Obsah fóra
Pravidlá
Posledná návšteva Ned 20.04.14 10:39Aktuálny čas je Ned 20.04.14 10:39

Časové pásmo: Europe/Bratislava [ letný čas ]

[ Príspevkov: 19 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší
AutorSpráva
 Poslať Napísal: Pia 09.05.08 19:40
Predmet príspevku: Nastavenie mikrofonu

Užívateľ
Užívateľ

Potreboval by som radu ako nastavit mikrofon . Ked si zapojim mikrofon do zakl. dosky tak ked hovorim nic nejde , ked si ho zapojim do zvukovej karty ani vtedy nejde . nieje stlmeny . Vmikrofone problem nieje pretoze sme to skusali na druhom pc a isiel v pohode

Poslať Napísal: Sob 10.05.08 9:33
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

A ked spustis program sound recorder (nahravanie zvuku) je sucastou windowsu a spustis record(nahravanie) a nieco hovoris do mikrofonu - mas v programe rovnu ciaru, alebo sa ti ta ciara meni na rozne vlnitu - podla toho co rozpravas do mikraku???

PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá
PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN
Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3
Every Man Is Hero... In his dreams...
 Poslať Napísal autor témy: Sob 10.05.08 9:52
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

Mandy píše:
A ked spustis program sound recorder (nahravanie zvuku) je sucastou windowsu a spustis record(nahravanie) a nieco hovoris do mikrofonu - mas v programe rovnu ciaru, alebo sa ti ta ciara meni na rozne vlnitu - podla toho co rozpravas do mikraku???

stale rovna mam to vlastne mikrofon na sluchadlach zvuk na sluchadlach ide ale mikrofon nejde

Poslať Napísal: Sob 10.05.08 10:01
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Tak z toho vyplyva, ze ti vobec nejde signal do PC musis mat asi stlmeny (mute) mikrofon.. Skus to riadne popozerat.

PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá
Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3
 Poslať Napísal: Sob 10.05.08 10:01
Predmet príspevku:

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Vek: 26
1.) mikrofon musi byt zapojeny v zvukovej karte, ktoru POUZIVAS. ziadne take ze budes skusat kazdy otvor...
2.) uisti sa ze mas mikrofon zapnuty, pri daktorych sluchadlach+mic mas ovladanie na hlasitost sluchadiel + gombik na zapnutie/vypnutie mikrofonu
3.) Ovladaci panel -> Zvukove zarizeni -> zalozka Hlasitost -> Hlasitost zarizeni -> Upresnit -> zobrazi sa ti okno s klasickymi nastaveniami hlasitosti. Vlavo hore daj Moznosti -> Vlastnosti -> smesovaci zarizeni vyber svoju zvukovu kartu -> Nastavit hlasitost pro Zaznam -> vyber mikrofon a klikni na OK -> hlasitost mikrofonu daj na maximum, vyber ho ako zdrojove zariadenie (musi byt fajka pod mikrofonom pri Vybrat) -> klikni este na Upresnit pod mikrofonom -> zafajkni Microphone Boost (+20dB)
hotovo :)

Poslať Napísal autor témy: Sob 10.05.08 12:55
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

upresnit pod mikrofon to myslis kde ?

Poslať Napísal: Sob 10.05.08 13:35
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

start-nastavenia-ovladacie panely-zvuk a zvukove zariadenia-roletka hlas-nahravanie hlasoveho zaznamu-hlasitost-stlpcek pre ovladanie hlasitosti mikrofon (dole za nachadza odskrtavacie policko vybrat)

Poslať Napísal autor témy: Sob 10.05.08 13:42
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

murded píše:
start-nastavenia-ovladacie panely-zvuk a zvukove zariadenia-roletka hlas-nahravanie hlasoveho zaznamu-hlasitost-stlpcek pre ovladanie hlasitosti mikrofon (dole za nachadza odskrtavacie policko vybrat)

to som spravil ale stale nejde .

Poslať Napísal: Sob 10.05.08 17:40
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

el mariachi píše:
1.) mikrofon musi byt zapojeny v zvukovej karte, ktoru POUZIVAS. ziadne take ze budes skusat kazdy otvor...
2.) uisti sa ze mas mikrofon zapnuty, pri daktorych sluchadlach+mic mas ovladanie na hlasitost sluchadiel + gombik na zapnutie/vypnutie mikrofonu
3.) Ovladaci panel -> Zvukove zarizeni -> zalozka Hlasitost -> Hlasitost zarizeni -> Upresnit -> zobrazi sa ti okno s klasickymi nastaveniami hlasitosti. Vlavo hore daj Moznosti -> Vlastnosti -> smesovaci zarizeni vyber svoju zvukovu kartu -> Nastavit hlasitost pro Zaznam -> vyber mikrofon a klikni na OK -> hlasitost mikrofonu daj na maximum, vyber ho ako zdrojove zariadenie (musi byt fajka pod mikrofonom pri Vybrat) -> klikni este na Upresnit pod mikrofonom -> zafajkni Microphone Boost (+20dB)
hotovo :)

Ked si spravil vsetko, co pisal El Mariachi a stale mikrofon nejde (este skus vyskusat konektory aj na zadnej strane case ak mas - nielen tie predne - ja mam vyvody aj v zadu..ci nahodou...) tak asi poslednym riesenim by bolo preinstalovat zvukovku... ;)

Poslať Napísal autor témy: Ned 11.05.08 13:48
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

To som uz skusa no stale nejde .

Poslať Napísal: Ned 11.05.08 13:52
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

nikde nepíšeš akú máš zvukovku :roll:

mne tiež nešiel mikrák, kým som nepozrel do ovládačov priamo od výrobcu a tam pekne všetko neponastavoval(a že tam toho nastavovania nebolo málo :lol: )

Poslať Napísal autor témy: Ned 11.05.08 14:41
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

Ja mam nastavenu zvukovu kartu nainstalovane je vsetko spravne a aj nastavene akurat neviem preco to nejdes skusal som t na inom pc a tam to ide tak nechapem preco to nejde ani ked to zapojim na zakl.dosku ani na zvukovke . Ak sa niet rozumie rofesionalne do zvukovych nastavenia tak sa pozrite prosim do temy zvuk na notebook ktoru som tam pridal ja a skuste mi poradit ale ak viete co je stimto mojim nastavenim mikrofnu tak prosim piste . dakujem

Poslať Napísal: Pia 19.06.09 16:13
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Cafko.. skusal som to aj ja podla vaseho navodu a zejak mi to nefunguje.. Daval som aj testovat hardware.. ale nepomohlo.. PLS, help me..

Poslať Napísal: Str 30.09.09 12:21
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

chcel by som sa spytat, mam v ntb zabudovany mikrofon, ale potreboval by som vypnut zabudovany mikrofon a zapnut si svoj externy mikrofon

vie mi niekto poradit ako nato?
lebo ked si napojim ten externy mikrofon tak mi to vobec nejde vtedy mi nejde ani ten zabudovany

Poslať Napísal: Pon 23.08.10 17:10
Predmet príspevku:

Užívateľ
Užívateľ

ja mám problém, že ma počuť velmi slabo na druhej strane. skúšala som ísť podľa vášho návodu, ale mi vyskakuje tabuľka, že nemôže otvoriť SndVol32 a mam ist cez pridanie a ostranenie programov- vobec sa dalej nepohnem. Máme nainstalovany realtek a vyhadzuje to aj v tabulke mikrofon a reprod. v nastaveniach, viete mi poradit, kde je chyba? :(

[ Príspevkov: 19 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Nastavenie mikrofonu

Časové pásmo: Europe/Bratislava [ letný čas ]

Podobné témy

Témy  Autor  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ZVUK MIKROFONU

eqU1n0x

2

636

Pon 03.01.11 22:35

ivocpivoc Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ziadny zvuk z mikrofonu

jaPalo

0

183

Ned 27.11.11 22:08

jaPalo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Real-time prehravanie z mikrofonu

_DanWer_

4

442

Štv 27.05.10 11:48

_DanWer_ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nastavenie foobar2000

mirom

2

435

Ned 06.03.11 13:27

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nastavenie zvuku stereo +optika

sdani

0

115

Str 12.12.12 11:18

sdani Zobrazenie posledných príspevkov

Kto je online

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia