Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 307 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ďalšia

Ste za :
 Uplny zakaz (ako doteraz). 44% 44% [ 41 ]
 Dekriminalizaciu. 46% 46% [ 43 ]
 Zlegalizovanie. 11% 11% [ 10 ]


Celkom hlasov : 94

AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2010 22:26

eXistenZ píše:
//Tomík, ty to máš v hlave trochu pomiešané, nie? My sme takisto len normálni useri, akurát musíme upratovať tie sračky, ktoré občas aj ty vypustíš do éteru. Navyše Daron mal veľmi umiernený názor, aj keď sa s ním plne nestotožňujem. IQ120 bolo asi pre KatjushaMan, nie pre teba.


eXi, ja to úplne chápem. ;) Možno si môj post nepochopil tak, ako ho pochopil/pochopí Milanese. Bola to irónia. Sračky raz za čas vypustí každý. Ja som však len reagoval na Milaneseho, keby mi nepísal SSky, ale písal to sem do témy, tak by tento môj post chápali aj iní useri. :) A IQ120 som hrdo ja. To viem určite. Milanese proste musí rýpať. Pre neho som totiž vygumované decko, ktoré o chvíľu stratí gule. ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2010 22:34

WLAD0 píše:
najprv som cital celu diskusiu, ale potom som to vzdal, lebo ked citam nazory niektorych ludi, tak musim odist od pocitaca, lebo mi je zle. bojite sa pravdy a pravda je, ze konope je multivyuzitelna rastlina, ktora dokaze pomoct, ale za vsetkym su peniaze a farmaceuticky priemysel by skrachoval, keby ju zlegalizovali.

otvorte uz konecne oci. banda bohatych debilov, ktori riadia svet vam tlacia do hlav to co chcu oni a ludia im veria a este ich v tom podporuju. urcite verim skor tomu, co sa zaobera vyskumom drog cely zivot, ako nejakym politikom a inym koko*om. ludia su neskutocne konrolovany a este sa im to paci a podporuju ich v tom. kazdy clovek ma pravo na SLOBODU a moznost zvolit si svoju zivotnu cestu a ziadny zakon by mu urcite nemal stat v ceste. a aby niekto mal za gram burinky ist sedet, alebo vobec mat nejaky zapis v registry trestov a mat do*ebany cely zivot je viac nez smutne...


Tak ty si to teraz úplne zaklincoval. Klobúk dole. (dúfam že cítiš ten sarkazmus)

Pre tú poslednú vetičku - nehúl, nebudeš mať zápis. Alebo sa odsťahuj do Holandska.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2010 22:38

eXistenZ píše:
nehúl, nebudeš mať zápis. Alebo sa odsťahuj do Holandska.

100% súhlas dokonale vyjadrené.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.06.2010 23:28

Necital som to vsetko az zajtra ale neviem co tahate MH a alkohol za volant? dementi ste iba vy ktory to spajate ani telefon za volant nepatri ... nie to este latky ktore ovlivnuju myslenie , kkt je ten kto si za volant sadne ... tak tu uz nemiesajte 2 veci mino temy ... islo o dekriminalizaciu .. jediny k veci sa tu snazil aspon nieco dat bol milanese, aj ked jeho clanky z osel.cz mali 0lovu vypovedu lehotu ... kedze clanky ako marianka sposobuje 2x blabla bla je to iste ako alkohol zarucuje 99% moznost nehody ... + clanky z ktorych si niekto precita iba nadpis a potom to hned postne ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 22.07.09
Príspevky: 1500
Témy: 374
Bydlisko: IL
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2010 23:38

Hlasoval som za uplny zakaz :rolleyes:







_________________
MB: Asus ROG CROSSHAIR X670E GENE CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 24 GB OC SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: Corsair AX1600i CASE: Be quiet! SILENT BASE 802 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95

COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: Watercool MO-RA3 420 PUMP: MO-RA3 420 D5-Dualtop Module + EK-RES X3 - TUBE 400 + 2x D5 Pump TUBING: EK-Tube ZMT 16/11 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 4x Noctua NF-A20 PWM Chromax CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 0:34

Reakcie na King Tommyho :
"Načo mám na to opätovne reagovať, keď som sa vyjadril už na predchádzajúcich stránkach. Kde píšem, že je to nezmysel. A čo? Stojím si za tým, aj keď Daron ma iný názor. Mám ho teraz zmeniť, lebo je mod? Prosím ťa. Mimo to, Daron tam dopísal, že nemusí to byť pravidlom. Čo si ty vylúčil. Pre teba to je proste vstupná brána k drogám."

Ja som to samozrejme netvrdil,píšem po stý krát že som to videl niekoľkokrát ako sa vyjadrili americkí doktori kde ako vieš majú drog ako nasratých a tiež problémov s nimi....možno pri 80% tí ľudia prejdú na tvrdé drogy...Viac k tomu nemám čo dodať!Nemám dôvod tomu neveriť lebo tých narkomanov spovedali oni a nie ja ani ty...takže ty nemáš absolútne žiadny argument aby si túto vec negoval,alebo dokonca napísal že to je čistá haluz a z marišky sa na tvrdé drogy väčšinou neprechádza ked oni tvrdia opak.Bohužiaľ nemám k dispozícii ani link ani seriál kde sa tak vyjadrovali preto si tomu kľudne neverte...aj TomCatovi som napísal že pre vás nie je dôkaz nič ani keby vám to pekne rozprávali tí samotní doktori a vysvetľovali presne mechanizmy pôsobenia na ľudský trebárs len mozog,jednoducho by ste im neverili asi tak ako ked mne rozprávala moja doktorka ako napríklad adrenalín veľmi škodí telu-tiež som o tom predtým nepočul a zarazilo ma to.

"Inak IQ120 si dovolí napísať ešte jedno. Tie výskumy nerobia obyčajný ľudia ako ty. Určite nie... Robia tu ľudia mimozemského pôvodu ktorú skúmajú marihuanu vyše 1000 rokov."
odpoveď:
píšeš blbosti a tak isto ako trvalo 50 rokov kým sa presne zistili ničivé účinky tabaku tak aj u marišky to ešte asi nejaké desaťročie potrvá kým sa zistí všetko čo sa zistiť dá...páni zatiaľ si tu kľudne marišku vyzdvihujte do nebies aká je dobrá a hlavne že neškodí lebo asi na sebe nič nepociťujete-posledné výskumy dokazujú presný opak,ale vy ste tvrdohlavci a vyrastiete z toho


"Ale načo míňať zbytočnú silu ťukaním do klávesnice keď aj tak, ma máš u prdele. Ty prečítaš článok, výskum a už hneď veríš že presne to sa stane tomu kto to a to užíva. Takže si prestaň kupovať chipsy, pretože ti hrozí rakovina. A to ešte o mnoho ďalších karcinogénných látkach si ani nikdy nepočul.."
odpoved:
čipsy ani hranolky mi nechutia,fajčiť som prestal pred 3 rokmi/nie preto že by som od začiatku neveril že škodia/,chémia je mojim koníčkom od 7 triedy a aj som ju študoval/iba na strednej/a s karcinogénmi som sa stretol určite častejšie ako ty,viem o nich oveľa viac ako ty,tu vo firme ich spracovávame niekoľko a máme aj niekoľko podozrivých karcinogénov/Duslo/

"Odkaz pre všetkých fajčiarov, okamžite prestaňte fajčiť, ak vám záleží na vašej budúcnosti. Totiž čítal som, že to spôsobuje impotenciu. Ale to je podľa Milanese-ho v pohode. Cigarety su totiž legálne narozdiel od spomínanej marihuany."

odpoved:
samozrejme že si môžeš posmechovať čo chceš,nič také netvrdím,písal som ti že som fajčil 25 rokov ale nie preto že by som nevedel alebo dokonca neveril tým škodlivým účinkom tabaku/nikotín je tam ako neviniatko medzi tými 300 či koľko karcinogénmi/
nejaké liečivé účinky čo sa týka karcinomov sa zaznamenali akurát tak u myší čo sa teda absolútne nedá prenášať na primáty,potrvá to ešte dlho kým sa zistia všetky účinky a aj možné pozitívne na človeka.Zatiaľ posledné štúdie dokazujú jasný opak.Linky už sem dávať nebudem,nebaví ma to už.
A tie výskumy robia síce ľudia ako ty/cikajú aj kakajú apod./ ale sú na oveľa vyššom stupni ako ja čo sa týka svojej profesionality/netvrdím že aj ako ty,lebo možno kopa z nich nedosahuje tvoje IQ/ a preto nemám najmenší dôvod a ani argument neveriť ich výskumom...tie práce prechádzajú oponentúrou a v ich vedeckom svete nikto nepublikuje bludy/aj ked občas nejakí šikmookí klonujú psov a dokáže sa im podvod/-to sa rovná profesionálnej samovražde a nikto by ich práce nečítal a ani necitoval v nejakej svojej.Samozrejme aj oni sa mýlia a to sa tiež niekedy ukáže a dokáže nejakým iným týmom.
čo sa týka tlmenia bolesti s tým súhlasím,nemám dôvod tomu neveriť,ale inak je to gandža a nikoho z tej rakoviny ešte nevyliečila

a čo sa týka fajčenia...videl si u lekára na chodbe ten strašný škaredý plagát na čo všetko pôsobí fajčenie? je to otras,napriek tomu že liečenie ľudí čo majú nejakú chorobu z fajčenia vychádza na poriadne mastné čiastky tak je to jeden z pilierov ekonomiky-zisky sú asi stále nad dopadmi,ľudia odrobia aktívny život s cigaretou a dôchodku sa možno nedožijú-aj toto potrebuje štát.
A môžeš tvrdiť že za pár rokov sa výsledky výskumu marišky nebudú prezentovať aj takýmto spôsobom?...nemôžeš,kľudne tam môže byť plagát podobný.
Samotné THC je aj v tomto prípade možno to čo nikotín v cigaretách-čiže relatívne neškodná vec,hoci s jeho derivátom nornikotínom to je úplne opačné.
čiže ak sa niekedy bude liečiť s THC tak myslím že to nebude formou hulenia ale podávania tých látok v inej forme ako dymu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.08
Prihlásený: 17.12.23
Príspevky: 899
Témy: 41
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 1:09

Obhajujete marihuanu pretoze:
1. V holandsku je davno dekriminalizovana
2. Jej latky maju i niektore liecive ucinky
3. Trest za jej drzanie je neumerne velky
4. Alkohol je tvrdsia droga a je povoleny

Odpoved:
1. Pocet zavyslych v Holandsku stupa a aj preto znizili mnozstvo legalneho predaja z 5 na 3 gramy.
2. Marihuana lieci? Preco sa nou teda liecia zdravi ludia. Tak im v tom teda dajme "zelenu", aby sa svojimi troma gramami mohli liecit denne.
3. Neviem si predstavit, ako inak by ste chceli odradit jej uzivatelov. Dekriminalizaciou???
4. Aj to je pravda, tak k tomu pridajme marisku... Ako keby alkohol narobil malo skody.

http://www.infodrogy.sk/... V clanku sa pise aj o vas, zarytych zastancoch marihuany.

A este nieco







_________________
CPU: Intel Core i7-12700KF MB: ASUS TUF Z690-PLUS RAM: Kingston Fury Beast 64GB DDR5 6000MHz CL36 VGA: ASUS TUF RTX 4070Ti OC HDD1: SSD Kingston Fury Renegade 1TB HDD2: Apacer AS2280Q4 2TB HDD3: WD Blue 1TB 7200rpm PSU: Seasonic Vertex GX-1000 CASE: Cougar Archon 2 Mesh RGB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2010 5:51

Fill ale c osi sem vlastne postol? Nikto marihuanu neobhajuje iba je proti vysokym trestom ..
toto su veci so si sem postol:
..Vysoko pravdepodobné..Podozrenie na...ešte nie je preskúmaná...dôležitú úlohu...Zatiaľ iba nepotvrdené...
dalej :
Alkohol býva prípravou na marihuanu .. he zakazame alkohol pretoze je vstupnou drogou :)

..
druhy link :
Väčšina Petrových kamarátov fajčí marihuanu, žiaden z nich neholduje chemickým a tvrdým drogám. Tvrdí, že kto raz začne s marihuanou, tak aj pri nej zostane a kto podľahne tvrdým drogám, tak na marihuanu nepresedlá. "Tvrdé drogy som nikdy nevyskúšal a ani sa nechystám. Videl som, čo urobili s niektorými mojimi kamarátmi. Veľa z nich už nežije..."

Stale sa nam snazite postovat nejake clanky, ktore nic nedokazuju..
neberiem vam vas nazor ale dajte se uz nieco poriadne, a nevnucujte nam ze to je bubak, to ze je MH skodliva je jasne kazdemu, ale nie tak aby si siel do basy a mal zapis ,hlavne mlady clovek aku sancu potom v zivote dostane? Ved porozmyslajte vypis z registra trestov uz ziadaju aj v zamestnaniach ...

//a btw stale tu este splietate blbosti typu za volantom , deti atd, dekriminalizacia neznamena zlegalizovanie, nebude sa to predavat v obchodoch atd., distribucia bude stale tresny cin ...

//a este jedna vec teoria vstupnej drogy ... to slovicko TEORIA ... myslym ze sa doteraz rozbili iba 2 vyskumi ohladne tejto teorie jeden to nepreukazal a druhy bol myslim ze "nakloneny" k nej ..

//konecne aspon nieco zobrali ludia do svojich a snazia sa dat najavo svoj nesuhlas, kdezto stara generacia sa iba stazuje cele dni a nic pre seba nespravila ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 9:33

nechcem nic ine, len aby sa rovnake/podobne drogy posudzovali podobne...ok zakazme alkohol..vravite, ze to kvoli financiam, do statnej kasy, neide. OK, teda tu mame druhy sposob, dekriminalizujme marihuanu. Nazory typu "mame alkohol a cigarety, preco aj tretiu skodlivy latku" neberiem..veci maju byt posudzovane rovnako a bodka. Bud vsetko zakazat, alebo vsetko aspon dekriminalizovat (a nemotajte tu zas tvrdsie drogy, to je ina tema),

NIKTO NEMA PROBLEM ZOHNAT SI MARIHUANU =>
1•TI, KTORI JU HULIA KAZDY DEN, JU BUDU HULIT ROVNAKO, AJ PRI PRIPADNEJ DEKRIMINALIZACII
2•TI, KTORI JU HULIA RAZ ZA UHORSKY ROK, JU BUDU HULIT ROVNAKO, AJ PRI PRIPADNEJ DEKRIMINALIZACII, ALE NEMUSIA SA BAT, ZE BY IM ZA JEDNU SISKU NIECO HROZILO







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 26.06.08
Prihlásený: 19.02.15
Príspevky: 390
Témy: 15
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 10:36

eXistenZ píše:
Tak ty si to teraz úplne zaklincoval. Klobúk dole. (dúfam že cítiš ten sarkazmus)

Pre tú poslednú vetičku - nehúl, nebudeš mať zápis. Alebo sa odsťahuj do Holandska.
ano? a cim konkretne? mojej sesternice svokra mala rakovinu. na konci uz nevladala ani jest. proste uplne odrovnany, zniceny clovek. a co by v tomto pripade pomohlo? ta tvrda hnusna DROGA. Lenze u nas nie je legalna ani na lekarske ucely a hlavne stara generacia sa prezehnava ked sa povie to slovo. A skus vysvetlit 60rocnemu cloveku, ktory zomiera, ze mas nieco co mu moze pomoct, ze ci ti uveri. ludia maju zakorenene tak hlboko v sebe, ze je to droga, ze radsej zomru, ako by ju mali uzit. to je vsetko odraz toho co robia media. vydel som jeden dokument, kde jeden chlapik mal roztrusenu sklerozu. nevedel jest, nevedel nic, neuveritelne sa klepal, ale ked si zapalil, c uduj sa svete prestal sa triast, zrazu vedel aspon ako tak komunikovat a zit!! vsadim sa, ze ani nevies ake ma vyuzitie, nic si si o tom necital, lebo ta to ani nezaujima, ale ides mi tu nieco rozpravat. ja to mam otestovane na sebe, ze na co vsetko je dobra. mavam mrte casto bolesti hlavy a tabletky mi uz nezaberaju. cuduj sa svete, ked si zapalim bolest zmizne. ale ano. citim sa previnilo a zle, ze drogujem, ked mi to pomaha a nemusim trpiet.

a ta teoria chces hulit? odstahuj sa do holandska je... chora.







_________________
CPU: Intel C2D E8400 3GHz, VGA: Gainward 9800GT 1024/256, MB: Asus P5K PRO, RAM: Kingston CL5 2GB 800MHz, HDD1: Maxtor 7200RPM 250GB, HDD2: Seagate Baracuda 160GB, LCD: LG Flatron L1954TQ 19", Zdroj: Euroshit ATX-400 JSP 400W.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 10:57

Bolesti hlavy mám (mával som) možno častejšie a silnejšie ako ty, no keď som pred troma rokmi vysadil všetky lieky, vrátane ibuprofénu a paralenu (áno, už tri roky som nezožral žiadny liek) tak čuduj sa svete, dokážem s tým žit a nepotrebujem do seba natlačiť ani pol balenia ibuprofenu ani si zahúliť. Mám dvadsať rokov, ešte teda snáď kopec rokov pred sebou, prečo sa mám drbať nejakými chemikáliami?

Nikde nepíšem, že je to tvrdá droga a viem že má aj významnejšie účinky v medicíne. Lenže ak ju povoliť v medicíne, tak v inej forme ako jointy. Všetci vieme že marihuana sa dá zapracovať aj do hocičoho iného, teda kľudne aj do formy lieku. A hlavne by som to nepredpisoval každému, len takým prípadom aké si spomenul ty.

Mne ide hlavne o to, aby sa nejakí 15 roční sopliaci nepoflakovali po vonku s jointami v paprčiach. A keď sa budú, tak nech nesú následky, keď ich chytia. Už tu aj tak máme dosť škodlivých látok, tak prečo povolovať ďalšiu?

WLAD0 ak nevieš riadne čítať tak sem radšej ani nepíš. Vytiahol si z môjho príspevku totiž také veci, ktoré tam neboli. Vsádzať sa môžeš maximálne tak na to, že máš v zadku dieru.

Jtbs ty si stále melieš svoje. Nech si húlia, ale húlia s tým, že vedia, čo ich čaká, keď ich niekto čapne.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:01

všetci tebou spomenutí boli chorí ľudia...vy všetci ste tu predpokladám zdraví a tým pádom marišku zneužívate


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2010 11:06

hulit na verejnosti nebudes moc tak ci tak ak ta prichytia bude to podobne ako z alkoholom myslim .. blokova pokuta do 33 € tusim ...

jeden vyskum : http://ajph.aphapublications.org/cgi/co ... 4/5/836#T2

"With the exception of higher drug use in San Francisco, we found strong similarities across both cities. We found no evidence to support claims that criminalization reduces use or that decriminalization increases use."

"Users who had ingested cannabis 25 times or more during their lifetimes were far more prevalent in San Francisco than in Amsterdam"







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:19

Don Jebot: "//konecne aspon nieco zobrali ludia do svojich a snazia sa dat najavo svoj nesuhlas, kdezto stara generacia sa iba stazuje cele dni a nic pre seba nespravila .."

Ani jeden z vás si asi neuvedomuje čo napríklad znamená pre túto krajinu prisťahovalectvo moslimov pretože čo bolo vidieť vo FR a GB tak to robili oni..ale tuto sa tomu nikto nevenuje lebo v našej krajine je nacionalizmus nadávka...ale kvôli mariške ste všetci okamžite ochotní voliť SaS a ísť 2 dni po voľbách manifestovať aby náhodou nezabudli na svoje sľuby...to je ale národ preboha!

"Demokracia je vporiadku, pokiaľ robíte to, čo vám povieme. Nie je v poriadku, pokiaľ si zvolíte niekoho, kto sa nám nepáči."
:: Noam Chomsky
„Nešťastná krajina, v ktorej sú slová „vlastenec“ považované za nadávky...“
Alexander Solženicyn, 1998

/Shaggy prepáč...ved vieš že som starý "xenofob"/ :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2010 11:25

Co pleties pristahovalectvo do tejto temy uz nemas argumenty , alebo dalsie vyskumy?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:28

to je moja reakcia na tvoje: ľudia konečne niečo zobrali do vlastných rúk..áno...s prepáčením hovno zvané mariška


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:31

A to som si myslel Milanese, že máš aspoň štipku rozumu. Teraz si ma presvedčil, že si totálny fail tejto témy. ;)

//Btw. nezačni ma prosím zase urážať, trhá mi to žili.. :roll:


Naposledy upravil KingTommy dňa 19.06.2010 11:32, celkovo upravené 1






_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:32

ináč je pravda čo píše jtbs ja napríklad som hlasoval za úplný zákaz,ale s tým,že takto zakázať aj tabak a alkohol a keď nie tak povoliť aj marihuanu ,ale zakázať pestovanie a povoliť len predaj napr 30E za jeden joint alebo aj viac







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:34

Ty máš divné zmýšľanie teda, jarrro. :D Ak bude stáť 30€ jeden joint, čo tým vyriešiš. Aj tak sa bude kupovať od dealerov za podstatne nižšie čiastky. ;)
Vidím, že ty si názoru jeden za všetkých, všetci za jedného. :D







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2010 11:35

30€ za joint dilery by sa opat potesili :)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:37

díleri by boli ešte viac nelegálnejší ako doteraz a z 30e by 20 alebo koľko išlo do štátnej kasy







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:38

Nerozumieš, že za 30€ si nikto jeden joint nekúpi? ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:39

nelegalnost sa da stupnovat? Raz je to nelegalne a viac nelegalne to uz nebude, ak budes predavat joint za 30 eur kazdy si ho kupi od dealera a ked ho chytia policajti bude tvrdit ze si ho kupil oficialne







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:39

tak načo to fajčia keď to nechcú kúpiť?







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:40

v akom imaginarnom svete to zijes?







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:42

zase som nepochopený nevadí zvykol som si skôr by ma prekvapil súhlas od aspoň jedného usera







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:42

jarrro píše:
tak načo to fajčia keď to nechcú kúpiť?


:lol: Teraz zato že to fajčím, tak zato vyhodím 6 násobok ceny, hej?







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:43

a z tabaku do cigariet myslíš,že nejde štátu dačo?







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:43

Niečo ti prezradím Tommy...ale nikomu to nevrav prosím...IQ podľa Ravena mám iba 80,nikdy som sa nenaučil gramatiku,neviem ani rátať,neviem si uviazať ani šnúrky na topánkach a oproti tebe som totálna nula...
/dfm že ťa to neurazilo,viem že to nie je vtipné ale čo už,ja som raz taký/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Marihuana - Vase nazory + anketa

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2010 11:45

jarrro píše:
a z tabaku do cigariet myslíš,že nejde štátu dačo?


ide a co to ma spolocne s travou?







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 307 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vase nazory

v Webdesign

16

1873

15.05.2008 21:51

neopagan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. moja zostava - vaše názory

v PC zostavy

3

521

10.01.2015 14:41

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vaše názory na zostavu

v PC zostavy

5

478

12.07.2011 12:23

Showman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vase nazory na pc

v PC zostavy

12

643

05.09.2009 12:12

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrading zostavy - vaše názory, pripomienky

v PC zostavy

21

1791

02.04.2006 14:51

marzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Moj Imagehostin gMage - vaše názory

v Webdesign

14

1038

25.06.2008 9:08

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. moj kod kalendara + vase nazory

v PHP, ASP

5

883

14.03.2009 16:01

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bude to fungovat? Prosim o Vase nazory

v PHP, ASP

4

522

06.03.2018 17:12

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vaše názory a skúsenosti s elektronikou značky Hyundai...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

38

3701

11.03.2012 17:39

Disketa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

v Notebooky a netbooky

15

1607

08.03.2007 15:11

Bew20 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

v Optické zariadenia

25

1837

15.10.2007 23:50

piethblank Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Správy pre vedenie fóra

34

5526

06.03.2006 19:54

Ivo Mašek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ANKETA

v HTML, XHTML, XML, CSS

4

759

11.03.2008 16:14

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa

v PHP, ASP

7

778

23.11.2010 15:31

danielop Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ajax anketa

v Ostatné

4

1513

12.05.2007 20:56

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ANKETA: Preklepy

v Ostatné

5

627

10.01.2011 15:59

emer Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra