Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2007 20:34

Preinstaloval som WinXP bez toho aby som formatoval disk D. (mam 2 sekcie C System, D Data ; predtym ako som reinstaloval winXP som mal vytvorene 2 uzivatelske ucty - jeden bol administrator a druhy bol ucet s obmedzenym opravnenim).Po uspesnej reinstalacii WinXP som s hrozou zistil ze k niektorym priecinkom na D data nemam pristup. Ked kliknem na priecinok aby sa otvoril vybehne mi len chybove okno 'D:\DATA\.... neni pristupny-pristup byl odepren' - najviac ma trapi ze vsetky tie priecinky zaberaju asi 20GB nejdu ani zmazat ani skopirovat, proste nic....
Tie priecinky maju vo vlastnostiach 0b - ale fyzicky mi na disku zaberaju miesto...(asi tych 20GB)
zaujimave vsak je , ze ked som si spustil LINUX live z CD, tak som sa k suborom ulozenych v tych priecinkov bez problemov dostal!
Prosim Vas pomozte mi
s pozdravom DUMBO


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.01.07
Prihlásený: 02.12.07
Príspevky: 1703
Témy: 25
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2007 20:52

Skús toto:
http://ccollomb.free.fr/unlocker/#download


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2007 20:54

Kód:
nejaka zlozka>nastroje>moznosti zlozky>zobrazenie> zobrazit skryte subory (zafajknut) ; zobrazit chranene subory (zafajknut) ; pouzit jednoduche zdielanie (odfajknut)
potom ako das OK, sa ti na disku zobrazia nejake nove subory. bude tam aj system volume information (ak nie, tak v total commanderi bude)
kliknes nan pravym tlacitkom>vlastnosti>zabezpecenie>pridat>everyone> a das vsetko povolit. vsetko das OK (potvrdis) a uz sa tam mozes dostat.
vojdes do zlozky, a zmazes najvacsie subory (neviem ci su tam aj nejake zivotne dolezite, ale asi nie.) cela zlozka sa zmazat neda. takze zmaz iba jej obsah.) dufam ze som to napisal dost polopatisticky...

napisal som to ja, a nechcelo sa mi to prepisovat, takze to by malo pomoct (nie malo, ale na 100% funguje)







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2007 22:55

Citácia:
pocuj mne to vobec nefunguje.... hlavne ten priecinos SYSTEM VOLUME INFORMATION tam vobec nemam take moznosti ako pises...

pis sem, nech vedia poradit aj ostatny...
ty sa nemozes dostat do povodnych priecinkov pred instalaciou winu. takze sa hrab v nich... cize zmenene:
Kód:
nejaka zlozka>nastroje>moznosti zlozky>zobrazenie> pouzit jednoduche zdielanie (odfajknut)
potom ako das OK, chod do zlozky kam sa chces dostat (este sa tam nedostanes), a daj vlastnosti
kliknes nan pravym tlacitkom>vlastnosti>zabezpecenie>pridat>everyone> a das vsetko povolit. vsetko das OK (potvrdis) a uz sa tam mozes dostat.
vojdes do zlozky, tam si uz mozes robit co chces... nezabudni zase zaobut jednoduche zdielanie suborov...







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.08.2007 14:30

pocuj asi sa nechapeme... ja vobec nemam moznosti ako mi pises ked dam vlastnosti priecinka....a kde mam hladat moznost moznosti zlozky jednoduche zdielanie? ja to tam nemam a ked kliknem na ten priecinok vobec vo vlastnostiach bemam take moznosti ako pises....

ani jednu volbu co mam zafajknut tam jednoducho nemam

mam WinXP Prof CZ


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.08.06
Prihlásený: 28.04.08
Príspevky: 338
Témy: 44
Príspevok NapísalOffline : 14.08.2007 14:46

otvor si tento pocitac->v hornej liste okna mas Nastroje->moznosti priecinku(najspodnejsia volba)->zalozka Zobrazeni(view)







_________________
CPU: Core 2 Duo E6750 | Memory: 1 x 2048 MB Apacer 800Mhz DDR2 | Sound: Realtek (nejaky onboard) | Board: Asus P5KC | VGA: Asus EN6800 256MB | HDD: Samsung SpinPoint T166 HD501LJ |Zdroj: Fortron FSP-400-60GLN | DVD-RW: Samsung | Keyboard+mouse: Logitech MX3100 wireless desktop set | LCD: HP Pavilion w2207v | Case: Thermaltake KANDALF black VA9000BWS window
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.08.2007 17:31

nastavil som zdielanie v SYSTEM VOLUME INFORMATION ale v danom priecinku to spravit nejde. Vypise mi chybove okno s hlasenim Pri pokusu so sdilenim zlozky doslo k nezname chybe....


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 14.08.2007 18:27

ved postupuj presne podla toho co som ti napisal. zatial s tym nemal nik problemy, takze ked sa budes presne riadit postupom, tak nemozes nic pokazit (ale musis ist presne) je to overene, a vzdy to funguje. ty nenastavujes nejake zdielanie, ale pridavas noveho uzvivatela, co ma pravo robit so zlozkou hocico.....







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.08.2007 20:08

OmeGa píše:
ved postupuj presne podla toho co som ti napisal. zatial s tym nemal nik problemy, takze ked sa budes presne riadit postupom, tak nemozes nic pokazit (ale musis ist presne) je to overene, a vzdy to funguje. ty nenastavujes nejake zdielanie, ale pridavas noveho uzvivatela, co ma pravo robit so zlozkou hocico.....


postupoval som presne podla tvojho 1. navodu co si mi napisal... a vsetko islo v pohode, ale problem sa nevyriesil - stale nemozem tie zlozky otvorit


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 14.08.2007 20:30

musis pridat toho uzivatela na kazdy priecinok, s ktorym chces manipulovat (everyone)







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.08.2007 20:35

OmeGa píše:
musis pridat toho uzivatela na kazdy priecinok, s ktorym chces manipulovat (everyone)


asi ta trochu nechapem,,,,


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 14.08.2007 21:02

tak z toho spravim asi rovno navod v bodoch...

Kód:
Ked sa chcete dostat do nejakej zlozky, do ktorej nemate pristup koli preinstalovaniu winu, alebo uz z ineho dovodu, tak postupujte podla bodov..

1.Tento pocitac>nastroje(horna lista)>moznosti zlozky>zobrazenie>pouzit jednoduche zdielanie (odfajknut)>OK
2. Preklikas sa az k suborom (zlozke) kam sa chces dostat, kliknes nanu pravym tlacitkom >vlastnosti >zabezpecenie> pridat> everyone> a povolis mu vsetko.
3. Odstran uzivatela s divnym nazvom (kopec cisel)
4. OK (potvrdis) a uz sa tam mozes dostat.
5. Konecne mas pristup k zlozke a jej suborom, ku ktorym si nemal pristup, tak si tam mozes robit co chces
6. ked si nastavis usera everyone vsade kam chces, tak zase zafajkni zjednodusene zdielanie suborov


pridelenie usera everyone sa vztahuje na vsetky subory a podzlozky adresara ktoremu si pridelil usera everyone (napriklad pridas usera everyone zlozke dokumenty, a tym dostane kazdy pristup k tvojim suborom... na cele disky to tusim nefunguje...







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.08.2007 21:08

čo tak skúsiť cez príkazový riadok? tak som mazal nezmazatelné vo win98... mno len XP už majú len emuláciu dosu... resp. žiadny dos len holý príkazový riadok, tak neviem...







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69
Bydlisko: - - -
Príspevok NapísalOffline : 14.08.2007 21:36

eXistenZ píše:
čo tak skúsiť cez príkazový riadok? tak som mazal nezmazatelné vo win98... mno len XP už majú len emuláciu dosu... resp. žiadny dos len holý príkazový riadok, tak neviem...


Otazne je, ci sa nejedna o NTFS(na 99% ano) :( A mam pocit ze ich nepotrebuje zmazat, to by spravil uz cez ten linux, ale spristupnit

ddumbbo: Skus prave tlacitko na subor, vlastnosti, zabezpecenie, upresnit, vlastnik a dole zaskrtni "prevziat vlastnictvo" a daj ok

Druha otazka, pises ze z Linuxu ti to ide, tak nastav prava v linuxe, alebo ked skopirujes obsah toho priecinka do nejakeho noveho, tak do toho noveho sa tiez nevies dostat ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2007 15:25

johny128 píše:
Otazne je, ci sa nejedna o NTFS(na 99% ano) :( A mam pocit ze ich nepotrebuje zmazat, to by spravil uz cez ten linux, ale spristupnit

ddumbbo: Skus prave tlacitko na subor, vlastnosti, zabezpecenie, upresnit, vlastnik a dole zaskrtni "prevziat vlastnictvo" a daj ok

Druha otazka, pises ze z Linuxu ti to ide, tak nastav prava v linuxe, alebo ked skopirujes obsah toho priecinka do nejakeho noveho, tak do toho noveho sa tiez nevies dostat ?


1. jedna sa o NTFS
2.Skus prave tlacitko na subor, vlastnosti, zabezpecenie? ja tam jednoducho nemam v okne priecinok vlastnosti ziadnu kartu zabezpecenie...
su tam 3m karty obecne sdileni a vlastni nastaveni..
3. v linuxe mi ide vsetko v pohode.... dobre.. dal som to na USB key aspon cast a vo windowse mi ukazalo prazdny disk.... napalil som to... v pohode ale zasa vo windowse prazdny disk.... kopirujem...presuvam... windovs a nic tam neni....


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69
Bydlisko: - - -
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2007 15:32

ddumbbo píše:
jednoducho nemam v okne priecinok vlastnosti ziadnu kartu zabezpecenie...
su tam 3m karty obecne sdileni a vlastni nastaveni..



Tento pocitac>(horna lista)nastroje>moznosti zlozky>zobrazenie>pouzit jednoduche zdielanie (NIE zaskrtnute. Musis to od-skrtnut, proste nesmie byt pri tom fajka)>OK

Potom to tam bude.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2007 15:58

OmeGa píše:
tak z toho spravim asi rovno navod v bodoch...

Kód:
Ked sa chcete dostat do nejakej zlozky, do ktorej nemate pristup koli preinstalovaniu winu, alebo uz z ineho dovodu, tak postupujte podla bodov..

1.Tento pocitac>nastroje(horna lista)>moznosti zlozky>zobrazenie>pouzit jednoduche zdielanie (odfajknut)>OK
2. Preklikas sa az k suborom (zlozke) kam sa chces dostat, kliknes nanu pravym tlacitkom >vlastnosti >zabezpecenie> pridat> everyone> a povolis mu vsetko.
3. Odstran uzivatela s divnym nazvom (kopec cisel)
4. OK (potvrdis) a uz sa tam mozes dostat.
5. Konecne mas pristup k zlozke a jej suborom, ku ktorym si nemal pristup, tak si tam mozes robit co chces
6. ked si nastavis usera everyone vsade kam chces, tak zase zafajkni zjednodusene zdielanie suborov


pridelenie usera everyone sa vztahuje na vsetky subory a podzlozky adresara ktoremu si pridelil usera everyone (napriklad pridas usera everyone zlozke dokumenty, a tym dostane kazdy pristup k tvojim suborom... na cele disky to tusim nefunguje...





A,
SYSTEM VOLUME INFORMATION-VLASTNOSTI-ZABEZPECENIE.
Mam tam 4 uzivatelov:
1,Administrators-Ma vsetko povolene nastalo. Su tu volby odeprit . dal som odeprit vsetko>pouzit>chyba...
2,Creator owner-nejde nic povolit ani nic odeprit- tak ako v 1,>pouzit>chyba
3,System>povolene
4,Users>povolene

Mne sa zda ze problem je v 1,.
Nejde mi odobrat tento ucet. vybehne okno 'vystrahy' ZABEZPECENI......musim vraj zabranit dedicnosti opravneni....to by mohol byt nejaky stary ucet ku ktoremu sa neviem dostat....

B, (mam 3 priecinky ku kt sa neviem dostat )
PRIECINOK>VLASTNOSTI>ZABEZPECENIE-------absolutne nic sa tam neda robit...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 04.01.08
Príspevky: 20
Témy: 7
Bydlisko: Stara Lubovna
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2007 16:10

uz som to zriesil....PRIECINOK>VLASTNOSTI>ZABEZPECENI>UPRESNIT>VLASTNIK> a potom som zmenil vlastnika na svoj ucet...no teraz mam vo vlastnosti zabezpeceni 5 uctov a nejdu zmazat...ale inac to ide dik


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 07.12.16
Príspevky: 1294
Témy: 69
Bydlisko: - - -
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2007 16:13

johny128 píše:
Skus prave tlacitko na subor, vlastnosti, zabezpecenie, upresnit, vlastnik a dole zaskrtni "prevziat vlastnictvo" a daj ok



ddumbbo píše:
uz som to zriesil....PRIECINOK>VLASTNOSTI>ZABEZPECENI>UPRESNIT>VLASTNIK> a potom som zmenil vlastnika na svoj ucet



Tak som rad ze si to vyriesil :rolleyes: :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 29.05.07
Prihlásený: 18.07.08
Príspevky: 58
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2007 13:36

OmeGa píše:
tak z toho spravim asi rovno navod v bodoch...

Kód:
Ked sa chcete dostat do nejakej zlozky, do ktorej nemate pristup koli preinstalovaniu winu, alebo uz z ineho dovodu, tak postupujte podla bodov..

1.Tento pocitac>nastroje(horna lista)>moznosti zlozky>zobrazenie>pouzit jednoduche zdielanie (odfajknut)>OK
2. Preklikas sa az k suborom (zlozke) kam sa chces dostat, kliknes nanu pravym tlacitkom >vlastnosti >zabezpecenie> pridat> everyone> a povolis mu vsetko.
3. Odstran uzivatela s divnym nazvom (kopec cisel)
4. OK (potvrdis) a uz sa tam mozes dostat.
5. Konecne mas pristup k zlozke a jej suborom, ku ktorym si nemal pristup, tak si tam mozes robit co chces
6. ked si nastavis usera everyone vsade kam chces, tak zase zafajkni zjednodusene zdielanie suborov


pridelenie usera everyone sa vztahuje na vsetky subory a podzlozky adresara ktoremu si pridelil usera everyone (napriklad pridas usera everyone zlozke dokumenty, a tym dostane kazdy pristup k tvojim suborom... na cele disky to tusim nefunguje...



Ale ked dam to jednoduche ydielanie a potom ked dam na tom priecinku na yabeypecenie vzskoci mi nejake okno s hlasenim....a to PRIDAT mam take biele a nemozem nato kliknut....co s tym


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2007 15:18

asi niesi adminstrator







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 29.05.07
Prihlásený: 18.07.08
Príspevky: 58
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2007 12:50

OmeGa píše:
asi niesi adminstrator


S takymito navodmi sa mozete dat vypchat.....bose ved kto je schopny clovek vie si to spravit sa. Ako ja. Kto sa ma vysomarit podla tohto navodu. Spravil som to sam a inym sposobom. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 21.10.07
Prihlásený: 13.01.19
Príspevky: 2437
Témy: 83
Bydlisko: bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2007 20:30

andrejko99 píše:
S takymito navodmi sa mozete dat vypchat.....bose ved kto je schopny clovek vie si to spravit sa. Ako ja. Kto sa ma vysomarit podla tohto navodu. Spravil som to sam a inym sposobom. :)


asi si super ;) skratka dokonaly







_________________
Desktop - (MB) Asus M4A88T-V EVO/USB3 - (CPU) AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz (unlockable to X6) + Gelid Tranquillo 120mm - (RAM) 2x2 GB DDR3 1600MHz A-Data Gamers Edition - (HDD) Western Digital WD500AAKS 500GB - (VGA) ATI Radeon Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 - (PSU) Seasonic S12II Bronze 520W - (Case) Corsair Carbide 500R arctic white + 2x120mm Enermax T.B.Silence - (DVD-RW) Asus DWR-2014S1T - (Sound) Asus Xonar DG 5.1 + Evolve Blues R222 2.0 - (Mouse) a4tech XL750BK - (Keyboard) logitech G11
Laptop - Asus N10j - (CPU) Intel Atom 270 1.6GHz - (RAM) 1GB - (VGA) NVidia GeForce 9300GS + USB ext. DVD-RW Asus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 29.05.07
Prihlásený: 18.07.08
Príspevky: 58
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2007 22:49

prkyyynko píše:
asi si super ;) skratka dokonaly


heh..jasne, ale beriem to skor ako ironicky vysmech a nie ako kompliment...ale vazne, kto je aspon trocha schopny a rozumie sa PC tak nato pride sam...:)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nemozem otvorit-kopirovat-presunut-zmazat niektore priecinky

Registrovaný: 24.12.10
Prihlásený: 03.02.12
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2010 9:29

http://www.metacafe.com/watch/327864/ho ... ccount_xp/

bez namáhania šedej kvôry mozgovej....


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Internet - nejdu niektore weby a niektore až na niekoľky raz

v Poskytovatelia internetu

8

1384

11.02.2014 20:23

Only Human Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vertrigo priecinky

v Ostatné

4

733

06.03.2008 19:46

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koreňové priečinky

v Operačné systémy Microsoft

3

979

21.04.2009 23:35

yterbium Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fotogalerie / Priecinky

v PHP, ASP

1

265

04.10.2012 17:51

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunkcne priecinky

v Ostatné zariadenia

6

430

25.01.2014 11:11

Mandy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podozrivé priečinky

v Operačné systémy Microsoft

10

432

23.03.2015 16:29

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Priecinky v USB

v Ostatné zariadenia

2

430

24.05.2011 13:13

aider8 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Neotvárajú sa priečinky

v Operačné systémy Microsoft

1

407

11.04.2011 20:46

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Vista - priecinky

v Operačné systémy Microsoft

10

462

07.03.2013 20:53

capricorn7 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problém... priečinky fotky dokumenty

v Ostatné programy

5

1160

21.03.2010 15:24

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nejdu zobrazit skryte priecinky

v Operačné systémy Microsoft

9

1702

27.05.2009 15:39

FERDA23 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. skryte subory a priečinky

v Operačné systémy Microsoft

1

455

10.07.2008 16:06

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. TotalCommander a systemove priecinky

v Ostatné programy

2

432

01.11.2009 10:24

Horalka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nezobrazuje priecinky na USB

v Antivíry a antispywary

1

659

01.05.2012 23:18

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skryte subory a priecinky

v Operačné systémy Microsoft

3

539

08.05.2009 16:36

Momosk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win XP - priečinky bez panelov

v Operačné systémy Microsoft

0

269

17.04.2013 13:59

Mato_K Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra