Hello,moja DVD romka mi nechce nic nacitat.Ci je to dvd,cd proste nejde.Po vlozeni to zacne vzdy nacitavat,ale nic nenacita

.A po chvili mi ukaze prazdne dvd/cd.Ale zacalo to asi tak pred mesiacom,len som sa stym moc nezaoberal,pretoze mam este jednu DVD/CD.
ale uz ma to proste zacalo srat