Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2010 23:37

stuzkou nevyriesis nic... Fica volia starsi ludia, ktori maju toto co ty sem napises, alebo to, ze si das nejaku stuzku vies kde... Ani nebudu vediet co tym "prezentujes"

Fica volit nebudem, dzurindu tiez nie... Bohuzial nie je tu nikto, kto by reprezentovl moje zaujmy, zaujmy studenta... Postavit viac intrakov, to by bol dobry zaciatok, aby som nemusel denne precestovat 120km ak nechcem spat ako bezdomovec na zemi v cudzej izbe...

Potraty a stuzky?? Je to trapne, rovnako ako vsetky tie bilboardy ktore boli uz aj pred mojou skolou. Je to pravo zeny, rozhodnut sa, ci to dieta chce alebo nie. Dokonca ono to nie je dieta, nech si kto chce hovori co chce. A mozno sa vm to bude zdat hnusne, ale moze to byt pre neho lepsie, ako zit niekde na ulici, pripadne v detkom domove. Toto je moj nazor, nikomu ho nenutim... Nejaky farar, ktory vie o vychove deti hovno, lebo zije v "celibate" bude hovorit o antikoncepcii a potratoch. pritom berie plat za nic, z nasich penazi. Veriaci platia najomne za faru, vsetky energie a chudacikovi este aj benzin, teda okrem lizingu na auto... Ale to je uz ina tema...

Politici - kazdy mysli v prvom rade na seba a nejde o to, ci niekto kradne, alebo nie, lebo kradnu vsetci a 98% z nas by kradlo tiez... Ide o to, ci niekto pri tom kradnuti aj nieco spravi. Pre mna nerobi nikto nic, preto ak by som proti kazdemu politikovi nosil nejaku stuzku, chodil by som ovedany ako general z 2 sv. vojny...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 03.01.07
Prihlásený: 29.01.19
Príspevky: 73
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 8:50

A koho by ste chceli mat vo vlade ? SDKU ? SMK ? HID ? OKS ? KDH ?, alebo niekoho ineho ? Mame kratku pamat ? 8 rokov bacovania zlepenej vlady... Kam sme dospely ? Co este na Slovensku ostalo nase ? Nechame sa lahko ovplivnovat ktovieakou propagandou a tak to aj vyzera.... NA :shit:







_________________
CPU: Intel Core 2 Duo E7400 2800 GHz (1066 MHz) \ MB : ASUS P5QL-E soc.775 DDR2 ip43 \ RAM: 2x 1 Gb Kingston 800 MHz \ VGA: ASUS EN7300GT 512 Mb DDR2 \ HDD : SAMSUNG 640 Gb SATA II \ ZDROJ : Fortron Blue Storm II 500W \ ZVUK : Int. 7.1 \ SPEAKERS : 5.1 KINYO \ DVDRAM LG HL-DT-ST GSA-H10N.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 9:57

tusim mas kratku pamat ty, lebo len vdaka dzurindovej vlade sme sa dostali z ciastocnej medzinarodnej izolacie po meciarovej vlade, ozdravili sa banky, nastartovala sa ekonomika, pritiahli investori, o velkej zasluhe na eu, nato a eure ani nehovorim - samozrejme, ani oni neboli svati, ale po nich aspon nieco pozitivne zostalo... mozes to povedat aj o sucasnej vlade? ako sa zlepsila za ich vlady tvoja zivotna uroven?

Stegos píše:
Co este na Slovensku ostalo nase ?

Nase? Pocuj a aky bol prinos pre teba konkretne, ked boli podniky v rukach statu, do ktorych sa dosadzovali politicki nominanti?







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 10:03

Citácia:
Nase? Pocuj a aky bol prinos pre teba konkretne, ked boli podniky v rukach statu, do ktorych sa dosadzovali politicki nominanti?

neda mi neodpovedat ti na to protiotazkou stanley :)

Pocuj a vies aky by bol prinos keby boli strategicke podniky v rukach statu(teda neodpredane) a boli vedene zodpovednymi odbornikmy a nie politickymi nominantmi?

edit(vzhladom na expertov v parlamente ide o hypotezu )


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 10:14

na to sa tazko odpoveda, lebo nie som jasnovidec, ale ak by boli do vedenia dosadeni odbornici a nie politicki nominanti, ktori sluzili len na vytunelovanie celeho podniku, urcite by to dopadlo lepsie... je to vsak otazne, lebo "ak to nie je moje, az tak velmi sa nestaram, aby podnik prosperoval", kdezto ak je podnik v sukromnych rukach alebo aspon nie v statnych slovenskych a majitel si don vlozi svoje financie a zainvestuje do chodu a rozvoja, tak sa aj stara o to, aby podnik nebol stratovy, ale mal co najvyssi zisk... a o to tu ide...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 10:28

vzdy islo iba o zisk a aj pojde vzdy o neho lenze teraz to vidime iba z polovice, za sociku sme nevideli vobec nic kvoli komunistickym papalasom a dobrej skryvacej masinerii, teraz ako tak do toho vsetci vidime aj to iba cez media, teraz sa tomu hovori kapitalizmus ale je to ten isty zdieracky system ako bol za sociku len je trocha demokratickejsi, na nasej politickej scene sa v poslednom obdobi zacalo hemzit vela odbornikov - politickych nominantov, ktori si myslia, ze robia dobre, pricom vzdy nezabudaju na svojich kamaratov, znamych, rodinku a hlavne svoje vacky
btw keby sme boli v parlamente a presadzovali by sme svoje nazory tak ako ich tu presadzujeme napr. tu na fore, velmi rychlo by sme sa odtial pratali, pretoze hnoj sa kyda vsade a kto nevyje s vlkmi vyje proti nim, verte alebo nie vacsina by vas ztiahla do svojich nazorov, ktore by boli dobre iba pre danu uzatvorenu skupinu /napr. predstavenstvo podniku alebo dozorna rada/, museli by ste sa prisposobit nazorom skupiny, inak sanca na prezitie v tejto skupine by bola velmi mala a za kratky cas by ste sa porucali kade lahsie







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2010 13:45

Glama:
Ku tomu ako to vyzerá, keď má v rukách podnik štát si pripomeň kauzu Štátne lesy.
A to je ako povedali tí čo do toho vidia ,,vrchol ľadovca,,.
O tom bol koniec koncov celý komuniznus - o ,,rukách štátu,, v podnikoch.

Mnohí tu chcete riešiť moje politické presvedčenie, ale to stým nesúvisí.
Ja osobne mám na politiku názor ako väčšina z vás, ale uvedomujem si, že ju nemôžem ignorovať, lebo taký ako Fico by hneď využili príležitosť.

Glama:

Vravíš, že horšie už bolo?
si v škole nedával pozor?
Osvietenci a humanisti tu boli už pred Holokaustom a Aristoteles už pred Napoleonom. To je o tom, že to do konca sveta neprestane, lebo to tu je stále prítomné.
Dokonalý nieje nikto a to ANI JA ANI GLAMA. Ale je veľký rozdiel v tom, aké sú miery tej nedokonalosti.
Moderátor to pomenoval presne:
V dejinách sa treba spojiť aj s tým kto nieje s nami, ak chcem poraziť väčšie zlo. Toto ale nieje moja filozofia života, to je iba nevyhnutnosť.
Načo študujete informatiku, aby ste nakoniec skončili v krajine, kde nieje Elektrina?

Toto som napísal na Blogu .týždeň.sk pre doplnenie niektorých otázok:

Dôležité bude asi znova zopakovať, že tu ide o morálku. Ale pozor, nie o dokonalého človeka, ale niečo, čo už prestáva byť akceptovateľné v zmysle ľudskej prirodzenosti a toho, čo sa ešte dá uniesť.
To ,že aj ja sa dám niekedy uniesť a konám tak ako by sa konať nemalo je fakt o každom jednom človeku. Preto dám hneď aj apel na tých, čo sa tu tvária, že oni hľadajú riešenia. Nič nebude nikdy dokonalé. Toto je fakt z ktorého žije Fico pred ľuďmi. Kým si toto ľudia nepripustia, budú títo ,,spasitelia,, mať vždy vodu na mlyn. Dokonalosť je o niečom inom. Ľudskú ohraničenosť nikto neprekročí(ak mu to neni dané z hora).
A znovu pripomínam, ja tu nelobujem za nejakú politickú stranu, ale chcem spojiť ľudí proti niekomu, kto prekračuje všetky medze.
Teraz o tých medziach:
Každý pozná vetu:,,Ja som si žiadny November 89 nevšimol,,. Tak tento človek vlastne povedal, že on si nevšimol ľudí, čo boli pozatváraní vo väzniciach, v uránových baniach, tých, ktorí neboli prijatý na VŠ, tých, čo boli diskriminovaný v zamestnaní(viac A Srholec, alebo k. Korec…..). No ale to nieje zďaleka všetko. Tento človek až do posledného dychu stojí, za Interblue, za Štátnymi lesmi, za Číňanmi otĺkajúcimi ľudí, za Labašom a in. Až kým sa neukáže, že sa to už ustáť nedá. Potom sa tvári ako spasiteľ. Pred tým ale vyhlasuje, že on za týmito ľuďmi stojí, plne im dôveruje…… Toto je príklad totálnej nekompetentnosti a tiež totálnej neschopnosti si uvedomiť, čo sa to vlastne deje. Teda je z hľadiska kompetentnosti a tiež morálky neprípustné, že taký človek sa hrabe riadiť štát. Ale on si to jednoducho neuvedomuje. Treba mu to teda dať nejakou mierovou cestou najavo(toť stužka).
Fico rád hovorí, že je sociálny, ale on je sociálny len v tom zmysle, že rozdáva tým u ktorých hľadá podporu. A to plným priehrštím. A z čoho rozdáva? To sú vaše dane. Peniaze, ktoré vyprodukujú ĺudia, ktorí pracujú. Nemýľte si ma s nejakým sociálnym necitom. Sociálne dávky a dôchodky nezruší nikto. Keby, tak sa to tiež dá odprotestovať. Tento socialny zázrak, ale ničí tú SOCIÁLNU(spoločenskú) oblasť, ktorú tvoria tí, čo tieto jeho ,,darčeky,, produkujú. Tu je gro jeho mistifikácie. Aj tí čo pracujú, čo živia rodiny, tí, čo makajú ako inžiniery, makajú nad knihami.. sú tiež súčasťou sociálneho systému, nie len dôchodcovia. Koniec koncov v slovníku cudzích slov z čias socializmu, som našiel, že socilizmus znamená - Bez vykorisťovania, každý podľa jeho schopností a každému podĺa jeho zásluh. Ak Vykorisťovanie znamená tých, čo hrabú na úkor druhých tak tých má Fico okolo seba neúrekom(ako pravý komunista).
Slovo sociálny znamená zase - týkajúci sa spoločnosti, so zreteľom na hmotné zabezpečenie jej členov. Teda to sú aj tí, ktorých som spomínal. Tvorcovia tej hmoty, ktorú on chce rozdávať chudobným. Tých ale nemôže zdefraudovať, lebo potom nebude ani pre tých, ktorí sú na to odkázaní.
To robili Komunisti celých 40 rokov a mnohý to bolestne cítili na vlastnej koži. Títo niesú súčasťou sociálneho systému? Ficov socializmus je teda zdeformovaná nechápavá snaha dať svojmu mesianizmu nejaký obsah. Ďalej by nasledovali, Interblue, Hedviga, Packove spackaniny(za ktorými stojí Kaliňák) a mnohé ďalšie dôkazy o tom, že tento spasiteľ nemá čo v tejto funkcii robiť, lebo túto spoločnosť položí na kolená aj s tými ktorých che akože chrániť svojím ,,sociálnym,, prístupom.

Pridávam zaujímavý link:
http://www.youtube.com/watch?v=I8fAtQ9xYuA

//edituj si prispevky! (stenley)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 14:04

Citácia:
Glama:
Ku tomu ako to vyzerá, keď má v rukách podnik štát si pripomeň kauzu Štátne lesy.
A to je ako povedali tí čo do toho vidia ,,vrchol ľadovca,,.
O tom bol koniec koncov celý komuniznus - o ,,rukách štátu,, v podnikoch.

prestan tu prosimta vypisovat demagogiu.
to odkial mas ze dzurindov model financneho liberalizmu je jedina cesta demokracie :D
ak chcel si napisat slovensky stat tak prosim ale ovela starsie domokracie ako je ten nas nepodarok maju statne strategicke podniky.
Somna robis hlupaka co si nevidi na spicku nosa ked tvrdi ze minule vlady nemali vsetko predavat a pritom evidentne mas nastudovanych len par agit-prop brozurok a svoju nespokojnost presadzujes ako by si prave otvoril oci a zistil ze mi vsetci okolo teba sme slepi.
no heureka.
Citácia:
Vravíš, že horšie už bolo?
si v škole nedával pozor?

no teda asi som nemal takych dobrych ucitelov ako ty :lol:
nicmenej vravel som zo svojho pohladu mna obrali uz skoro o vsetko co ma v zivote cenu


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 14:16

chcel som tu napisat jeden nazor na to cele, ale vidim, ze je ho zbytocne pisat, pretoze by som tu iba opakoval po niektorych ludoch, s ktorych nazormi suhlasim. S niektorym viac, s niektorymi menej, no s jednym na 100% a to je Daron-ov prvy prispevok na tejto strane. Takze to by som asi napisal aj ja.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10615
Témy: 69
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 14:29

detto, keby som sa chcel vyjadriť, napíšem presne to isté čo Daron, osobne súhlasím aj s tým čo napísal stenley, no do tejto problematiky až tak veľmi nevidím. Proti Ficovi momentálne bojovať nebudem, až vo voľbách.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 18:04

Takéto štekanie a ovešanie sa stužkami nemá absolútne žiadny význam, v prvom rade treba ísť k urnám a voliť, pred rokom ´89 chcel každý slobodné voľby, teraz keď sú, každý na ne serie, tak o čom to je ? To vie každý sedieť a nadávať. Každý nadáva na Fica, ale kde boli ostatné strany, keď im ponúkal spoluprácu ? To si už nikto nepamätá, že SDKU na čele s Dzurindom nebola legitímna strana, ale zlepenec strán aby sa vôbec dostali do parlamentu ? Nevidíte ani to, že v parlamente sa točia stále tí istý ľudia ? Najväčšia zlodejina - kupónová privatizácia ? Dzurindova vláda sem dotiahla investorov dobre (prišli by sem tak či tak), ale pozrite si za aké platy tam ľudia robia, viac človek dostane v rakúsku keď je na sociálke. To že ošklbali ľudí (napr. 20korunáčky) vám nevadí.

Táto téma už dávno mala byť v koši, politika sem nepatrí.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 19:49

Ja to v nasledujúcich rokoch skúsim takto: budem voliť nové tváre a keď sa osvedčia, tak fajn, keď sa neosvedčia, tak zas príde niekto nový... A postupne sa nám aj tí politici trochu znormalizujú, prestaneme byť Divoký Východ. :-)

Som za to, aby sa každý politik za svoje prešľapy zodpovedal, takže stačí jedna kauza a je u mňa "z kola von". To fakticky znamená, že zo súčasného parlamentu môžem voliť tak KDS, ale až taký katolík nie som, radšej mám slobodu...







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 20:32

p360t píše:
Ja to v nasledujúcich rokoch skúsim takto: budem voliť nové tváre a keď sa osvedčia, tak fajn, keď sa neosvedčia, tak zas príde niekto nový...


asi to tiez tak skusim. na jednej mimoparlamentke sa mi paci uz len to ze tam byvali stbaci nemaju miesta. len dufam ze nedopadnu ako dalsia ano, sop....

uz som unaveny riesit vecne fico vs dzurinda. to co sa tam deje je mi na smiech.... to co od nich potrebujem je to aby tu vytvorili podmienky pre prichod novych investorov, aby som mal robotu. aby sa pozreli aj smerom na vychod pretoze akokolvek bude zapad silny tak vychod bude slovensko stale tahat dole kym sa tu nieco nezmeni. ja potrebujem robotu a nie socialne davky....

preco mi tu napr fakt neriesime to ze naco je nam 150 darmozracov hore ked aj tak nic nerobia. tak znizme ich pocet....







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 20:49

preco mi tu napr fakt neriesime to ze naco je nam 150 darmozracov hore ked aj tak nic nerobia. tak znizme ich pocet....
:D
to je teda logika
149 darmozracov rovno vyhodit a nechat tam len fica :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 20:55

ac.milan a tomkocur, som rad ze aspon niekto zdiela moj nazor...

lama - na slovensku je darmozracov asi 500 000 trosku viac opalenych zopar dalsich ktori taki opaleni nie su...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 21:11

Daron píše:
ac.milan a tomkocur, som rad ze aspon niekto zdiela moj nazor...

lama - na slovensku je darmozracov asi 500 000 trosku viac opalenych zopar dalsich ktori taki opaleni nie su...


daron rasizmus je ubohy argument...
Ono keby sa meciar,dzurinda a fico venovali problematike nezamestnanosti a ""darmozracstva miesto rozkradania slovenska a zalepovaniu oci verejnosti umelými kauzami tak je darmozracov a nezamestnanych menej a socialne davky a dochodky by tak nezatazovali verejnost


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 21:18

pilná lama glama píše:
preco mi tu napr fakt neriesime to ze naco je nam 150 darmozracov hore ked aj tak nic nerobia. tak znizme ich pocet....
:D
to je teda logika
149 darmozracov rovno vyhodit a nechat tam len fica :lol:


a co je podla teba logicke? je to jedna z otazok co maju byt na referende. ci si zato aby sa znizil pocet poslancov zo 150 na 100?

http://www.referendum2009.sk/?m=3&mS=0







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 21:31

zaujmavy projekt este som to nevidel ale podla mojho skromneho nazoru je to referundum neplatné už teraz a to z toho dôvodu že je protiústavné

poviem konkrétnejšie

Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom vyňala osoby poverené výkonom verejnej moci z možnosti uplatniť právo na odpoveď podľa tlačového zákona?

ustava sr
Druhý oddiel
Referendum
Čl. 93

(1) Referendom sa potvrdí ústavný zákon o vstupe do štátneho zväzku s inými štátmi alebo o vystúpení z tohto zväzku.
(2) Referendom sa môže rozhodnúť aj o iných dôležitých otázkach verejného záujmu.
>(3) Predmetom referenda nemôžu byť základné práva a slobody, dane, odvody a štátny rozpočet.

co sa tyka toho znizenia poctu poslancov, tak ja v tom vidim nebezpecie ze sa lahsie dohodnu na zakonoch ktore nebudu dobre pre slovensko a slovakov. ale mozno by som zmenil nazor po kvalitnych argumentoch


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2010 21:47

niesom pravnik a nebudem sa hadat. viem ze na zaciatku presli predstavitelia sas toto referendum s pravnikmi. precitaj si argumentarium na tej stranke. tam presne pisu co a preco....







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 0:48

Všetkým čo čakajú od nových tvárí zmenu k lepšiemu:
Nič také nečakajte. Človek nieje schopný sám zo seba niečoho takého ako je spravodlivosť.
On ju síce pozná a cíti, ale nieje jej vlastnými silami schopný.

Ale hlavne tu už prestaňte riešiť svoje politické postoje a vyjadrujte sa ku stužke, alebo potom to nechajte tak. Ja hľadám ľudí, čo to podporia, lebo iba taký niečo skutočne robia pre zmenu.
Ísť voliť je zúfalo málo.
Kým nebude 70%slovenska ostužkovaná, tak sa len budú rehotať.
Ja tomu verím a aj keby to nevyšlo, tak mi to za pokus stojí.

Takže kto nemá záujem nech sem už nepíše.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 0:50

camo píše:
Ja hľadám ľudí, čo to podporia, lebo iba taký niečo skutočne robia pre zmenu.
Ísť voliť je zúfalo málo.

:lol:

ist volit je viac, ako chodit ovesany stuzkou


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2010 1:11

No tak teraz sa uvoľni sústreď sa a snaž sa pochopiť:
Ísť voliť a byť ovešaný JEDNOU stužkou, je viac ako ísť LEN voliť.
Zvlášť, ak voľby sú skoro formalitou, ktorá nič nemá šancu zmeniť.

PS:Kto vie ako by si reagoval v dobe keď sa štrngalo kľúčami.
A prosím ťa nezneužívaj svoje postavenie moderátora a teda nezasieraj túto tému. Inak si taký istý ako tí......... A neklesni tak hlboko, že by si sa mi pomstil za to, čo som napísal a nadelil mi nejaký ban.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 3420
Témy: 64
Bydlisko: Bojničky (o...
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 1:27

Ešte pred rokom bol u mna Fico politik č.1 a určite by som ho šiel voliť. No nejak si to u mna doyepkal, ale stužku si dávať kvôli tomu? Ja som nenosil ani tú zo stužkovej... SF akosi už nefunguje...Zostávami len Janči Slota .-D Možno dám hlas Mečiarovi, hrozí že už nebude vo vláde, on je náš maskot, bez neho by to nebolo ono...







_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 6:43

Camo ty si zrejme nepochopil o com sa tu diskusia toci.. (aspon podla mna)
ide o to ze ty by si rad bojoval proti ficovy :D lenze neponukas napriklad premna alternativu... Kto pride po ficovy? ty co tu predviedli taky marasmus uplynulych 8rokov a nevedia odpovedat na konkrene vazne obvinenia a otazky inak ako fico je komunista populista a cojaviem co este len na odpovede sa dako necitia?
ja naozaj nevidim koho volit nikto mi nezarucuje ze bude lepsi politik ako fico...je to smutne ale je to tak. Vcera som si pozeral stranku tych SaS a to mi pride ako cisty neodborny populismus skor nieco na styl realityshow ze kolko ludi bude volit stranu poskladanu z amaterskych hercov. A co sa tyka starej zostavy z parlamentu sam vidis postoje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 8:17

camo - stuzka je blbost.

pilna lama glama - a co ti vlastne fico ponuka? ja nevidim a nepocujem o nicom co by malo byt zajtra. ja vidim a pocujem len to ze co bolo vcera.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 8:26

jumich píše:
camo - stuzka je blbost.

pilna lama glama - a co ti vlastne fico ponuka? ja nevidim a nepocujem o nicom co by malo byt zajtra. ja vidim a pocujem len to ze co bolo vcera.

zrejme necitas pozorne moje prispevky,
ja netvrdim ze fico nieco ponuka co mi imponuje, ja tvrdim ze minula vlada mi dala nieco co by neimponovalo :lol: nikomu z vas v pripade ze by ste to zazili.
Minula vlada konkretne politika pseudo krestanskych hnuti (mimochodom lipsic ani nerozozna novy zakon od biblie a dokonca nestiti sa bibliu citovat a zaroven klamat o obsahu) bolo to najvecsie zlo a priamy utok proti slobode, ludskim pravam, a nezavisleho sudnictva (to kto kedy videl aby politici vysvetlovali kto ma ist sediet a rozhodovali o vine pred kamerami a vytvarali tak v mase verejnu mienku(samozrejme tieto praktiky sa mu pacili len kym mu harabin nieco nepovedal)).
Ja sa nezastavam fica ale tvrdim ze nieje horsi ako ti prednim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 8:51

kedze sme kazdy iny tak mame aj odlisne nazory. ak som spravne pochopil tak volis fica len preto ze neni horsi ako ty pred nim? prepac mam iny nazor a ten mi nevezmes. nemozem suhlasit s niekym kto je socialny politik a zabuda na mlade rodiny. davat len dochodcom pretoze ti maju lepsiu volicku moralku a pristupuju k volbam..... mi dvaja asi spolocnu rec nenajdeme....

no z toho co si pisal co sa ti stalo pred ficom. tam neni nic konkretne len o tu vojensku sluzbu. nieje to nahodou tak ze si trestnopravne zodpovedny za skutok ktory je trestnym v case spachania. aj ked uz trestnym potom nieje. a ja som na vojne bol.....

a co sa tyka biblie. ty ju poznas?


// mozno ze fico az taky zly neni. a ako pravnik vsetkemu nerozumie, ale je obklopeny zlymi ludmi.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.09
Prihlásený: 11.02.10
Príspevky: 723
Témy: 81
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 9:12

jumich píše:
kedze sme kazdy iny tak mame aj odlisne nazory. ak som spravne pochopil tak volis fica len preto ze neni horsi ako ty pred nim? prepac mam iny nazor a ten mi nevezmes. nemozem suhlasit s niekym kto je socialny politik a zabuda na mlade rodiny. davat len dochodcom pretoze ti maju lepsiu volicku moralku a pristupuju k volbam..... mi dvaja asi spolocnu rec nenajdeme....

no z toho co si pisal co sa ti stalo pred ficom. tam neni nic konkretne len o tu vojensku sluzbu. nieje to nahodou tak ze si trestnopravne zodpovedny za skutok ktory je trestnym v case spachania. aj ked uz trestnym potom nieje. a ja som na vojne bol.....

a co sa tyka biblie. ty ju poznas?


// mozno ze fico az taky zly neni. a ako pravnik vsetkemu nerozumie, ale je obklopeny zlymi ludmi.


1- prosimta zavadzas, ja som fica nevolil a volit nebudem , pretoze klamal v premna podstatnej zalezitosti (ide oto ze predvolbami avizoval zrusenie ""povojnovych narodnych tribunalov , a po volbach na sluby zabudol dako)a zavana komunizmom a znarodnovanim

2-vies toto by v kocurkove platilo keby som prisiel na sud s modrou knizkou a vojna by bola stale povinna.
lenze zase ta odkazem na ustavu ktora jasne vravi ze v pripade zmeny zakona sa sudca MUSI riadit zakonom ktory viac vyhovuje sudenemu co v praxi znamena ze ak by bolo vyhybanie sa vojenskej sluzbe trestane podmienecne v case ked som sa nedostavil pred povolavaciu komisiu a kym by prisiel sud zmenili by to na nepodmienecne tresty musel by som byt sudeny podla stareho zakonu a zaroven naopak. cize to ze som mal modru knizku uz v case sudu je dokonca nepodstatne pretoze podla noveho zakona neslo a ziaden trestny cin

3-bibliu a novy zakon mam parkrat precitane niektore pasaze viac krat a hlavne co sa tyka kadejakych ""spornych pasazi ktore maju ""rozdielnych vykladacov .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 9:19

Citácia:
1- prosimta zavadzas, ja som fica nevolil a volit nebudem , pretoze klamal v premna podstatnej zalezitosti a zavana komunizmom a znarodnovanim


to som rad. mne to prislo ako ze hej.



Citácia:
2-vies toto by v kocurkove platilo keby som prisiel na sud s modrou knizkou a vojna by bola stale povinna.
lenze zase ta odkazem na ustavu ktora jasne vravi ze v pripade zmeny zakona sa sudca MUSI riadit zakonom ktory viac vyhovuje sudenemu co v praxi znamena ze ak by bolo vyhybanie sa vojenskej sluzbe trestane podmienecne v case ked som sa nedostavil pred povolavaciu komisiu a kym by prisiel sud zmenili by to na nepodmienecne tresty musel by som byt sudeny podla stareho zakonu a zaroven naopak. cize to ze som mal modru knizku uz v case sudu je dokonca nepodstatne pretoze podla noveho zakona neslo a ziaden trestny cin


nesom pravnik a nechce sa mi zistovat cize to nechavam tak a nehadam sa.

o tu bibliu - no je to prospesne citanie. inak som nepochopil tuto cast


Citácia:
hlavne co sa tyka kadejakych ""spornych pasazi ktore maju ""rozdielnych vykladacov .


som len clovek ;)







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Stužka proti Ficovi

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2010 11:01

pilná lama glama píše:
Vcera som si pozeral stranku tych SaS a to mi pride ako cisty neodborny populismus
Môžeš si byť istý, že v oblasti daní, odvodov a ekonomiky je to najodbornejšia strana na Slovensku a veľmi dlho ešte bude (aj keby v tomto okamihu zanikla).







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 127 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kto da na Slovensku po hube Ficovi???

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

106

7836

06.06.2006 15:59

Whistler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. proti hacku

v Redakčné systémy

4

1439

10.04.2006 17:57

gumy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti CSRF

v Ostatné

20

779

03.11.2011 14:38

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako proti spamu?

v Sieťové a internetové programy

2

464

20.04.2010 17:52

Milan.H Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ochrana proti spamerom

v PHP, ASP

11

741

08.02.2008 14:56

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ochrana proti spamu

v PHP, ASP

2

427

23.04.2009 17:38

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Boj proti piratum

v Operačné systémy Microsoft

23

1851

04.10.2005 12:33

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. uprava proti duplicitam

v PHP, ASP

15

422

11.11.2013 12:30

Elrohir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. antivir proti spyware

v Antivíry a antispywary

6

755

02.04.2011 16:25

baltimora Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti prepisovaniu

v Operačné systémy Microsoft

0

469

11.03.2009 16:20

Pavol.F Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Za a proti

v Grafické karty

9

757

12.06.2008 2:07

Saky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ockovanie proti chripke

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

32

1818

26.11.2009 20:36

reDo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti linkovaniu

v Ostatné

0

690

17.05.2009 1:21

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bezpečnosť proti XSS

v PHP, ASP

2

464

30.05.2014 21:59

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ochrana proti \n

v PHP, ASP

6

624

11.12.2008 12:49

B.A.X.O Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Grafika proti sekaniu videa?

v nVidia grafické karty

9

678

24.08.2008 19:23

petedve Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra