Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 184 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.04.2014 11:44

Ráž by sa mal zobutiť z toho sna:
http://noviny.sk/c/slovensko/era-stahov ... g.comments







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 13:03

shiro píše:
don jebot píše:
Ako ze nechyba ? Usly zisk? .......

Cena titulu napr. 13E ty si stiahnes = usly zisk 13E.
Vsetko ostatne co si pisal je alibizmus.
A ktomu vydavaniu to je marketing za ucelom zarobit. Tak isto to zivi ludi ako teba zivi opravovanie pc ... Bud sa stym, zmieris alebo budes porusovat zakon a kradnut (nemoralizujem ani nic podobne iba fakty).Ak je stahovanie nelegalne a ty stahujes tak zakon porusujes, to ze napises preco by to tak nemalo byt je jedno, jednoducho ich okradas.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 13:42

http://www.zive.sk/clanok/94950/piratsk ... ampaign=HP


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 14:48

don jebot píše:
Kradnutie je kradnutie a je jedno z akeho dovodu si to ospravedlnite, kradne aj mirom aj daron ... :D

To som sa rozvratit nesnazil. Mne islo o to ze daron mna a dalsich nazval zdegenerovani a vycital nam hrolivo ako sme zli lebo stahujeme a ospravedlnujeme si to cenou a to ze stahuje on ked si to ospravedlni dostupnostou je v poriadku..
Co sa tyka napr hier tak to som necrackol uz ani nepamatam, jednak uz tak nehravam a ked tak si to kupim na steame. Aplikacie do mobilu si tiez kupujem, Windows som cracknuty este nemal nikdy...len keby si mam kupovat filmy za cenu aku maju tak mi neostane uz ani na mineralku, proste 20eur za hodinu-dve jednorazovej zabavy je vela. Keby bolo nieco ako spotify alebo itunes radio len s filmamy tak by som to pouzival.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 15:05

Cely sharing zacal na tom ked si dobre pamatam ze zopar ludi co mali legalne zakupene filmy a spravene zalohy v PC si ich zacali "vymienat". Na tom nic nelegalne nevidim. Vzdy sme si poziciavali/vymienali videokazety alebo DVD. Ani som nikdy nevidel aby na obale bolo napisane ze kopia je iba pre jednu osobu. Akurat ze sa zakazuje pouzivat na komercne ucely.(verejne premietanie) Predsa ked dam 20e za DVD tak cakam ze s mim mozem nakladat trochu inac ako ked si stiahnem film z videopozicovne za 2e.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 15:40

don jebot píše:
Cena titulu napr. 13E ty si stiahnes = usly zisk 13E.
Vsetko ostatne co si pisal je alibizmus.

A co ked zistim ze film/hra/hudba sa mi nepaci? Aj tak by som si to potom nekupil, takze aky usly zisk? Cely tento problem je hodne diskutabilny a ma viacero uhlov pohladu. Ked si film/hru/hudbu aj kupim, aby som nekradol....preco potom niesom ja ako zakaznik kryty proti tomu, ak je film/hra/hudba sracka a nepaci sa mi? Nemam si to ako vyskusat, ako hocico hmatatelne. Dobre vies ako je to dnes napr. s hrami...85% su sracky.

Pritom by stacilo vratit sa u hier k demoverziam (ale normalne spravnym, nie odflaknuto), u filmov davat uryvok napr. 10min a u hudobneho cd tiez napr 10min na popocuvanie, ci mi hudba sedi. Trailery u filmov su na rit, ma to minutu-dve, clovek nic okrem par scen z filmu nevidi. Ludia by vyskusali a rozhodli by sa. Ale za sucasneho stavu mozu vydavatelia "pachat podvod" na mne ako zakaznikovi, pretoze si nemam ako vyskusat ich tovar. Samozrejme, iTunes a ine online shopy kde sa da pustit uryvok hudby su okej. Ale u hier a filmov taku moznost nemas, pokial viem.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 15:45

To je tiez pravda. Ked uz sa tu prirovnava materialna krades s digitalnou tak by mali byt aj rovnake podmienky a teda do 7 dni vratit ak sa mi to nepaci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 15:56

S tym suhlasim aj ja, ako je na tom zakon pri predaji takychto veci v SR, netusite? Mozno to plati aj na takyto obsah, neviem ci v zakone specifikovane ze musi ist o hmotny tovar...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 16:17

Úprimne to je blbosť ;).7 dní na vrátenie filmu,mno to si ten film môžem prehrať stokrát,nahrať to niekam atd. a potom to pôjdem vrátiť bo mne sa to nepáči navalte prachy :lol:
Nemôže sa škatulkovať materiálne veci a digitálne.Je tu obrovský rozdiel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 16:24

V UK mas tusim az 28dni na vratenie tovaru bez udania dovodu. Podla tvojej rovnice by som si mohol kupit vianocny stromcek a po vianociach ho vratit. Kupit tepovac na koberce a zase vratit nech mi nezabera miesto v garazi. Mohol. Ale nikto to nerobi.

Je sice pravda ze ked si film kupis a pozries tak uz si vlastne dostal za co si zaplatil. Ale shiro ma tiez pravdu ze kupujes macku vo vreci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 17:32

Ale to oni neriesia. Neriesia ani vzniknute otazky ktore su vcelku dolezite... Nie, proste si nejaky dedo v parlamente povedal ze uz nadisiel cas aby aj nieco spravil tak vydal chobotinu, ktora ma kopec dier.... Nech padne cela EU, vydavaju take nezmysli ze to svet este nevidel... Alebo skusaju co vydrzime, kolko si nechame srat na hlavu...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10615
Témy: 69
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 17:37

Nejak tak ako si opisal si predstavujem ze v sucasnosti funguje europarlament. Zrusia ziarovky, zakazu vykonne vysavace, zakazu stahovanie, ktovie s cim pridu nabuduce. Viem ale ze dobre to nebude.
Samozrejme nechcem povedat ze piratenie je fajn vec, nie, je to zlodejina aj ked nejde vyslovene o kradnutie. Ale nemyslim si ze v Europe, alebo minimalne u nas na Slovensku mame ine prijatelne moznosti.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 18:37

Europarlament nefunguje vobec. Ludia si sice volia europoslancov,ale ti mozu iba schvalt alebo neschvalit zakon ktory navrhuju iba eurokomisari. A tych nikto nevoli. Su tam niekym dosadeny. Ked im nejaky zakon neprejde tak ho budu do europarlamentu posuvat tolkokrat az to tym poslancom polezie na nervy a schvalia ho aby sa tam nemuseli furt trepat.A ked nieco nechcu tak proste taky navrh zakona nikdy nenapisu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 28.10.13
Prihlásený: 01.02.18
Príspevky: 179
Témy: 13
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 20:08

toto pobavilo :lol:
Citácia:
Otazka na odbornikov: vybehnem do prirody s kamerou, natocim "dokumentarny film o nepodarkoch sponzorovanych z eurofondov", na internet film vlozim do vlastneho eshopu za 150,- EUR / DVD, niekto ho medzitym uploadne na uloz.to ci rapidshare, premenuje ho na "Document about idiots from Brusel" a ja kazde stiahnutie oznamim na prislusny urad a budem za to ziadat nahradu za usly zisk X-stiahnuti x 150,- EUR. zacina sami to pacit ... ?!







_________________
Spoiler: zobraziť
CASE Fractal R4 Black , CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V , COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4 , MB Gigabyte Z87-HD3 , GPU MSI N760 2GD5/OC Gaming @ 1366 MHz (with boost) , RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 Black , PSU Seasonic M12II-520W , SSD Samsung 840 Pro 128 GB , HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14 + Acutake DarkDisc 2 Black , SC Asus Xonar DG , HP Superlux HD660 + Cable Mod, KEYBOARD SteelSeries 6gv2 @ Black & White , MOUSE SteelSeries Rival / A4Tech V8M , MOUSEPAD Razer Goliathus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:15

zajimalo by ma ako to budu prakticky kontrolovat, to budu chodit od dveri k dveram a kontrolovat? ze ukazte nam vasu zasobicku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:17

kuki_sk píše:
V UK mas tusim az 28dni na vratenie tovaru bez udania dovodu.

nemas.







_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:29

tak potom 18. Ale urcite viac ako 2 tyzne. Nechce sa mi to teraz hladat.
Edit:
Ok, tak iba tak na rychlo Argos kde nakupuje asi vacsina ludi je 30 dni. http://www.argos.co.uk/static/StaticDis ... efunds.htm


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:36

ak su chavs a white trash vacsina ludi, tak potom ta hlaska o Argose plati.

podla DSR ma kupujuci pravo na odstupenie od zmluvy do 7 dni (od 2013 by to malo byt 14). niektore obchody idu nad ramec. je to ich dobra vola, ak by si sa niecoho chcel domahat (po uplynuti 7/14 dni), tak ta teoreticky mozu poslat do prec.







_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:40

Je uple jedno ci je to dane zakonom alebo je to ich dobra vola. Ja som vracal mozno 3x. Raz v Nexte ,raz v Clarks a raz uz neviem kde a vzdy to bolo po 3ch tyzdnoch. No problem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:41

mas v tom chaos. vobec nie je jedno, ci je nieco upravene zakonom alebo nie.







_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:44

A preco by mi to ako zakaznikovi nebolo jedno? Ked ma obchod v zmluvnych podmiekach uvede ze 30-day money-back guarantee. Tak svoje peniaze dostanem tak ci tak. So zakonom alebo bez.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 22:55

pretoze tam platia ine podmienky. (priklad: nevztahuje sa to na vsetok tovar, pri vracani podla zakona moze byt tovar rozbaleny/pouzity, a musia vratit peniaze, kdezto po tejto dobe to mozu byt vouchery, kupony, store credit a iny shit)

a uz dost OT.







_________________
Toto je podpis.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 23:34

mirom píše:
don jebot píše:
Kradnutie je kradnutie a je jedno z akeho dovodu si to ospravedlnite, kradne aj mirom aj daron ... :D

To som sa rozvratit nesnazil. Mne islo o to ze daron mna a dalsich nazval zdegenerovani a vycital nam hrolivo ako sme zli lebo stahujeme a ospravedlnujeme si to cenou a to ze stahuje on ked si to ospravedlni dostupnostou je v poriadku..
Co sa tyka napr hier tak to som necrackol uz ani nepamatam, jednak uz tak nehravam a ked tak si to kupim na steame. Aplikacie do mobilu si tiez kupujem, Windows som cracknuty este nemal nikdy...len keby si mam kupovat filmy za cenu aku maju tak mi neostane uz ani na mineralku, proste 20eur za hodinu-dve jednorazovej zabavy je vela. Keby bolo nieco ako spotify alebo itunes radio len s filmamy tak by som to pouzival.


Nie, zdegenerovani ste preto, lebo ukradnut (vytvorit nelegalnu kopiu) dusevneho vlastnictva je OK, lebo nikomu nic nechyba...

// Spojený príspevok Pon 14.04.14 23:36

kuki_sk píše:
Cely sharing zacal na tom ked si dobre pamatam ze zopar ludi co mali legalne zakupene filmy a spravene zalohy v PC si ich zacali "vymienat". Na tom nic nelegalne nevidim. Vzdy sme si poziciavali/vymienali videokazety alebo DVD. Ani som nikdy nevidel aby na obale bolo napisane ze kopia je iba pre jednu osobu. Akurat ze sa zakazuje pouzivat na komercne ucely.(verejne premietanie) Predsa ked dam 20e za DVD tak cakam ze s mim mozem nakladat trochu inac ako ked si stiahnem film z videopozicovne za 2e.


Na obale to nepisalo, ale VZDY si pred filmom mal varovanie, ze to mas len pre vlastnu spotrebu a nesmies to dalej sirit...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 23:56

Ty tomu rozumies tak ze to DVD nesmies pozicat poziet susedovi, bratovi alebo hocikemu inemu? Ja pod sirenim rozumiem robenie kopii. (viac ako jednej ,,ako zalohu)

Edit: este nieco pre liqua1: prestuval som si zopar ang. stranok na orchanu spotrebitela a tam sa pise ze vsetky shopy maju svoju return policy ktoru musia dodrzat. Vacsinou je to tych 28 dni co som spominal. Je to v UK standart. A z vlastnej skosenosti aj zo skusenosti znamych neviem aby s tym mal niekto najmensi problem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 7:32

Daron píše:
Nie, zdegenerovani ste preto, lebo ukradnut (vytvorit nelegalnu kopiu) dusevneho vlastnictva je OK, lebo nikomu nic nechyba...

Ok takze napr. designeri su v prdeli, ja ti poslem navrh ty si ho skopirujes, nezaplatis mi za neho ale vlastne mne nic nechyba. Alebo vyvijas sw, nasadis finalnu verziu na testovanie zakaznikovi, ten si ho skopiruje, teba posle domo lebo tebe to nechyba, on ma iba kopiu ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 9:35

lenže tam je pravdepodobne zmluva o vytvorení a cene daného designu a porušenie zmluvy je podvod.
ty bežne podpisuješ zmluvu s každým vydavateľstvom na svete, že si nestiahneš film, ktorý vydali?







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 9:50

Kazdy film alebo hudbu, ktory si kupis tak suhlasis s licencnymi podmienkami a je jedno ci v digitalnej forme alebo vo forme nosica. Dalej tu mas zakon podla ktoreho je to nelegalne. Tak neviem co riesite, je to nelegalne a prichadazaju o zisk. Daronove ospravedlnovanie, ze my sme zdegenerovany pretoze on to robi iba koli tomu ze musi cakat je blbost, kedze pocitam ze uz teraz ma GOT stiahnute a ani potom co bude dostupne si ho nezakupi.
Jarrro mas zmluvu o dielo, nakreslis ho, posles mu ho, on si ho prekresli a vysmeje ta do tvare ze aj tak ti nic nechyba, ved tie peniaze si nemal ani doteraz tak co... + ked budes mat sluzbu ktora ti ma vynasat miliony a vsetci ti budeme obchadzat tvoj system a nezaplatime ti ani prd a povieme ti ved co nic ti nechyba (alebo kadernictvo, pridem sa dat ostrihat, postavim sa a nezaplatim ved ti nic nechyba)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 9:57

don jebot píše:
Daron píše:
Nie, zdegenerovani ste preto, lebo ukradnut (vytvorit nelegalnu kopiu) dusevneho vlastnictva je OK, lebo nikomu nic nechyba...

Ok takze napr. designeri su v prdeli, ja ti poslem navrh ty si ho skopirujes, nezaplatis mi za neho ale vlastne mne nic nechyba. Alebo vyvijas sw, nasadis finalnu verziu na testovanie zakaznikovi, ten si ho skopiruje, teba posle domo lebo tebe to nechyba, on ma iba kopiu ...


Ved o tom pisem. Kopa ludi z tejto generacie si mysli, ze ked si vytvoria nelegalnu kopiu, tak nic neukradli, lebo fyzicky nic nechyba. A dokonca sa budu za tento nazor bit, hadat a bojovat za to. Preto som to nazval degeneraciou... Ja mam iny nazor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 10:04

Tak potom sorry ja som to pochopil naopak...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 10:14

ja bojujem len proti názvu kradnutie samotnú činnosť neobhajujem (ani neodsudzujem)
kradnutie je u mňa premiestnenie (je jedno či legálne alebo nie)
napríklad kúpa niečoho je pre mňa dovolenie ukradnúť mi peniaze za dovolenie ukradnúť protistrane tovar







_________________
Math is the best!
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 184 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stahovanie filmov je nelegalne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Obchody, reklamácie a právo

70

8393

04.12.2010 21:01

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zoznam českých filmov/rozprávok/seriálov na Netflixe?

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

0

241

13.03.2020 12:59

Joeyeti Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mladík možno zaplatí za nelegálne sťahovanie 20 milión

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

39

2283

05.02.2007 21:09

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Američanka má za nelegálne sťahovanie hudby zaplatiť 1,5 mil

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

30

1838

08.11.2010 20:04

majso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba kreslených seriálov

v Voľný čas a hobby

15

1896

12.10.2008 19:23

soad Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Smartfon na pozeranie serialov

v Mobilné zariadenia

9

435

12.01.2016 23:23

jifo84 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je nelegálne prevádzkovanie warez webu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

44

3009

16.07.2010 14:51

F!LL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Orange blokuje "nelegalne" stranky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

3442

01.11.2009 9:12

AsuSmaNiaK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravanie filmov

v Modifikácie, návody a projekty

2

470

08.03.2013 10:06

Echo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie filmov

v Operačné systémy Microsoft

3

517

05.02.2008 14:41

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Konvertovanie filmov

v Video programy

9

864

25.12.2013 20:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie filmov

v Pevné disky a radiče

5

582

07.08.2010 21:35

Pistuk_14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehrávanie videí/filmov

v Smartfóny a tablety

9

470

17.11.2014 10:19

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Skener filmov

v Predám

2

475

06.07.2018 9:16

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vymyslene nazvy filmov

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

23

2549

08.05.2007 16:49

Rasputin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravac HD filmov

v Video programy

9

2327

17.08.2010 19:25

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra