[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.11.07
Prihlásený: 16.04.11
Príspevky: 68
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.12.2007 12:07 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

Hello,moja DVD romka mi nechce nic nacitat.Ci je to dvd,cd proste nejde.Po vlozeni to zacne vzdy nacitavat,ale nic nenacita :roll: .A po chvili mi ukaze prazdne dvd/cd.Ale zacalo to asi tak pred mesiacom,len som sa stym moc nezaoberal,pretoze mam este jednu DVD/CD.
ale uz ma to proste zacalo srat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.11.07
Prihlásený: 16.04.11
Príspevky: 68
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 02.12.2007 14:13 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

mozte mi please poradit jak ju mam rozobrat?lebo nejak sa o to snazim,ale bojim sa ze nieco doserem.CHcem skusit vycistit cocku,ale neviem jak sa k nej dostat.moze mi sem niekto dat aspon nejaky obrazok,alebo nieco podobne?moc by mi to pomohlo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 4923
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 02.12.2007 15:42 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

zatial nic nerozoberaj a skus najprv nahodit novy firmwer napr. tu:
Kód:
http://cd-rom.free-driver-download.com/Sony/10520/Sony-DDU1612(16X-48X)-DVD-ROM-Drive-Firmware-DYS1.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.11.07
Prihlásený: 16.04.11
Príspevky: 68
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 02.12.2007 16:27 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

pocuj,ale mne to nejak nechce ist.Kliknem download a nic sa nedeje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.11.07
Prihlásený: 16.04.11
Príspevky: 68
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 02.12.2007 16:51 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

nikde neviem najst ten Firmware tu moju.vsade su uz len novsie :cry:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 4923
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 02.12.2007 19:13 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

co tak pouzivat tlacitko uprav v pravom hornom rohu ale sak nic no tu to mas na stiahnutie: http://www.edisk.sk/stahni/67074/DDU1612_DYS1.zip_109.22KB.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOffline : 02.12.2007 19:23 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

Najlepsie bude asi neriesit, a ak nechce nacitat ziadne medium, tak za par stovak kupis novu mechankiu. Beztak sa ani neopravuju bo sa to neoplati.
Skus do nej dako fuknut cez otvorene dvierka, ci neni len spinava sosovka.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.11.07
Prihlásený: 16.04.11
Príspevky: 68
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 03.12.2007 14:32 | SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat

patro16:No dik za ten link,ale bohuzial to tym nebolo.
Shiro:ja viem,ze sa stym neoplati srat,sak mam este jednu DVD-ROM,ale tak chcem vedet ci mam tuto vyhodit,alebo sa stym este nieco da spravit.
A neviete niekto jak sa da dostat k sosovke?Lebo ja s k nej neviem dostat.
Zhora mam taku nalepku a pod tym taky pliesok ktori sa da odlepit a pod tym mam nejaku blbost co sa kruti a neviem ju nijak odtial odstranit.
Cistili ste niekto uz tu sosovnku?ak hej tak poradte ako na to


 [ Príspevkov: 8 ] 


SONY DVD ROM DDU1612 - nechce nacitat



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NECHCE NACITAT SATA DVD NAPALOVACKU

v Ostatné úložné zariadenia

8

1981

23.12.2009 10:53

AnRy99

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Fifa 2013 - nechce nacitat DVD

v Hry a herné konzoly

1

396

09.01.2013 22:02

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Miesto DVD-Rom mi ukazuje CD-Rom

v Windows

2

612

07.11.2010 19:12

hanesfun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nechce nacitat

v Pevné disky a radiče

6

708

03.01.2011 17:19

Icehammer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pc nechce načítať usb

v Ostatné úložné zariadenia

3

1109

16.10.2016 18:49

stanocash

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nechce nacitat externy disk

v Pevné disky a radiče

4

1090

08.08.2011 16:05

IDO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

USB nechce načitat,porada

v Ostatné úložné zariadenia

7

2872

11.07.2018 17:12

jaro114

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tv nechce načítať USB kľúč!

v TV

8

5400

02.11.2011 18:22

arrooas

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nechce mi načítať externý HDD

v Ostatné úložné zariadenia

2

2209

02.05.2013 17:04

liverpool1892

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HDD/SSD Nechce načitať OS

v Pevné disky a radiče

11

1109

25.11.2013 22:23

dany2281995

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nechce nacitat windows 7 - netbook

v Windows

13

1267

31.07.2013 22:08

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Lenovo zrazu nechce načítať windows

v Notebooky a netbooky

4

907

16.02.2013 22:03

BOBO415

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Firefox nechce nacitat youtube videa

v Sieťové programy

3

1091

16.06.2010 10:24

pesso

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

USB nechce načítať - ukazuje no media

v Ostatné úložné zariadenia

2

697

20.12.2017 13:39

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

icy box -ac642 nechce nacitat HDD

v Pevné disky a radiče

4

690

20.12.2016 20:54

Rabbit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nechce sa mi načítať windows/ notebook

v Windows

4

604

22.08.2016 20:55

Hi332



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF