Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 14:06

Hovoris o cinoch a pritom nemas ani len tusenia co vsetko oni robia, typicky priklad toho ako vidis len to co chces. Ale za to ked uvidis prvy bulvarny clanok o knazovi pedofilovy, po com stado prahne ako besne, tak prvy zacnes ukazovat prstom. Alebo chces povedat, ze tieto clanky o pedofiloch pisu intelektuali a bulvar s tym nic nema, bulvar je to, kde sa pise o tom, co dobre spravili pre ludi? No co si myslis ze stado chce pocut, kto je aky pedofil alebo to aky je realny prinos pre spolocnost? Mozno ze si cirkev zasluzi kritiku, ale odbornu a na urovni, ty im sam nesiahas ani po clenky.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 14:16

Tak zacni menovat co dobre spravili pre ludi a aky je realny prinos pre spolocnost....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 14:20

"pritom nemas ani len tusenia" ty ho mas hned z prvej ruky od papeza ... pane boze preco si myslis ze len ty si zrovna osvieteny?
Je to to iste ako ty hatujes USA, EU a nevidis ziadny ich prinos. Pritom si neuvedomujes v akom blahobite zijes. Lepsie sa nezilo uz niekolkym generaciam prednami ak nejakej ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 14:36

Ale vobec nie som osvieteny a nemam to od papeza. Ale neklesnem tak hlboko pod uroven aby som nechapal, ze taketo trapne reci co tu vedies su len primitivne dristy. A v tom blahobyte zijes asi sam a ked sa mas dobre ty, tak je asi vsetko v poriadku. Ludia tu musia riesit vlastnu strechu nad hlavou, hypoteku na celi zivot. Tak netaraj o blahobyte. Ja sa o svoju buducnost nebojim, idem byt programator, ale to neznamena ze ked mne bude dobre, tak nebudem videt problemy tejto doby. Spominal si, ze mas doma 3 televizori, a co je na tom? Za komunizmu to bola technicka vymozenost, teraz je to samozrejma kopa elektronickeho srotu. Bohatstvo tu mozno je, ale je spravovane a prerozdelovane zle a nespravodlivo, nespravnymi ludmi. A co sa tyka tej demokracie, kde v EU je nejaky naznak demokracie? Vsetko je tak, ako o tom rozhodnu lidri EU, o ktorych nikto nevie kde sa tu vlastne vzali.

// Spojený príspevok Štv 15.05.14 14:47

magic píše:
Tak zacni menovat co dobre spravili pre ludi a aky je realny prinos pre spolocnost....


Chces povedat, ze nie si schopny vidiet nic s toho mnozstva veci? Vidis ako si manipulovany bulvarom? Asi to neni pre bulvar dost zaujimave.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 14:58

incredible asi zijes v nejake malej miestnosti cely zivot.
"A v tom blahobyte zijes asi sam" ty v nom nezijes? Jasne ze musis riesit strechu nadhlavou, preco by si ju mal mat zadarmo, a tiez budem riesit v blyzkej dobe hypoteku tak co potom o com rozpravas?
Pozri sa do historie ako ludia trpeli, teraz mas strechu nadhlavou, mas co jest to su hlavne vymozenosti. Cely svet nespasis, jedine co ja vidim ako tu riesis, aky som ja zly, ale co si spravil pre dobro inych ty? Prerozdelil si svoje veci medzi chudobnejsych? Nie si iba pokrytec.
Ake trapne reci daj jednu? Jedine trapne reci tu boli konspiracne teorie a to aka je EU zla a Rusi dobri ...

"kde v EU je nejaky naznak demokracie?" Mozes si uverejnit blog? Mozes odist zo statu? Mozes si vybrat skolu, zamestnanie? Jednoduche veci ktore si este stale vo vela krajinach nemozes dovolit. Skus sa pozriet na to vsetko co mas, o com mohli tvoji predkovia iba snivat resp. vela ludi teraz moze snivat tak mi nerozpravaj ze si nezijes dobrej dobe na spravnom mieste.

// Cirkvi sa nemozu ubrat zasluhy v dejinach ludstva ale taktiez sa zle veci nemozu skovavat za tie dobre







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 15:02

pre don jebota, ked naraza na demokraciu v EU. uryvok z clanku

SP: Proč dovolují lídři zemí Starého světa Spojeným státům, prostřednictvím své Evropské komise, aby je nejen řídily, ale aby si doslova lehli pod Amíky?
“Za prvé proto, že na prvním místě hájí tato organizace zájmy bankéřů, kteří v současném západním světě rozhodují o všem. Za druhé, proto, že Evropská komise – není vůbec demokratickou institucí. Demokracie je v ní méně, než jí bylo v Politbyru Komunistické strany Sovětského svazu. V Evropské komisi jsou bezmála tři desítky komisařů jmenovaných Radou Evropy.

prikladam ti aj link: http://kosovoonline.cz/index.php?option ... 53&lang=cs

Boze terorista Van Rampuch je u nas na navsteve - kokot jeden, zas len diktuje podmienky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 15:21

don jebot píše:
incredible asi zijes v nejake malej miestnosti cely zivot.
"A v tom blahobyte zijes asi sam" ty v nom nezijes? Jasne ze musis riesit strechu nadhlavou, preco by si ju mal mat zadarmo, a tiez budem riesit v blyzkej dobe hypoteku tak co potom o com rozpravas?
Pozri sa do historie ako ludia trpeli, teraz mas strechu nadhlavou, mas co jest to su hlavne vymozenosti. Cely svet nespasis, jedine co ja vidim ako tu riesis, aky som ja zly, ale co si spravil pre dobro inych ty? Prerozdelil si svoje veci medzi chudobnejsych? Nie si iba pokrytec.
Ake trapne reci daj jednu? Jedine trapne reci tu boli konspiracne teorie a to aka je EU zla a Rusi dobri ...

"kde v EU je nejaky naznak demokracie?" Mozes si uverejnit blog? Mozes odist zo statu? Mozes si vybrat skolu, zamestnanie? Jednoduche veci ktore si este stale vo vela krajinach nemozes dovolit. Skus sa pozriet na to vsetko co mas, o com mohli tvoji predkovia iba snivat resp. vela ludi teraz moze snivat tak mi nerozpravaj ze si nezijes dobrej dobe na spravnom mieste.

// Cirkvi sa nemozu ubrat zasluhy v dejinach ludstva ale taktiez sa zle veci nemozu skovavat za tie dobre


Nie nemozem si uverejnit blog, pretoze by ma zavreli za to, ze kritizujem propagaciu homosexuality. Vobec sa EU a Amerika nesnazi ziskavat kontrolu nad internetom. Mozno ze nezakazu priamo uverejnovat blogy, tak ako v Severnej Korei, ale to iba preto, lebo vedia, ze si nemozu dovolit takto rapidne stratit doveru ludi. 2/3 sveta hladuju a stale trpia tak ako trpeli, ak nie viac. A akakolvek kritika EU bude podla nej automaticky konspiracna teoria, nie? Neprerozdelil som svoj majetok chudobnym ani sa nehram na samaritana, no nebudem sa tvarit, ze sa nic nespravodlive nedeje a nebudem to podporovat. Zato je tu mnozstvo ludi, co nieco take urobili, co sa obetovali pre dobro druhych, ale o nich samozrejme nic nevies, dokonca nevies vymenovat ani jeden vyznamnejsi projekt, ktory dosiahli tito ludia napr. na Slovensku. Mohol by som vymenovat zopar prikladov, ale na co, ked o 3 prispevky dalej na to zabudnes a budes dalej dookola pustat tie iste dristy o cirkvi ako predtym?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 15:40

Ano zavreli? No daj koho zavreli za taky blog? Alebo dalsie bludy a vymysli?
" Vobec sa EU a Amerika nesnazi ziskavat kontrolu nad internetom." kazda vlada, kazda jedina na svete.
"...konca nevies vymenovat ani jeden vyznamnejsi projekt, ktory dosiahli tito ludia" v akom smere, v akom priklade? Mozem aj napisat : Ty nevies vymenovat ludi. Akludne vymenuj. Aj ked neviem kcomu to ma spojitost, nepomylil si si cloveka alebo temu? Tahas a chytas sa uz hoci coho. Uplne nezmysli mimo veci.
"A akakolvek kritika EU bude podla nej automaticky konspiracna teoria, nie? " Nie, podlozene veci nie. Kazda organizacia ma svoje muchy a neduhy. Zdruzuje prilis mnoho kultur, narodov, zosuladit to je asi aj nemozne. Ale stazovat sa ako sa mame zle a aky su oni zly.
.
Ake dristy o cirkvy? Napis jeden jediny ktory som povedal/napisal. Napis ake trapne reci. Napis ci nezies v blahobite. Napis preco sa tu navazas domna ze si zijem v blahobite kym iny trpia ty robis to iste ale pre teba je to ine. Mozes si uverejnit blog? Mozes odist zo statu? Mozes si vybrat skolu, zamestnanie? Mozes ospravedlnovat zle skutky dobrymi? Tak potom aj Hitler bol svetec kedze jeho vycinanie posunulo priemysel na uplne inu uroven. Co spravis so svojim potomkom ak bude homosexual? Skus odpovedat na otazky.

" no nebudem sa tvarit, ze sa nic nespravodlive nedeje a nebudem to podporovat." kto sa tak tvari? Kto to podporuje? Presne si typicky slovak, chod na pivo a tam sa stazuj ako nam EU ublizuje (hlavne ze na to pivo mas .. )







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 16:49

Ak budem mat potomka homosexuala, tak ho samozrejme neodvrhnem ako by si si to ty predstavoval, ale s tym, ze mu vysvetlim nech sa nenecha oklamat touto propagaciou, co tu je, ktora v skutocnosti nesluzi na jeho ochranu pred utlakom, ale na dosahovanie uplne inych cielov, na oslabovanie a rozdelenie spolocnosti a vytvaranie zmatku medzi ludmi, aby neboli schopni sa postavit spolocne svojim "demokratickym" nadvladcom.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 16:52

Taketo OT si rieste v SS.Téma je svetová politika nie hádanie sa o homosexualite.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 18:43

Don jebot popros kamarata phanteoma nech si date stretnutie a prefiknete sa obaja navzajom :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 18:50

Pupi tebe to napomenutie asi nestaci co?Takyto "humor" rozprávaj kamarátom v škole.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 18:55

Pupi píše:
...

Tak aj ty si daj pohov na dva týždne. Kto ďalší?







_________________
always is always wrong
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 19:20

Nobody stops pupi :D. Loosers, vase forum mi je ukradnute, ale kludne si tu vytvorim 100 uctov, co tak porozmyslat o tom, ked dam niekomu ban, ze sa tu nepripoji zo svojej IP. Malo by to aku taku uroven. Ale ma to asi taku, ako prispevky don jebota, phanteoma, darona - s ich pravdou a objektivizmom 0 bodov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 21:07

Politika - svet (zahranicie)

------------------------

Pomstili sme našich zabitých vojakov, hlási Kyjev
http://hn.hnonline.sk/svet-120/pomstili ... jev-617951

Rusi nám navyše hrozia odstávkou plynu. Celkom fajn...







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 21:23

Drevoštiepka + solár FTW.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 21:23

Nehrozia iba informujú ak Ukrajina nezaplatí zastavia plyn a kedze ide cez UA sme odstrihnutý


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 21:43

http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-sve ... lyn-617938







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 22:49

Mali by sme vybudovat jadrovu elektraren a vsetko prerobit na elektrinu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 23:33

Vsimol som si strary post ze na Ukrajine sa zdrazuje plyn pre domacnosti o 50% - zdrazenie plynu znamena zrusenie dotacii pre domacnosti, co bola jedna z podmienok MMF aby ten poskytol pozicku pre Ukrajinu. Janukovyc to nechcel pred volbami robit pretoze je to velmi nepopularny krok a tak dal prednost Rusom, lenze pozicka od Rusov je slucka okolo krku, ty by si vypytali namiesto toho strategicke podniky. Treba poznamenat, ze ukrajinske domacnosti platili kvoli statnym dotaciam platili za plyn menej ako ruske domacnosti.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 23:50

Daron píše:
Mali by sme vybudovat jadrovu elektraren a vsetko prerobit na elektrinu.

To by sa EU zláznila.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2014 23:56

Prosim vas, necitujte bloknuteho usera, ktory ma chorobnu psychozu si mysliet, ze je nenahraditelny...







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2014 6:07

Nemuseli by sme vybudovať novú ale renovovať starú,však tie reaktory čo máme teraz zbohom rodina.Bohunice ani nejdú na plný výkon,že?Od tej havárie.
To ,že by sa EU zbláznila no a čo.Kurde my sme plnohodnotný člen EU a podľa ich demokracie máme mať také isté slovo ako Nemecko,FR,VB.Oni keby si zacali stavat atomovky nikto by ani necukol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2014 7:58

http://ruskline.ru/politnews/2014/03/04 ... dnyh_chvk/

http://u.smedata.sk/blog/article/6/35/3 ... .jpeg?r=00

//Neviem presny dopad jadrovych elektrarni ale ja som za, kludne aj 5 nech postavia a mame nieco co mozeme exportovat.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2014 16:11

Aj ked sa to nezda, atomova energia je najcistejsi zdroj. Cele Francuzsko, Nemecko a UK je posiate atomovkami. Len rakuske lobby furt skrti slovenske atomovky.

tu je ten blog http://omediach.blog.sme.sk/c/356066/uk ... ml?ref=tit
tie fotky nic nove, davali napr. fotku kilometrovych radov "utecencov" z Ukrajiny ktori sa hrnuli do Ruska, pri detailnejsom pohlade na fotku to bola foto z Polsko-Ukrajinskych hranic z pred par rokov

kto rad cita ruske "objektivne" spravy typu "rusky hlas", alebo tiez napr. "slobodne" media ako "slobodny vysielac", toho mi je luto, pretoze nech su zapadne media akokolvek "zaujate", tie ruske su len v podstate tlacove agentury Putina, Lavrova a jeho poskokov, lzi a manipulacie ktore sa nechytaju na ziadnu krajiny na svete, a tie "slobodne vysielace" jednoducho tvoria spravy bez ziadnej novinarskej etiky, jediny princip je aby to bolo presne naopak ako v mainstreamovych mediach, ci uz su to novinky o vojne alebo o narodeni malych kenguru v bojnickej ZOO


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2014 17:52

Dobre clanky k danej problematike...
http://osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=2825
http://osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=5723
http://osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=4202
Tiez by som bol radsej za jadro...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 15:33

http://m.topky.sk/cl/11/1397643/Orban-- ... jej-patri-

Este niekto chce kusok ukrajiny pre seba?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 15:41

Vytahovanie starych hercov na nove javisko. Madari stale usilovali o pohranicne uzemia Slovenska, Ukrainy a Rumunka,len sa o tom moc nepisalo.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 16:16

Madari stale snivaju o velkom madarsku tak ako to bolo za krala Stefana, preto niektori sovinisticki madari maju nalepky velkeho madarska na autach dodnes
http://ipravda.sk/res/2008/11/12/thumbs ... clanok.jpg







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2014 16:17

presne tak


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70708

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109486

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

655

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1835

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

501

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

698

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

581

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3657

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

887

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

940

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1334

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

439

20.07.2007 12:17

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra