Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:21

Nieje rovnako plynuly, zeby nechcel, ale ide inou filozofiou na rozdiel od iOS a WP7.

Nemam vsetko smooth a smooother ako iOS, ale mam v ruke PC, co dokaze toto :)
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Uploaded with ImageShack.us


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:26

Uz ma to nebavi, pretoze sme uz dost dlho OT. Nebudem pisat radsej nic, ale keby som predsa len nieco napisal, tak by to bolo nieco o tom, ze je mi jedno kolko RAM mi zerie ktora aplikacia kolko zabera a tiez moznost ju vypnut, ked mam system ktoremu je to rovnako ako mne jedno, pretoze sa nespomaluje a o tento "management" sa stara sam. Rozhodne to ale nie je tak cool ako tvoje "PC" .







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:30

Precital som si oba články, CM je samozrejme lepší Stock ROM, preto ho mám aj ja, úpravami sa z telefónu dá dostať 250% výkonu, (za hodiu, nie za mesiac) ale nie je to tak ako si písal - že so Sock ROM to nejde. Tu by som sa pozastavil nad tým, čo to vlastne znamená pojem plynulosť. Prechádzanie medzi stránkami na ploche? Načítavanie stárnky v prehliadači? To by chcelo nejaké meratelné disciplíny, dohadaovať či je plynulejšie to, alebo to naozaj zmysel nemá.
iP 3G - to bol pre mňa prvý dotykový telefón, ktorý sa dal pohodlne používať, 3GS - bolo to trošku svižnejšie ale žeby som vyskakoval... 4G- tu sa začalo dbať na to, že je to proste iP lebo zaostával a keď sa bude mať porovnať 4S s Galaxy SIII aby sme neboli OT, tak to už bude trochu mimo.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:34

Ja sa ti len snazim vysvetlit, ze to ze nieje Android tak smooth ako iOS, ze to ma aj nejaku pricinu. Na Androide si spustis 10 aplikacii, ktore su stale aktivne, prepinas sa medzi nimi ako na PC. Na iOS ti toto system nedovoli, kedze ide filozofiou, ze prenho je prednejsie aby bolo vsetko smooth na ukor multitaskingu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:37

No a podla prveho clanku plynuly nie je. Plynulost pre mna bolo prechadzanie medzi strankami na ploche. SGSII sa sekal. Nie pri kazdom presune, ale casto. Sensation napr bol v pohode. Rovnako v druhom clanku bol zase popisany problem s citlivostou GPS. A rozne detske chyby. iOS a WP 7.5 vdaka uzavretosti taketo veci zvladaju lepsie. Maju ale nevyhody, ktorymi zase netrpia telefony s otvorenym systemom. To som sa snazil napisat.

A dobre, mozno som napisal blbo, ze bez toho to nejde. Pre mna to znamena asi tolko, ze ak by som si kupil SGSII a nemal moznost dat tam tu custom rom, skoncil by v smetiach ...

yaJohnny: Ty si predsa tie aplikacie mozes rovnako prepinat aj na iOS. Pokial teda myslis veci ako prehravac hudby, chat, web atp.


Naposledy upravil Johnnny dňa 29.12.2011 21:40, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:40

Bude to určite super mobil, asi nikoho neprekvapí najlepší displej, bezkonkurenčný výkon a mizerná výdrž na baterku. Som zvedavý ako si s tým výkonom poradí android, či sa zas nebude čakať na novú verziu ktorá to bude riešiť. Rozdiel v rýchlosti je už teraz skôr subjektívny...android má napríklad pri vstupe do menu nejaký prechodový efekt, takže celá tá "akcia" trvá sekundu, WP 7 efekt nemá, takže "akcia" trvá 0,5 sekundy a na pohlad je rýchlejší. Výber nového mobilu imho už nebude o tom ktorý je výkonnejší alebo ktorý mobil má lepší foťák, ale o sympatiách k danému systému.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:42

Tak, je pravda, že 4 jadro asi v mobile využitelné nebude, aj keď to má dosť velké rozlíšenie, píšu, že spotreba nového 4 jadra bude menšia ako dvojjadra, čo je teraz, takže na výdrž som zvedavý.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:44

Johnnny píše:
Ako som to uz povedal, kamoska robi v O2, takze sa obcas s nejakym telefonom hram a ako som povedal, nepride mi ok, ze telefon za 500eur s dual-core trha(SGSII, mozno je to prostredim, pretoze HTC mi prisli v poriadku). Lenze toto je forum, takze tu za chvilku pride xy prispevkom o tom ako to netrha atp. Proste hadat sa tymto sposobom pre mna nema zmysel. A pokial niekto tvrdi, ze Android s akymkolvek HW (bez custom ROM) je rovnako plynuly, rychly a bezproblemovy ako WP7.5 alebo iOS, tak ... to je skoda reci.

A tiez som nikde nepisal (reakcia na kllr007) ze je to nevyhoda, ale to by zase niekto musel vediet citat. Pisal som, len to, ze s Androidom sa proste musis pohrat a keby to nebol fakt, tak to nik nerobi.


BTW: Android ma segra (Orange Boston, sice crep, no HW lepsi nez moje 3G) a nebyt mojho rozbiteho skla, uz je moj, pretoze ona s tym ma neustale nejaky problem ...


prepac ale na toto musim reagovat (podciarknute ) - ono sa snim pohrat MOZES (narozdiel od Ios) a preto ty ktory maju anroid tak sa a snim proste hraju a tym si ho plne prisposobuju ä co sa tiez neda na Ios) a o tom vravim , je to VELKA VYHODA, no ty z toho robis nevyhodu, aj ked nechapem preco ....







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:44

iOS nema prechodovy efekt, ale WP 7.5 ? Ved tam sa predsa dlazdicke po kliknuti pekne "odanimuju", takze to trva dlhsie nez na Androide ... (aspon mam ten pocit) :rolleyes:

kllr007: a ja zase vravim, ze nevies citat, pretoze keby si vedel, nenapisal by si tych poslednych par slov o tom, ze z toho robim nevyhodu. Je to nevyhoda pre mna. Ano, to uznavam, ale pokial to niekomu nevadi, za nevyhodu to nepovazujem. Alebo este zrozumitelnejsie. Ano, pokial ta to bavi a mas na to cas, je to vyhoda. Ale nie kazdeho to bavi a ma na to cas. Uz je to jasnejsie ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:55

síce sa odanimujú, ale ten prechod je hneď , na androide sa napríklad plochy v menu posúvajú plynule a vždy ten posledný kúsok ako keby dobrzdoval...neviem to lepšie vysvetliť. Ak by sa z androidu odstránili všetky efekty, subjektívne by bol najrýchlejší.

Aj o terajších dvojjadrách tvrdili že budú žrať menej ako jedno jadrá, pretože sú vyrobené novou technológiou, a vidíme aká je realita.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S III sa zrejme objaví vo februári

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2011 21:55

lenze ty zasa nechapes ze ked nemas cas a nebavi ta to tak to proste nehas tak ako to mas ... nehcapes ? bud neupravis (android = ios ) ale mas este aj moznost si ho upravit ( andorid > ios) .... ale darmo slov a pisania, proste tebe nevyhovuje andorid tak ako mne nevyhovuje ios ... k Wp7 sa nevyjadrujem raz si ho zadovazim a skusim, zatial mi pride celkom OK system...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S4 uz vo februari?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

62

3314

19.02.2013 7:34

automoto2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy SII Plus vs. Samsung I8200 Galaxy S III mini VE

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

34

4026

13.08.2014 14:31

TheMajo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III vs. HTC One X vs. Samsung Galaxy Nexus

v Mobilné zariadenia

6

2014

23.07.2012 18:50

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III

v Smartfóny a tablety

5

358

02.07.2012 17:39

mtxd Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P : Samsung galaxy S III

v Predám

7

703

26.09.2012 17:21

mato662 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III odhalen

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

31

1955

14.10.2011 9:20

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung i8190 Galaxy S III mini

v Smartfóny a tablety

4

556

26.10.2012 9:59

dusann1988 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy S III Mini 8GB

v Predám

0

381

21.06.2015 12:15

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III má být čtyřjádro s HD displejem

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

38

1667

22.09.2011 15:17

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Samsung galaxy tab alebo z bazáru Samsung galaxy tab 2

v Mobilné zariadenia

2

2018

17.05.2013 13:30

whereona Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S Advance vs Samsung Galaxy S 3 Mini

v Smartfóny a tablety

8

1805

05.06.2013 17:18

C1rca07 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SAMSUNG Galaxy Ace 2 alebo Galaxy S Advance

v Mobilné zariadenia

3

1845

03.09.2012 19:25

DMaMT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xtreamer JoyZ 299€ vs. Galaxy S III 469€

v Novinky

3

565

22.05.2013 20:22

qkrusty Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Predám Samsung S 4 mini white a Samsung Galaxy Fame black

v Predám

1

2008

22.12.2013 17:54

tinozv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

v Predám

12

2434

15.05.2012 13:52

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Nexus (Samsung i9250)

v Predám

0

1703

17.08.2013 15:05

LaLi87 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra