru pomerne lahke oproti tym teoritickym, neviem kebyze sa pytam na pravidla vytvarania cierno-bielych stromov kolko ludi na fore by mi vedelo odpovedat...
Problem je v tom ze teoria je proste teoria - staci sa nadrtit par pouciek a podobne (alebo si to niekde najst) - na to su vsetci zvyknuti z dnesneho skolstva, ale ked ma dojst na uplatnenie nejakych veci v praxi (programovanie) tak je kopu ludi z toho uplne vymletych, proste dnesne zakladne a stredne skoly ucia ludi poucky ale neucia ako ich uplatnit v praxi, zoberte si bezne gymnazium - predmety chemia, biologia a podobne - neboli to totalne biflovacky? ale co z toho ma clovek? ak v danom obore dalej nepracuje tak absolutne nic, iba ho tam naucia ako sa ma vediet nadrtit poucky, ale co z toho mame? vobec nic! to ma hrozne stvalo ked som bol na gymnaziu, polovicu predmetov co sme tam mali NIKDY v zivote nevyuzijem a take potrebne predmety chybali... Napriklad nechapem preco sa povinne neuci na strednych skolach ekonomia, to predsa potrebuje kazdy - kazdy bude raz zamestnany a bude odvadzat dane, alebo bude mat firmu a podobne, ale to sa proste neuci, radsej nam tam povedia nejake debiliny o mikroorganizmoch co nikoho nezaujima...
Tymto mojim prispevkom chcem povedat to, ze hlavnym problemom je uroven skolstva na SR - preferuje sa ucenie teorie pred praxou a potom ked ma niekto nieco sam vymysliet tak je v ...
To je teda moj nazor na danu temu... Niekedy sa stane proste ze clovek ma na skole nejaky predmet, ktory mu je na nic ale musi ho absolvovat a ked to je programovanie tak nech trebars sem napise s cim potrebuje pomoct, ale ked sem niekto pise zadanie vsetkych maturitnych otazok z pascalu tak to je uz trochu moc.
Tak som sa trosku rozpisal, takze uz dobru noc :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 8:12

tlacitko Enter píše:
Mne sa to zda tiez take divne - podla mna su prakticke predmety (programovanie) z IT oboru pomerne lahke oproti tym teoritickym, neviem kebyze sa pytam na pravidla vytvarania cierno-bielych stromov kolko ludi na fore by mi vedelo odpovedat...
Problem je v tom ze teoria je proste teoria - staci sa nadrtit par pouciek a podobne (alebo si to niekde najst) - na to su vsetci zvyknuti z dnesneho skolstva, ale ked ma dojst na uplatnenie nejakych veci v praxi (programovanie) tak je kopu ludi z toho uplne vymletych, proste dnesne zakladne a stredne skoly ucia ludi poucky ale neucia ako ich uplatnit v praxi, zoberte si bezne gymnazium - predmety chemia, biologia a podobne - neboli to totalne biflovacky? ale co z toho ma clovek? ak v danom obore dalej nepracuje tak absolutne nic, iba ho tam naucia ako sa ma vediet nadrtit poucky, ale co z toho mame? vobec nic! to ma hrozne stvalo ked som bol na gymnaziu, polovicu predmetov co sme tam mali NIKDY v zivote nevyuzijem a take potrebne predmety chybali... Napriklad nechapem preco sa povinne neuci na strednych skolach ekonomia, to predsa potrebuje kazdy - kazdy bude raz zamestnany a bude odvadzat dane, alebo bude mat firmu a podobne, ale to sa proste neuci, radsej nam tam povedia nejake debiliny o mikroorganizmoch co nikoho nezaujima...
Tymto mojim prispevkom chcem povedat to, ze hlavnym problemom je uroven skolstva na SR - preferuje sa ucenie teorie pred praxou a potom ked ma niekto nieco sam vymysliet tak je v ...
To je teda moj nazor na danu temu... Niekedy sa stane proste ze clovek ma na skole nejaky predmet, ktory mu je na nic ale musi ho absolvovat a ked to je programovanie tak nech trebars sem napise s cim potrebuje pomoct, ale ked sem niekto pise zadanie vsetkych maturitnych otazok z pascalu tak to je uz trochu moc.
Tak som sa trosku rozpisal, takze uz dobru noc :)

to co si napisal je jeden z viacerych dovodov, preco ma nebavilo uz gymnazium a preco som teraz radsej v praci ako na vyske. nemam rad neustale teoretizovanie, ked vidim, aki vymleti ziaci potom vychadzaju zo skol.. ziadne prakticke skusenosti, len opisuju co a ako priblizne spravit, ale nevedia uz nic zrealizovat. naozaj parada :) na vyske som mal jedneho profesora, ktoreho nech si sa spytal cokolvek co nemal pripravene na prednasku, tak proste nevedel odpovedat... nepamatam si jedinu prednasku s nim, kedy by bolo ocividne ze vie, o com vobec cely cas keca... ludia na tych jeho prednaskach nevedeli, ci sa maju smiat alebo plakat. on nam latku nevysvetlil, cviciaci na nas proste sral a mali sme odovzdavat zadania... napriek tomu som nikdy neutekal na forum a prosikat. JA som si vybral tu skolu a je len na mne, co s tym urobim. ked som daco nerozumel, tak bud cez kamosov alebo cez google...
nastastie existuju firmy, ktorym zalezi viac na vedomostiach, ako na nakom kuse papiera :roll:
a opakujem, ciastocne je to chyba aj skolstva ze je proste blbo spravene atd, ale to neospravedlnuje studentov z lenivosti.
a musim ti oponovat, na mojom gymnaziu sme mali rok ekonomiu a potom znovu rovnaky predmet na vyske... takze nudzu o ten predmet naozaj na skole nie je. najvacsimi problemami na skolach su 2 veci. pristup k ziakom (a samozrejme aj pristup ziaka k ucitelovi) a sposob vyucby. neustale preferovanie teorie nad praxou







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 8:53

Na zaklade vlastnej skusenosti suhlasim s Enterom :)

Mimochodm, kedze tento tyzden su matury, na nasom gympli dali informatikom volno cely tyzden, cez ktori mame naprogramovat a zdokumentovat zaverecnu pracu (v delphi mimochodom).

Najhorsie je ze aj tuto pracu vacsina doslova podostavala celu na papieroch.
Teda aspon ti, ktori chodili na kruzok. Ja som tam bol par-krat a po tom ako som sa nic nenaucil som sa na to vy*ral. Kedze som v programovani mozno najlepsi s triedy, neviem co sa tam naucili ostatny...

Cely tento tyzden cca od 8 rana do 11 vecer programujem v delphi (minuly piatok som v tom vedel akurat vytvorit novy dokument), a k tomu este pracujem na pracach spoluziakoch skoro viac ako na mojej vlastnej... (dnes nezapinam icq! :D ). A to to oni opisuju z papierov, a ja to cele vymislam sam...

Uvidime co prinesie reforma skolstva...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 14:48

to Tlacitko Enter:

stredne skoly ta naucia ucit sa ! ostatne musis bohuzial na vyske doucit sa....







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 17:32

Ja som sa to dokonca jedneho uz aj pytal....neodpovedal :D







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 17:41

shiro píše:
Mnozi sa to tuna den co den...pomaly to nebude forum IT ale stranka na sposob referaty.sk.

Dnesne decka su obycajni tupci a lenivci podla toho co tu vidim...najmenej 3 topiky o pomoci s Pascalom alebo Cckom...toto uz neni normalne. Na keru rit potom do tej skoly chodite? Naco tam ste, ked vas to ocividne nebavi a len hladate ako sa presmyknut cez skusky? Potom zasierate kazde IT forum nejakym prosikom ci by to niekto za vas nespravil. Hladat si sam veci v google, alebo v helpe v C alebo Pascale je pre nich neznama vec.

Ak ma to bavi, a mam na to bunky, tak idem studovat IT na nejaku skolu. Ak ma to nebavi tak studujem to, co ma bavi. Jednoduche.

No uvedomte si ze v zivote za vas nebude riesit vase problemy NIK.

Tot moj nazor...a co na to vy ostatni?



z fleku by som ti dal ban dpc , akoze aky mas dovod urazat ludi co NEVEDIA PROGRAMOVAT???? dpc tu !!! sa uvedom kus , nie kazdy sa tomu venuje a nie kazdy moze byt vo vsetkom dobry, hoc aj ide o neviem ake primitivne zadanie, proste kto nema nato vlohy sa moze aj posrat a nenauci sa to, ja programovat neviem, ani cecko neovladam a to som teraz akurat skoncil SPSE , a som tu a zijem, tak najprv porozmyslaj otom co napises lebo su to uplne kraviny







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 18:00

mrsairus píše:
z fleku by som ti dal ban dpc , akoze aky mas dovod urazat ludi co NEVEDIA PROGRAMOVAT???? dpc tu !!! sa uvedom kus , nie kazdy sa tomu venuje a nie kazdy moze byt vo vsetkom dobry, hoc aj ide o neviem ake primitivne zadanie, proste kto nema nato vlohy sa moze aj posrat a nenauci sa to, ja programovat neviem, ani cecko neovladam a to som teraz akurat skoncil SPSE , a som tu a zijem, tak najprv porozmyslaj otom co napises lebo su to uplne kraviny

nie, nie su to kraviny ! vybrali ste si taku skolu, tak to studujte. ocividne nemas potuchy o com rozpravas chlape. chod si pozriet tie temy. clovek je dakde na nakej skole a je lenivy, tak napise forum a potom to do skoly len skopci. presne takym hajzlom by som ja daval ban







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 18:09

Presne presne.....dostali od profesora ulohu, zadanie. A prosia o kod...ludia, alebo skor deti (ako ja, mam 15) im ho tam vypluju za 5 minut a on, co sa to ma naucit a totalny zabijak je, ked o kod poziada vysokoskolak, ktory ma za kod niekoho ineho dostat diplom a titul. Ked sa niekto uci a snazi sa nieco urobit, tak prosim, tam nie je co ohovarat, ale aby skolak, co chce vystudovat skolu s informatikou a dostat za nu osvedcenie sa nema co pytat na cely kod. Maximalne tak da svoj kod, ze niekde je chyba a nevie ju najst abo opravit.

Ved to pottom ty vysokoskolaci nemaju za co dostavat diplomy, ved niec neurobia. A potom sa chvalia, vsade to pouzivaju ale chcem videt toho cloveka, co by zamestnal takehoto vysokoskolaka, co miesto trapenia a ucenia pre vlastne dobro pytal koda na forach a doma pozeral porno alebo chatoval! Je to odporne.







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:01

el mariachi píše:
nie, nie su to kraviny ! vybrali ste si taku skolu, tak to studujte. ocividne nemas potuchy o com rozpravas chlape. chod si pozriet tie temy. clovek je dakde na nakej skole a je lenivy, tak napise forum a potom to do skoly len skopci. presne takym hajzlom by som ja daval ban


akoze sa chyt za hlavu kamarat, programovanie je na kazdej skole tak sa uvedom, ci gymko ci spse, a vybral som si skolu kvoli odboru pocitacove systemi a to zvacsa nie je programovanie, to sme mali v druhom rocniku pol roka, programovaniu sa nevyhnes ani na vyske, ten jeden semester tam bude vzdy , a ked sa tomu nechces venovat tak sa to nebudes ani ucit, takze si daj pohov







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:11

no to by bolo keby kazdy menil skolu kvoli jednemu predmetu co ho nebavi alebo ho nechape. kazdy je rad ze ho na jaku taku skolu zebrali a ne ze si vybral. to ja keby som mal zistit setko o tej skole do ktorej ece len pojdem tak... to sa neda

mal som jednu dobru kravu kera furt rozdavala rady ze zmen skolu zatoze nezvladas moj predmet , asi polke tride to povedala . LOL . namyslena P , co jej robi radost ked moze dat 5tku .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 19.02.06
Prihlásený: 29.08.19
Príspevky: 1241
Témy: 196
Bydlisko: Konaren :) ...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:13

Drak píše:
no to by bolo keby kazdy menil skolu kvoli jednemu predmetu co ho nebavi alebo ho nechape. kazdy je rad ze ho na jaku taku skolu zebrali a ne ze si vybral. to ja keby som mal zistit setko o tej skole do ktorej ece len pojdem tak... to sa neda

mal som jednu dobru kravu kera furt rozdavala rady ze zmen skolu zatoze nezvladas moj predmet , asi polke tride to povedala . LOL . namyslena P , co jej robi radost ked moze dat 5tku .


presne tak moja rec, aspon dakto mudrejsi kto sa dokaze zastat

a pritom je ten predmet nepodstatny, a niekto zneho robi taku vedu ze konec







_________________
MacBook Pro Retina 13 | iPhone 5 16GB black | iPad mini Retina 16GB Space Grey
CASE Corsair 300R Carbide Series | RAM Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition | CPU Intel Core i5-4670K | COOLER Corsair H60 | MB MSI Z-87 G43 | VGA Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 | PSU Seasonic S12II-520 | HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB | LCD LG IPS2364V
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:41

booze neprezivajte to tak :) mi to pripada, ako keby ste si tuna teraz riesili zakomplexovanost zo skoly, kde sa vsetci ulievali, chodili poza skolu a vy ste boli ti, ktori sa este aj na telesnu doma pripravovali...a zavideli tym, co si dokazali aj uzivat,,,

jednoducho mas na 90percent skol aj predmety, ktore su tam len do poctu a ked maju uctovnicky na skole IT, kde sa ucia programovat, tak to je fakt uzas...a pre tych ziakov je to nulovy prinos do zivota..tak sa necudujte, ze sa toho chcu zbavit....a tych prikladov ti tuna mozem hodit kolko chces....

ale ak to zadanie pytaju programatori, co to chcu do diplomoviek, tak to je uz ina kava :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:44

Aký predmet je podľa vás podstatný?!
Matika? Nie veď načo mi budú hovadiny ako geometria, funkcie, vlastnosti dvoj a trojrozmerných útvarov.
Slovenčina? Veď niekto to po mne prečíta...
Biológia? Načo preboha také chujoviny sa bifľovať? Nechcem byť kvietkofil.
Geografia? GPS powa!
História? Čo bolo to bolo, prečo by som sa mal starať?
Programovanie? Veď kôli tomu som na tú školu nešiel...
atp atp atp

Nepodstatný predmet? Na to iba smailík :-)...

To, že sa niekomu ten predmet nepáči/nemá ho rád/sere naň ho ešte neospravedlňuje z toho, že niekto hodí XY zadaní na fórum a evidentne bez najmenšej snahy žiada odpovede. Keď u niekoho vidím značnú snahu, vlastné výsledky práce a dostatčný popis problému tak ten problém pokladam za dostatočne zaujímavý na to aby som sa ním zaoberal (za predpokladu, že naisto alebo veľmi pravdepodobne viem riešenie). Už dlho sa mi niečo podobné nestalo, a keď aj tak som nemal čo povedať pretože som sa tým ešte nikdy nezaoberal :)

2 yaJohny: Aj účtovníčky sú schopné používať google :) A prínos do práce to môže mať mimoriadny, stačí sa pozrieť koľko opakovaných činností denne takáto účtovníčka vykonáva :)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:48

keby to boli programatori, tak sem predsa nepisu, to je hadam jasne kazdemu... neviem, odkial ste zobrali informaciu, ze su to prave vysokoskolaci, ktori cakaju, ze im tu napisete komplet kody zadani... co som mal moznost vidiet, tak drviva vacsina bola zo strednych skol... to len na margo vyjadreni typu: za co potom dostavaju diplomy - za nic?







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 20:55

Ja som tam nepostrehol ešte žiadne vysokoškolské zadanie. Ani obtiažnosťou ani ničím, takže je pravda, že diplomy za to jednoznačne nedostávajú :)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:05

..chalani, ak sa zamestnate, budete radi, ze stihnete aspon polku prace, ktora Vam bude pridelena....inak tymto vasim poctivym pristupom stravite v praci 20h denne...a ak toto uvidi zamestnavatel, pomysli si o Vas svoje...
asi pracovity bude, ked tu je tolko, ale nevie si zadelit priority, vytiahnut to podstatne

...v zivote sa neuplatnia poctive kocky, co svoje biflenie a poctivost zo skoly prenesu aj do svojej prace...tymto zabiju kopu casu...jednoducho musis byt primarne sikovny, vediet riesit problem okamzite, kreativny...az sekundarne poctivy :) inak sa neuplatnite len svojimi vedomostami....

proste tento svet je taky :) thats all..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:18

... ale bez vedomostí ti je to všetko nahovno :)







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Tupci, co chcu pomoc do skoly s programovanim

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:23

70% uspechu programatora je vediet googlit ;) ale uz som si tiez davnejsie vsimol, ze "kocky kockate" to vacsinou "nikam" nedotiahnu v kariere a totalni flakaci sa stanu vacsinou manazermi a pod :) ale to neznamena, ze ked bude niekto flakat skolu, tak bude uspesny... treba sa proste vediet "predat"...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 65 ] Choď na stránku: 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc s programovanim ATmega tiny13

v Elektronika

0

744

27.03.2011 12:00

mikimh Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc s programovaním programu v Delphi 7

v Delphi, Visual Basic

6

1177

02.12.2007 12:11

MANIAC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc s vyberom notebooku do skoly

v Notebooky a netbooky

10

629

18.08.2009 21:09

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Začínam s programovaním

v Ostatné

4

357

06.07.2015 18:40

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat s programovaním...

v Ostatné

5

596

09.06.2015 11:09

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako začať s programovaním?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

88

14978

30.10.2011 12:32

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kedy ste začali s programovaním?

v Krčma

19

1166

14.07.2011 13:06

marian_r Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chcu ma osrať či?

v Obchody, reklamácie a právo

20

1356

03.12.2010 8:06

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Francúzi chcú blokovať internetovú reklamu

v Novinky

8

548

05.01.2013 11:32

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Švédski piráti chcú založiť vlastný štát

v Novinky

7

583

18.01.2007 9:38

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Orange a O2 sa chcú spojiť

v Novinky

15

894

13.09.2014 21:21

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mladí ľudia chcú na Vianoce najmodernejšiu elektroniku

v Novinky

1

461

28.11.2007 10:29

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chromebooky chcú byť atraktívnejšie, upravovali svoje ceny

v Novinky

8

552

23.11.2011 21:49

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia -Výrobcovia počítačov chcú od nás premenovanie kariet

v Novinky

8

748

07.03.2010 9:28

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenských tínedžerov láka svet IT, chcú byť napríklad youtubermi

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

1885

12.01.2016 17:46

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hackeri hrozia megaútokom, v sobotu chcú vypnúť celý interne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

39

1977

02.04.2012 13:52

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra