Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2013 8:23

To mas tak. Tu je to nas priatel lebo nam pomoze dosiahnut nas ciel, inde nanho zvalime utoky a bude dovod vpadnut tam. Cudujem sa ze to ludia a media este zeru


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2013 9:20

http://m.topky.sk/cl/11/1368250/Britsky ... -explozia-

Ale nam budu vsetci radit a obvinovat nas z rasizmu. Ved nech ich integruju do spolocnosti...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 13.11.2013 13:24

Citácia:
Pozdravujem zo Sofie. Preložili mi tu druhú knižku a umožnili stráviť v meste tri dni. Za oknom počujem skandovanie demonštrantov.
Už od skorého leta každý deň, či je horúco, či prší alebo je chladno, protestujú ľudia. Štrajkujú aj vysoké školy, centrami sú umelecká akadémia a filozofická fakulta. Na ich dverách visia mohutné reťaze.
Všetko sa začalo, keď premiér za šéfa tajnej služby vymenoval 32-ročného mediálneho magnáta a oligarchu. Jeho rodina vlastní lotériu, printové impérium a väčšinu distribúcie tlačovín. On má za sebou nechutné medzinárodné kšefty so zbraňami, vydieranie politikov aj obchodných partnerov a niekoľko vyšetrovaní, ktoré sa skončili dostratena, čo kritizovali aj medzinárodné súdy.
Už 21-ročný kúpil veľký prístav vo Varne. Rodinný majetok sa odhaduje na päť miliárd eur. Na riadiacu funkciu v silovom rezorte nemá nijakú kvalifikáciu, zato zjavnú snahu kryť svoje zločinecké aktivity.
Demonštranti vyhlásili, že neprestanú, kým mafián neodstúpi. Vláda si, samozrejme, myslela, že nevydržia, nanajvýš pár dní, nebodaj týždňov. No už to trvá mesiace a ľudia sú nesmierne vytrvalí.
Netvrdím, že som nevidel aj zopár opitých, ale protesty sú síce tvrdé, no nenásilné. Skanduje sa, tlieska sa, píska, pochoduje od blokovaného parlamentu k vláde a zasa späť, spievajú pesničkári, bubnuje sa, dokonca sa v prestávkach cvičí joga, varí sa zdravé jedlo, číta sa a nekonečne sa debatuje.
Ľudia parlament okupujú 24 hodín denne, takže sa striedajú aj na nočných hliadkach. Veria, že keď vydržia, skorumpovaná vláda, ktorá tohto nehorázneho človeka dosadila, musí padnúť.
Chodím okolo zhromaždení, počúvam prejavy, čítam letáky. Myslím na to, ako sa u nás premiér s veľmi podobným sudcom-mafiánom vrúcne bozkáva na líca. A nikto z vlády ani necekne, keď dotyčný zhrabne stopäťdesiattisíc eur za to, že telefonoval s balkánskym dílerom heroínu.
A na Slovensku chcú mnohí ľudia „protestovať“ tým, že budú v jednom z najkrajších krajov hlasovať za... viete koho. Zbabelci prehrávajú už pred bitkou.
Máš moje uznanie, Bulharsko!


http://zpravy.idnes.cz/bulharsti-studen ... anicni_vez
P.S. Naše spravodajské portaly o tom ani len nepíšu a musím o niečom takom čítať na CZ stránkach.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 16.11.2013 23:58

Briti strácajú nervy so slovenskými Rómami: Predaj detí, drogy a prostitúcia!
http://www.topky.sk/cl/11/1368624/Briti ... titucia-#4
ha tam maju budzogani, co ich v europe chrania jak chraneny druh.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 17.11.2013 9:28

cigana nikto nikdy neprevychová, toto bude len ďalší krok pre to, aby sa Británia ešte viac začala zaujímať a chrániť cigánov na Slovensku aby k nim necestovali... preto Európska únia kritizuje slovensko že si ich nehýčkame viac, presne preto aby od nás neodchádzali a aby robili bordel u nás nie u nich... žiadne ľudské práva ich nezaujímajú, dobre vedia čo sú to za zberby







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2013 13:24

Spartan.Ex píše:
No ty si teda expert... prepáč, ale čo si napísal je totálna blbosť, ja to študujem, situáciu dlhodobo skúmam, diskutoval som o tom s najpovolanejšími luďmi na Slovensku a presne viem, ako vyzerajú domácnosti v USA čo sa týka zadĺženosti a záruk, ale to už je v tejto téme OT, v pohode o tom môžeme diskutovať v kategórii "Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze".


Myslim, ze pokracovat mozme tu.
Problem u americanov je ten ze oni nedokazu setrit. Proste american nedokaze pochopit, ze v miestnosti v ktorej zrovna nieje nemusi mat rozsvietene svetlo. Alebo nepochopi, ze ked si umyva zuby tak nemusi mat celu dobu postenu vodu naplno, nepochopi, ze nemusi kupit vsetko co vidi v reklame..atd dalo by sa pokracovat. Tam je ich problem a preto sa vela rodin dostava do problemov, ak by sa trochu uvedomili tak dokazu zo svojich platov krasne vyzit.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2013 13:53

Celá Amerika je nafúknutá bublina. Kolobeh celej ekonomiky v USA je takýto: nafúrnuť trh - keď sa to nedá udržať, príde riadená kríza - potom sa znova umelo pomocou rôznych nástrojov nafúkne trh (1% pôžičky, NINJA pôžočky a podobne) - potom sa tvária, že prosperjú - zase kríza a tak to ide dookola. V USA totiž ludia vlastnia aktíva, ktoré vôbec neexistujú. Oni dokážu šetriť, akurát to nepotrebujú, môžu si to kúpiť, požičajú si na a tým to pre nich končí. Na to, či to pôjde splatiť vôbec nemyslia, lebo ich sused si kúpil Mustang, tak oni musia mať Camaro... Američania by neboli taký márnotratní, keby ich tomu nenaučili tí zhora. Tým že im umožnili pomocou zadlžovania sa nadobudnúť statky, na ktoré reálne nemajú.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 17072
Témy: 109
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 7:44

To je pravda, ale aj v Amerike ziju iteligentni ludia ktory sa zadlzuju len tolko kolko unesu. Aj ti nezmyslene zadlzení zijuci v nafuknutej bubline maju Xkrat vyssiu zivotnu uroven ako vacsina slovenskych rodin.







_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gainward phoenix GS gtx1070, 480GB SSD Kingston UV400 + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Galaxy A52s 5G. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Arona 2019 1,0TSI 85kW
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 9:56

Aj inteligentní. Aj u nás žije pár inteligentných a predpokladám že pomer inteligentní / neinteligentní bude v USA velmi podobný ako u nás. Vyššiu životnú úroveň možno vo všeobecnosti majú, ale čuoval by si sa, kolko Američanov nevie kvoli pôžička výsť z mesiaca na mesiac. Oni síce majú autá, domy... v resp. vlastne nemajú iba celý život užívajú ničo čo v skutočnosti patrí ich veriteľom. Potom sú tam iné faktory, pre ktoré to vyzerá, že sa majú lepšie. Domy sú tam napríklad vyrobené z dreva / sadrokartónu, s európskymi sa nemôžu porovnávať, aké autá si tam kupujú som opisoval v diskusii o automobiloch. O tom či sa majú až o tolko lepšie, by sa dalo dlho diskutovať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 10:37

Na montovanom dome nieje nic zle, v dnesnej dobe pokial nebyvas v oblasti kde su tornada tak ti je murovany dom zbytocny, montovany je postaveny na komplet kludne aj za 3-4 mesiace a je podstatne lacnejsi.
Nejde o to ze tie veci splacaju, ide o to ze bezny american zarobi dost na to aby isiel na dovolenku v lete, v zime, mal dom a auto (aj ked na uver), chodil von, normalne sa obliekal atd.. Zivotna uroven je tam podstatne lepsia nez tu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 11:22

Či sú montované domy dobré, alebo zlé je ťažko povedať, ale zého na nich teda dosť. Po 10 rokoch musíš spraviť rozsiahnu rekonštrukciu, po 30-40 rokoch to môžeš zbúrať, ak tam máš červotoča, buď to bude obrovská investícia, alebo to môžeš tiež zbúrať, náklady na údržbu sú neporovnateľne vyššie, máš s tým ďaleko viac starostí. O tepelno-izolačných a zvukovo-izolačných vlastnostiach ani nehovorím, a to nemyslím len zimu. V lete musíš mať klimatizáciu pustenú 24/7 napriek modernýchm technológiam zateplenia. Znova viem o čo rozprávam (píšem) bol som dva mesiace na Floride, kde som spolupracoval so známym (nakolko v nehnutelnostiach robím aj tu na Slovensku), ktorý robí s nehnutelnosťami na Floride od 85. roku, kedy tam emigroval. Práve na Floride sa oplatí kvoli tým tornádam stavať také domy - v prípade tornáda máš menšiu škodu. Tam by ti nepomohol ani tehlový dom. Tolko k domom v USA.

Áno, majú lepšiu úroveň, lenže to, že máš celkové dlhy vo výške 500 000 USD (čo je úplne normálne), pri mesačnom príjme 3 000 USD znamená, že nemáš problémy zo životnou úrovňou ale máš iné problémy, čo zase nedokážete pochopiť vy, takisto ako píšete že ja nedokážem pochopiť problémy bežných Slovákov (nie že by som bol ja v takej situácii ako bežný Američan, ale viem to pochopiť).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2013 10:33

Čísla neklamú. Finančná pyramída skolabuje
http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-sve ... uje-547321

A uz len cakat kedy...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 15:15

A tu u nás sa vyplakáva, keď sa NRSR obhádže vajciami. Ukrajinci idú na policajtov buldozérmi:
http://www.liveleak.com/view?i=c0d_1385915137







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 16:20

Tu u nas sa vyplakava stale a stale sa nic nerobi a ani sa robit nebude. Uz mi to pride, ze ludia v tejto krajine radsej umru od hladu ako by mali ist do ulic.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 17:17

mirom ty si takisto jeden z nas slovakov co nic nerobis.
slovaci su prosti a ubiti narod, zakym nebudeme kapat od hladu a nepojde o zivot nic sa diat nebude.
mali ich odtlacit do boha, lubi sa mi to, ucinny system.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 18:57

delong píše:
mali ich odtlacit do boha, lubi sa mi to, ucinny system.

Neviem preco by si to mali takto odniest policajti, ved to je zamestnanie a robia iba svoju robotu, doma maju zenu a deti. Hadzat po nich dlazdice a behat tam s tako retazou je demencia a iq hlupeho debila, ktory sa tam prisiel iba mlatit.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 19:27

lebo brania nepravost a brania aby sa konala naprava, takze konaju v podstate zle. ved nie ich dokalicit ale ich len odtiahnut kamsy nabok.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 19:28

don jebot píše:
delong píše:
mali ich odtlacit do boha, lubi sa mi to, ucinny system.

Neviem preco by si to mali takto odniest policajti, ved to je zamestnanie a robia iba svoju robotu, doma maju zenu a deti. Hadzat po nich dlazdice a behat tam s tako retazou je demencia a iq hlupeho debila, ktory sa tam prisiel iba mlatit.



Aj vojak je iba profesia. Za peniaze ide do inej krajiny a zabija jej obyvatelov a nepyta sa preco. To robi aj najomny vrah. Navyse vojak je plateny z nasich dani. Vojak ma chranit svoju vlast a jej obyvatelov. Tak isto je to aj s policajtmi. Su plateny ludmi ktorich maju chranit pred vrahmi a zlodejmi a nie chranit skorumpovanych politikov a mlatit ludi. Byt policajtom tak radsej vystupim z policajneho zboru ako mlatit ludi ktori zo zufalsva idu do ulic.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 19:59

delong píše:
mirom ty si takisto jeden z nas slovakov co nic nerobis

Ja viem a ako jednotlivec nic nezmozem + v nasom meste sa nic neorganizovalo a aby protesty mali nejaky ucinok tak to nestaci spravit v BA, musi sa to diat vsade.
Co sa tyka policajtov a buldozeru tak to plne schvalujem. Viem, ze policajti dostali len rozkaz a su to normalni ludia ale ako inac maju teda ludia protestovat ked im to nedovolia? Keby sa mali vzdy zastavit pred policiou len preto ze su to normalni ludia a robia si svoju robotu tak sa vzivote nikdy nic protestom nedosiahne lebo by sa ludia zastavili pred policiou....proste chapete, ziadny efekt.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2013 20:03

slovaci su dosrati narod, machrovat vedia len doma, to je najvecsia chyba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 8:04

kuki_sk pozrel by som sa nato keby si mal rodinu a splatky/ucty nakrku ako by si dal vypoved ... som zvedavy koho budete volat ked vas niekto okradne alebo napadne, potom uz vam budu dobry. Ja neschvalujem spravanie hovad ako boli na videu s retazou a dlazobnymi kockami, tak islo cisto o cielenom ublizeni na zdravi ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 8:50

slováci-otroci?
http://www.aktuality.sk/clanok/241269/j ... v-nemecku/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 10:18

Sice su to veci co uz viem ale zas som sa len nasral tym, ze som to precital.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 10:27

Je to trochu pokrytecke. Na jednej strane sa ludia stazuju, ked na unia nieco diktuje, na druhej strane by bolo uplne v poriadku ak by nam unia nadiktovala rovnaku minimalnu mzdu ako v Nemecku. Ze sme v jednom spolocenstve podla mna automaticky neznamena, ze sa budeme mat dobre aj v pripade, ze sme ako krajina ekonomicky neschopna.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 10:36

don jebot píše:
kuki_sk pozrel by som sa nato keby si mal rodinu a splatky/ucty nakrku ako by si dal vypoved ... som zvedavy koho budete volat ked vas niekto okradne alebo napadne, potom uz vam budu dobry. Ja neschvalujem spravanie hovad ako boli na videu s retazou a dlazobnymi kockami, tak islo cisto o cielenom ublizeni na zdravi ...

presne tak jebot, prave pre toto sa slovaci nikdy nebudu mat dobre, lebo sa boja otvorit si hubu, kazdy sa len trase na tych par euro co dostane- myslim ako stredna trieda a nizsie, bohatym to moze byt jedno. tu nejde o policajtov, to je normalne, ze pocuvaju rozkazy, su tak isto dosrati vzopret sa vrchnosti ako vsetci ostatni. len je zaujimave, preco sa greci, poliaci... vela narodov vie vzopret a je im jedno, ze maju rodiny. jak povedal fico, my sme lahko ovladatelny narod a vieme sa uskromnit, zato sa na nas dobre odbavuje. keby je na zapade jak sa zije u nas, tak by uz davno podpalovali parlamenty.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 10:43

Ono je to tym, ze sme postkomunisticka krajina a predstava, ze ludia ako taki nieco zmozu je vacsine cudzia. Ludia sa radsej odovzdaju do ruk statu, pretoze tak to bolo predtym, tak to bolo spravne a zilo sa dobre.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 11:10

delong mas uz rodinu a hypoteku? asi nie ked takto rozpravas. Ja nemam nic proti revolucii ale s rozumom nie s k****. U nich to iba vyuziva opozicia aby sa dostala k moci, cize budu na to rovnako aj ked zvrhnu vladu. Nic sa pre nich nezmeni. Pas ich bude iba druha strana. Policajti a armada ma chranit pravoplatne zvolenu vladu. Lebo by si kady tyzden mohol robit povstanie za nieco. To ze teraz to sem tlacia media neznamena ze je to nazor vacsiny ich obcanov. Ak prve by sa malo spravit referendum ci vlastne obcania chcu zmenit vladu a po neakceptovani by si mal prejst do povstania. Inak sa budu k moci dostavat cim dalej vacsi vagabundi. Otazne je ci ludia maju zaujem vlastne nieco zmenit. ktovie aku ucast by malo ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 11:16

Lenže aj keď spravia povstanie a zvrhnú vládu... čo sa stane. Príde nejaká ďalšia vláda, ktorá bude časom taká istá ako tá pred tým a budú tam, kde boli. Ako som už písal, nejde o to, aký sme národ, ale o to, že sme do poslednej koruny rozkradnutá postkomunistická krajina, ktorú ovláda pár ludí a verejnosť nemá žiadne slovo.
Tu skutočná demokracia nebude nikdy, rovnako ako v Rusku, Bulharsku, Česku, Maďarsku a iných postkomunistických krajinách, akurát u nás sa to tuším podarilo rozkradnúť najviac, preto sa tu majú občania najhoršie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 16:29

delong píše:
don jebot píše:
kuki_sk pozrel by som sa nato keby si mal rodinu a splatky/ucty nakrku ako by si dal vypoved ... som zvedavy koho budete volat ked vas niekto okradne alebo napadne, potom uz vam budu dobry. Ja neschvalujem spravanie hovad ako boli na videu s retazou a dlazobnymi kockami, tak islo cisto o cielenom ublizeni na zdravi ...

presne tak jebot, prave pre toto sa slovaci nikdy nebudu mat dobre, lebo sa boja otvorit si hubu, kazdy sa len trase na tych par euro co dostane- myslim ako stredna trieda a nizsie, bohatym to moze byt jedno. tu nejde o policajtov, to je normalne, ze pocuvaju rozkazy, su tak isto dosrati vzopret sa vrchnosti ako vsetci ostatni. len je zaujimave, preco sa greci, poliaci... vela narodov vie vzopret a je im jedno, ze maju rodiny. jak povedal fico, my sme lahko ovladatelny narod a vieme sa uskromnit, zato sa na nas dobre odbavuje. keby je na zapade jak sa zije u nas, tak by uz davno podpalovali parlamenty.



V tomto mas uplu pravdu ze slovaci su poserovia. Bol som Severnom Irsku ked im vlada chcela zaviest poplatok za vodu. Smiesnych 5 euro na rok. (v NI je voda zdarma). Vsetci do ulic. Podpalili asi 120 aut, 2 obchody a bohvie co este. Na dalsi rok zdrazela poistka na auta no voda ostala zdarma. Nieco velmi podobne s danami som zazil aj v IL. V Eilate chceli podnikatelom zaviest dan ktoru dovtedy ako turisticke mesto nemuseli platit. Nikto neotvoril svoj obchod, restauraciu atd. Mesto bolo ako mrtve. Turisti sa nemali ani kde najest A nikto z nich sa nebal ze neuzivi svoje rodiny. Po 3 dnoch vlada zase zrusila dan.


@Jebot.Nie hypoteku som nikdy nemal ani mat nebudem. No od 18tich zijem mimo SK a staram sa sam o seba. Vypoved som dal uz ani nepamatam kolko krat. Proste ked sa mi nieco nepaci tak s tym j*bnem a idem domov . Ale tak kazdy mame asi inu cenu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 17:41

niektorí sa tu ohrádzajú rodinou a hypotékami ale keď sa necháme zotročiť za pár šupov tak nakoniec aj tie hypotéky niektorí nesplatíme a skončíme na ulici aj s rodinami,menil som 4x zamestnanie a zakaždým som si polepšil
samozrejme čím je človek starší tým ťahšie sa vyskakuje :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70800

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109560

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

914

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

657

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1837

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

502

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

700

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

582

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3662

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

888

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

941

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1337

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

440

20.07.2007 12:17

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra