Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.03.06
Prihlásený: 13.10.23
Príspevky: 477
Témy: 126
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2012 22:45

Viem ze vseobecne je nazor (viac menej aj ja ho taky mam), ze studovat cokolvek z informatikou externe je blud ale okolnosti ma donutili zvazovat aj takuto formu a tak by som rad vedel o nieco nie extremne narocne kedze tipujem ze pojde o ciste samostudium..
Jedna bude HI EUBA a druhu by ste vybrali aku? V KE HI extere neotvaraju a Aplikovana externe neviem? bolo by to velmi tazke?

thx


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 10.04.20
Príspevky: 373
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2012 15:05

Myslíte, že mám šancu dostať sa na STU FIIT keď nemám maturitu z matematiky ? + žiadne diplomi zo súťaźí ? kedže tam neberú známky z predmetov zo strednej školy ... (priemer mám 2+- za 1,2,3 roč.)

a ešte jedna otázka aký je rozdiel v uplatnení ak vyštudujem FIIT a FEI(aplikovaná inf.) rozmýšlam, že si dám aspon na tu FEI keďže tam ich aspoň známky zaujímajú :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.02.24
Príspevky: 6562
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.03.2012 15:52

Myslim ze sanca ze sa na FIIT dostanes existuje kazdopadne by som sa spytal preco nemas maturitu z matiky a hlasis sa na takuto skolu? Lebo ak nemas rad matiku prve semestre budes musiet pretrpiet







_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2012 23:49

zdravim, prosim poradte, teraz som na STU FEI 1.rocnik, chcel by som ale prestupit na bud:

1. UKF Nitra - aplikovana inf.

2. UK BA - aplikovana inf.

Preco nechcem byt dalej na FEI - fyzika - neviem ju, treba nato zaklady zo strednej ktore nemam, matika - teda skor matika kde zacinaju integraly ktore neviem... derivacie sa este celkom daju...

Na obidvoch tychto skolach neni asi fyzika ako som si precital co sa tam uci, matika je na oboch, na matfyz asi viac, ale na obidvoch asi len 1 rok na UKF urcite, na matfyz neviem ale asi tiez len ten 1 rok.

Na UKF sa mi zdaju byt lepsie predmety, take uzitocnejsie, matfyz vidim skor teoreticky orientovane predmety.

Dalej skusky ako su, cisto len pisomne ? Na UKF ak dobre viem, tak pisomne asi vsetko, a na matfyz ako ?

V podstate som viacej prikloneny na UKF, co vsak davam minus je ze intrak asi nebudem mat tam lebo byvam blizko cca 50km. Mensie mesto, mensie vyuzitie volneho casu, pripadne pocas skoly robota asi menej moznosti... Tiez nizsia uroven skoly oproti UK.

Po bc by som rad isiel spravit ing na inej skoly, mozno navrat na FEI, to uz pocas ing studia sa da, som pocul.

A s prestupom, chcel by som ci by mi uznali nejake spravene predmety, len neviem ake znamky uznavaju ci UKF alebo UK...

Prijimacie skusky ked si dam na UK ako prestup co je oddelene od obycajnych novych bakalarov, budem robit ak chcem ist z FEIky ?

Vela otazok, ale skuste na vsetky zodpovedat, diky moc


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2012 0:22

ehm.. to nemozes porovnavat.. matfyz je lepsia skola ako fei, ukf je horsia skola ako fei.. na matfyze sa naucis viac ako fei, fyzika tam sice nie je, ale je tam tazsia matika (no na aplikovanej to mas stale lahsie ako na teoretickej :)).. ukf je zase uplna flakaren a prihlasku si tam davaju ludia ktorych nevezmu na fei...







_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2012 0:53

Axwell píše:
...
Ani nesranduj, ak sa ti zdaju teoreticke predmety ako nieco zbytocne, tak kasli na skolu a chod robit. Nema vyznam presrat pat rokov nicnerobenim na takej smiesnej skole, ako je UKF, nic ti to neda, iba oderies rodicov o peniaze a bude z teba taky isty Java bastlic ako keby si so studiom nepokracoval vobec.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2012 9:53

Ďuri píše:
...


Prosim ta co konkretne si myslel tym ze je rozdiel medzi FI a FIT teda ak narazas na (MUNI a VUT), pretoze mam prihlasky na obe a ked sa podari nwm ktoru si mam vybrat :)







_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2012 11:12

zmija31, skus si prejst blogy ako su blog.javorek.net alebo stoyan.cz. Na FITu mam kamaratov, urcite sa zhoduju na tom, ze ta skola na nich naklada strasne vela - nie je to ani tak o tom, ze by preberaneho uciva bolo vela a bolo tazke (ale samozrejme aj to), skor maju shitload casovo narocnych projektov, proste sa tam clovek zoderie od roboty; nemas sancu stihat chodit na prednasky, z ktorych su vedomosti, a zaroven pracovat na projektoch, za ktore mas body na zapocet. FIT da cloveku obrovsku schopnost pracovat v time a podobne veci, ale je otazkou, ci je potrebne tri/pat rokov robit dookola to iste. Co ti este mozem povedat, ak nevies kodit v C alebo si z gympla (resp. inej skoly, kde si moc nezavadil o elektrotechniku), na FIT nechod, mas mizivu sancu tu skolu dat.
Zasa co sa tyka FI, tu sa to bude od buduceho roka trosku menit, akurat nikto presne nevieme, co vsetko sa stane, hovori sa o zluceni predmetov zameranych na uvod do funkcionalneho (Haskell) a logickeho (Prolog) programovania, zlucovani matiky pre teoreticky a prakticky zaklad, maju sa reformovat Automaty a gramatiky - vsetko zmeny veduce velmi pravdepodobne k znizeniu narocnosti, lebo napriklad ten Uvod do funkcka dalo minuly semester 55% z tych, ktori nabrali odvahu prist na skusku. Jo a takisto sa maju zaviest od jari buduceho roku standardne jeden riadny + dva opravne skuskove terminy (teraz je opravny iba jeden a mas moznost troch druhych opravnych za cele Bc. studium), ja osobne s tym nesuhlasim, zacinaju z nas robit skolu, ktoru "da kazdy," kto ma trochu rozumu, tak uvidime, ako sa to vyvrbi, FI je snad este stale povazovana za kvalitnu prestiznu skolu. Aj ked niektore zmeny vyzeraju fajn, napriklad Uvod do informatiky (nie, tento predmet naozaj nema s informatikou vlastne nic spolocne, ale to si zvyknes) dostane konecne popri prednaske aj normalne cvika. To, ze FI je vraj teoreticka skola, nie je v reali az take zle; je sice pravda, ze tuto skolu mozes dokoncit a prakticky nemusis vediet programovat (tych par blbosti v Uvode do programovani a zakladnej Jave zvladne zbastlit snad kazdy), ale na druhej strane ak mas zaujem kodit, skola ti priestor da - tych predmetov je na vyber solidne mnozstvo a ak sa chces stat .NET/Java programatorom, vyvojarom pre Unixy, zamerat sa na databazy, tak mas slobodu si one predmety zapisat a potom si uz len najst robotu : ) ja som si vybral FI a nelutujem. Mensie minus, budu nam rusit menzu, takze ak sa ti nepodari spravit si okno v obednajsom case, nebudes stihat medzi hodinami zabehnut na PrF/PřF/Moravak. Snad kompenzovane trosku vacsim plus, mame dievcata. Aj pekne.
Kludne mi napis na Jabber, ak mas otazky, neviem, co presne ta zaujima a keby som sa snazil "zhrnut" uplne vsetko, tak sa nedopisem do vecera.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2012 16:52

fuu dakujem, za reakciu, ale vlastne si mi potvrdil co som si myslel, stym Cckom volaco viem z gympla som ale ta elektrotechnika ma fakt desi... no nic 5.5 mam TSPcka na masarynu a hadam ma zoberu, dik za super odpoved ked tak sa ti ozvem na jabberi :) este raz dik







_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 20.04.2012 22:39

zdravim...podal som si prihlasku na FEI STU v BA a dostal som aj pozvanku na ich test dobrovolny na precvicenie si matiky...ak dam maturu z matiky na 40 % alebo ten ich test na 60% tak dostanem +20 bodov.....no ale ked dam ten ich test na 80% tak ma primu hned...neviete niekto o com to je?? ake je to narocne? robilo sa to aj minule roky???...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 20.04.2012 23:44

na STU FEI prijmu uplne kazdeho, vazne uplneho kazdemu bez maturity z matiky, aj s priemermy znamok vyse 3...

lepsie je dostat uz body k MAT1 ako nejake body k tomu aby ta zobrali, lebo ta aj tak zoberu... Len to potom uz take lahke neni, ale tak nie je vsetko tam tazke, pre niekoho je programovanie tazke, pre niekoho nie, alebo pre niekoho je fyzika a matika tazka, v podstate malo ludi je tam co vie vsetko tak aby to dal na prvy krat vsetko. A ak ides na aplikovanu inf. tak to maju este tazsie ako napr. telekom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2012 22:51

jake body k MAT1 co myslis?? ...tak ja som si dal prihlasku a tam som dal 3 odbory v takom poradi priority...aplikovana inf.....priemyselna inf a...telekomunikacie....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2012 11:33

nic take, ze by ti tu snahu z matiky dali do bodov k MAT1 co budes mat v 1 semestri, no jasne, ze si mohol dat 3 odbory, ale zoberu ta na prvy co si dal cize aplikovana inf. podla kamosov co tam chodia ktorych je vacsina je to najtazsi bakalarsky odbor na feike a tusim ze priemyselna inf. patri k tim najlahsim, a telekom je tiez lahsi ale aj tak FEIka je FEIka, treba skusit. Neni to obycajna skola, snazi sa byt vynimocnou v porovnani s inymi, a na prazdniny na FEIke zabudni, maximalne tak prazdniny pocas skuskoveho ak sa to tak da nazvat, inak ak je nejaky sviatok tak netreba ist do skoly, ale feika sa vynasla ako vzdy a toto volno tento den sa docvici na konci semestra.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2012 13:23

http://potocar.blog.sme.sk/c/296805/Tak ... ke.html#t2 aby ste mali približnú predstavu, čo obnáša prihláška na slovensku :)







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2012 22:13

tie body sa nebudu pripocitavat k predmetu MAT1 je to cisto vec prijimacieho konania....tak dufam ze ma primu...no ani neviem preco som si dal prvu aplikovanu proste som dal :) no len sa obavam ci ma zoberu lebo 250 ludi na SR je dost malo ci nie? na aplikovanu beru 250 na priemyselnu 150 a telekom 250

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

david 3504.....okolo tych prihlasok som si tiez nieco uzill :DD som podaval na TUKE ...potvredene znamky ale to trebalo aj na STUBA....ale na TUKE dokonca trebalo aj zivotopis moj neviem naco a taktiez potvrdenie o platbe za prihlasku, no bola to dlhsia cesta jak prihlaska na STUBA :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 23.12.10
Prihlásený: 10.09.22
Príspevky: 1056
Témy: 157
Bydlisko: KK/PP/BA
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2012 22:15

nBXXL píše:
ehm.. to nemozes porovnavat.. matfyz je lepsia skola ako fei, ukf je horsia skola ako fei.. na matfyze sa naucis viac ako fei, fyzika tam sice nie je, ale je tam tazsia matika (no na aplikovanej to mas stale lahsie ako na teoretickej :)).. ukf je zase uplna flakaren a prihlasku si tam davaju ludia ktorych nevezmu na fei...


Takze toto je co? http://www.fmph.uniba.sk/ Pretoze, ja som si myslel, ze si davam prihlasku na matfyz.







_________________
HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia
Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro

Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2012 0:03

na aplikovanu inf. tusim zobrali viac ako 250 lebo na ostatne odbory sa hlasilo dost menej napr. presne 150 islo na telekom, cize tam o 100 menej...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2012 21:57

a to tolko malo sa ludi prihlasilo na telekom??....no a mal si aj ty na vyber ist na ten test z matiky ich?

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

a to ake aktualne su tie veci co si pisal no ze zobrali viac na aplikovanu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.10.11
Prihlásený: 15.04.21
Príspevky: 1782
Témy: 82
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2012 22:28

Poradite mi prosim skolu v BA ktora sa viacej zameriava na Hardware ako Software. Dakujem







_________________
“Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Albert Einstein
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2012 0:26

fubu píše:
a to tolko malo sa ludi prihlasilo na telekom??....no a mal si aj ty na vyber ist na ten test z matiky ich?

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

a to ake aktualne su tie veci co si pisal no ze zobrali viac na aplikovanu


hej tak malo, a pravdepodobne to bude klesat kazdym rokom... a su aktualne veci z minuleho roka, ten test z matiky vobec take neposlali nic take nebolo. Akurat na zaciatku semestra sa mozes zucastnit takeho uvodneho kurzu z matiky,fyziky a take vseobecne informacie co sa asi bude ucit cca, ale to vypadalo fajnovo ze ake pohodove, no az potom to pride...

Gravedigger: na HW priamo VS asi ani neni v BA, na software aplikovana informatika na viacerych skolach je, alebo na FEIke/FIITke mas dalsie kde mas aj hardware.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2012 15:20

a kolko AJ sa tam uci??? to sa pise aj nejaky vstupny test preddtym jak si zapisem tu AJ? nieco take som cital na stranke

// pridané po 42 sekundách od posledného príspevku

a celkovo tazke je ta applikovana, priemyselna a telekom?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.02.24
Príspevky: 6562
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2012 15:45

Neviem ako to funguje na FEI ale asi podobne ako na FIIT. Tam sa v uvodnom tyzdni napisal test podla ktoreho sa rozhodlo do akej skupiny sa zaradi ziak. neviem teraz ci to boli skupiny A,B,C,D alebo 1,2,3,4 na tom nezalezi co bol rozdiel ze dve lepsie mali semester angliny (kazdy tyzden po 2hod) a rovno sa slo na skusku a tym z jazykmi skoncili alebo tie slabsie dve robili skusku az v druhom rocniku.
Celkovo vyzadovana uroven je o dost nizsia ako na maturitu.







_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.10.11
Prihlásený: 15.04.21
Príspevky: 1782
Témy: 82
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2012 22:48

Axwell píše:
hej tak malo, a pravdepodobne to bude klesat kazdym rokom... a su aktualne veci z minuleho roka, ten test z matiky vobec take neposlali nic take nebolo. Akurat na zaciatku semestra sa mozes zucastnit takeho uvodneho kurzu z matiky,fyziky a take vseobecne informacie co sa asi bude ucit cca, ale to vypadalo fajnovo ze ake pohodove, no az potom to pride...

Gravedigger: na HW priamo VS asi ani neni v BA, na software aplikovana informatika na viacerych skolach je, alebo na FEIke/FIITke mas dalsie kde mas aj hardware.
a v cechach su ktore skoly dobre?







_________________
“Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Albert Einstein
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2012 11:48

tam v brne, v prahe pozri.

este jednu otazku mam, aby som vedel ked niekto nema v letnom semestri aspon tych min. 15 kreditov tak ho vyradia, len kedy ci hned v juli alebo az koncom augusta, zaciatkom septembra ? teda zaciatkom dalsieho noveho semestra ? Na STU FEI myslim konkretne ako to je, diky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 31.05.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 2324
Témy: 65
Bydlisko: okres MY / PK
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2012 8:44

termin podania prihlasky na STU FEI je 30.4, to znamena, ze este zajtra ju tam mozem ist v klude zaniest ?







_________________
PC: MB: ASUS B85M-G CPU: Intel Xeon E3-1231 v3 + Cooler SilentiumPC Fera 2 VGA: ASUS GTX960 4GB RAM: 32 GB DDR3 1600 MHz HDD: 1TB + 240GB,120GB SSD CASE: Zalman Z1 +2x FAN NOCTUA NF-S12A LCD: 2x 24" LG 24MB37PM OS: Archlinux [i3wm] + Windows 10 64bit
NTB: Dell Latitude 7490 OS: Archlinux [i3wm]

PHONE: OnePlus 7 PRO 256GB
CAR1: Skoda CITIGOe iV 2020 CAR2: Nissan Primera p11 1997 MOTO: Suzuki V-strom DL650XT 2016
IG: xmiroslavm_
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2012 8:52

ty chces ist na VS a pytas sa takuto otazku?

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

Axwell píše:
tam v brne, v prahe pozri.

este jednu otazku mam, aby som vedel ked niekto nema v letnom semestri aspon tych min. 15 kreditov tak ho vyradia, len kedy ci hned v juli alebo az koncom augusta, zaciatkom septembra ? teda zaciatkom dalsieho noveho semestra ? Na STU FEI myslim konkretne ako to je, diky

vyradia hned po skonceni semestra, co je koniec skuskoveho. samoxrejme pokial si nepodaz ziadost o vynimku, vtedy to len oddialis :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 31.05.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 2324
Témy: 65
Bydlisko: okres MY / PK
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2012 9:15

ano, pre istotu, je to u mna len alternativna VS







_________________
PC: MB: ASUS B85M-G CPU: Intel Xeon E3-1231 v3 + Cooler SilentiumPC Fera 2 VGA: ASUS GTX960 4GB RAM: 32 GB DDR3 1600 MHz HDD: 1TB + 240GB,120GB SSD CASE: Zalman Z1 +2x FAN NOCTUA NF-S12A LCD: 2x 24" LG 24MB37PM OS: Archlinux [i3wm] + Windows 10 64bit
NTB: Dell Latitude 7490 OS: Archlinux [i3wm]

PHONE: OnePlus 7 PRO 256GB
CAR1: Skoda CITIGOe iV 2020 CAR2: Nissan Primera p11 1997 MOTO: Suzuki V-strom DL650XT 2016
IG: xmiroslavm_
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 31.05.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 2324
Témy: 65
Bydlisko: okres MY / PK
Príspevok NapísalOffline : 30.04.2012 14:33

tak som bol dnes podat tu prihlasku na FEIku, celkom pekne prostredie, neviete ci bude problem s intrakom ked byvam od BA tak 35 km? ze ako to chodi ci maju prednost ti co byvaju dalej, alebo to je jedno?...dik







_________________
PC: MB: ASUS B85M-G CPU: Intel Xeon E3-1231 v3 + Cooler SilentiumPC Fera 2 VGA: ASUS GTX960 4GB RAM: 32 GB DDR3 1600 MHz HDD: 1TB + 240GB,120GB SSD CASE: Zalman Z1 +2x FAN NOCTUA NF-S12A LCD: 2x 24" LG 24MB37PM OS: Archlinux [i3wm] + Windows 10 64bit
NTB: Dell Latitude 7490 OS: Archlinux [i3wm]

PHONE: OnePlus 7 PRO 256GB
CAR1: Skoda CITIGOe iV 2020 CAR2: Nissan Primera p11 1997 MOTO: Suzuki V-strom DL650XT 2016
IG: xmiroslavm_
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 30.04.2012 16:39

Dosiel mi dopis, ze som prijaty na UK bez prijimacok. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 23.12.10
Prihlásený: 10.09.22
Príspevky: 1056
Témy: 157
Bydlisko: KK/PP/BA
Príspevok NapísalOffline : 30.04.2012 16:41

mirom píše:
Dosiel mi dopis, ze som prijaty na UK bez prijimacok. :)

Gratulujem :D
Aj mne dosiel







_________________
HP ProBook 4530s Intel® Core™ i5-2430M (2.4GHz, 3MB, 2 jadrá)*4GB 1333MHz DDR3*ATI Mobility Radeon HD 6490 1GB + Intel HD Graphics 3000*640GB SATA 5400RPM *Windows 7 Home Premium 64 bitová verzia
Lenovo IdeaPad Z50-70 Intel Core i5 4210 Haswell* NVIDIA GeForce GT 840M 4GB + Intel HD Graphics 4000*SSHD 1TB 5400 otáčok + 8GB cache*RAM 4GB* Full HD (1920 × 1080)*Windows 10 pro

Boh je reálny, pokial nebol deklarovaný ako integer
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7420

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

605

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

397

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

593

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

520

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1546

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

856

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

627

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16400

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1550

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

683

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

503

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výber notebooku na vyšku

v Notebooky a netbooky

2

424

20.06.2011 19:54

PublicEnemies Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku (800e)

v Notebooky a netbooky

12

556

29.05.2013 13:51

werwest Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výber Notebooku na výšku

v Notebooky a netbooky

4

250

29.01.2013 13:36

h-hp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aky nb na vysku

v Notebooky a netbooky

9

366

13.07.2010 21:21

beginner Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra