Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 30 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 17.03.2008 21:47

Viem ze takychto tem je tu dost, ale v ziadnej uz zalozenej som nenasiel to co potrebujem a co by vyjadrovalo moje poziadavky (napr. v jednej teme : ntb do 20 000 na crysis ;) LOL )
:) Dufam ze takto najdem :)


Chcel by som kupit notebook, pricom by mal splnat tieto poziadavky (ale nebranim sa ani dobrym radam alebo nevyhnutnym odchylkam) :

- 15.4 " sirokouhly displej (na rozliseni mi moc nezalezi, ale zase aby to nebol totalny odpad, proste nieco dobre, najlepsie osvedcene :) )

- CENA DO 20 000 SK (ak by bolo nutne a bol priepastny rozdiel + MAX 2000 SK)

- Co najvyssia vydrz baterie (ak je to vobec v danej cenovej relacii mozne)

- BEZ OS (kvoli nizsej cene, a kvoli tomu ze nechcem VISTU) , pripadne WIN XP (ale idealne si myslim je BEZ OS , kedze OS mam, a drivre sa predsa daju stiahnut - alebo mate iny nazor ? Poradte prosim )

- 2 GB RAM

- Intel Core 2 duo (pripadne si necham poradit ak papa vela energie a pod.)

- Disk staci 160 GB (prezijem aj 120 GB ak by bol priepastny rozdiel v cene, pripadne niektory z notebookov by splnal vsetky poziadavky okrem disku)

- A nemal by mat integrovanu graf. kartu - Nebudem na tom hrat ziadne nove hry, ale zase aspon NEJAKE na to chcem hrat :) (cize moja predstava - nieco na urovni GeForce 8400M ? Neviem - v tomto si necham plne poradit - nevyznam sa vobec v mobilnych graf. kartach)

+ Bolo by vyhodou ak by bol jeden z tych tensich modelov :)

Co sa tyka znaciek pocul som nepekne veci o ACEROCH, a naopak chvaly na TOSHIBY a HP Pavilion ako tak. Ale necham si poradit. (a samozrejme aj cena hra velku ulohu)

NTB bude vyuzivany na domaco - studijne vyuzitie (preto potrebujem co najvacsiu vydrz baterie). Cize praca, internet, hudba, sem tam nejake to DVD , hra (samozrejme ze viem co graficke karty v notebookoch tejto cenovej relacie zhruba dokazu - som realista :D.

DAKUJEM !


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 17.03.2008 22:39

No v tejto cenovej kategórii si toho moc nenavyberáš aby to spĺňalo väčšinu tvojich požiadaviek, ale aj tak som našiel pár modelov, ktoré by boli vhodné:
ASUS F5RL-AP185 - tento notebook je asi najvýkonnejší s C2D ktorý by ako-tak spĺňal tvoje požiadavky, akurát má tú nevýhodu že má len integrovanú grafiku. S vlastnej skúsenosti ale viem že to nie je až také hrozné a hry typu NFS Underground 2, Most Wanted, GTA SA na tom rozbeháš celkom dosť hratelne (takéto hry hrávam ja, iné neviem, ale tie vydané v cca rovnakom čase na tom budú tak isto), čiže by nemal byť problém s týmto. Ďalej tam máš 2GB RAM, 160GB disk, proste štandardná výbava. Tento notebook by som si ja osobne tiež kúpil keby mám takýto limit.
FUJITSU-SIEMENS Amilo PRO V3545 - Tento notebook je skôr taký model, že "jednoznačne musím mať "normálnu" grafiku". Inak je to skôr už podpriemerná výbava. Len 1GB RAM, navyše je tam aj Vista, čo spolu nejde moc dokopy, navyše aj procesor je už starší typ čo značí že tento model už je alebo v blízkej dobe bude nahradený iným. Ale teda nemá integrovanú grafiku, hoci predchádzajúci notebook má len o niečo slabší čip. Ale aspoň je k tomuto aj nejaké zvlášť príslušenstvo - v Alze je tam k nemu nejaký headset a USB flashka, čo je celkom fajn bonus.
ASUS F3KE-AP057 - No a tento noťas je taký asi najlepší kompromis. Nemá síce Intel CPU, ale má zase porovnatelne (v tejto cen. kategórii) výkonnú alternatívu od AMD a navyše má aj neintegrovanú grafiku. Inak je to tiež v podstate už štandardná výbava, 2GB RAM, 160GB disk a podobne. Na stránke Alzy sa píše že pre tento model nie sú oficiálne ovládače pre XP - asi to tak aj bude, ale myslím že to až taký problém nie je, keď tie ovládače neponúka Asus, tak ich budú ponúkať konkrétni výrobcovia HW notebooku, napr. sieťovku Realtek a tak. Čiže tu by nemal nastať problém.
Inak ako som písal k prvému notebooku že by som si ho tiež kúpil, tak tento by som si aj napriek lepšiemu pomeru cena/výkon nekúpil, ale len preto že je to AMD a ja nie som zrovna na AMD moc orientovaný...ale to je len čisto subjektívne presvedčenie. Ak ti nevadí AMD procesor, tak kúp tento, ak chceš isto iste Intel, tak asi radšej ten prvý.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.03.2008 23:15

Dakujem za tvoj cas a za rady.

Osobne by som tiez volil radsej ten, ktory si kupil ty (podpora ovladacov priamo vyrobcom je pre mna dolezita) - a ked vravis ze grafika zvlada hry ake si spominal, mne by to stacilo. No dolezite je, ci je v pripade potreby mozne vymenit grafiku za "neintegrovanu" (u niektorych modelov je to vraj problem) a co by ma stala v pripade potreby taka investicia.

Ako je na tom tvoj ntb s vydrzou baterie a prehravanim DVD filmov?
Mas na nom XP ? Ako prebehla instalacia ? Potreboval si externu disket. mechaniku alebo slo vsetko ako po masle ? Vsetky tlacidla a vybavicka funguje ako ma ?


(edit : narazil som na myslim totozny model ale s neintegrovanou grafikou - http://www.datacomp.sk/default.asp?cls= ... tiid=17060
dobra volba? )


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 18.03.2008 9:36

Heh...zle si ma pochopil alebo si si to zle prečítal :)
Ja som napísal, že by som si ho kúpil ak by som zvažoval NB v takej cene, nie že ho mám ;) Ja mám ten čo mám v podpise a ten stál trošššku viac :D

Ale čiastočne by som vedel odpovedať na tvoje otázky. Podla mojich skúseností s Asusom bude výdrž baterky zhruba rovnaká ako sa udáva na stránke výrobcu/obchodu, čiže okolo tých 3 hodín. Pri prehrávaní DVD to samozrejme klesne, tipnem to tak na 1,5-2 hodiny, čo je myslím stále prijatelné. Na jeden film to vyjde určite :) Ďalej čo sa týka inštalácie XP, tak predpokladám že v notebooku je SATA disk a teda že za určitých okolností - nastavenia biosu - bude potrebovať "F6" ovládač pri inštalácii XP. Ale tuto na fóre je niekde aj návod na inštaláciu, resp. na úpravu inštalačného CD s XP tak aby ovládač nebolo treba. Je to robené pre Toshibu, ale princíp je rovnaký na každom notebooku, akurát je treba nájsť ten správny ovládač. Tie tlačítka a výbava bude fungovať pokial nainštaluješ k tomu nejaký ten ovládací program, ten býva na CD od Asusu, takže nebude problém.
Čo sa týka tej grafiky, resp. jej výmeny, tak problém je to naopak skoro vždy :). Napr. ja na Delli si grafiku vymeniť môžem, ale už napr. len na slabšiu, čiže tiež tam nemám moc na výber. Na tom Asuse je to ešte horšie, tam sa grafika nedá vymeniť ani doplniť vôbec. Proste na ňu nie je ani miesto v notebooku, ani nie je kde ju zapojiť. Čiže tak no...ale ako som písal vyššie, stačí to na to čo som písal určite.

Ten notebook čo si našiel s neintegrovanou grafikou som sem naschvál nedával, pretože som čítal viacero sťažností na slabú výdrž batérie a navyše má použitý chipset od SiS, čo by som nedal ani do nejakého kancelárskeho šmejdu za 10 tisíc...čiže ten aj napriek trochu lepšej výbave radšej tiež nie ;)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.03.2008 9:43

Hmm tak dakujem, tak ta nemoznost vymenit grafiku ma teda nepotesila :(
A co sa tyka modelu ktory som linkol, vaaazne som o nom uvazoval tak este dobre ze si ma zachranil :))

Mohol by som ta poprosit este odporucit mi pripadne nejake ine modely ? Ktore sa tebe zaliecaju, ako som pisal - som schopny od kazdeho parametru (resp. "podmienky" ) upustit , proste plne si necham poradit :) (Napr. aj jehoVISTU by som zniesol ak by ten book stal za to :) )

PS: co stal notebook co mas v podpise ? ;) Tipnem 50 - 60 ?

Dakujem :)







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2008 10:09

th píše:
Hmm tak dakujem, tak ta nemoznost vymenit grafiku ma teda nepotesila :(
A co sa tyka modelu ktory som linkol, vaaazne som o nom uvazoval tak este dobre ze si ma zachranil :))

Mohol by som ta poprosit este odporucit mi pripadne nejake ine modely ? Ktore sa tebe zaliecaju, ako som pisal - som schopny od kazdeho parametru (resp. "podmienky" ) upustit , proste plne si necham poradit :) (Napr. aj jehoVISTU by som zniesol ak by ten book stal za to :) )

PS: co stal notebook co mas v podpise ? ;) Tipnem 50 - 60 ?

Dakujem :)

Nj s tou grafikou je to tak ako som písal...je to proste notebook, to neni stavané na nejaké obrovské upgrady...ten sa vymení rovno celý za nový/lepší model keď je treba.

Inak v tej cene ako som tak pozeral, tak som ešte našiel dva modely MSI, ale jeden z nich je 17", tak neviem či je to pre teba vhodné (ja osobne by som si taký velký notebook kupoval iba ako DTR-desktop replacement - náhradu desktopového PC a cenovo by bol takisto niekde inde), ale má zase celkom slušné parametre, takže tu sú obidva (druhý je klasika 15,4"):
MSI EX700X-034CZ - takže toto je ten 17" model, o tom som ti už napísal vyššie, že čo si myslím, takže snáď len že má o dosť väčší disk než ako si chcel, ale zase má nevýhodu v množstve RAM, teda sú tam 2GB, ale viac už tam nepôjde čo môže byť nevýhoda v budúcnosti.
MSI EX600X-233CZ - tento notebook je celkom slušný, neviem prečo som si ho vtedy nevšimol na prvý raz, ale možno cenou sa mi zdal už moc nad tvoj limit, ale každopádne keď už to sem píšem tak ti ho tiež trochu zhodnotím. Bude to asi nejaká novinka, nový model, pretože k nemu ešte nemajú popisky v Alze, čo je fajn, nebude to úplne starý model. Má celkom dobre vyváženú konfiguráciu, nie je ničím zbytočne moc výkonný, ale nič ho ani moc nebrzdí, skrátka fajn pomer výkonu a ceny. Aj grafika je celkom slušná tá 8400vka, čiže by si si aj zahral občas, disk klasika 160GB, v tejto cene sa nedá moc čakať väčší, procesor Core 2 Duo 1,6GHz naprosto stačí, iná výbava je klasika v tejto cenovej hladine, je rovnaká ako aj u ostatných NB. Tiež je to bez systému, ale neviem ako je to z ovládačmi pre XP.
Inak cítim z teba odpor k Viste, ale podla mňa to vôbec nie je taký hrozný systém ako sa o ňom mnohí vyjadrujú. Ja som najprv tiež myslel že preinštalujem v momente ako dostanem NB na XP, ale vyšlo mi to tak že som na to už nemal čas, takže som bol nútený začať používať Vistu a poviem ti že keď som tam potom raz dal XP, tak už som ho nechcel...proste na tú Vistu si zvykneš ani nevieš ako. A ty máš možnosť si k tomuto kúpiť rovno slovenskú Vistu čo ja som nemohol, resp. nemusel lebo načo by mi boli dve verzie, ale ja som mal anglickú, čo som si myslel že už nebudem musieť používať a hlavne nie na novom systéme ktorý ešte nepoznám, ale nakoniec som si aj tak zvykol. Čiže ako neboj sa toho, pokial si Vistu ešte neskúšal a iba si čítal tie hlody čo na ňu kydajú, tak ver mi že nie si moc v obraze (bez urážky, ale toto fakt neviem ako inak napísať).

Jo inak môj notebook stál s celým príslušenstvom zhruba 55 tisíc a samotný notebook stál asi 46 a pol tisíc. SK samozrejme :) aj s DPH ale ešte ma čakajú nejaké investície doňho :D







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.03.2008 12:10

Dakujem za dalsie tipy :)
Ten 17 " by som tiez bral iba ako nahradu za desktop, co nemam v umysle :) (vydrz baterie je unho iba 2 hodiny , co pre mna nie je vhode)

Co sa tyka toho druheho, mas pravdu ten uz je nad moj limit, kupoval som pred cca tromi mesiacmi desktop za 30 000 SK takze nemam momentalne velmi velku penazenku a postupne asi zacinam menit svoje priority co sa komponentov, ktore by v notebooku mali byt tyka a zameram sa asi hlavne na cenu. Pretoze som zistil ze medzi notebookmi za 15 a 20 000 su naozaj male rozdiely. (Pozrel som si nejake graficke testy a medzi X3100 a napr 8400M nie je taky priepastny rozdiel ako som si myslel...)

Na Vistu mam preto taky nazor (mas pravdu nie som moc v obraze, lebo som jej nedal sancu zatial .. ) ze som ju videl bezat na ntb s 1 GB RAM a bolo to hrozneee.. Jasne je to aj o tom ako ten clovek vedel notebook pouzivat (mal tam plno spywaru, plno nepotrebnych blbosti , atd.) ale bolo to nechutne pomale a to vo mne mozno vyvolalo tu momentalnu nechut v Viste.

Ale ako som povedal, ja sa zmene nebranim a necham si plne poradit.

Cize keby sme teraz naozaj nebrali ohlad na to, co by som tam chcel mat a riadili by sme sa iba cenou (resp. pomerom cena/vykon) a vydrzou baterie, co by si mi odporucil? Viem totalna zmena priorit mozno, ale tlacit do na 20 tis pricom hry si nezahram v podstate ani na notebooku za 20 je asi zbytocne)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2008 12:44

No k tej Viste ešte...ja som ju mal na skúšku aj na notebooku s Celeronom 1,7GHz, 512MB RAM a 128MB zdielanou grafikou a šlapala v pohode !! dokonca aj tie veci ako Aero rozhranie a podobné grafické volovinky išli bez spomalenia, takže je to len čisto o nastavení.

Čo sa týka toho tvojho notebooku, tak ja by som ti napriek všetkému stále doporučil ten prvý Asus ako som písal...pretože potom keď už máš notebooky okolo tých 15 (to je ešte moc málo si myslím) alebo skôr 16-17 tisíc, tak buď majú ešte procesory typu Celeron, Sempron, čo je dneska aj v notebooku neefektívne (pred nedávnom som kupoval pre známeho notebook do kanclu pre sekratárku na Word, Excel a tiež tam išlo Core 2 Duo) a neoplatí sa to. Alebo keď sú ešte lacné aj s dvojjadrovým procesorom, tak sú to značky ako Acer a hlavne rad Extensa, čo sú vlastne bývalé Aspire so všetkými neduhmi ktoré mali, tj. ulámajúce sa pánty a tak podobne. Čiže toto tiež neprichádza do úvahy. Čiže zase z toho najlepšie vychádza ten Asus.
Alebo ešte som našiel jedno MSI, ale s AMD procesorom a má naozaj velmi slušné parametre, dokonca a aj grafika je celkom fajn, hoci stále len integrovaná, ale je tam aj 2GB RAM a takisto je v cene aj OS.
MSI VR610X-010CZ
Takisto cena by mohla byť ešte celkom prijatelná, každopádne si myslím že sa to oplatí za tú cenu. Čiže ešte toto by mohol byť celkom vhodný kandidát na ten NB.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.03.2008 15:22

No to ano celeron urcite nie.

Nie som si isty ci chcem MSI, cital som ze sa vraj prehrievaju a su problemy so servisom..

Nemam ist radsej na istotu a zobrat nejaky HP ? Pripadne toshibu ? Resp. ake znacky su vseobecne dobre ?
Lebo o Aceri , Asuse a MSI sa hovori mnoho zleho, no ja nic z toho nemam overene. (Viem len to ze mam Compaq Armada asi 8 rokov a stale frci bez jedinej reklamacie)

Napr. nieco taketo ?
http://notebooky.alza.sk/notebook-hp-pa ... d86899.htm
alebo
http://notebooky.alza.cz/notebook-hp-pa ... d81081.htm
alebo
http://notebooky.alza.cz/hp-pavilion-dv ... d86912.htm

resp. nieco v danej cenovej hladine s co najvacsou vydrzou baterie? Nemam siahnut po mensich LCD kvoli baterii ? Alebo je dlha vydrz baterie v danej cenovej hladine sci-fi ?

Pretoze som nasiel notebooky ktore nemaju osadeny celeron ani sempron a maju skvelu cenu. Maju integrovanu grafiku a 1 GB RAM ale myslim si ze dokupit 1 modul je najmenej ak by ma mal vyjst daleko menej..

Ale vydrz baterie stale ostava pre mna najpodstatnejsia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2008 17:40

Cize ak tie co som uviedol su nevyhovujuce (hlavne co sa baterie tyka) vie mi tu niekto prosim hodit este par tipov na take notebooky ktore vydrzia co najviac ? Moze ist aj o mensiu obrazovku, prip. ine komponenty.
Dakujem.







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 20:09

A co napriklad tento:
http://notebooky.alza.sk/notebook-msi-m ... d83818.htm
Sorry ze sa do toho tu pletiem, ale ma tam vydrz 3 hodiny, core 2 duo, 2gb ram, 160 gb.. :?







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2008 20:16

Mnoo ten je parametrovo vyborny, no pisal som vyssie ze nechcem znacky MSI , ACER a ASUS lebo som sa o nich vselico nepekne docital. Ostatnym sa nebranim.







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 20:21

th píše:
Mnoo ten je parametrovo vyborny, no pisal som vyssie ze nechcem znacky MSI , ACER a ASUS lebo som sa o nich vselico nepekne docital. Ostatnym sa nebranim.


Aha sorry, som cital ze len ASUS a ACER..







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 20:23

th píše:
Mnoo ten je parametrovo vyborny, no pisal som vyssie ze nechcem znacky MSI , ACER a ASUS lebo som sa o nich vselico nepekne docital. Ostatnym sa nebranim.


ja som cital vela nepeknych veci o chodcoch na ulici a predsa sa opovazim chodit do prace ;) ono tie problemy s tymi znackami su vacsinou individualne, samozrejme daktore modely su/boli chybove, ktorym sa treba vyvarovat, ale hovorit globalne ze asus, acer a msi su proste zle ?? :loony:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2008 20:25

Neskor som si precital na internete nejake veci a vyslo mi z toho ze ani MSI nie je asi vhodny kandidat :(

Tie hp ktore som linkol nie su vhodne zrejme tiez lebo 1 GB ram je pre bateriu zatazou kedze musi castejsie tahat data z disku a softwarovo sa da nastavit aby data bral primarne z pamate (co u VISTA + 1 GB asi realne velmi nie je)

Prosim, ma niekto nejaky tip v danej cenovej hladine na notebook ktory je schopny vydrzat co najviac pri nabajani z baterie ?







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 20:36

ja ti poradim asi trosku inak ako ti radili ostatni, ale pozri si modely ktore ti sem poradili ostatni, hod to do googla a skus si o tom poprezerat nake recenzie, pripadne pozri rovno nejaky portal kde testovali notebooky. tam mas vzdy rovno nazor odbornika, mas tam otestovanu dodavanu bateriu, vykon atd... takto mam pocit ze ti tu ludia radia skor vlastne pocity.. inak to vlastne ani moc nejde, kedze to nemaju doma. -> kukni recenzie :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 20:38

Este nieco, sice to nie je Core 2 duo ale mne sa pozdava
Vydrz 2 hodinky
http://notebooky.alza.sk/notebook-umax- ... d86209.htm







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2008 21:30

el mariachi : ano, asi pozriet recenzie bude najlepsie, ale vyber je velkyy a dufal som ze niekto bude mat uz cosi nacitane lebo ja sa v tom vyznam iba malo .. len fakt neviem ci risknut lacne znacky ako ASUS a MSI ..


Minor : dakujem za tip a snahu o pomoc , ale ten notebook je 17 " a ja chcem maximalne 15.4 :)







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 21:50

nevravim ti ze mas za kazdu cenu riskovat znacku asus alebo msi, je to na tebe. len ti chcem vysvetlit, ze to, ze par ludi malo s tymi znackami problemy, neznamena ze su tie znacky naozaj zle. vezmi si napr ze grafika 2600xt agp mala problemy s ovladacmi, tak si teraz daktori ludia uz nikdy kvoli tomu nechcu kupit ati... nikto nie je dokonaly a objektivnejsi pohlad ziskas jedine zo skutocnych recenzii. ked sa ti nejaky nb pozdava, na znacku nepozeraj a pozri si radsej recenziu priamo na neho. je to urcite lepsie ako spoliehat sa na preferencie inych. nehovorim, ze ti tu ludia poradili zle alebo nieco, ale urcite sa neuspokoj len s ich nazorom ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.03.2008 22:10

hmm to je pravda :)

a laicky nazor na tento ? :)) Alebo ak ma niekto link na jeho recenziu - uvital by som to :)

Na strankach vyrobcu som sa docital ze kedze ide o platformu r61e nema touchpad ale trackpoint, nema niektore (pre mna zbytocne) konektory, nema fingerprint (co mne osobne je tiez ukradnute - cista imidzofka ) a nema moznost pripojit dokovaciu stanicu ci vymenitelnu mechaniku.

http://notebooky.alza.sk/notebook-ibm-l ... d83682.htm

prpadne radsej iny thinkpad ? Ma niekto s tymto modelom nejake skusenosti ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.03.2008 0:12

Tak kupim teda pravdepodobne :
su sice mierne nad rozpocet ale zalubil som sa :)

IBM Lenovo TP R61e

http://www.datacomp.sk/default.asp?cls= ... tiid=19095

alebo

IBM Lenovo TP R61i

http://www.datacomp.sk/default.asp?cls= ... tiid=19101

Super parametre , su vraj najtichsie a najchladnejsie na trhu sice trosku na prdik dizajn (vec nazoru) ale maju telo z uhlikovych vlaken a uchytenie z magnezia (ci podobneho kovu) takze maju vraj mimoriadne pevne telo )
A bateria vydrzi udajne 4.5 hodiny prace vo Worde (pisal to uzivatel ktory taky ma), vyrobca udava 5 hodin..

takze myslim ze jasna volba pre mna :))

R61e nema moznost pripojenia dokovacej stanice , nema citacku kariet, touchpad a ani fingerprint security ci vymenitelnu mechaniku. Vsetko pre mna zanedbatelne veci , az na dokovaciu stanicu - co to vlastne je ?

(zial nenasiel som obsiahlu recenziu , moze mi niekto s tym pomoct ? )







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 10:17

No jo, Thinkpady to už je niečo iné...to sa fakt s tým MSI nemôže zrovnávať.
Čo sa týka výberu medzi tými dvoma, tak myslím že sú natolko parametrovo rovnaké, že môžeš kludne zobrať proste ten lacnejší ak oželieš tých pár vecí čo nemá. Trackpoint - pokial máš nejakú myš pripojenú, tak je zbytočné riešiť, nejaké tie porty, čítačka to záleží na tebe či využiješ a tá dokovacia stanica je zariadenie, ktoré zapojíš (väčšinou) na spodok NB, trochu ho to nadvihne a máš tam milión ďalších portov, typicky tam býva LPT port na tlačiareň, sem-tam ešte aj sériový (COM) port, nejaké USBčka navyše a podobne. Neviem či je to u teba využitelné, ale osobne napríklad neviem o nikom, kto by takúto srandu používal...







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.03.2008 12:09

Aha- tak myslim ze dokovacia stanica nehrozi ani u mna. Bal som sa ci to neznamena moznost pripojit vykonnejsiu beteriu a pod.
Teda ak by som dokupil 9 cl. bateriu ci nieco podobne da sa to zapojit aj na R61e vsak ?

Ja citacku kariet nevyuzijem, ku vsetkym zariadeniam ktore pouzivaju karty (vsetko mam od Sony takze mam vo vsetkom MS PRO DUO) mam kabel cize zbytocne si tolko priplacat za citacku (ktoru zivotne nepotrebujem) a par prkotin.

Uz len pobrowsujem fora ci s nim nie su problemy, ale na 90 % som rozhodnuty pre TP R61e :)







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 13:16

th píše:
Aha- tak myslim ze dokovacia stanica nehrozi ani u mna. Bal som sa ci to neznamena moznost pripojit vykonnejsiu beteriu a pod.
Teda ak by som dokupil 9 cl. bateriu ci nieco podobne da sa to zapojit aj na R61e vsak ?

Ja citacku kariet nevyuzijem, ku vsetkym zariadeniam ktore pouzivaju karty (vsetko mam od Sony takze mam vo vsetkom MS PRO DUO) mam kabel cize zbytocne si tolko priplacat za citacku (ktoru zivotne nepotrebujem) a par prkotin.

Uz len pobrowsujem fora ci s nim nie su problemy, ale na 90 % som rozhodnuty pre TP R61e :)

Baterka by mala ísť v pohode, tou dokovaciou stanicou by si to určite nepripojil :D
Čítačka je fajn vec, ale pokial ju teda nepotrebuješ tak nič no, je tam akurát výhoda že je rýchlejšia ako kábel. Inak ak by si hladal recenziu a si trochu zbehlý v angličtine, tak skús pohladať na www.notebookreview.com alebo na www.notebookcheck.com tam by mali byť aspoň nejaké preview ak nie celé recenzie.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.03.2008 14:35

ScorpionSX, dakujem za linky, ale konkretne tento model som tam nenasiel len ine r61e verzie (s celeronmi pripadne s inym systemom, RAM a pod)

Ak mas cas, mohol by si mi dat presny link ? Dakujem!







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 14:40

No ja neviem či tam sú konkrétne tieto modely čo si si vybral ty. Ja som to tam nehladal :) Len to malo byť ako zdroj nejakých info :) Ale takto..tá výbava čo máš ty - procesor, RAM, ... - je to v pohode, takže sa zameraj na to ako tam hodnotia spracovanie a podobné veci.
Inak tam je aj taká vec že "notebook database" kde sa dá vyhladávať aj na iných serveroch, ani tam neni??







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.03.2008 21:12

Nie konkretne tento model tam nie je .

Iba R61 s Intel core 2 duo.

Nevadi, som rozhodnuty, dakujem vsetkym za pomoc (Samozrejme najmä Scorpionovi, ktory sledoval tuto temu najdlhsie :)







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.03.2008 10:10

Mno takze notebook je uz doma , cerstvy , vonavy :)

Moje postrehy (myslim ze ak niekto narazi na tuto temu, zide sa mu to) :

Jedna sa o model R61i nie o R61e ako je na vacsine weboch nespravne uvazdane. (Dany model a typ je iba R61i - 7650 - A9G - je to tak uvedene aj na stranke vyrobcu pri nahlade ako som nedavno spominal.)

Ma LESKLY displej (nie matny ako je nespravne uvedene na takmer vsetkych fotkach a ako sa vacsina ludi mylne domnieva). Za tych par hodin co ho mam doma som ho poriadne otestovat este nestihol, ale predsa ma zaujalo ako dokonale chladi, a ze je fakt totalne tichy (nepocul som ze by sa spustil vetracik pri hrani hry a nastaveni na FULL PERFORMANCE). Dalsim plusom je ThinkVantage, prave musim obnovovat system, lebo som nainstaloval Alkohol 120 % - virtualnu mechaniku a driver pre SCSI zariadenie nebol pre Vistu takze system vzdy pri instalacii tohto ovladaca padal, a nedala sa jeho instalacia zastavit. Takze Recovery from factory state :( akurat to pusta "1.krat system Vista" .
Teraz to urobim inac - nainstalujem vsetky aktualizacie a potrebny SW , vytvorim recovery DVD a tak zacnem instalovat nieco, u coho si nie som isty podporou VISTY. (Vista sa aj stazovala ze nevie najst vydavatela ovladaca a bla bla , ale ja som to riskol, no nie vzdy je risk ziskom


Co ma potesilo asi najviac je prepracovany system uspory baterie. Ked som pisal vo worde asi pol hodinu , pri rezime MAXIMUM BATTERY LIFE + BATTERY STRECH (vypne BT,wifi,zvuk,jas na minimum atd atd) mi zostatok na baterii ukazoval 5 hodin 57 minut :!: Zvysok casu som uz pracoval aj s DVD mechanikou a stale pripojeny cez wifi , no vysledna vydrz na bateriu bola aj tak takmer 4 hodiny. Info o vydrzi sem este urcite neskor pridam.

Zatial neviem o ziadnych minusoch, - na leskly displej sa zvyknut da - mne osobne to nijako neprekaza.
Akurat ma trosku nastvalo stahovanie a instalovanie cca 60-tich automatickych aktualizacii co trvalo asi hodinu (pretoze to konfigurovanie po restarte trvalo vecnost).
A minusom je urcite aj VGA :) Predsa len v hrach citit ze je integrovana, este skusim novsie ovladace a pridam podrobnejsie info.)

Este prikladam par narychlo urobenych fotiek :)

http://www.proserver.sk/imagehost/pics/204ef32749f4a44426d16f9a0591588b.JPG

http://www.proserver.sk/imagehost/pics/c3a00f47fc0f167eabc7440f82911e36.jpg

http://www.proserver.sk/imagehost/pics/13e27c1aee477cfdf6da9a1f4cee24f2.jpg


PS : Aky SW je najlepsie pouzit na sledovanie taktov procesora ? (chcem vediet ake takty ma pri roznych rezimoch baterie) a na meranie teploty ? Dakujem.







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim poradit - notebook do 20 000 SK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 27.03.2008 10:31

Ak by si chcel, tak môžeš napísať trochu podrobnejšiu "recenziu" sem na fórum do "Článkov" myslím že dosť ludí by to uvítalo, ja tiež plánujem niečo podobné o mojom NB. Inak ten software, je na to kopec programov, ja používam Everest, tam ti vypisuje v trayi že čo má akú teplotu, takt a podobne. Je v ňom aj pár testov takže si môžeš porovnať výkon s inými notebookmi.

(A ešte jedna vec, nechcem rýpať ale tie fotky sú brutálne rozmazané)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.10.07
Prihlásený: 10.07.08
Príspevky: 25
Témy: 5
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.03.2008 13:39

Oka, dakujem za tip :)

Hmm recenzia - dobry napad :) Pustim sa do toho v piatok alebo cez vikend.

S tymi fotkami mas svatu pravdu, boli robene na rychlo, k recenzii spravim normalne :)

edit : tak bude to este trosku neskor, lebo som zatial nemal cas spoznat a vyskusat vsetky funkcie a musim vyriesit problem zobrazovania hier v nizsich rozliseniach o ktorom som napisal vo fore.







_________________
ASUS P5K | Intel® Core 2 Duo E4500 @ 2,4GHz | MSI Geforce NX8800GTS 320MB HD-OC | Kingston DDR2 2 x 1 GB HyperX 800 CL4, low lat. | Samsung T166 320GB Serial ATA II | LCD Samsung 931 BW 19" widescreen | Logitech G5 laser 2000 dpi | Logitech 6.1 surround pwrby Creative Audigy SE 7.1
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 30 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mozete mi poradit zostavu do 20.000

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

31

1122

23.08.2007 14:22

Triplespace Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook cenovo medzi 20 000 - 25 000 SKK s PCMCIA slotom

v Notebooky a netbooky

4

796

13.12.2008 20:43

ScorpionSX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook od 20.000-25.000,- Sk

v Notebooky a netbooky

3

496

05.12.2007 9:14

dodo_mt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim poradit

v Video programy

3

430

03.09.2009 14:00

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTPC-Prosím poradiť

v Video programy

3

1176

07.03.2010 8:47

MKV Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Potrebujem poradiť prosím Vás

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

37

1982

26.02.2009 13:46

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROSIM PORADIť PRI Upgrade PC

v PC zostavy

8

653

21.06.2009 12:37

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC - NONSTOP PREVADZKA, prosim poradit

v PC zostavy

25

892

02.10.2007 10:59

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím poradiť zosatvu do 700e

v PC zostavy

20

835

22.10.2012 19:09

evens Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Potrebujem poradit s fotkami prosim...

v Ostatné programy

25

3199

24.02.2007 0:19

jelen0071 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC Zostava - prosim surne poradit

v PC zostavy

3

434

23.12.2007 15:52

Tomas1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim poradit pri vybere notebooku

v Notebooky a netbooky

4

590

06.04.2007 17:25

dodo_mt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Externý HDD - prosim potrebujem rychlo poradit

v Úložné zariadenia

1

489

22.04.2011 10:13

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HDD SATA II ? - potrebuju poradit prosim

v Ostatné

2

781

04.09.2006 0:01

Matt15 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim poradit ohladom tvorby web stranky

v Ostatné

2

576

10.11.2008 18:20

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kupujem PC ale nevyznam sa. PORADIT prosim

v nVidia grafické karty

5

461

08.04.2012 12:01

Janes360 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra