Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 15:00

moje drahé vedenie :roll:

neuvažovali ste nad Topic starterom k zakladatelovi témy ? občas človek ani nevie kto tú tému založil a koho slovo je vlastne to dôležité, mám na mysli Text alebo nejaký obrázok alebo nejakú inú možnosť ktorá by nám ukázala, kto je vlastne zakladatel príspevku.

Kým som sa z toho vymotal, tak to trvalo :lol:


dík za odpoveď :)


A ešte by som mal jeden dotaz, či nechcete alebo nemôžete nejakým spôsobom locknúť bazár, napríklad od 100 príspevkov, proste dať tam hranicu od ktorej by vlastne mohol user prispievať.

Ďakujem :)

Prajem pekný deň :)







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Topic Starter

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 15:06

V prehľade tém máš predsa vždy autora témy. Čo sa toho bazáru týka, načo by to bolo dobré?







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.05.2013 15:12

Predišlo by sa spamu a useri ktorí sú tu 5 minút aj s registráciou by sa po dosiahnutí určitej hranici stotožnili s pravidlami.

Viem, že to občas nefunguje aj u userov ktorí sú tu dlhšiu dobu ...







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Topic Starter

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 15:15

Presne, vid tvoj rank :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Topic Starter

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 15:15

Určite by sa predišlo spamu? Upratať bazár je otázka pár kliknutí (celá téma do koša, oddelenie spamu,...atp) ale upratovať celé fórum kvôli ľuďom, čo chcú napríklad len reagovať na ponuku v bazári, no predtým musia "naspamovať" 100 príspevkov imo nie je predchádzanie spamu.

Trojan4x4 píše:
Viem, že to občas nefunguje aj u userov ktorí sú tu dlhšiu dobu ...

Napríklad tvoj prípad :rolleyes:







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.05.2013 15:27

A ty si myslíš, že ja neviem že robím občas neplechu ... nebudeme sa tu na nič hrať :) Vid irc... Ak je nejaký problém tak ma odstráňte ak vám tak moc vadím :) To je tak isto len otázka pár kliknutí ... :lol:

Btw. sorry, že moje nápady nie sú také skvelé, ale aj na konkurenčných fórach sa to ujalo a nieje s tým problém :) čo už...







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Topic Starter

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 15:42

Od tvojho pôvodného nápadu sa celá diskusia trochu odklonila.
Vôbec nejde o to, či tu vadíš, alebo nie :lol: (pekná blbosť btw) bolo to už s tebou všelijaké (vid. irc) a trochu som dúfal že dostaneš rozum a prestaneš robiť vedome neplechu.
Späť ku pôvodnému návrhu - niečo podobné bolo navrhnuté takmer bezprostredne po príchode bb3, ale priority sú iné. Naozaj neviem, v ktorej téme ti niečo také robí problém, ale dosť by sa to skomplikovalo pri témach, kde svoj problém rieši viac užívateľov (napríklad témy o windowse, konkrétnych hrách,...)







_________________
always is always wrong
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 15:56

podľa mňa to nie je zlý nápad, občas si všimnem hlavne v nákupnej poradni, že sa radí niekomu na posledných 2 stranách topicu a až po čase zistím, že to je niekto kto sa v polovici debaty "nasáčkoval" do topicu. Trojan asi myslel nejakú ikonku alebo inú značku pri každom poste zakladateľa témy, kde človeku hneď udrie do očí, že hej, toto je príspevok užívateľa, ktorý to založil a nemusí robiť sebakontrolu komu vlastne radí v topicu. súhlas, že vo všeobecných topicoch to moc nemá zmysel, ale napr. v nákupnej poradni v PC zostavách by to nebolo od veci. tam už som si viackrát všimol, že sa niekto "nasmapoval" do topicu a po prvých reakciách "nažhavencov" :) už si to človek nevšimne a uberie sa to iným smerom než mal v pláne zakladateľ témy.

ten bazár možno tiež nie je zlý nápad, odfiltruje to ľudí, ktorí sa regli iba kvôli tomu a nie sú pre forum inak užitoční. ale nemám prehľad či sa takí vyskytujú alebo nie. pochybujem, že niekto kto má záujem len o bazár by mal motiváciu naspamovať 100 postov kvoli tomu, skôr sa na to vykašle a pôjde hľadať niekde inde, kde to pôjde hneď po registrácii.
či by to bola užitočná featurka posúďte vy, ale svoju logiku to má.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.05.2013 17:31

Samozrejme, že to má logiku, pretože je to prospešné pre tých hore a aj pre nás. Ak vidím topic v bazáre - P: Notebook, a jeho cena bude 500€ a budem vidieť že ten človek má už niečo popísané a je aktívny deň čo deň, tak ho budem považovať za viacmenej spolahlivého a neviem ako je to u vás na bazáre, ak si nedôveryhodná osoba, čiže ak neprevezmem balík, alebo spravím podvod s múkou a podobne, či ma čaká nejaký trest. V prípade, že ano, tak by som si nedovolil narafičiť niečo podobné na niekoho, už len z toho dôvodu, že mi tu na tomto fóre záleží a považujem ho za všeobecný prínos čo sa týka IT a iných technológií.

Hej, a možno som sa s tým Topic Starterom zle vyjadril, Mimo to opísal presne tak ako som to aj chcel napísať, len mi to v tej chvíli nejak nepálilo a nevedel som to sformulovať do toho, ako to podal mimo.... tiež sa mi stáva, a ako mimo povedal, v nákupnej poradni je to dosť častá vec, že sa tam pripletie osoba ktorá vlastne prišla len skritizovať, alebo by napísala : ten twin frozer by som bral .... tak sorry, nechce sa mi skákať hore dole krížom krážom po téme, a sledoval kto je zakladateľ témy... nechtiac sa zapletiem sním do debaty a nakoniec zistím, že zakladatel témy je niekto úplne iný ...

Samozrejme je to na vás, ale ja by som to na vašom mieste prijal, je to skvelá vec a ten bazár jak by dal ... Tu nejde o klikanice hore dole, ano povedal si, že je to len pár kliknutí ... hej, tak isto premazanie topicu alebo premiestnenie témy do inej kategórie nieje problém a predsa sa robí to,že radšej ako keby ste mali byť voči tej téme prospešní, tak ju zmažete a potom ma posielate za VF... alebo rovno na lampáreň. Tak mi tu nehovorte, že tých pár kliknutí je pre vás problém, lebo ak je problém, spam, urážky a porušovanie pravidiel, tak sa kliká donemoty, upravuje sa, banuje sa. A ak je téma zle zaradená, tak sa zmaže, a putuje do KOŠA. Potom to človeka len nasere, lebo sa ničoho nedomôže. Prídem na IRC a ešte dostanem ban, lebo vám ruším rodinnú idilku.

Ja vás chápem, ale majte rovnaký meter na všetkých. Sorry za oFFT.







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 17.09.11
Prihlásený: 24.03.24
Príspevky: 1670
Témy: 66
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 17:45

mino_85 píše:
podľa mňa to nie je zlý nápad, občas si všimnem hlavne v nákupnej poradni, že sa radí niekomu na posledných 2 stranách topicu a až po čase zistím, že to je niekto kto sa v polovici debaty "nasáčkoval" do topicu. Trojan asi myslel nejakú ikonku alebo inú značku pri každom poste zakladateľa témy, kde človeku hneď udrie do očí, že hej, toto je príspevok užívateľa, ktorý to založil a nemusí robiť sebakontrolu komu vlastne radí v topicu. súhlas, že vo všeobecných topicoch to moc nemá zmysel, ale napr. v nákupnej poradni v PC zostavách by to nebolo od veci. tam už som si viackrát všimol, že sa niekto "nasmapoval" do topicu a po prvých reakciách "nažhavencov" :) už si to človek nevšimne a uberie sa to iným smerom než mal v pláne zakladateľ témy.

Toto sa mi už tiež pár krát stalo, najhoršie je keď to pokračuje ďalšie tri strany a zakladateľ sa sám neozve nikdy.







_________________
PC: CPU: Intel i7-4790 Cooler: EK Supremacy EVO MB: Gigabyte B85N RAM: Adata 4GB + Kingston 8GB SSD: Samsung 850 EVO 500GB GPU: XFX GTR RX 480 8GB with Alphacool NexXxoS GPS-07T Case: Advantech IPC-510 PSU: Corsair RM1000i KB: Idobao x YMDK ID75 with Outemu Silent Grey Mouse: Logitech G305 Mousepad: LTT Deskpad Headphones: AKG K240 Sextett with Brainwavz Velour pads
Mobil: Sony Xperia 5 II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.05.2013 17:47

Takých tém je v nákupnej habadej, btw. niekedy sa ozve a nikto si to nevšimne :roll: Preto by bolo lepšie to zviditelniť, keď tak len v nákupnej poradni ...







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 18:07

Trojan4x4 píše:
Prídem na IRC a ešte dostanem ban, lebo vám ruším rodinnú idilku.


Ban na IRC mas kvoli svojim nemiestnym a debilnym poznamkam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.05.2013 18:08

Aké požičáš, také vráť.







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Topic Starter

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 18:08

Tak najprv ten bazár - Osobne by som podľa počtu príspevkov vierohodnosť užívateľa v bazári nehodnotil, ale budiž - je to o tom, či ideš do rizika, alebo sa na to vykašleš a kúpiš nový kus so zárukou a (snáď) bez starostí, v lepšom prípade osobné stretnutie, vyskúšanie,... Človek ktorý chce predávať múku v krabici od notebooku za 500€ to urobí, nech sa nastaví akákoľvek hranica príspevkov. Treba však myslieť aj na druhú stranu mince a síce sú to poctiví užívatelia, ktorí našli fórum, bazár a zaujala ich nejaká konkrétna ponuka, what the... "Pre zaslanie nového príspevku do tejto témy musíte mať minimálne xxx príspevkov" :jaw:
Okrem toho, rozšíril by sa tým predaj mimo fóra (súkromné správy, mail, IM,...) - hromada ďalších problémov - alebo aj to zakážeme?

Nevravím, že ten topic starter je zlý nápad, stačí čítať čo píšem (to, o tých prioritách). Treba sa však zamyslieť, do akej miery je nemysliteľné riešenie (keď ste spomenuli tú nákupnú poradňu) dvoch zostáv v jednej téme (samozrejme, nie paralelne). Veď ak jeden užívateľ svoju zostavu vyriešil, alebo aj nevyriešil ale kašle na to - prečo nemôže danú tému využiť niekto iný, kto len mierne upraví požiadavky? Je to dosť špecifický prípad, ale práve z takéhoto dôvodu vyriešené témy nezamykáme (lepšie to vidieť na témach v HW/SW sekciách). Ak by to vadilo, či už autorovi, alebo niekomu z Vás a téma by nebola prehľadná - to je taký problém nahlásiť tému, uviesť normálny dôvod a nájde sa niekto, kto s tým spraví poriadok? Snáď nie, dve kliknutia.

A ešte, väčšinou sa snažím riešiť nahlásené témy menej radikálnym spôsobom (úpravou/presunutím do správnej kategórie) - no ak vidím že užívateľ je nepoučiteľný a ani po upozornení neakceptuje pravidlá fóra (zvlášť bazáru), tému rovno presuniem do koša - to je jediný spôsob, ako dotyčného donútiť nahliadnuť do tých pravidiel a správať sa na fóre podľa nich. Nie som si vedomý, že by vedenie malo na niektorého užívateľa fóra iný meter, alebo máš iný názor?







_________________
always is always wrong
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 18:12

Trojan4x4 píše:
Aké požičáš, také vráť.


Dostal si na svoju otazku normanu odpoved, no stale si to nedokazal pochopit. Potom si mal debilne poznamky, o tom, ze ti mam odpovedat na tvoje stupidne otazky a ak nie, mam skoncit s adminovanim. Ja to robim vo svojom volnom case a ked na teba nemam cas, tak nemam cas. Neviem odkial si dosiel na to, ze som "tu" (asi na IRC) na to, aby som tebe pomahal. A ty mi nebudes hovorit kedy mam co robit. Normalne a slusne som ti povedal, kde si mas vytvorit temu, no ty si to nedokazal, aleob nechcel pochopit a dalej si prudil.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 29.01.09
Prihlásený: 25.12.21
Príspevky: 2619
Témy: 97
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.05.2013 18:19

Ale keby si normálne povedal, počkaj, momentálne nemám ČAS, tak to akceptujem a počkám na teba. Tzn. žiadny problém. Určite si rozumieme.







_________________
Spoiler: zobraziť
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Gelid Tranquillo rev.2
MOB ► ASUS M5A97r.2
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 920 32GB DevPrev

NB: Dell Latitude D620, D630


I AM FX =
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Topic Starter

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 20:29

@ killer... súhlas s bazárom, toto mi neťuklo. máš recht.

topic starter sa mi pozdáva. to ani nie je o buzerácii toho kto sa pridá do debaty, skôr aby ľudia čo radia mali prehľad komu vlastne odpisujú a čo riešia. lebo už som sa pristihol hlavne v témach čo sú na viac stranách, že sa mi mieša komu vlastne chcem poradiť a hlavne čo /napr. sa riešia zostavy s podobným zameraním, ale rôznym rozpočtom a potom sa to človeku pomieša v makovici/ :)

väčšinou keď vidím, že niekto taký vbehne do témy a má snahu sa rozpisovať na dlhšie, tak poradím, nech si založí nový topic, ale niekedy už je to rozbehnuté a je neskoro.
nemám na mysli témy kde už sa poradilo a je to doriešené, tam to neva. ale stáva sa, že takto niekto vbehne do rozrobeného topicu...
nie že by to bola nejaká nutnosť, ale bola by to šikovná vychytávka čo by to pomohla prehľadnosti.

ako, naposledy /vlastne už dosť dlho/ fakt nestíham riešiť nákupnú poradnňu, ale keď som tam bol pravidelne, tak sa také veci diali dosť často a toto sa mi vidí byť dobrý nápad.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PREKLAD: Printer Topic CZ

v Redakčné systémy

0

2501

12.11.2006 16:53

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PREKLAD: Merge Topic SK

v Redakčné systémy

0

2666

20.03.2007 0:05

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. The topic user is viewing

v Redakčné systémy

0

553

13.10.2006 9:09

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Add this topic to your bookmarks

v Redakčné systémy

0

669

13.10.2006 9:28

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako mam editovat pinned-up topic?

v Správy pre vedenie fóra

4

1455

13.02.2009 21:16

icefire Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Add this topic to your bookmarks

v Redakčné systémy

0

699

14.10.2006 15:21

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook Problémy <mega topic Legoland>

v Notebooky a netbooky

22

1489

26.11.2008 11:11

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Shows topic of last made post on index

v Redakčné systémy

0

1625

13.10.2006 9:16

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: LCD Štarter

v Kúpim

6

734

04.01.2010 22:42

LordMMX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. windows 7 starter

v Operačné systémy Microsoft

7

1099

01.09.2014 20:19

vlado9996 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win 7 starter

v Operačné systémy Microsoft

7

565

04.06.2011 20:47

kefan77 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. starter vs home edition ?

v Operačné systémy Microsoft

5

448

19.03.2010 17:42

zeto750 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. windows 7 starter - slovenčina

v Operačné systémy Microsoft

9

6059

11.12.2012 22:00

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Office 2010 Starter Slovak

v Operačné systémy Microsoft

2

782

24.10.2014 14:46

Laco.sk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Blizzard games - starter edition

v Počítačové hry

0

473

11.08.2011 9:10

GoodWill Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Re format windows 7 starter?

v Operačné systémy Microsoft

9

3064

23.05.2011 15:38

Denco1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra