Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 7, 8, 9, 10, 11 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2012 22:09

Presne presne, mne sa velm icasto sniva, ze ma nieco nahana po lese, puma, medved, vacsinou ma to aj dobehne a ked ma to ma zabit, tak sa zobudim cely spoteny...najhorsie je ze vzdy ked sa snazim v sne niecomu utiect, tak sa smykam, zapadavam v blate, nemozem sa hybat a podobne veci....Este horsie sny sa mi tiez casto snivaju, ze som na nejakej obrovskej rozvodnenej rieke, len v malom vratkom clnku, alebo na nejakej tmavej, kalnej vode, popripade ze sa podomnou praska lad a prepadnem sa (zas sa vzdy v tom momente zobudim) :) Niekedy sa mi snivaju aj sny na pokracovanie, ale aj po pol roku napriklad. resp. viem si detailne spomenut na sny o podvedomim vykonstruovanom, v skutocnosti neexistujucom mieste, o ktorom sa mi snivalo aj pred 10 rokmi...ludska mysel je velmi zahadna vec :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2012 22:57

Tak tak...pamatam si jeden taky sen. Kupil som si motorku a ani za boha nesla. Cim pridaval som a proste ta motorka nesla a nesla, hnusny pocit. Alebo ze sme niekde boli este s inymi ludmi, cosi sa stalo a trebalo utekat, vsetci bezli ako blazni ale ja som mal nohy ako z betonu a ani pohnut nech som sa snazil hoci ako.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2012 23:04

A este som zabudol na auto, ktore nebrzdi. Celou silou tlacim brzdu na podlahu a vzdy sa hybem, sice len pomalicky, ale narazim bud do brany predomnou alebo do nejakeho auta na krizovatke predomnou. Vonku su samozrejeme policajti, no ked vystupim, tak neviem udrzat rovnovahu a musim sa niecoho drzat, no aj tak padam na zem, ako by som mal 3-4 promile.
Alebo, stava sa mi, ze sa musim niekadial prepchat pricom ot miesto je velmi uzke a vzdy sa mi tam zasekne hlava, alebo sa odpadovou rurou presuvam medzi miestnostami. Pripadne sa zaseknem pod postelou, musim sa z nejakej miestnosti dostat uzkou dierou, atd. Ale toto ma asi realne opodstatnenie, mam nejaku miernejsiu formu klaustrofobie.

Ale mam aj prijemne sny, napriklad ako sme lietali na stihackach po zahrade (1 meter nad zemou, presne po tej trase, kadial sme sa vozili na bicykloch :D, namiesto "palubovky" som mal nase gramoradio :D)

A neviem co to znamena, ale parkrat som uz v sne zabil ludi, ubil som ich na smrt, ale vzdy to bolo v sebaobrane, raz som dokonca zabil aj brata, lebo ma napadol a vedel som ze ked ho prestanem bit, tak ma zabije on. Na konci som ho napchal do odpadu v umyvadle, jednoducho som ho prepchal tou dierkou az do sifonu :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.10.11
Prihlásený: 15.04.21
Príspevky: 1782
Témy: 82
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 20.12.2012 23:08

Ani ja nemozem utekat ked ma niekto prenasleduje. Ale najhorsie je ked idem s lampou v ruke, vsade je tma a znicoho nic zacne niekto kricat a bezi oproti mne. A ked je pri mne tak sa zobudim, som spoteny a srdce mi bije ako o zavod.







_________________
“Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Albert Einstein
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 17.01.12
Prihlásený: 24.01.16
Príspevky: 881
Témy: 13
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 22.12.2012 22:38

To s tým utekaním. Mne sa niekedy sníva (snívalo sa mi to už asi 5x) že sa s niekym bijem, ale vôbec nemám silu. Proste sa napriahnem a moja päsť ide úplne pomaly a s pochopiteľne sa stále uhne.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.12.2012 19:42

Cirky píše:
Nj klasika ja mam fóbiu z červov a často sa mi sníva že mi kdejaké červy lezú v psotelia vtedy sa strhnem a utekám z izby :D až potom si uvedomím že to bol sen, 10x skontrolujem postel a a ž tak idem spať :D A ináč dosť často sa mi sníva že mi vypadnú zuby, buď mi ich niekto vybije tak že ich mám úplne voľné asi tak ako keď mi vypadávali mliečne... brrr veľmi nemám rad také sny

No mne sa tiež snívalo o čevoch, u nás jeden občan zhebol na záhrade ked mal silno vypité, našli ho na záhrade tak na 4 deň, bol som sa tam pozriet jak vypadal, neboštíka tam strážila policia lebo čakali na súdneho lekára, tak sa na ňom hostily červy až sa na ňom odev hýbal, a tých múch čo tam lietalo, to sa len tak nevidí len škoda že som si to nemohol natočit.
Skoro dva mesiace sa mi o tom snívalo, potom dajako sa mi o tom prestalo aj zát


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10615
Témy: 69
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 10:47

Mne sa tiež pravidelne sníva že šoférujem, ale ja mám problém s tým, že neviem dočiahnuť na pedály. Ďalšou pravidelnou vecou sú sny so zle fungujúcimi výťahmi a necelistvými schodiskami. No a treťou pravidelnosťou sú sny o obede v školskej jedálni a mojom probléme s tým, že nemám lístok (naposledy som bol na takomto stredoškolskom obede pred 8 rokmi)







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 11:29

dnes som zachranil svet pred jeho koncom :applaud: :smoky:

zaujimave je ze presne na konci "pribehu" som sa zobudil







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2012 20:11

V poslednom čase sa mi sníva o predaji medu a ako likvidujem konkurenciu
A dnes dorána, zaujímaví sen, assi navštivim ciganku a ta mi niečo z toho vyveští

Bol som predávat med na cintoríne nedzi hrobami, začali tam vyliezat mrtvoli a kupovat od mna med, včetci platili zlatom, presne zlatíma protézamy, jedna mi hovorí,, toto sú zuby môjho dedečka,,


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 18:33

Nedávno som mal celkom zaujímavý sen.. Celé jadro sna bolo len to, že mi trebalo na záchod. Pýtal som sa ľudí, kde je záchod, prehľadával tmavé miestnosti, pripadalo mi to celý čas ako podzemné garáže, stále som zrýchľoval chôdzu, stále s tým nepríjemným pocitom, že sa musím už fakt vyčúrať.. Potom som stretol jedného pána (ktorého prísahal by som, že som ho už niekde videl) a ten mi povedal, že záchod je úplne vzadu tejto chodby, ale mal by som utekať, aby som to stihol, tak som začal utekať ako pes, nielen nohami ale aj rukami po zemi.. ako som sa blížil už na koniec chodby.. v tom som sa prebral, trvalo to možno sekundu, vystrelil som z postele a utekal na záchod.. Stihol som to fakt LTT. :-)

Inak sny, že niekoho zabíjam sa mi snívajú celkom dosť, tak isto aj mne keď ide o život. No nikdy ma v sne nezabili. Stále sa to nejak zvrhlo, no naopak ja som ich povraždil už dosť. Väčšinou stále zbraňou. Nožom, pištoľou, oceľovou tyčou.. Neviem čím to je, ale veľmi veľká väčšina snov v ktorých niekoho zabíjam sa odohráva s ľuďmi ktorých som nikdy v živote nevidel, som oblečený v obleku (ako nejaký agent) zabíjam ako po tichu tak aj striľam a normálne prežívam ak po mne niekto strieľa alebo ma niekto ohrozuje cítim sa ako keby som tam skutočne bol.. V jednom sne, ktorý nechápem prečo, ale je to snáď jediný sen ktorý som si na druhý deň pamätal tak detajlne ako nikdy žiaden predtým. Celý ten sen, som povedal mame, niekde som si ho aj napísal, ale už to neviem nájsť. Pamätal som si detajly ako fúzy a bradu, dokonca kto čo pil, kto na akom aute prišiel, čo sa s každým stalo, o čom tam celý čas išlo, ako nejaký film. Išlo tam zhruba o to, že nás bolo 5 ľudí, boli sme na nejakom večeirku, pred normálnym domom v obrovskej záhrade. Mali sme zabiť nejakých ľudí, všetko išlo normálne, až potom niekoho odhalili a všetkých zabili až na mňa. Ja ako posledný som utekal pred streľbou, zobral som auto (ale detajlne som nastúpil, otočil kľúčom, auto nabehlo, unikal som v aute, rozstrelili zadné sklo, pridal som išiel po ceste a to bol koniec sna. Sen normálne začal ako film, celý sa vyvíjal a potom aj skončil ako film. To len taká pikoška, nikdy sa mi nič podobné nesnívalo. Všetko tam boli ľudia ktorých som nikdy nevidel, ale vedel som ich detajlne opísať.

A ešte s tým utekaním, tiež keď utekám, tak sa mi väčšinou veľmi ťažko uteká, až dokonca neviem utekať a bežím ako pes, odrážam sa rukami od zeme, behám pričupnutý a také...







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 19:09

S tym zachodom sa to stalo aj mne ale velmi davno, myslim ze som este ani do skoly nechodil..no u mna to bolo tak, ze som v tom sne zachod nasiel a pouzil. Zbytok co som zistil po prebudeni snad netreba popisovat. :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 21:27

To s utekaním mávam aj ja. Pred niečím utekám, snažím sa ako blázon, ale veľmi pomaly vždy idem. To s bitkou tiež - niekoho bijem :D S tým, že ho mlátim celou silou, ale nič sa nedeje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.11
Prihlásený: 25.07.14
Príspevky: 19
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 06.03.2013 20:27

Takze si to zrekapitulujeme :D

Pozname 3 zakladne "zmenene stavy zmysli" :

1. sen - neviem co k tomu povedat proste klasicky absurdny sen, ktory plynie automaticky (ovladat ho nemozete) :D (vytvara sa pocas REM faze)

2. lucidny sen - klasicky sen, az na to ze mozete ten sen ovladat mozete a nieje absurdny (napriklad: v klasickom sne ked sa viac krat pozrete na hodinky tak stale je tam iny cas alebo ked si precitate nejaky text tak stale je ten text iny/zmeneny, a v sne su absurdne veci ako napiklad vas nahana dinosaurus :D ) a v lucidnom je to "realnejsie" cas je normalny aj text a podobne

3. oobe :D o tom vam pisat nebudem na to pouzite google lebo si budete o mne mysliet ze som retardovany :D ... su pribehy ludi co to zazili --> klinicka smrt... a su knihy ktore to potvrdzuje aj zo starsieho obdobia napriklad od Robert A. Monroe - Cesty mimo tělo


-----------------------------

Co je to REM a non-REM?

REM a non-REM su fazy spanku a rozdiely medzi nimi:

REM (rapid eye movement) - cast spanku ked sa vam velmi rychlo hybu oci (vy o tom neviete lebo spite :D ) a vytvaraju sa sny

non-REM - cast spanku ked tvrdo spite, tu sa sny netvoria


Pocas spanku sa REM a non-REM niekolko krat striedaju


Priemerne kazdy mava za 1 noc aj 4 a viac snov, ale dovod ze si ich nepametame je ten ze sa zobudime pocas non-REM (cize tvrdy spanok v ktorom vsetko zabudneme) a ked sa zobudte pocas REM tak si vacsinou na sen pametate (lebo sa vacsinou zobudite na "konci" snu, proste skonci sen a vy sa z toho zobudte tak si ho pametate lebo este nenastal tvrdy non-REM)


Ked sa pytate odkial toto viem tak trosku citam literaturu ohladom toho a neberte to ako absurdnost tieto veci co sa tyka spanku sa uci aj na skolach ako je psychlogia a pod (mal som prilezitost nahliadnut do ucebnic)


A co sa tyka telekinezi precitajte si nieco ohladom psi-wheel a podobne... v zivote som to neskusal, ale poznam cloveka (nie z internetu) co to vie... a inac aby ste dokazaly nieco pohnut co ma aspon 0.1g vyzaduje to roky prace :D a co som sa docital co sa tyka hybanim tazkych veci tak na to clovek energiu nema ;)



Ak mate otazky napiste do fora alebo SS ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2013 0:44

Ach, psi wheel? Myslel som, že toto má byť aspoň trochu seriózna diskusia :)
Napr: http://www.youtube.com/watch?v=7Ej97geNCsk







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.11
Prihlásený: 25.07.14
Príspevky: 19
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2013 9:19

zaujimave :D hovorim ze v zivote som nic take neskusal :D bola to iba idea.. a inac hore co som pisal ohladom snov tak to sa normalne uci napriklad na filozofickej fakulte univerzity komenskeho ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 21:45

walther píše:
Ach, psi wheel? Myslel som, že toto má byť aspoň trochu seriózna diskusia :)
Napr: http://www.youtube.com/watch?v=7Ej97geNCsk

samozrejme ze su aj fake videa ale su aj ludia ktory to skutocne ovladaju


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.11
Prihlásený: 25.07.14
Príspevky: 19
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 21:56

tak tak :D videl som cloveka (ne cez internet) co to dal aj ked mal ruky pol metra daleko na kazdu stranu + ako dokaz ze to nieje stupanim tepleho vzduchu tak tam daval sviecky a pod


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 28.10.12
Prihlásený: 16.03.18
Príspevky: 130
Témy: 15
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2013 21:03

http://kineza.webnode.sk/druhy-kinez-a-ich-treningy/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.03.09
Prihlásený: 10.09.17
Príspevky: 139
Témy: 71
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2014 20:27

lucidné sny mávam 2x do týždňa , astrálnu projekciu som zažil za posledný pol rok 2 či 3x,
psychokinézu som videl naživo - ohýbanie oceľovej tyče o priemere 20 cm silou mysle
telepatia je tiež možná bohužiaľ nefunguje tak ako si ľudia myslia že by mala fungovať preto ju nevieme používať a preto pre nás akože neexistuje a je možné ešte veľa veci ako napr. prechádzanie cez pevné predmety....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2014 21:10

A kde si videl niekoho ohnut 20cm hrubu tyc myslou? Rad by som to videl tiez. (samozrejme o takychto veciach sa vacsinou len hovori a ked pride na to to ukazat tak sa to zrovna neda)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.03.09
Prihlásený: 10.09.17
Príspevky: 139
Témy: 71
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2014 21:25

bolo to na kurze psychokinetiky kde prednášal nejaký amik . ktorý robil tieto pokusy pre americkú vládu niekedy v období studenej vojny , osobne ma to nejak špeciálne nezaujalo až na tu oceľovú tyč , ale cca 60% účastníkov toho kurzu vedelo po 3 hodinách sústredenie ohýbať menšie predmety myšlienkami takže predpokladám že niečo na tom bude , možno nájdeš záznam z toho kurzu na YT pretože to točili


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2014 23:16

Aha takze nejaky amik si len tak na nejakom kurze psychomagorenia ohyba myslou tyc, pricom ho videlo mnozstvo ludi, ktori dokonca sami ohybaju predmety, ale vobec s toho neni vedecky prevrat a celosvetovy boom. Zaujimave :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.03.09
Prihlásený: 10.09.17
Príspevky: 139
Témy: 71
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2014 8:12

treba brať na vedomie ako fungujú vedci, na vrchole je skupina vedcov s nobelovými cenami, ktorý udávajú aktuálne trendy vo vedeckej sfére , ak si múdry vedec tak vieš že musíš rozvíjať tieto ich teórie a aplikovať ich do iných odvetví pretože ak nie, tak si odvrhnutý mimo vedeckú obec a funguješ na vlastné náklady bez dotácií a nikto ťa neberie vážne... druhá vec je že vedecké objaví podliehajú ešte vládam , tieto vedecké výskumy dotuje zvyčajné vláda a ma tak výhradné právo na to ktoré výskumy budú zverejnené a ktoré sa presunú na tajné výskumy , pretože tu treba myslieť aj na to akú vlnu chaosu by spôsobilo keby vedci oficiálne dokázali že človek vie na energetickej úrovni ovplyvňovať myšlienkami fyzický a nefyzický svet.

v podstate som ale čítal že v CERN už existuje na papieri teória , ktorý potvrdzuje priame spojenie ľudského vedomia a energetickej štruktúry vesmíru, takže je možno otázka času kedy zažiješ ten boom

tak či tak ohýbanie predmetov je pre ľudí len začiatočnícky krok v tejto oblasti , v skutočnosti máme oveľa rozsiahlejšie schopnosti , ktoré ale z bezpečnostných dôvodov zrejme nebudú v najbližších stovkách rokov skúmané alebo odhalené verejnosti


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2014 8:31

:-D







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2014 10:16

reincarnate píše:
bolo to na kurze psychokinetiky kde prednášal nejaký amik . ktorý robil tieto pokusy pre americkú vládu niekedy v období studenej vojny , osobne ma to nejak špeciálne nezaujalo až na tu oceľovú tyč , ale cca 60% účastníkov toho kurzu vedelo po 3 hodinách sústredenie ohýbať menšie predmety myšlienkami takže predpokladám že niečo na tom bude , možno nájdeš záznam z toho kurzu na YT pretože to točili



Dufam, ze si za ten "kurz" aspon dobre zaplatil. Ludia, ktori sa nechaju nachytat si nic ine nezasluzia, ked raz pridu o vela penazi, snad si to uvedomia.

Inak, ak by si mal zaujem, minule som sa stretol s "energetickou helmou", ktora zvysuje tvoj vykon o neuveritelnych 160-190%. DOkazes ohybat hrubsie lyzicky, vidlicky a pozor, aj noze!!! Zdalo sa mi to ako blbost, ale teraz ked som si precital tvoj posledny prispevok, tak si jednu zajdem asi kupit. AK by si chcel, za smiesnych 99,95€ ti mozem tiez jednu poslat, postovne nechaj na mna, ako podakovanie ze to, ze si mi to objasnil.

Energy Helmet Mk4000 (citaj: Enerdzi helm, eM-Ka Ctyritisice)
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2014 10:45

https://www.youtube.com/watch?v=9kCqDaQjpiQ


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2014 10:20

Ci boha tá Intergalaktická pi*a má 1 857 516 pozretí ? :lol:

Citácia:
bolo to na kurze psychokinetiky kde prednášal nejaký amik . ktorý robil tieto pokusy pre americkú vládu niekedy v období studenej vojny , osobne ma to nejak špeciálne nezaujalo až na tu oceľovú tyč , ale cca 60% účastníkov toho kurzu vedelo po 3 hodinách sústredenie ohýbať menšie predmety myšlienkami takže predpokladám že niečo na tom bude , možno nájdeš záznam z toho kurzu na YT pretože to točili


:-D :-D Kurnik tomuto niekto aj uverí šafra


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 20.07.2014 8:57

Dnes som mal svoj hádam druhý ci tretí lucidný sen... Je to mega dobré, len jediná škoda že od vzrušenia ked si to uvedomím, mi trva tak 20-30 sekund a potom sa zobudím. Sem tam sa mi podarí pokračovať v tom sne ale je to náročné. Niekde som čítal že sa to dá aj natrénovať. Asi sa tomu začnem venovať :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 25.02.10
Príspevky: 1097
Témy: 111
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.10.2014 16:12

Je tu niekto na fore, kto ovlada lucidny sny ? Ake techniky pouzivate , co by ste odporucili, nejake skusenosti atd. :)
Par krat som male take sny( boli to ale ciste nahody, vobec som sa nepripravoval ) . Casto sa mi snivaju nezmysly uplne alebo neprijemne sny tak to chcem zmenit :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 16.10.2014 10:40

To podla mna nezmenis. Sniva sa ti to co sa ti ma snivat a je to niecim podmienene.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 7, 8, 9, 10, 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia??

v Video programy

0

373

15.11.2011 17:21

000kiko000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia zahrad

v Grafické programy

0

702

31.05.2009 11:56

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SNY

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Paranormálne javy a teórie

186

16060

21.02.2010 20:38

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dokazete ovladat svoje sny?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Paranormálne javy a teórie

177

9060

26.07.2012 23:58

BrumikPE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koniec nočným morám, kontrolujte si svoje sny!

v Novinky

8

713

30.01.2014 5:56

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra