Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 16:36

Ja tiez neobhajujem ani konzolu, ani PC. Mam 4 konzoly od SONY a tu firmu ako taku nemam vobec rad. Ale ty si co sa tyka konzol ocividne zaslepeny hater. Vid tie body, ktore z tvojich romanov vypichol Johny. Ja som to cital len po MGS4 a ze ty si hral v roku 1993 hry v rovnakej grafike.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 17:32

El_Scorpio píše:
a ze ty si hral v roku 1993 hry v rovnakej grafike.


Neviem kde som toto napísal, ale hater budeš najskôr ty. A pozor, ide ďaľší román, tak sa ho neunúvaj čítať, zase to bude na teba až moc objektívne...


Vôbec nie, nemám v záujme ohovárať konzolu, napr. ps3 je podľa mňa super, a hlavne za tie prachy, stálo ma to nejakých 250 eur, dokonca aj NHL 13 som vychytil len za 30 eur, GT 5 platinum nejakých 15 eur. Ostatné hry som mal požičané na vyskúšanie. Len som konštatoval, že reálne ak si to má niekto možnosť vyskúšať, tak grafika je oproti PC otras. Hlavne je to slabím rozlíšením, ale na PC hrám väčšinu hier na full detaily, takže keď zapnem nejakú hru na ps3, pripadá mi vyslovene bez detailov, pritom ja nie som nejak na detaily náročný, veľký rozdiel medzi medium a ultra detailami na PC nevidím, ale to asi preto, lebo už na medium je ich tam požehnane a s detailami a celkovo so všetkým sa tieto konzoly s PC porovnať nedajú. NHL 13 je šupa, tak isto GT 5, takže ja som maximálne s PS3 spokojný :) Keď odomňa niečo vyznie ako ohováranie, tak je to asi len ten gamepad, a nemožnosť pripojiť ku konzole normálnu klávesnicu s normálnou myšou, aby som si aj hru kde treba hýbať pohľadom mohol patrične užiť, nie som na analóg zvyknutý a vôbec mi to nesedí, čiže ide mi o to, aby ma neobmedzovali. Fifu 12 a 13 som hral na PC na gamepade, nevidím dôvod prečo by som sa s tým mal trápiť na klávesnici, závody nehrám ani na klávesnici ani na gamepade, ale na volante, nemám 15 rokov aby som závodil na klávesnici...FPS a hry kde sa hýbe pohľadom sú zase robené na myš, takže o neprirodzené veci záujem nemám a s gamepadom to hrať nebudem, čiže skôr na toto nadávam, čo sa konzol týka, že mi nedajú na výber. Veď nech tam dajú aspoň takú možnosť a každý si vyberie svoje. Tí čo sú zvyknutí od malička na analóg nech to hrajú s gamepadom, ale nech je tam možnosť voľby, ja som vyrastal na PC, pritom som mal aj PS2, ale hral som na tom max crasha, to sa na gamepad hodilo, no a ešte GT 4, v tej dobe mi musel stačiť aj gamepad. A čo sa týka nových konzol, tak tam si stojím za svojím, pretože momentálne mám za 400 eur výkonnejší PC, ktorý si viem tak isto pripojiť k telke ako konzolu. Ale prehltol by som všetko, kľudne by som sa uspokojil s ps4 a shoršou grafikou, aj s 2x drahšími hrami, aj s plateným internetom, ale predpokladám, že zase pozabudli na kvalitné hranie s myšou a klávesnicou, čiže aj keby tam boli nejaké dobré tituly, s gamepadom to hrať ja nebudem, na to sú tu iní machri :lol: Takže u mňa by bola v pohode aj ps4, ale nie s obmedzeniami pri hraní, tak isto je pre mňa podmienka podpory volantu. Ak by to toto malo, hneď pri vydaní ju kupujem, takže mne fakt nejde až tak o grafiku, stačí mi len adekvátna tejto dobe, niečo čo až tak neurazí, nech si fakt nepripadám ako v dobe kamennej, dnes za tie peniaze čo pýtajú za hry očakávam all in one. Aj super grafiku, aj super príbehy, aj super hrateľnosť atď...Grafika na ps4 by mi úplne stačila, problém vidím len v tom gamepade. A samozrejme v cene oproti PC, v cene hier menšej kvality a aj v cene online hrania, ale to by pre mňa problém nebol, len keď sa na to pozerám trošku objektívne, tak nové konzoly sa momentálne vôbec neoplatia. Ale opakujem, ak by ma neobmedzovali, kúpim rovno aj xone aj ps4. Ale len s gamepadom sú mi na nič...Ešte nakoniec k tomuto románu dodám, že keby bolo napr. The Crew len na nové konzoly a bola by tam podpora volantov s tým, že jazdný model by bol aspoň taký ako je napr. v shifte, GT 5, grid..., tak by som tú konzolu bol ochotný kúpiť len kvôli tejto jednej hre, lebo na niečo také čakám už roky. Ale znova, po prečítaní dojmov z hrania, a konštatovania, že ovládanie je úplne divné a otrasné ( čo by sme aj od závodnej hry chceli, však ? ), nejako ma chuť prešla. Výde to aj na PC, takže aspoň budem mať možnosť odskúšať...


Naposledy upravil nicobb dňa 17.07.2013 17:38, celkovo upravené 2






_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 17:36

Super, ale to, ze ma konzola horsiu grafiku je nam vsetkym tu pritomnym jasne, alebo si mal pocit, ze to niekto spochybuje ?

Mne sa zase nepaci, ze na PC je klavesnica a mys. Chcel by som vela hier ovladat gamepadom a nemozem :-/







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 17:43

To vôbec, skôr som sa na začiatku vyjadril, že som vyskúšal NHL 13 a hrateľne som ju vychváli, no spomenul som aj otrasnú grafiku, ktorá mi ale nevadí, pretože hrateľne to grafiku predčí. Potom niekto začal s tým, že grafika nie je podstatná atď...neviem, či si to nebol náhodou ty :lol: Len potom by ma zaujímalo, načo vlastne vychádzajú nové konzoly, ak vám stačí grafika z ps3 :roll:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 17:46

Johnnny píše:
Mne sa zase nepaci, ze na PC je klavesnica a mys. Chcel by som vela hier ovladat gamepadom a nemozem :-/


Hej ? Tak napríklad toto som nevedel...ak je to pravda, tak od teraz mám výhrady aj k PC :lol: Ale popravde, na PC som hral s gamepadom len fifu 12,13 a potom len čo som ho zabudol odpojiť a zapol crysis, bf atď atď...ale gamepad vždy fungoval, takže neviem na akej konkrétnej hre ti nejde. Ale práve o to mi ide, aby som si na každej hre mohol vybrať ja sám, na čom to budem hrať. Nič iné ak hovorím za seba mi na konzolách nevadí.

Gamepad mám xboxový a na PC funguje bez problémov.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 17:47

Ano, bol som to ja. Tu nejde o tvoje posledne prispevky, ale o vsetky tvoje prispevky v teme kde dookola omielas len a len grafiku :) Alebo sa mam zacat hrabat v tych temach a vytahovat vetu po vete ? Ak ta grafika nezaujima, tak tu prosim ziadne chybajuce publikum na stadione nespominaj.

To, ze mas X-Boxovy gamepad ma tesi, ale to sa nepocita.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 18:08

Johnnny píše:
Ano, bol som to ja. Tu nejde o tvoje posledne prispevky, ale o vsetky tvoje prispevky v teme kde dookola omielas len a len grafiku :) Alebo sa mam zacat hrabat v tych temach a vytahovat vetu po vete ? Ak ta grafika nezaujima, tak tu prosim ziadne chybajuce publikum na stadione nespominaj.

To, ze mas X-Boxovy gamepad ma tesi, ale to sa nepocita.


Ja sa pamätám na to, že som omielal jednak grafiku, ale aj obmedzenie len na gamepad. Grafiku som len porovnával s PC a myslím, že som sa vyjadroval k novým konzolám kde má byť v ps4 grafika na úrovni 7850. Ak to porovnám s rovnako drahým PC, tak sa to proste neoplatí aj po grafickej stránke. Znova opakujem, že dnes by hra mala mať za tie prachy všetko, perfektnú grafiku tiež. V opačnom prípade dôvod na kúpu novej konzoly okrem exkluzivitiek nevidím. Neoplatí sa.

A prečo sa xboxový gamepad nepočíta ? Stojí len nejakých 20 eur a podľa mňa je oveľa lepší ako ps3jkový. Je to len subjektívne, samozrejme že tí čo sú zvyknutí od začiatku na PS gamepad budú tvrdiť opak, ale xboxový je jednoznačne lepší. A dovolím si povedať znovu, že je to objektívne :D Ale to je asi jediná vec, čo má pre mňa xbox lepšiu, exkluzivitky sú lepšie na ps3, zase na druhej strane asi radšej by som si zahral forzu, ale tí idioti nepodporujú normálne volanty, takže u mňa má v tomto ps3 jedno veľké plus navyše. Aspoň niečo, keď už klávesnica s myšou nehrozí.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 18:11

achiles142 píše:
Ja som si na trojke vsimol jednu vec bud som si nevsimol ten grc na 40" hd telke alebo tie hry vyzeraju otrasne na 24" full hd monitore lebo ked hram midnight club alebo Gt5 mam chut plakat ako keby som hral PS 2 a mozna je to tym ze som zvyknuty na medium /full


Ktorý midnight máš ? Rozmýšlam že kúpim ten Los angeles. Hral si to ? Je to dobré ? Dá sa to hrať s volantom ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 18:23

Gamepad na PC sa nepocita z toho isteho dovodu z akeho sa nepocita mys a klavesnica na PS. Aky to je dovod ale neviem. 66x som tu napisal ze to ide, ale ty sa neustale stazujes, ze sa to neda. Potom ani ja neuznavam, ze mas na PC gamepad.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 18:49

Ešte dnes alebo zajtra to vyskúšam, ale vychádzam z toho, čo mi bolo povedané už dávno, že aj keď by to nejako fungovalo, nie je to ono, myš laguje, je oneskorená atď...čiže o ničom. Hlavne sa to dá ževraj využiť pri surfovaní na nete, ale pri hrách je to nepoužiteľné. Ale neni problém, vyskúšam a uvidím...

http://www.cnews.cz/forum/viewtopic.php?f=21&t=2135
http://console-forum.net/tema/26916-kla ... ys-pro-ps3

Ak by to ale fungovalo tak ako na PC, tak v podstate k ps3 nemám žiadne výhrady :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 18:58

To nesledujem, ale malo by to ist cez toto http://www.amazon.com/dp/B0040UAYI4 . Ake su s tym skusenosti ale netusim.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 19:02

Celý román som nečítal, ale MGS4 vyšiel v lete 2008 a ty si takú grafiku videl pred 15 rokmi (2008-15=1993). Ak si to hral nedávno, tak sa posunieme len do roku 1998. Tento tvoj argument mi stačil, aby som už ďalej tie haterské bláboly nečítal.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2013 10:01

Uff... Takže nakoniec musim priznať, že tie konzoly niečo do seba majú :) Najprv som ps3 kúpil len kvoli gt5 a nhl13. Obidve super, až na grafiku:) Ale dá sa aj tá... V posledných dňoch sa všetko tocilo okolo the last of us, tak som si to zo srandy kupil, že to vyskúšam a sám posudim, či to je aspoň z polovičky také dobré, ako sa píše :) Len som sa bal ovladania na gamepade:(, či to za hodinu nehodim do koša. Ale normalne som z tej hry paf, od prvej minúty ma to tak chytilo, že som to prešiel na dva krát, trvalo to 15 hodin a dosť mi je luto, ze to už skončilo. Dokonca aj grafika bola velmi slušná. Takže fakt pecka, qni si nepamätám kedy ma nejaká hra takto dostala, vlastne si nepamätám kedy som nejaku hru dohral do konca. Sranda je, že som si po prvej pol hodinke ani neuvedomoval, že hrám na gamepade:)) Na klavesnici a s myšou by to bolo určite ovela lepšie, ale dalo sa to v pohode aj takto, aj keď strielanie a zameriavanie by som bez automatiky asi nezvladal:) mozno neskôr, teraz planujem prejst vsetkych uncharted, tak snáď sa v tom gamepade do prichodu gta5 zdokonalim:)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2013 10:21

Uncharted Drake's Fortune je dost slaby. Prehnane vela strielania, mam pocit ze v Uncharted vystrielas viac ludi ako v Killzone. Oproti nasledovnikom je tam aj o nieco slabsia grafika a chyba tam to dynamicky sa meniace prostredie. Skutocny Uncharted zacina az od 2, to je velmi kvalitny diel.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2013 10:37

No ja som práve dnes už kupil U1,chcem ísť od zaciatku, recenzie aj od ludi na to boli oriam bravurne a po last of f na s som sa rozhodol dať tejto exkluzivitke šancu :) Chcel som kúpiť vsetky casti naraz, ale nakoniec som sa rozhotol vzat to postupne:) Nooo... Práve toho strielania by tam mohlo byť menej, kua už sa vidim jak s tým gamepadom budem kurblovat a mieriť :) Ale tak mozno si na to nejako zvyknem, ale skôr by som chcel zažiť pribehovo niečo podobne ako last of us. Tak snáď ma tá jednotka neodradi :( len by do toho bodli cz titulky, nech pochipim na prvy krát vsetkemu poriadne, aj za cz titulky davam preto last of us 10/10.Pri U su titulky len pri poslednom diely... Aspon niečo :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2013 10:48

Podla mna si aj gamepad zvyknes. Niekto dokonca tvrdi, ze sa s tym da lietat tak ako s mysou. Mna osobne ale FPS a strategie na konzolach moc neberu, takze to posudit neviem, ale tiez nedokazem pouzivat trackpad na notebooku a niekto si to nevie vynachvalit, takze na tom mozno nieco bude :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2013 11:05

Veď uvidim, ak ma chyti aj to uncharted tak ako LOU, tak sa hadam za tych niekolko hodin zo mňa stane aj profik:))... A keď nahodou nie, tak snáď to na ake take uzitie Gta5 stačiť bude:) Len neviem ako s tym mozu vedieť lietať, lebo napr. V Lou som si vedel nastaviť iba rýchlosť mierenia, ale bezny pohyb a pohľad nie. Ten sa zmeniť nedal. Len keď som zamieril dala sa rýchlosť otavania zvýšiť. S myšou som zvyknuty na rýchlosť, miknem a hneď sa pozeram tam kde sa niečo deje. Tu kým sa otocim inym smerom... No je to pomalinke, ale mozno sa to nastaviť dá tak isto ako pri miereni, len som to nenasiel.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 12.06.13
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 658
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.07.2013 12:42

Tak v porovnani s Last of Us bude Uncharted 1 asi mierne sklamanie. Po vsetkych strankach. S mierenim by si nemal mat problem, dokonca celkom casto som triafal headshoty. Problem tej hry je podla mna to, ze Nate Drake je lovec pokladov a tie akcne vsuvky by tam mali byt skor na obohatenie, avsak prvy Uncharted na tom postavil hru. Dalsia blbost je, ze ked uz je to v podstate akcna hra, tak mozes mat len 2 zbrane a maju dost obmedzene max. strelivo. Cize to okamzite vystrielas a potom musis obiehat "po poli" a zbierat municiu aby si mohol bojovat dalej. Dalej sa mi nepacilo, ze ked ich uz konecne vystrielas tak pride dalsia vlna. A potom dalsie. Castokrat po tebe strielaju z velkej vzdialenosti tak ze ich nemas sancu poriadne trafit, alebo minies cely zasobnik na 1 blbecka. Ked po tomto pridu nejake tie adveturne casti tak su ako balzam na dusu. Kazdopadne je mozno dobre, ze zacinas 1tku, lebo 2jka ta potom uplne vylieci. Ja som to hral naopak, najskor 2 a potom 1. A kedze 2jka je asi najlepsi diel trilogie tak 1tka sa mu nemohla rovnat. Anglictina je v pohode, ja som rozumel vsetkemu. Pribeh je celkom prepracovany, zaujimavy. Pomoze ti kusticek ak si cital Milenium od Marca Pola. Ak si rozumel anglictine v MGS4 tak Uncharted ju ma tak 3x lahsiu.







_________________
PC1 MB: Asus TUF B550M-PLUS, CPU: Ryzen 5 5600X, RAM: 32 GB RAM DDR4 3200MHz, VGA: EVGA RTX 3060 Ti XC 8GB, SDD: Crucial P5 1 TB (M.2), PSU: Corsair RM750
PC2 MB: GA B250N WiFi, CPU: Intel Core i5-6400, RAM: 16 GB RAM DDR4 2133MHz, VGA: MSI RX 470 Gaming X 4 GB, SDD: Crucial MX300 275 GB (M.2), PSU: Corsair SF450
PC3 MB: Intel Bearup Lake H67, CPU: Intel Core i5-2500, RAM: 8 GB RAM DDR3 1333MHz, VGA: Sapphire RX 580 4 GB, HDD: WD 1 TB Caviar Blue, PSU: Seasonic G-450
PlayStation 2 (SCPH-70004 a SCPH-90004), PlayStation 3 (Slim 240 GB SSD), PlayStation Portable (E-1004), PlayStation Vita (PCH-2000), New Nintendo 3DS
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.12.2013 7:31

http://m.doupe.zive.cz/clanek/playstati ... ?textart=1

Autor je bud velky fanusik, alebo podplateny, alebo len hlupy. Inak si neviem predstavit, ako podla neho prave RAM ovplyvnuje vykon a to, ake super (visualne) hry mozu ludia na PS4 hrat. Lebo podla neho, ak pozriete na posledne herne pecky na PS3, ktora ma len 256MB RAM a vynasobite to x16, tak take budu nove hry :-)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2013 17:22

Hlavne ten nazov... na nekolik let vystarano, hmmm ze dik







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2014 23:27

http://www.sector.sk/novinka/79403/co-b ... aidera.htm


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 13.01.2014 12:19

a co z toho? TR ma akosi nezaujal a ani som ho nedohral, asi nie som sam.. a z tohto titulu ma predat desktop a kupit si ps4? nechapem akosi tu pointu? next gen? hmm fajn...

precistene od OT, vytvorena tema v krcme - brmbo







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2014 20:08

"NEXT GEN"

http://www.sector.sk/novinka/81308/aval ... zolami.htm

Čiže OLD GEN engine, tupá AI...ledva ledva vo FULL HD a ledva ledva na 60 FPS.

Včera som kúpil GTA: Episode...normálne som prekvapený, ide to jak po masle na full so všetkým, žiadne vypadávanie textúr ako pri normálnej IVrke, dohľadnosť na 100%, fakt krása a radosť hrať. Strašne sa mi páči fyzika a dokonca aj AI. Veľmi veľká výhoda tejto hry je, že je na PC. Hranie s myšou a klávesnicou je geniálne, najradšej mám jazdu v aute a strielanie, v GTA V to bola na gamepade katastrofa, žiadne mierenie len strielanie na slepo jak u debilov. A samozrejme otáčanie pohľadu s myšou pri jazde v aute...ani toto sa na gamepade nedá. GTA V som po chvíli prestal hrať, hlavne kvôli gamepadu. Strašne mi je divné, že zatiaľ GTA V na PC ani len neohlásili. Veľká škoda, zasrané konzoly aj s tým ich gamepadom :jaw: :sick: :sick: Grafiku som ochotný prehltnúť, ale ovládanie nie. Uvidíme ako to dopadne s WD, ale myslím si, že keď to ide aj na staré konzole, bude to ďalší "next gen" FAIL. Ani na demo si to netrúfa...ktovie prečo.

http://www.eurogamer.cz/articles/2014-0 ... ogs-nebude







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2014 7:58

Zas na druhej strane vydali konzoli za nižšie ceny ako v minulosti, nemožno od nich čakať super výkony, tiež som zástanca PC hrania, ale na pc za 400e si asi nezahráš vo vyšších detailoch ako na konzole, (nerátam do toho monitor, os, periferie, ako ani TV ku konzole)







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2014 10:55

Ja neodsudzujem konzole ako také, mne vadí, že sa prioritne na ne vyvíjajú hry a tým sa potom len engine a celkové možnosti ako AI, fyzika ktoré zvládnu pomalé konzole prekonvertuje na PC. Malo by to byť naopak. Ďalšia vec je, že konzola by mi nevadila z hľadiska grafiky ale hlavne kvôli tomu, že keď si už zahrám hru ako je GTA V, musím ju hrať na poondenom gamepade ktorý mi kazí celý zážitok. Ak by som si tam vedel pripojiť myš s klávesnicou a normálne by fungovali ako na PC, nadával by som na ne menej.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Playstation 4 predstavený

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2014 11:31

Niekoho zase sere, ze to musi hrat na klavesnici. Mna sere, ze mi ku kazdemu obedu v restauracii davaju paradajky. Ja ich nejem, ty na konzole nehraj. Nehovoriac o tom, ze ked sa chce, da sa hrat na konzole aj s klavesnicou.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2014 12:15

Keď niekoho serie hranie na PC a na klávesnici, nech sa páči, má na výber z desiatok gamepadov od výmyslu sveta, cez klávesnice, myši, volanty...hocičo. Však ?

Hoď mi sem zaručene fungujúcu klávesnicu s myškou na ps3, tak aby sa s tým dalo hrať GTA V, jak na PC GTA IV a ihneď to kupujem, je mi jedno čo to stojí...ok ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Kody na Playstation Plus a Playstation Store

v Predám

6

643

05.03.2020 16:34

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. K: Playstation TV / Playstation 2

v Kúpim

1

524

23.05.2016 19:30

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstaveny BlackBerry Passport

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

192

7804

04.07.2016 15:00

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bielu Playstation 4 ( Playstation 4 Biela Farba )

v Predám

0

554

17.10.2015 17:31

Maxim Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstavený prvý dvojjadrový smartphone

v Novinky

18

951

16.12.2010 13:30

Anonym147147 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia Ion 2 oficiálne predstavený

v Novinky

1

559

03.03.2010 17:49

SkyHiRider Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android 2.3 (Gingerbread) oficiálne predstavený

v Novinky

11

1226

02.01.2011 23:40

delete Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Project Ara - skladací mobil od Google predstavený

v Novinky

8

545

16.04.2014 22:02

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bol predstavený najväčší, 200" FullHD bezokuliarový 3D TV

v Novinky

14

1379

05.11.2011 20:06

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Razer Edge, herný tablet s Windows 8 bol predstavený

v Novinky

16

1228

19.01.2013 12:27

screw Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predstavený 2.5" 10 000-RPM VelociRaptor a disk s rýc

v Novinky

3

499

23.07.2008 22:22

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 3

v Ostatné

8

604

16.01.2012 12:02

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PLAYSTATION 3

v Ostatné

3

570

11.04.2008 21:30

referer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation 2

v Mobilné zariadenia

5

550

13.11.2007 17:15

alex7625 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. playstation engine

v Herné konzoly

1

530

22.12.2010 23:05

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PlayStation Now

v Herné konzoly

1

602

23.07.2015 11:27

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra