Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Skyrim

Registrovaný: 06.06.12
Prihlásený: 24.06.15
Príspevky: 64
Témy: 19
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2013 20:55

Zdravim. Nie som nejaky uplne herny znalec a preto by som potreboval poradit. Stiahol som si hru TESV: Skyrim ze ju jednoducho odskusam lebo par kamaradov mi ju poradilo nech si ju skusim zahrat. Tak som si ju teda stiahol z tohoto linku => http://thepiratebay.se/**********************

myslel som ze vsetko pojde uplne jednoducho. Najprv som ju unpackol. potom som mountol do daemon tools rzr-skrm.iso a vyhodilo mi vyzvu na spustenie "DVD". Dal som nech spusti instalaciu ale cakalo ma nemile prekvapenie. Vyhodilo mi tento error: ,,The application was unable to start correctly (0xc0000006). Click OK to close the application."

Pomyslel som si ze ok tak skusim pogooglit. No tu ma cakalo druhe nemile prekvapenie ze dokopy na tom googli nic nepisalo a vsetky guidy co som nasiel tak mi prd pomohli. Prve co som spravil bolo nainstaloval/reinstaloval som Microsoft .NET Framework 4. Nepomohlo. Ako druhe bolo ze som dal chkdsk v CMD aby mi skontrolovalo disk. takisto nepomohlo. potretie som si stiahol ParetoLogic PC Health Advisor aby mi to prekontrolovalo resp. precistilo nejake chyby alebo chybne registre v pocitaci. A o5 aj po treti raz mi to ho*no pomohlo.

Uz aj po tomto sklamani som sa vzdal. Uz proste neviem co mam spravit dalej aby som to dokazal spojazdnit a preto sa skusim pytat nejakych hernych znalcov ktory sa uz s takymito problemami pocas hrania vela a rozlicnych hier stretli.

P.S.:Uprimna vdaka pretoze mne nerobi akoze uplny problem teraz stiahnut nejaku novu hru (myslim z nejakeho ineho torrentu resp. linku) lenze nejde mi dohlavy ze kde je problem a nechce nainstalovat tuto hru.


Naposledy upravil Anonymous dňa 18.04.2013 20:58, celkovo upravené 1
censored


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2013 20:58

Tak teraz chod na thepiratebay.se a spytaj sa tam, ako sa opravuju kradnute hry.


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 2 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skyrim - vampirismus

v Počítačové hry

2

322

07.01.2013 18:05

Wewe Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. TES:Skyrim

v Počítačové hry

1

309

17.12.2011 18:33

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V/P: Skyrim

v Vymením a darujem

2

256

06.07.2014 10:36

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. TES V: Skyrim

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 6, 7, 8 ]

v Počítačové hry

225

13320

31.07.2015 20:02

ViktorinoSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skyrim na 2K rozliseni

v Počítačové hry

6

448

02.09.2015 16:14

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. TES V SKYRIM DRAGONBORN

v Počítačové hry

2

221

19.01.2014 21:08

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. GTX670 skyrim water problem

v nVidia grafické karty

0

406

22.06.2012 10:38

Cako_SK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HD 4000 rozbehla aj SKYRIM

v Novinky

17

1032

12.03.2012 15:53

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. The Elder Scrolls:5 Skyrim

v Počítačové hry

4

582

20.03.2011 11:27

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skyrim The Elder Scrolls V inštalacia

v Počítačové hry

6

570

28.08.2014 20:26

samko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reinstal nb a zaloha skyrim fifa 14

v Počítačové hry

1

233

02.11.2015 12:52

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nové ovladače pro GeForce, v The Elder Scrolls V: Skyrim až

v Novinky

6

554

22.02.2012 21:16

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra