Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 26 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2008 22:21

No tak zakladam tuto temu, lebo som zvedavy, ako si upravujete svoj linux :)

Ja prave idem installnut Kubuntu, predtym som mal len Mint a Ubuntu, ale KDE sa mi paci viac..

Ako spojazdnit aplikacie od adobe??

Kamosovi sa podarilo take, ze mal wine, a spustil photoshop, co mal naisntalovany na win particii pod XP !!! verzia CS2

Skuste to !! Ja skusim, ci takto pojde CS3 a podam hlasenie :)
(ak sa mi podari uspesne rozdelit disk a nainstalovat/nastavit kubuntu )


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2008 23:30

Skusal som raz, ale neuspesne. Trebalo nejake registrove zaznamy z Windows zobrat a importovat do Wine. Pri starte to uplne stuhlo a nepohlo sa dalej, potom som sa na to vykaslal.

No a upravujem si svoj Debian Compizom, nejakymi tymi grafickymi temami a najnovsie sa chystam prejst na Fluxbox, nakolko je konfigurovatelny a rychly, oproti KDEcku.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.03.2008 23:41

Noo, ja uz frcim na Kubuntu, idem sa pustit do wine, moc si ma nepotesil, ze to nejde.. skoda no.....
uvidime, co to spravi mne..

kde inac najdem nejake pekne temy na KDE ?? a vlastne, ako ich nahodit? som cakal, ze kde bude trochu podobne gnome, ale je to dost ine :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 1:28

tak ine jak ine.. zalezi od zvyku :)
co sa tyka toho adobe, skus trosku pogooglovat a popozerat fora ako su napr ubuntuforums.org alebo ceske ci slovenske o ubuntu... riesia tam casto podobne problemy a urcite sa o to uz pred tebou dakto snazil. staci pohladat :)
ja mam nahodene ubuntu 7.10 gnome s compizom, ale kazdodenne si ho upravujem a trosku prisposobujem, tak uvidime co z toho vznikne :lol:
inak ten wine urcite stoji za pokus, dakedy to treba ale patchnut (hlavne pri hrach), cize vtedy budes musiet skompilovat wine a trosku sa s tym viac pohrat, ale vysledok vacsinou stoji za to :)
tie temy, rovnako jak zvysok, pokukaj google, najdes ich statisice ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 3:56

4Blackshadow, nic ine ako http://www.kde-look.org/ ti nemozem doporucit. :) Temy do karamby, kickeru, ikony, wallpapers etc.

Hmm, KDE podobne Gnome nie je skoro vobec, pretoze vyvojari Gnome sa snazia vsetko odstranovat, vraj preto, aby to bolo uzivatelsky privetive, ale prave naopak, ludi odradi prave to, ze si nic nenastavia. Vlastne neviem o co im ide, vsetko odstranuju a pritom je to minimalne 3x pomalsie ako KDE. Jaaaj pamatam ja na tie casy, ked som Thunderbird spustal 10sekund.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.03.2008 10:09

hhe, diki, ja viem ze treba pouzivat www.utfg.net :D

vo photoshope som sa dostal potialto:
http://bs.natt.sk/upload/obrazky/100.jpg

tam viem tuknut na tie buttony, ale nic sa nedeje dalej...

dokonca ho nevme ani vypnut :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 14:18

celkovo na stranke www.linuxappfinder.com mate super programy pre linux ;) su tam aj nejake programy pre pracu s flashom, ale nemam otestovane, tak sem pripadne postnite vlastne skusenosti







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.03.2008 14:56

ja potrebujem flash na profesionalnej urovni, co mi nahrada neda...

inac k tomu kubuntu len tolko, ze som dal aktualizacie a po reboote, ked v grube vyberam system, ked dam kubuntu, tak napise File not found a dalej ma nepusti..

ale idem skusit nove Ubuntu 8.04 ... som zvedavy... uz to mam napalene na CD







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 10.09.07
Prihlásený: 19.05.15
Príspevky: 119
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 16:52

skontroluj si cestu ku kernelu v menu liste grubu (/boot/grub/menu.lst).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.03.2008 23:04

uz tam mam ubuntu 8.04 beta...
ale cakam na final, ta beta je strasna.. nejdu repozitare, vkuse to hadze nejaku chybu, aj pri instalacii to hodilo chybu s nejakymi balikmi.... zaujimave...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 10.09.07
Prihlásený: 19.05.15
Príspevky: 119
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 23:46

no čím to asi bude ked je to BETA ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 23:55

Socket, nie len BETA, ale este k tomu aj Ubuntu. ;)







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 0:21

lio04 píše:
Socket, nie len BETA, ale este k tomu aj Ubuntu. ;)

akoze co mas proti ubuntu ? za to, ze niekto nepouziva tvoje distro je proste looser ? myslim ze s ubuntu sa da rovnako kvalitne pracovat...
a bs, no tak tu mas prave jeden dovod preco beta verzie nie su pre kazdeho...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 0:48

Chlapiiii vam nejde na ubuntu cez wine fotošop? ja ho mám instalnutý na XP partícií, a spustím ho v pohode odtial cez najnovšie wine ;) takisto irfan view, mirandu (bez YMP packu :cry:) a counterstrike :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 2:55

el mariachi píše:
akoze co mas proti ubuntu ? za to, ze niekto nepouziva tvoje distro je proste looser ? myslim ze s ubuntu sa da rovnako kvalitne pracovat...
Urcite pre mna niekto, kto nepouziva distro, ktore aj ja nie je loser. Len je podla mna nespravne tvrdit, ze *buntu je navhodnejsie pre zaciatocnika, co sa robi uplne vsade, len neviem z akeho dovodu.

Je kopu roznych a dobrych distier, ktore su spolahlive, stabilne, rychle.. No a do tejto kategorie pre mna *buntu nepatri, to je vsetko. Mal som ho nejaku dobu, aby som si utvoril takyto nazor, takisto som skusal viacero distribucii a vzdy som hladal len tie "pre zaciatocnikov", co bola chyba z hladiska, ze som znicil media a cas. :)

Ako tak pracovat pod Linuxovym systemom som sa naucil az ked som bol nuteny roznymi problemami, ktore som si casto zapricinil sam. Toto sa na *buntu nestava, pretoze prostredie je urobene tak, aby sa vsetko vyriesilo same, alebo pomocou mysi (nvidia drivery, ntfs-3g...) a tu je podla mna ten problem, ze vacsina uzivatelov, pokial nie je nutena, tak sa nic nove neucia, ved naco (cest vynimkam). Podaktori si zase system nahodia len preto, aby sa pohrali s Compizom a chvalili sa kamaratom, ze maju Linux (a pritom nevedia co to Linux je).

Nechcel som tu nikoho urazit, ak sa ta to dotklo, tak prepac.
peace, love, empathy







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 10:17

nie kazdy ma cas sa hrat so systemom tyzden, aby mohol na nom pracovat. skus dat zaciatocnikovi do ruky arch pripadne podobne distro, myslim, ze vacsina po par hodinach, max dnoch sa vrati spet k widlam. ja napriklad stale bezim na kubuntu aj ked tiez nejsom najspokojnesjsi a tiez poznam lepsie distra, ale tym, ze na tom pc pracujem a zaraba mi peniaze jednoducho nemam cas teraz menit distro a trebars ten spominany tyzden ho vyladovat k podobe svojej. inak tiez som zacinal na ubuntu a nevidim v tom ziadny problem. linux pouzivam okolo rok a pol a zacinam mat pocit, ze o nom viem viac jak o widlach, ktore pouzivam od verzie 3.11







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 10:58

lio04, jasne, rozumiem velmi dobre o com hovoris, ale ide o to, co vravel suchy, a aj o to, ze s ubuntu je tiez dost vela veci, pri ktorych sa bez prikazoveho riadku neobides. nepovazujem sa ani zdaleka za profika, ale co som sa naucil zatial s linuxom riesit, bolo prave vdaka ubuntu. daktore veci sli jednoducho nahodit, s daktorymi som sa hrajkal dokonca az tyzden. jasne, ked budem skusenejsi, tak to cele mozno zahodim a pojdem na ine distro... takto mi to zatial vyhovuje, lebo nemam ako primarnu potrebu ucit sa s novym os kedze doteraz som bol vyhradne windowsak (no doteraz je relativny pojem, zacal som sa s linuxom hrat daco pred vyse rokom :lol: ). keby mi vsak do ruky dakto strcil vtedy napr gentoo, tak s celym linuxom svahnem. prave preto, ze je v istej primitivnosti podobnych windowsom cloveka na zaciatku dokaze pritiahnut aby sa o to zaujimal hlbsie
a neboj, nemam pocit ze by si tu dakoho urazil, ale vyznelo to vysmesne voci ludom co pouzivaju hocijaku variaciu ubuntu, tak som mal potrebu daco napisat :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.03.2008 13:20

eXistenZ píše:
Chlapiiii vam nejde na ubuntu cez wine fotošop? ja ho mám instalnutý na XP partícií, a spustím ho v pohode odtial cez najnovšie wine ;) takisto irfan view, mirandu (bez YMP packu :cry:) a counterstrike :)

ktoru verziu photoshopu ???
lio04 píše:
Urcite pre mna niekto, kto nepouziva distro, ktore aj ja nie je loser. Len je podla mna nespravne tvrdit, ze *buntu je navhodnejsie pre zaciatocnika, co sa robi uplne vsade, len neviem z akeho dovodu.

Je kopu roznych a dobrych distier, ktore su spolahlive, stabilne, rychle.. No a do tejto kategorie pre mna *buntu nepatri, to je vsetko. Mal som ho nejaku dobu, aby som si utvoril takyto nazor, takisto som skusal viacero distribucii a vzdy som hladal len tie "pre zaciatocnikov", co bola chyba z hladiska, ze som znicil media a cas. :)

Ako tak pracovat pod Linuxovym systemom som sa naucil az ked som bol nuteny roznymi problemami, ktore som si casto zapricinil sam. Toto sa na *buntu nestava, pretoze prostredie je urobene tak, aby sa vsetko vyriesilo same, alebo pomocou mysi (nvidia drivery, ntfs-3g...) a tu je podla mna ten problem, ze vacsina uzivatelov, pokial nie je nutena, tak sa nic nove neucia, ved naco (cest vynimkam). Podaktori si zase system nahodia len preto, aby sa pohrali s Compizom a chvalili sa kamaratom, ze maju Linux (a pritom nevedia co to Linux je).

Nechcel som tu nikoho urazit, ak sa ta to dotklo, tak prepac.
peace, love, empathy

nemam PC na to, aby som si tam nahadzoval rozne distribucie a mesiace sa ucil, ako rozchodit tlaciaren.... Niektori na PC pracuju a proste na to nemaju cas a ak maju dovod, preco nezostat na windowse, tak prejdu na ubuntu lebo riesi problemy sam a nemusim prerusit robotu na tyzden len koli tomu, ze sa neviem dostat na NTFS disk...

ty teraz budes argumentovat, ze ved NTFS disky namountujes za chvilku, ze vely system nastavis za den... lenze to si ty a ber ohlad na menej skusenych


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 18.03.15
Príspevky: 470
Témy: 22
Bydlisko: Zilinska Un...
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 14:44

podobne hadky su pomali na kazdom fore a v kazdom prispevku, niekto sa nieco opita a vzdy z toho vznikne, kto ma pravdu, ja myslim ze je fajn ked mnoho problemou mozem vyriesit v grafiskom rezime a nie v konzole, preto pouzivam Fedoru8, aj ked instalujem veci cez konzolu. A aj ked mam stale len jedno distro stale sa je co ucit neveho. Zvlasne ze o Fedore sa ete nik nezmienil, vecinou sade bezi o ubuntu, niektori ju zatracuju, iny vychvaluju, ja to linux, tak musi byt fajn. :D
Ak ete mozem jednu vec, www.free-portal.sk , je to nase forum, ho rozbiehame, chodte sa aj tam haadat, bude faaajn. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.03.2008 15:11

nad fedorou rozmyslam, ale nevme no.. ete som rozmyslal na mandrivou :)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 15:12

Blackshadow píše:
nemam PC na to, aby som si tam nahadzoval rozne distribucie a mesiace sa ucil, ako rozchodit tlaciaren.... Niektori na PC pracuju a proste na to nemaju cas a ak maju dovod, preco nezostat na windowse, tak prejdu na ubuntu lebo riesi problemy sam a nemusim prerusit robotu na tyzden len koli tomu, ze sa neviem dostat na NTFS disk...
V takomto pripade to beriem, ja som skor myslel uzivatelov, ktori by chceli spoznavat system viac do hlbky. Uz do tejto temy nejdem pisat, lebo tu bude zbytocny flame.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 18.03.15
Príspevky: 470
Témy: 22
Bydlisko: Zilinska Un...
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 15:17

Blackshadow píše:
nad fedorou rozmyslam, ale nevme no.. ete som rozmyslal na mandrivou :)

ti ju mozem odporucit, ak ces cekni www.pokec.sk, moj nick je, Bajo21 , mam vo fotoalbume narobene printscreen, ale mi napis RP, nech ti dam pristup.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.03.2008 15:18

noo, kludne pis,vazim si tvoje nazory..

mna by napr ale zaujimalo, ako je to s berylom... casto sa stretavam s nazormi, ze compiz fussion neni tak dobry... s berylom som sa ale ete nestretol







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 18.03.15
Príspevky: 470
Témy: 22
Bydlisko: Zilinska Un...
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 15:32

Beryl je stary, co ja viem us sa nevyvijaju nove verzie, compiz-fusion vznikol spojenim compiz a beryl, daju sa tam doinstalovat rozne plagyny, ja som nadmierou spokojny.
Ak pokukas po fore som tu daval aj rozne videa.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.03.2008 15:39

videa poznam , compiz poznam, pouzival som ho..
len som bol zvedavy na beryl







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Linux a podporovane win aplikacie a upravy vzhladu

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 18.03.15
Príspevky: 470
Témy: 22
Bydlisko: Zilinska Un...
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 16:04

mno tak si ho naistaluj a vyskusaj ani ja som ho ete neskusal, ale na co ked tet le aktualny CF, a mne vyhovuje. :P


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 26 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba vzhľadu pre win.7 aký soft.

v Ostatné programy

3

346

22.02.2014 10:16

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uplna odinstalacia win, instalacia linux, potom naspet win

v Operačné systémy Microsoft

3

787

16.12.2016 21:57

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win 7 32b nespúšťa aplikácie

v Operačné systémy Microsoft

3

334

08.05.2011 2:05

Fearris Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nespušťaju sa aplikacie vo Win 7

v Operačné systémy Microsoft

7

400

15.05.2011 17:24

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programátor aplikácie pre Win 7/8

v Ponuka práce

0

362

22.01.2013 19:38

reincarnate Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. povolenie aplikacie pouzivatelom Win Server 2008 RC2

v Operačné systémy Microsoft

0

339

02.06.2012 13:41

jozinecko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nemoznost odinstalovat aplikacie ako admin Win 10

v Operačné systémy Microsoft

11

980

06.01.2020 15:25

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN + LINUX

v Operačné systémy Unix a Linux

15

1217

27.07.2008 10:08

lio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Boot win+linux

v Operačné systémy Microsoft

7

682

18.05.2009 22:38

philllipe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. linux vs win

v Operačné systémy Unix a Linux

6

648

06.06.2009 23:33

maugggly Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Linux a predinštalovaný win

v Operačné systémy Unix a Linux

3

340

19.12.2011 18:37

phodinux Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Linux vs win - zobrazovanie

v Operačné systémy Unix a Linux

1

301

02.11.2011 11:45

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Linux Server + win pc

v Operačné systémy Unix a Linux

6

555

20.01.2011 18:44

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Linux/Win XP bezpecnost

v Bezpečnosť a firewally

5

1045

12.09.2009 21:55

System Selector Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nainštalovaný Linux. Ako spustiť win.

v Operačné systémy Unix a Linux

3

605

17.07.2016 20:03

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako bezpecne nainstalovat linux + win

v Operačné systémy Unix a Linux

17

2448

23.05.2006 10:04

lamerko Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra