IT NEWS PC REVUE PC FORUM FreeBSDInternet time: @073
Obsah fóra
Pravidlá  •  Kontakt  •  Prihlásenie  •  Registrácia

Magio Internet

Najobľúbenejší internet teraz získate na prvých 100 dní úplne zadarmo. telekom.sk

Zaregistruj sa!

Tvoj názor sa ráta a oplatí! Pridaj sa a vyhraj iPad. www.marketagent.com

5 veľkých podvodov fitnesu

Mýty a fakty o chudnutí a zbavovaní sa tukov v telocvični. www.news2channel.net

Stavebný materiál Porfix

Skvelé tepelne izolačné vlastnosti stavebných materiálov Porfix! www.Porfix.sk

Chcete si kúpiť auto?

Vyskúšajte rýchlu bezúčelovú pôžičku PROFI CREDIT bez dodatočných poplatkov. www.proficredit.sk

Problem Total Commander vytazuje procesor na 99%

Zaslať odpoveď
AutorSpráva
globalik
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 31.05.2008
Príspevky: 68

PríspevokZaslal: Ne 05.02.12 17:56Odpovedať s citátomNávrat hore

Nazdar mma otazku. Najprv zostavu napisem teda to dolezite z nej :
procesor : intel core i5 760
RAM : 8GB
Mam taky problem total commander vyuziva moj procesor na 99% pritom nic nerobim cim to moze byt.
Proste tomu nechapem ked sa mi ale neco podobneho robilo na starom kompe kupeny 2004 1GB RAM a Pentium 4 3,0Ghz tak mi to strasne sekalo ale tu mi to neseka vobec nepocitujem zeby cokolvek vytazovalo procesor samozrejme hry spustene nemam ale co predtym na starom kompe bolo tazke len program spustit pri takom stave na tomto mi to problem nerobi ajedine mi s kosa odstranilo subory asi po 2 minutach od zadania co je dlho velmi.

Tu je screen : http://imageshack.us/photo/my-images/545/totalcommander.jpg/

PS : Kym som toto pisal zrazu to prestalo ale aj tak to treba riesit nestalo sa mi to prvy krat a myslim ze ani posledny. Co to moze byt ? Preco to jednu chvilu vytazuje procak na 99% a 2 ide procak na 3%?

Dik za rady
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Trivi
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 17.01.2012
Príspevky: 713
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne 05.02.12 18:40Odpovedať s citátomNávrat hore

možno hlúpa otázka, ale pociťuješ to? lebo mne robilo presne to iste, ale so všetký. ukazovalo mi že procesor beží naplno už aj pri youtube. chyba bola v ukazovateli. preinštalovaním OS sa to vyriešilo.

_________________
NB: Fujitsu Siemens Amilo 2540 RAM: 2GB GPU: ATI Radeon HD 2400 CPU:Intel Pentium Dual Core 1.60GHz (2CPUs) OS:Windows 7 Home Premium BIOS:Ver 1.00 PARTTBL MOUSE:Razer Naga KEYBOARD: Razer Lycosa Mirror Edition Cell: XPeria X8 /White/
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
globalik
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 31.05.2008
Príspevky: 68

PríspevokZaslal: Ne 05.02.12 19:46Odpovedať s citátomNávrat hore

poctijujem no ano dam vymazar par veci z kosa a o 2 minuty sa ma spyta ci som si isty Pritom ked ide normalne procak je to o 2 sekundy inak prisiel som nato kedy mi to robi dal som mazat skopcenu hru vtedy mi nabehne procak na 100% nechal som robit pol hodky a vymzalo 27% z hry potom som zrusil mazanie a nic az ked som vypol total commander procak sa vratil do normalu. Potom ma napadlo skussit dat zvysnych 73% z hry vymazat cez tento pocitac a vymazalo to do 15 sekund. Ako je to mozne? 27% cez total comander mazalo pol hodky a cez tento pocitac to slo za part sekund a pritom to bola podstatne vecsia cast hry
Inak : HDD mam 2x1TB do raid 0 spojene mam na to maticnu taku kupenu co to vie aspon ked si dobre spominam
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Zaslať odpoveď
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

Powered by phpBB 2.x.x © 2005 - 2012 PCforum, webhosting by WebSupport, edited by JanoF

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Freebsd