Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.04.09
Prihlásený: 28.08.21
Príspevky: 138
Témy: 24
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2012 21:43

ano, prihlaska je v stave preklopena a studijnym oddelenim spracovana
poplatok je zaplateny
no skusim este par dni pockat snad nieco pride , podla tohto mam pravo na odpoved (ked som riadne zaplatil a prihlasku spracovali)

http://www.fmph.uniba.sk/index.php?id=3007







_________________
NB1: Lenovo ThinkPad T430
NB2: Lenovo ThinkPad Edge E530
MONITOR: Dell P2419H Professional 24" Full HD
SLUCHADLA: Sennheiser HD 555/595
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2012 19:07

Pry uz su vysledky z TSPciek na Masarne, ako ste dopadli? :) Nejaky novy spoluziak tu bude?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.11
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 296
Témy: 27
Bydlisko: Martin/Brno
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2012 20:48

Zdravím, som študent 3 ročníka Gymnázia. Priemer známok mám tak 1,5-2. Z matiky a z informy väčšinou 1. Z fyziky je to trochu horšie.

Chcel by som ísť na nejakú informatiku ale vôbec neviem kam a odbory o tých už ani nehovorím. Rozmýšľal som nad veľa školami aj na slovensku aj v čechách, ale raz mám pocit, že nemám ani na fiit.stuba a potom som zas taký odhodlaný, že by som zvládol aj fit.cvut :D Myslíte, že cvut je moc ťažká škola ? A ako je to z peniazmi za semester, lebo zas nemám banku pri ri*i. A ktoré odbory sú najlepšie a najlepšie by som sa uplatnil v reálnom živote.

Ďakujem za odpoveď. Asi sa na takéto veci pýta každý druhý tak dúfam, že vás moc neotravujem.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2012 12:47

Čo hovoríte na štatistiku pre rozpis uchádzačov o dané obory na FI MUNI: http://studentworld.cz/volba-vs-oboru/f ... istiky-159 ? Moc ma nepotešila, keďže som sa do prihlášky napísal na "Paralelní a distribuované systémy", o ktoré bolo minulý rok iba 16 uchádzačov. Čím je to, že sa sem hlási tak málo ľudí? Počul som z viacerých zdrojov, že sa jedná o perspektívny obor, keďže budúcnosť je práve o viacjadrových procesoroch, multithreadingu a cloudoch? Normálne začínam rozmýšľať, že pôjdem radšej na FMFI do BA... Vďaka mature som prijatý na obe školy. Prosím poraďte tí, ktorí čo to viete o "paralelných a distribuovaných systémoch", Brno ma predsa len láka o trochu viac.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2012 17:26

Shimon, PDS maju dost zabite niektore povinne predmety, mate tam tusim dva magisterske, Navrh algoritmov II a tak, asi to nebude prechadzka ruzovou zahradou :) ale urcite je to strasne perspektivny obor. Ak by si niektory z tych narocnejsich predmetov nahodou nedaval, zbehnes si na studijne a nechas si prepisat PDS na Aplikovanu informatiku a dostudujes s kludom. Ono by som sa nejak nebal, ze na tom obore je nieco zle, uz som to tu parkrat pisal, ako je to s obormi na FI, ty naozaj nemusis ani tusit, co tvoji spoluziaci studuju, dve tretiny predmetov maju vsetci spolu a zvysok si das vacsinou to, co mas nalinkovane pre svoj obor (a my, aplikovani informatici, si davame, co nas zaujme :P).
Ako pozeram, aspon minuly rok (tak snad aj tento) mali PDSaci na vyber medzi absolvovanim zakladu I a zakladu II, tak to si vyberaj predmety zo zakladu II (tam ide len o par predmetov) - lahsia matika, lahsie automaty, aj ked to uz teraz asi odpadne, zaklady sa ciastocne alebo uplne zlucovali, nie som si isty.
Nemas sa coho bat, Brno je skvele studentske mesto a FI ti da uzasne podmienky k studiu (so slovenskym skolstvom to nejde porovnat).
Akekolvek otazky -> Jabber.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2012 22:26

Ďuri píše:
Pry uz su vysledky z TSPciek na Masarne, ako ste dopadli? :) Nejaky novy spoluziak tu bude?


pravdepoodbne mna, sice som TSP riadne domrvil mali by ma prijat na zaklade percentilu z matiky :P







_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 09.09.12
Príspevky: 30
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 17:09

Čaute mohol by mi niekto napísať aké sú výhody FI na MUNI ? Rozhodujem sa medzi FI MUNI a VUTBr pýtam sa hlavne na prístup profesorov k žiakom na MUNI ,koľko máte volného času, koľko "domácich úloh",či sa dobre uplatním v praxi a pod. ... a ešte jedna vec, matiky sa síce nebojím ale som z elektrotechnickej školy bol by s tým veľký problém ? Alebo je tam viac žiakov s z iných škôl ako z gymnázii ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 18:50

kikon
ad pristup ucitelov - na FI skvely. Ja som si napriklad pred par dnami potreboval prelozit terminy dvoch zapoctovych pisomiek kvoli prijimaciemu pohovoru, nebol s tym absolutne problem, co teda je vec, s ktorou by ta vraj na FITu poslali doriti. O rovnakej veci som sa bavil dva roky dozadu z dekanom FIIT (alebo FEI? Nepamatam) STU a ten sa takisto vyjadril v tom zmysle, ze ich veci ako tvoja robota nezaujimaju, takze sudim, ze takyto benevolentny pristup bude skor vynimka. Na FI je uzasne, ze vacsinu cvik vedu mladi ludia, casto taki, ktorych na inych predmetoch vidis ako spoluziakov, takze na cvikach mozes cakat tykanie => priatelska, uvolnena atmosfera (ja teda mam najradsej cviciacich z matiky, s tymi sa dobre chodi na pivo :rolleyes: ).
ad volny cas - dostatok, poznam manika, ktory chce bakalara urobit za 4 semestre (tzn. si musi napisat kazdy semester predmety nie za 30, ale 45 kreditov), do toho este jeden predmet cvici, ma robotu na polovicny uvazok a obcas stiha aj nejake to pivo. Ale zase, je fajn uvedomit si, ze ak cely semester prechlastas alebo sa skole proste nevenujes, mozes mat problem sa to cez skuskove doucit a aj ked to nejakym zazrakom na Ecko vytiahnes, asi ti z toho vela vedomosti do buducna neostane. Urcite sa oplati priebezna priprava. To si urcite po par mesiacoch spravis obraz, co je pre teba vhodnejsie ucit sa systematicky a na co ti stacia dva-tri dni pred skuskou.
ad domace ulohy - povinne DU su vacsinou len tam, kde to vyzaduje predmet z principu, teda hlavne predmety zamerane na programovanie. Ale nemame ziadne nezmyselne dlhodobe projekty z pomaly kazdeho predmetu ako na FITu.
ad stredna skola - poznam ludi, ktori prisli na FI z nejakej OA ci odkial a davaju to. Ak mas akesi abstraktne myslenie a na strednej si sa s matikou netrapil, no problem. Oni ti matikari, hlavne teda democviciaci Vesely (ktoreho ako buduci prvaci velmi pravdepodobne dostanete a tie hodiny su nezabudnutelny zazitok : ), vedia, ze su studenti, ktorych matika bavi, a su aj taki, ktori to beru ako nutne zlo, takze mozes cakat aspon na tych democvikach aj akesi "priklady pro Ackare", ktore su narocnostou mimo predmet, ale sediet a snazit sa chapat riesenie ti moze dat schopnost pozerat na problemy inak a niekedy pri rieseni tych lahsich prikladov strasne zrychlovat... bla bla, ved to uvidis. Zase si nemysli, ze na gymploch sa ta matika prebera do ovela vacsej hlbky ako sa preberala u vas.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 09.09.12
Príspevky: 30
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 18:59

takže asi volím MUNI :) ... a tá matika : mňa baví lem mám pocit že sme sa jej na strednej nejako nevenovali ale ďakujem za odpoveď :)

a ešte jedna vec je tam problém s brigádami či ani nie ? :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 20:15

neni nieako neskoro ?? na vyber skoli ??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 20:18

Ide niekto odtialto na UK, matfyz, aplikovana inf?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 23.12.10
Prihlásený: 10.09.22
Príspevky: 1056
Témy: 157
Bydlisko: KK/PP/BA
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 20:28

mirom píše:
Ide niekto odtialto na UK, matfyz, aplikovana inf?

Este si niesom isty, ale pravdepodobne ano.







_________________
HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia
Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro

Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 20:32

OK, len zistujem. Ja som tam uz prijaty a idem tam tak sa pytam, ze koho bude mat za spoluziaka. :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 20:36

ja som tam chcel ist ale nestiholsom si podat prihlasku ... teraz 7 budem mat primacky na fri v ZU ... ide niekto alebo je uz niekto prijaty bez ? :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 18.05.2012 22:06

mirom píše:
OK, len zistujem. Ja som tam uz prijaty a idem tam tak sa pytam, ze koho bude mat za spoluziaka. :D


mozno ja ak ma zoberu :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2012 23:41

kebyze pojdem na STU FEI BA kolko to tak finacne bude?? ako myslim nevyhnutne poplatky...internat, strava, knihy....za 1 rok akademicky cize 2 semestre??


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2012 20:52

A je to tu, obory FI MUNI sa definitívne zlúčili a od tohto roka sa ide podľa nového študijného plánu: http://www.fi.muni.cz/katalog2012/ Som jediný, komu sa zdá, že sa ide znova o niečo hlbšie do teórie na úkor praktických (informatických) predmetov? Asi na tom niečo bude, že na MUNI sa študuje InforMatika... :?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2012 23:34

Shimon, hlbsie do teorie ako doteraz to rozhodne nie je, je to uplne to iste, co studujem teraz ja.
Preco si myslis, ze venovat sa teoreticky zameranym predmetom je chyba? Ak chces, aby z teba bola cvicena opica, mozes ist na FIT alebo rovno sa ucit kodit doma a potom ist pracovat. Teoria nie je nutne zlo. Raz tie prakticke priklady sa namapovali na nejake teoreticke modely a prave vdaka tomu, ze zvladnes chapat a pracovat s tymi teoretickymi modelmi, dokazes spatne tie teoreticke znalosti uplatnit v praxi. Naozaj, studium na FI je dobry napad a oplati sa. A nezoderies sa pri nom od nezmyselneho kodenia bazilionu projektov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 09.09.12
Príspevky: 30
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2012 8:36

čo ja viem .. mne sa ten nový plán páči viac ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2012 18:03

Zdravim, je este mozem podat prihlasku na Bc - denna ? Isiel som do aisu, kde sa podavaju prihlasky, vyhladal manazment a na externu ano da sa, na dennu nie, ze bude mozne od 17.6 ? Takze to bude druhe kolo ? Je teda sanca sa tam dostat este na dennu formu ? diky

MANAZMENT UK


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2012 14:59

Pocujte uz davnejsie mi prislo ze pre prijatie bez skusok mam poslat overenu kopiu maturitneho vysvedcenia ale teraz neviem ci to treba potvrdit u notara alebo staci potvrdit v skole u sekretarky. Dik.

// pridané po 3 hodinách 46 minútach od posledného príspevku

Zavolal som tam a uz som zistil. Ak by to niekoho zaujimalo tak treba u notara.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2012 16:52

daval teraz niekto prihlasku na FIIT STU? niekde som tam videl, ze do kedy by mali poslat rozhodnutie atd, a nejak to neviem nasjt, lebo uz nejak dlho je ticho. navyse ked mi prisiel list, ze mam poslat navratku s vysledkami z maturity (pis. ext.), tak tam bolo pisane, ze info o tom ze prijali navratku bdue na nete do najneskor 2 dni od obdrzania. uz je tomu hadam aj mesiac a stale tam nic nemam (resp vysledok je stale ze nevyplnene, ci co). alebo to cele zle pozeram, som tam strateny :lol: pomozte prosim







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2012 17:02

Tak im napis maila, ci im to doslo. Ale ak sa spravne pamatam, mne z FIIT.STU papier, ze ma neberu, lebo som sa vysral na poslanie ich blbej navratky (21.storocie a ideme si posielat analogovu postu?), prisiel az niekedy koncom juna, tak snad este mas cas na zachranu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 09.09.12
Príspevky: 30
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2012 19:04

ako je to na MUNI s certifikátom CISCO ? kolko stojí a je povinný ? a ako ho už mám tak budem musieť ísť na tie prednášky aj tak ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2012 19:43

Duri ved do navratky trebalo napisat potvrdene vysledky z matur, tak ako inak si to chcel posielat?

idem este popozerat na stranke ci daco nenajdem a ked tak, poslem tam ten mail







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2012 14:44

emer píše:
....


mam to presne tak isto, aj som tam chcel volat ale kaslem im nato som prijaty inde kde som chcel ist viac tak to neriesim, ale vsetci co poznam a idu na FIIT tam stale maju ze "nezadane"







_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2012 16:46

Inač taka rada pre tých čo ste dali prihlašky na FRI aj inde a neviete kam ,tak FRI radšej nie pokiaľ nemáte radi ekonomiu tak by som ju na vašom mieste obišiel . Ono sa to dost zemnilo programovania je tu už iba fakt minimum, teraz som síce len v prvom ročníku ale na konci druhého semestra sme sa učili len základné ukladanie do súborov .bin v Jave . Aj kamoši na elektrotechnickej v BA sa za prvý semester v Cčku naučili viac ako my za cele dve. Zato na druhu stranu budete mat ekonomie že sa z vás skôr stanu ekonomiva ako informatici. Jednak že na ekonomii polka 2/3 ľudí vypadne reps ju nespraví v prvaku a druhá vec že sa toho zbytočne veľa berie, kamoši čo chodia prijamo na ekonomicku na UniPO a UPJŚ sa čudovali že tak veľa berieme ,lebo oni asi 1/3 z toho čo mi na informatike ani nebrali a to nehovorím o mikroekonomii kde nebrali ani 1/2 z toho. No a samozrejme okreme ekonomie matika, ale to sa da prežiť - poučky sa nabiflite a ked nie ste debil tak aj priklady spravíte..ta matika je asi všade na IT školách, len ta ekonomia sa zmenila na taký zabijak ako je fyzika na STU BA..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2012 20:32

playandwin píše:
Inač taka rada pre tých čo ste dali prihlašky na FRI aj inde a neviete kam ,tak FRI radšej nie pokiaľ nemáte radi ekonomiu tak by som ju na vašom mieste obišiel . Ono sa to dost zemnilo programovania je tu už iba fakt minimum, teraz som síce len v prvom ročníku ale na konci druhého semestra sme sa učili len základné ukladanie do súborov .bin v Jave ....


Tak skoro sa to tam asi ani nezmení .. ? :shit:







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2012 22:05

majky358 píše:
Tak skoro sa to tam asi ani nezmení .. ? :shit:


Tak to ti neviem povedať ,ale s tou ekonomiou ma dosrali ,aj ked som ju v prvom semestri dal ako jeden z mála na Ačko, ale prvá skúška na ktorú som sa učil celé vianočné prázdniny (cca 2 týždne) + som sa poctivo učil na zápočty(bez toho to nejde 1/3 ľudí neurobí ani zápočet) a pani profesorka sa rozhodla mi neuznať ani písomnú časť skúšky,lebo mi chýbalo v celej pisomke len jedno slovo v poučke čo nebolo ani v knihe. No a na druhý pokus mi to vyšlo ,poučil som sa ešte nejaký týžden tak že som tu knihu vedel celú naspamäť a už nemala šancu ma dodrbať na ničom. No tento semester uvidime ako to bude, ale poviem ti že radšej by som 10 matematických analýz ako tieto dristy čo sa berú ako pučky na ekonomii ,a hlavne na mikroekonomii (to už je pomaly ako fylozofia + etika v jednom)

A kde to v praxi využijem ? No nikde, kedže to nesú ani nijaké základy o učtovníctve o ekonomii podniku ,v podstate nič ,iba samé kecy nezažívne pre informatika.

Podľa mňa by mali namiesto tej prebytočnej ekonomie dať nejaký informatický predmet ,lebo ten je tam v podstate v prvom ročníku len jeden z 10 predemtov a to programovanie v Jave ,ktoré sa aj tak berie pozvoľná...

Čo mám kamartov na TUKE a STU tak oni su natom omnoho lepšie čo sa týka programovania a sietí a nerobia si veľkú hlavu z ekonomie, ale ak prežiješ prvý ročník ekonomiu ,tak si ju už v druhom ročníku ani treťom nemusíš dávať... potom až 4. ak chceš ist na ing...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2012 22:31

emer píše:
daval teraz niekto prihlasku na FIIT STU? niekde som tam videl, ze do kedy by mali poslat rozhodnutie atd, a nejak to neviem nasjt, lebo uz nejak dlho je ticho. navyse ked mi prisiel list, ze mam poslat navratku s vysledkami z maturity (pis. ext.), tak tam bolo pisane, ze info o tom ze prijali navratku bdue na nete do najneskor 2 dni od obdrzania. uz je tomu hadam aj mesiac a stale tam nic nemam (resp vysledok je stale ze nevyplnene, ci co). alebo to cele zle pozeram, som tam strateny :lol: pomozte prosim

V tom liste čo prišiel aj s návratkou je napísané, že výsledky budú na nete najneskôr do 31. mája. Ale osobne tam nemám ešte nič. Takže neviem, či sa na zapisovanie na net vykašlali alebo čo.

//Tak ja už tam mám Rozhodnutie: prijatý na základe prijímacej skúšky


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7392

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

679

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

497

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

602

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

391

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

590

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

515

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1542

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

851

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

623

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16324

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1544

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

608

08.08.2011 17:46

majo145 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na hry, vysku...

v Notebooky a netbooky

17

1078

22.07.2011 12:21

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB 650e na výšku

v Notebooky a netbooky

3

344

15.07.2013 13:27

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výber notebooku na vyšku

v Notebooky a netbooky

2

419

20.06.2011 19:54

PublicEnemies Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra