Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 16 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.13
Prihlásený: 10.07.14
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Púchov
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2013 9:31

Vážení moderátori fóra.

Pred pár dňami mi bol presunutý príspevok do koša, dôvod, ktorý bol uvedený je neopodstatnený, ale nie je to príspevok, čo chcem riešiť. Napísal som SS moderátorovi s otázkou, prečo to presunul a žiadosťou aby to nebolo v koši ale znova aktívne - žiadna odpoveď

Napísal som aj inému moderátorovi fóra s dúfaním, že sa to aspon pozre ale ani tam žiadna odpoveď.

Je na pcforum normálne hádzať príspevky do koša, bez komunikacie medzi moderatorom a užívateľom o prípadných zmenách v prípsevkoch aby nemuseli byť hneď v koši ? Je na pcforum normálne aby aj keď sa informujem u 2 moderátorov prečo to tak bolo a chcem vysvetliť situáciu tak mi ani jeden neodpíše ?

V prípade, že sa to tu deje na dennom poriadku, tak ok, akceptujem, nebudem to už riešiť, pomyslím si svoje a je vybavené.


Spomínaní moderátori sú JanoF fAk3

Vopred ďakujem komukoľvek za prípadné vysvetlenie mi sitácie :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Príspevok v koši

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2013 9:34

Fake mení mod :D a janof je prevadzkovatel, te na také čas predpokladam nema







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Príspevok v koši

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2013 9:40

  • Témy ako tá tvoja sa tu v poslednom čase objavujú na dennom poriadku (to HB nám bol čert dlžen).
  • Keď ťa nezaujíma, prečo je tvoja téma v koši, čo chceš teda riešiť?
  • Tento problém si mal riešiť v tejto téme







_________________
always is always wrong
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Príspevok v koši

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2013 10:08

Dokaz je v tejto teme
p-steam-origin-kluce-vt154139.html
Vymazal som ti to ja ak ta to tak zaujima, pretoze HB nie je na predaj cim porusujes licencne podmienky HB, ak si to chces predavat tak si to predavaj inde, tu urcite nie a tymto vsetkym HB spekulantom odkazujem, ze kazda jedna HB cd key tema o predaji bude vymazana, HB urobilo tu akciu na charitativny ucel a samozejme tu budete na tom zarabat, nie?







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.13
Prihlásený: 10.07.14
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Púchov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.08.2013 0:56

Nekupoval som ich z Humble ...ale na bazosi od nejakeho slovaka, poslal mi ich v txt subore ... len nazov hry a cd keys k tomu... cize problem vyrieseny...

Este nejaky iny problem, ktory treba vyriesit predtym ako moja tema bude znova presunuta z kosa spat tam kde patri ?

Dakujem

--
killer píše:
Keď ťa nezaujíma, prečo je tvoja téma v koši, čo chceš teda riešiť?


to bolo myslene nato ... preco mi moderator, ktory mi hodil temu do kosa, neodpisuje na moje sukromne spravy

Samozrejme, ze ma zaujima preco je moja tema v kosi, ked mam pocit ze som nic neporusil ...ale tak dufam, ze sa to vyriesi ku spokojnosti mojej ako aj vedenia fora ;)

--
killer píše:
Tento problém si mal riešiť v tejto téme


Dakujem za upozornenie a presunutie temy do spravnej sekcie .. som len clovek a niekedy robim chyby :)

Takze spat k mojej teme ohladne hier ... este nieco co treba vysvetlit, upravit, zmenit aby mohla byt vratena spat ?


Naposledy upravil killer dňa 31.08.2013 9:36, celkovo upravené 1
Spojené, opravené citácie


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Príspevok v koši

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2013 1:08

predam-original-hry-este-nepouzite-cd-keys-vt154670.html#p1444549

brmbo píše:
Dokaz je v tejto teme
p-steam-origin-kluce-vt154139.html
Vymazal som ti to ja ak ta to tak zaujima, pretoze HB nie je na predaj cim porusujes licencne podmienky HB, ak si to chces predavat tak si to predavaj inde, tu urcite nie a tymto vsetkym HB spekulantom odkazujem, ze kazda jedna HB cd key tema o predaji bude vymazana, HB urobilo tu akciu na charitativny ucel a samozejme tu budete na tom zarabat, nie?




Snad si uz konecne tomu pochopil, tu nikoho nezaujima ako si sa ty dostal ku klucom, ak si ich kupil na bazosi, tak ich tam aj predaj, tu ako vidis s tym neuspejes







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.13
Prihlásený: 10.07.14
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Púchov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.09.2013 12:38

Snad si uz konecne tomu pochopil, tu nikoho nezaujima ako si sa ty dostal ku klucom, ak si ich kupil na bazosi, tak ich tam aj predaj, tu ako vidis s tym neuspejes[/quote]


Neporušujem žiadne podmienky prispievania na vaše forum - to je fakt
Neporušujem ani žiadnu humble rule, kedže to nemam z humble - to je fakt

Fakt je aj to že ty bez dôvodu si presunul moju temu do koša, nasledne aj potom, ako som ti predlolžil fakty aby snažil sa vysvetlit aby si mi neblokoval temu tvoj postoj ostal rovnaky.

To že to "teba nezaujima" nezaujima ani mna ... ale vidim ze zjavne prechadzas tazkym obobodim, preto ta necham tak a odmietam s tebou komunikovat kedze ty :D ... napises ze "ta to nezaujima" ... proste v skratke, mas moderatorske prava a si zaujaty ...

Zakladam novu temu, rovnaku ktora bola hodena do kosa. Nevidim dovod preco by som nemohol. .. 1, neporusujem podmienky vasho serveru, 2, neporusujem podmienky ani humblu ... vid konverzacie vyssie, preto nevidim dovod preco by mala byt tema v kosi. Mam tych klucov celkom dost, cize by som bol rad keby si ma neobmedzoval v ich predaji. V pripade, ze ti to stale vadi, tak ziadam ineho moderatora, pripadne admina aby so mnou riesil tuto situaciu. ..ty si zaujaty


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Príspevok v koši

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2013 12:44

On je administrátor a.k.a top topov vedenia :/ máš proste smolu, tieto keye sú "exploited" ale poradím ti web : steamtrades.com kde by si to možno vymenil za 1 tf key na steame (cena 1,5€) inak ti na takéto keye naletia len blbci, tak ako si naletel ty :) pretože sám som si tieto keye všetky kúpil za 80 centov ;) (okrem BF3 a sims)







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2013 12:45

A ja ti poviem dalsi FAKT ked si sa uz tak rozhodol.
JanoF toto forum fyzicky vlastni, plati jeho prevadzku a je jeho dusevnym vlastnictvom kedze ho zalozil, preto ked sa rozhodne, ze ti nieco zmaze tak ti to moze zmazat aj keby co bolo.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Príspevok v koši

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2013 12:59

Bizarre píše:
Neporušujem ani žiadnu humble rule, kedže to nemam z humble - to je fakt

Sranduješ však? Tu nikoho nezaujíma, kde si ty tie kľúče kúpil. Vyššie je citovaný príspevok, v ktorom je jasne uvedené, že predaj týchto kľúčov je porušením podmienok HB.
Nevidím jediný dôvod, prečo by mala byť tvoja téma niečím výnimočná nad ostatnými, ktoré boli uzavreté presne z toho istého dôvodu, ako tá tvoja. Ty snáď áno?
A napokon...ak sa budeš aj naďalej pokúšať o predaj týchto kľúčov na tomto fóre, budeš vylúčený.







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Príspevok v koši

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2013 13:43

Ja nie som mod. Moda rozoznas podla toho zeleneho pasiku pod nickom. Len som napísal čo si o tom myslím, mod mi dal za pravdu a zmazal to. Nikoho nezaujima, ze si sa dal oklamat niekym inym. Je to z HB a predaj je zakazany. Tak isto ako forum nepodporuje warez, nepodporuje predaj steam uctov, lebo je to proti pravidlam steamu, tak nepodporuje ani predaj tychto balikov, nakolko je to proti podmienkam HB. Snad je Ti to uz jasne.







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2013 15:45

Najvyssou autoritou na fore je vedenie fora. Vedenie fora moze rozhodovat na zaklade svojej vole aj o veciach, ktore nie su, alebo su nejasne napisane v pravidlach. Ty na tomto fore tie kluce predavat nebudes. Ak zalozis temu, dostanes BP. Ak ju zalozis zas, dostanes ban.
Teraz uz to mas jasne napisane a vies, podla coho sa mas riadit. Vysvetli si to tak, ze ti krivdim, je mi to jedno. Tak som sa (nie len ja rozhodol). A kedze mam funkciu, ktora mi dovoluje presadzovat moje rozhodnutia, tak pre teba to znamena, ze ich musis a budes respektovat.
Ano, viem, v realnom zivote nula, na internete zakomplexovany hero.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.13
Prihlásený: 10.07.14
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Púchov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.09.2013 21:09

Daron píše:
Najvyssou autoritou na fore je vedenie fora. Vedenie fora moze rozhodovat na zaklade svojej vole aj o veciach, ktore nie su, alebo su nejasne napisane v pravidlach. Ty na tomto fore tie kluce predavat nebudes. Ak zalozis temu, dostanes BP. Ak ju zalozis zas, dostanes ban.
Teraz uz to mas jasne napisane a vies, podla coho sa mas riadit. Vysvetli si to tak, ze ti krivdim, je mi to jedno. Tak som sa (nie len ja rozhodol). A kedze mam funkciu, ktora mi dovoluje presadzovat moje rozhodnutia, tak pre teba to znamena, ze ich musis a budes respektovat.
Ano, viem, v realnom zivote nula, na internete zakomplexovany hero.



: DDD ... nejdem sa vyjadrovat, kedze nechcem ban a moje pravdive slova, ktore by som musel pouzit, by ti asi nastrbili tvoje ego a donutilo by ta mi to dat ban.

Co sa tyka temy predaja hier ..ja ti doprajem, nebudem davat temu treti krat - vyhral si ... :D (aspon niekde)

Mna len tesi ze si si vedomy ... toho kto a co si ... (posledna veta) zjavne uz mas s podobnymi situaciami skusesnot

Tema uzatvorena ... ak niekto si potrebuje zvysit ego .. .moze to locknut, pripadne hodit do kosa :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.13
Prihlásený: 10.07.14
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Púchov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.09.2013 21:10

killer píše:
Bizarre píše:
Neporušujem ani žiadnu humble rule, kedže to nemam z humble - to je fakt

Sranduješ však? Tu nikoho nezaujíma, kde si ty tie kľúče kúpil. Vyššie je citovaný príspevok, v ktorom je jasne uvedené, že predaj týchto kľúčov je porušením podmienok HB.
Nevidím jediný dôvod, prečo by mala byť tvoja téma niečím výnimočná nad ostatnými, ktoré boli uzavreté presne z toho istého dôvodu, ako tá tvoja. Ty snáď áno?
A napokon...ak sa budeš aj naďalej pokúšať o predaj týchto kľúčov na tomto fóre, budeš vylúčený.



a ty si uvedomujes co si napisal za blbost ? :D

to, ze ja mam nejaku hru ktora sa niekedy predavala cez bundle automaticky znamena ze ju mam z bundle ? :D ved som mal xy inych moznosti ako a kde ju kupit ... .D ach ... ked uz sa chces hrat na doleziteho alebo inteligentneho tak radsej drz hubu :D a sa aspon nedas dole


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Príspevok v koši

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2013 21:17

Uz je to neaktualne a hubu si drz sam







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Príspevok v koši

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2013 21:54

Bizarre píše:
to, ze ja mam nejaku hru ktora sa niekedy predavala cez bundle automaticky znamena ze ju mam z bundle ?

Chápem, naštvalo ťa, že z teba niekto spravil idiota, keď si kúpil tie nepredajné kľúče, ktovie za koľko a teraz kopeš do všetkého, ale sú tu nejaké pravidlá (znova ťa odkážem na príspevok citovaný na predchádzajúcej strane) a tie sa budú dodržiavať. Myslel si si, že z charitatívnej akcie vymlátiš nejaké peniaze, nebol si prvý a bohužiaľ ani posledný.

Bizarre píše:
ked uz sa chces hrat na doleziteho alebo inteligentneho

Ja sa nehrám :devil:

Bizarre píše:
radsej drz hubu

Toto rozprávaj doma rodičom, ty úbožiak.







_________________
always is always wrong
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 16 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Príspevok zmazaný

v Správy pre vedenie fóra

3

799

04.12.2011 21:28

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmazany prispevok

v Správy pre vedenie fóra

4

1581

10.06.2015 16:38

stell Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zmazany prispevok?

v Správy pre vedenie fóra

13

1297

05.04.2008 15:50

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Možnosť upraviť príspevok

v Správy pre vedenie fóra

17

2481

22.08.2007 21:13

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skolska praca : Diskusny prispevok

v Vzdelanie, štúdium, škola

7

8566

14.06.2007 21:49

Kirk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. oznámenie že uživateľ pridal príspevok...

v Správy pre vedenie fóra

6

1272

05.10.2007 14:55

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prispevok na zacatie podnikania szco

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

9

1025

13.11.2020 14:26

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. phpBB2 - druhy prispevok v teme

v Redakčné systémy

5

1707

20.02.2009 0:44

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ked prispejem oznaci že mam nový prispevok

v Správy pre vedenie fóra

5

1080

09.01.2010 23:38

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde zistim preco mi bol vymazany prispevok?

v Správy pre vedenie fóra

5

1094

06.05.2020 13:03

peto9110 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Príspevok I/P: Tlačiarne, dokovačky k notebookom

v Predám

0

238

14.07.2019 15:16

BiGTomEE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmizla vám téma / príspevok? - tu riešte tento problém

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 12, 13, 14 ]

v Správy pre vedenie fóra

412

41692

08.12.2019 20:19

goldrat Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prispevok so znackou [url] sa javí ako prazdny

v Správy pre vedenie fóra

9

1109

10.08.2010 17:43

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem, ked idem pridat prispevok tak mi napise...

v Redakčné systémy

6

758

07.06.2007 14:15

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skript, kde používateľ zaplatí a zobrazí sa mu prispevok

v PHP, ASP

1

512

16.03.2022 10:28

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Po zmene IP na domenu nie je mozne ulozit prispevok, vytvorit stranku

v Redakčné systémy

0

413

20.08.2020 21:26

rado3105 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra