Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 55 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 9:46

Zdravím
Chcem teraz kúpiť tieto veci ... Ale stále neviem presne ktoré
Uprednostnujem značku RAZER , Ale napríklad ...
Razer mamba = 115 € , či to má nejakú učelnosť v čom by som to viac využil ako Deathadder ...
Nejakú klávesnicu na ktorej sa dobre bude písať ... a taktiež podložku ...
Cenový rozpočet neudávam ale naozaj mi ide o to že načo si kupim cez 100 €myšku ked nebudem pocitovať nejaké rozdiely aj za Deathaddera za 50 €
:-)







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 11:17

skus A4tech XL-750BK.
Mam ju osobne, mozem ti ju len odporucit.
Predtym som mal Roccat Kone Plus za 70€ a bola uplne zla.
Potom som si kupil tuto A4tech a neviem si ju vynachvalit (nenechaj sa odradiť nízkou cenou).
A k tej klavesnici, tu chces hernu alebo skor pracovnu ?
Chces tam aj take vecičky ako podsvietenie a displej ?
Podložku chceš akej veľkosti ?







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 11:38

No neviem, ja mam tu 750BK tiez a nie ze by bola zla ale.. kvalita zodpoveda cene no, nie je to nic uzasne co by teraz ukazalo ze mysky za viac ako 20€ nemaju zmysel...nad 60€ su to sice vacsinou predrazene reklamne triky takze maximum taky imperator+goliathus, klavesnicu podla mna jednoznacne sidewinder X4.. ak teda nepozadujes nieco co nema - displej, velky enter...
a imo znacke roccat sa celkovo vyhni


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 11:42

Ja mám obyčajnú z tesca a som s ňou nadmieru spokojný. Osobne nevidím rozdiel medzi myšou za 5 eur a myšou za 120 eur. Teda vidím, tá za ťažké peniaze viac svetieľkuje :lol: Sem tam si zahrám dobrú hru, napríklad GTA 4...a absolútne nepociťujem, že by mi myš za pár centov vadila alebo kazila herný zážitok. Ale keď chceš silou mocou utratiť peniaze za zbytočnosť, tak jednoznačne tú, čo navrhol MoscowBoy. Je to určite lepšie riešenie ako dostať za 100 eur shit v peknom obale :P


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 13:55

A4tech sú vynikajúce myšky za tú cenu, do tých 25€ najlepšia voľba, ale prémiové značky sú na tom ovela lepšie. Osobne by som odporučil Razer Imperator, čo je myš, ktorá mi takmer dokonale vyhovuje, tak by asi vyzerala myš, keby som ju mohol navrhnúť ja, ergonómia je pre mňa najlepšia ta trhu (jedine tie lesklé plochy, ale čoskoro bude celopogumovaná verzia). Vyhni sa značke Roccat. Vnikajúca je aj Logitech G500, ale má trochu horšiu ergonómia a pre mňa je moc ťažká, takže podla mňa buť Imperator alebo G500. Klávesnica - tam sú rôzne modely, ja idem tiež kupovať novú a nie som rozhodnutý, ale bude to buď Razer Blackwindow ultimate alebo Logitech G510. Čo sa týka podložky, tak ti odporúčim klasiku Razer Goliathus Speed.
Čo sa eštetýka Razer Mamba, tak tú mám vyše roka a neodporúčam ju, lebo hybridný systém kábel/bezdrôt je otravnejší ako samotný kábel a viacero výhod bezdrôtovosti strácaš tým že je tam ten prímač/nabíjačka.

nicobb: a držal si už niekedy takú myš? Presne si to vystihol, keď "sem tam zahráš, myš za 120€ nepotrebuješ)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.06.2011 14:17

A s podložkou goliathus ? ... Ale neviem či speed či control :/ ...
A tú mambu určite nie ? ja som rozmyšlal na deathaddrom a mambou ale idem kuknuť toho Imperatora







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 14:21

Zober speed. Mamba je zbytočnosť, kábel od compu musí ísť aj tak, stále to dávať na ten podstavec, zapínať... Podla mňa je to blbosť. Razer Imperator má neporovnateľne lepšiu ergonomiu ako DeathAdder, lepší senzor... tam by som jednoznačne volil Imperator. Pokial nutne potrebujeľ bezdrôtovú tak Logitech G700, kde je narozdiel od Mamby bezdrôtovosť výhodou.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 14:39

Spartan.Ex píše:
nicobb: a držal si už niekedy takú myš? Presne si to vystihol, keď "sem tam zahráš, myš za 120€ nepotrebuješ)


Pravdaže. A subjektívne musím povedať, že tú z tesca za 5 eur mám už aj 5 rokov a stále funguje bez problémov. Dokonca nemám ani žiadnu podložku a hrám sa jak divý :D Hrám sa síce len sem tam, keď mám náladu, ale tu nejde o to či sem tam alebo stále. Aj keď sa hrám len sem tam, chcem sa hrať plnohodnotne z čo najlepším pôžitkom. Keby mi nevyhovovala napríklad myš, tak si kúpim lepšiu. Keby to bolo o tom, že za 100 eur dostanem lepšiu, tak si ju kúpim. Lenže ja viem, že za tých 100 eur dostanem ešte väčší šmejd ako za tých 5 eur, len viac vysvietený a viac vyleštený. Veď mi povedz úprimne...je normálne aby sa napríklad myš za 100 eur :shock: pokazila do mesiaca ? Alebo na nej nefungovali normálne senzory ? Alebo aby bola z takého materiálu že sa mi rozpadne v ruke ? :lol: No a presne to sa deje s tými úžasne drahými myšami. Napríklad s roccat alebo razer je to úplne bežné. Ešte najlepšia voľba by bola G 500. Ale ani v tom nevidím zmysel, dávať za myšku 50 či koľko eur :roll:

Čo sa týka tej klávesnice X4. Sám ju mám. Pred tým som mal nejakú LG za 10 eur a bol som s nou nadmieru spokojný. Vydržala asi 10 rokov. Pred nedávnom mi na nej prestal fungovať space, tak som bol nútený kúpiť novú. Na x4 mi vadí rozloženie programovateľných kláves a hlavne si nikdy nezvyknem na ESC. To proste robil nejaký totálny blb. Tlačídla aj stisk je na kvalitnej úrovni, ale povedať, že je to lepšie ako to bolo pri starej si netrúfnem. Jediné plus je podsvietenie a ďaľšie veľké mínus pre mňa je, že napríklad z hry sa neviem dostať win tlačítkom do windowsu. Možno to len mne nejde, ale ak to je akože normálne, tak to musel robiť nejaký ďaľší blb.

Len nech to niekto neberie že odhováram. :(


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 14:47

:D z asi 12 myšiek, každá za viac ako 50€ čo som mal sa mi pokazila celkom jedna a to Mamba, na ktorej trochu vrzgalo koliesko. Normálne to nie je, a okrem Roccat sa to ani nedeje. Vôbec hovoriť že myš za 5€ je lepšia ako nejaká za 70€ je strelené. Už len keď ide o ten tvar. Ide o zvyk. Ja som tiež nepotreboval myš za 70€, až kým som ju prvý krát vyskúšal. Takže tvoja teória je podla mna blbosť. Medzi 4Atech a drahým Razer nie je taký rozdiel, aby bola o 40€ drahšia, tam sa platí aj za značku, ale medzi myškami za 5€ a za 70€ je obrovský rozdiel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 14:56

Mne zatiaľ vyhovuje tá za 5 eur. A pritom by som si mohol dovoliť myšku aj za 500 eur :P Nemám rád veci, ktoré sa len kvalitne tvária a pritom kvalita vôbec nezodpovedá cene. Tak ako si sám povedal 4atech stojí možno 15 eur a dovolím si tvrdiť, že je oveľa kvalitnejšia ako myš za 50 eur a vyššie. Len možno nie je tak vyčačkaná. Ale tí ktorí tie veci vyrábajú dobre vedia, že dnešné deti chcú čačky mačky a preto tam dávajú také ceny. Keby si si mal ty sám zarobiť na takú myš za 100 eur, asi by si si to tisíckrát rozmyslel. Lenže ak rodičia zaplatia, tak to je potom iné. :P


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 15:00

Nie, A4tech rozhodne nie je kvalitnejšia ako myšky nad 50€ a tieto zavádzajúce informácie si nechaj pre seba. To za čo si veci kupujem ja ťa nemusí zaujímať a ver tomu, že dôkladne vyberám veci, za ktoré dám peniaze.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 15:08

Záleží od toho... aj by som tomu veril, že A4tech je kvalitnejšia ako Razer, Roccat a podobné hračky... Všetci známi čo tie myši mali ich do mesiaca povracali a nakúpili Logitech.
Spartan, dôkladne vyberáš aj mobil čo meníš raz za pol roka? :P V tej téme si tak neznel... :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 15:14

Ja že zavádzam ? Povedal som si len svoj názor.

Spartan.Ex píše:
:D z asi 12 myšiek, každá za viac ako 50€ čo som mal sa mi pokazila celkom jedna a to Mamba


A keď sme už pritom zavádzaní, tak ty si za svojich 17 rokov života mal 12 myšiek za viac ako 50 eur, ktoré boli tak kvalitné, že si ich skoro každý rok musel meniť ? Samozrejme predpokladám, že si za počítačom od svojho prvého roku, lebo ináč by si tie myšky za viac ako 50 eur musel meniť častejšie. Tomu sa teda povie kvalita. :punk:

Ok, nemienim sa naťahovať. V žiadnom prípade som nezavádzal a nech sa dotyčný rozhodne tak, ako uzná za vhodné. ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 15:16

Ano, aj ja verím tomu, že sú kvalitnejšie ako Roccat, ale nie Razer. Určite nie sú lepšie ako nové Imperator alebo DeathAdder. Čo sa týka Roccatu tak tam ich ľudia naozaj vracajú. (Od razeru iba sériu Mamby s nepodarenými kolieskami). Ano, dôkladne vyberám aj mobil čo mením raz za pol roka, ale neviem, ako to súvisí s témou. Nemením, ich že preto že by sa kazili, ale preto, že pokrok ide do predu aj v oblasti myšiek. Momentálne používam doma 3 rôzme počítače a ku kažadému mám inú myš. Preto toľko.


Naposledy upravil Spartan.Ex dňa 27.06.2011 15:18, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 15:18

http://www.alza.sk/razer-tron-gaming-mo ... 227948.htm
http://www.alza.sk/razer-tron-gaming-ke ... 227952.htm

uznavam ze nieco taketo je totalna blbost a kto si toto kupi tak akoze fakt by sa mal zamysliet (tym chcem povedat ze aj razer ma nejake tie predrazene kraviny ale napriklad deathadder alebo imperator su za tu cenu adekvatne ci uz kvalitou,ergonomiou, senzorom..) ale to ze A4 tech sa vyrovna razeru tak to urcite nie, sam vidim na tej mojej 750BK ze kopa veci by mohla byt lepsich...
to ze ma roccat leskle svetielkujuce predrazene kolotocarske mysi a klavesnice co nestoja za nic tak s tym suhlasim lebo to tak proste je :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 15:28

Razer myšku som v ruke ešte nemal, ale táto A4tech je určite kvalitnejšia ako Roccat.
Už to, ako mi tie 2 hlavné tlačidlá pri stlačení kládli odlišný odpor je náznak zlej kvality (Roccat Kone +). :shock:







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.06.2011 16:58

Chcem sa spýtať v čom je rozdiel tejto podložky a goliathusa ...
Poprosím písať len normálne komenty - nie že mam si kupiť za 5 euro podložku ...
http://www.progamingshop.sk/razer-megasoma-p-39216.html

A teda nejako neviem iných názory ... Mamba,Deathadder,Imperator ...
Goliathus alfa speed alebo control
Klávesnice ? do tych 50 eur

+ Dá sa s podložky ustrihnuť ked je moc dlha a široka ? alebo ako to riešiť







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 19:27

ja mam Razer cooperhead a som nadmieru spokojny
klavesnciu zober logitech G11 a podlozku nieco od roccat alebo razer to je v podstate jedno







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.06.2011 19:37

Coopheard :-O ? ak to vobec nieje ergonomicke a nepresviedčaj ma že ano ...
Dalej podložka nieje jedno pretože niektore nesnimaju spravne laser
A písal som že nech mi radia skusenejší ... lebo ......







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2011 19:43

prepac ale neznasam take mysky tipu GIGABYTE GM-M6880 alebo este aj trus maju take mysky ze je o vysoke jak hovado a boli s toho ruka to je moj nazor ja tu cooperhead mam pomali 2roky a ani naznak niakeho poskodenia teflonu alebo nepresnosti prach sa nanu nelepi dobre sa cisty a co je premna dolezite stale a tak pekne intenzivne svieti ked chce nech si kupi tie sr..ky tipu GIGABYTE GM-M6880 a pod...
podlozka od roccat alebo razer urcite nebude snimat laser zle ja mam podlozku prestigio z usb hubmi a je super takze neviem ocom je rec
a tu klavesnicu by som jedeno znacne bral G11 je to skvela klavesnica za 40euro ma super podsvitenie nie celoplosne ako je to u tych lacnych gelovych klavesnic
toto je moja rada je to moj nazor a ten mi nikto zobrat nemoze







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.06.2011 23:52

Ja nehovorim o gigabite ... ja sa rozhodujem medzi
Razer mamba razer Deathadder a razer imperator







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 0:48

Citácia:
prepac ale neznasam take mysky tipu GIGABYTE GM-M6880 alebo este aj trus maju take mysky ze je o vysoke jak hovado a boli s toho ruka

Koľko máš prosím ťa rokov??? :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 9:02

mamba je predražená aj na to jak je to špičková myš, ale kým nie si profi hráč, ktorému ide o tituly majstra sveta na LAN turnajoch, tak je pre teba zbytočná. bežný človek ten rozdiel nepocíti. ja by som bral z týchto troch Deathadder. rozumná cena, dobrý senzor a overená kvalita. k tomu Goliathus. ja mám speed verziu a s mojou leserovou myšou Ozone smog funguje výborne. dupľom ak vezmeš myš od Razeru s podložkou od razeru, tak to musí všetko šľapať na 100%, sú v podstate šité sebe na mieru.

klávesnica buď Logitech G11 alebo Microsoft Sidewinder X4, pípadne drahšiu X6. X4 má takú osekanú podložku pod zápästie, ktorá sa nedá odobrať a niekomu môže vadiť. mne problém nerobí. neviem jak je to s popiskami kláves u Logitechu, zrejme tam budú len anglické. to je výhoda Microsoftu, že sú k dispozícii so slovenkými znakmi vyleptanými do kláves, čiže plnohodnotné podsvietenie aj so slovenskými znakmi. len si to treba pri objednávke ujasniť, aby ti neposlali anglickú verziu alebo českú.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.06.2011 10:53

Konečne normálny príspevok s ktorým som celkom spokojný ...
Počuj , a čo hovoríš na toto
http://www.progamingshop.sk/razer-lycos ... 33458.html
http://www.progamingshop.sk/razer-black ... 26515.html

A tieto podložky ako hodnotíš
http://www.progamingshop.sk/razer-ironc ... 36741.html
http://www.progamingshop.sk/razer-megasoma-p-39216.html

Potom sa chcem ešte spýtať
Hrávam aj turnaje čo sa týka CS atď ... Ale poviem narovinu - nikdy som nepoužival podložku , je to dosť doležité ? akože o dosť komfortnejšie ?
S peniazmi vobec nemám problém ale neviem nepocitoval som že by som to mal mať takže preto sa pýtam







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 11:07

k tým odkazom neviem nič povedať, lebo z ničím z tohto nemám skúsenosti. čo sa týka klávesníc, mám za to, že Razer robí lepšie myšky než klávesnice, resp. že v rámci klávesníc máš iných výrbcov čo robia kvalitnejšie veci v rámci ceny. /už spomenuté Logitech a Microsoft/ ak sa mýlim, nech ma niekto opraví.

tie podložky čo si nadhodil netuším, absolútne neviem čo sú to za produkty. Goliathus sú už zabehnuté podložky a ľudia sú spokojní. tieto čo si dal sú skôr taký hybrid medzi tvrdou a látkovou podložkou. myslím, že spracovaním povrchu sa chovajú skôr ako tvrdá podložka /lepší sklz, ale trochu hluku pri pohybe/. ja som sa orientoval na látkové podložky a vybral som si Goliathus speed, lebo oproti control má hustejšie vypletaný povrch. čiže feeling je potom hladší a skôr pripomína povrch tvrdých podložiek. s presnosťou ovládania myšy nemám najmenší problém. menil som tvrdú za túto látkovú práve kvôli tomu, že moja myš "stojí" na keramických klzných plochách a po tvrdej podložke to dosť hučalo pri pohybe. s touto speed som spokojný, ale nemám ju dlho /asi mesiac/, takže k trvácnosti sa zatiaľ vyjadriť neviem. ale vyzerá byť veľmi solídna.

no, ja si neviem predstaviť nemať podložku, a to väčšinou za PC robím, než sa hrám. pre hard-core gamera by to mala byť samozrejmosť, podľa mňa. či ti to pomôže v rámci skóre pri hraní neviem povedať, ono je to často otázka zvyku. ale logicky by to pomôcť malo.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 11:17

mino_85 píše:
mamba je predražená aj na to jak je to špičková myš, ale kým nie si profi hráč, ktorému ide o tituly majstra sveta na LAN turnajoch, tak je pre teba zbytočná. bežný človek ten rozdiel nepocíti.

Tak to určite nie je. Profesionáli od Razer hrajú hlavne so Salmosou alebo Abyssusom. Ja nevidím žiadny dôvod, prečo si kupovať DeathAdder namiesto Imperatora. Má ďaleko horšiu ergonómiu, hlavne miesto na prstenník je riešené zrejme najlepšie na trhu, a aj senzor, aj keď na tom tak nezáleží. X4 ani G11 sa mi nepáčia, hlavne tie farby, moc rešpektu teda nebudí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.06.2011 11:19

Mne sa ani o hluk až tak nejedná ako o kvalitu ...
Keby mi povieš že pri tej tvrdej je hluk a lepšia je tak zoberem tú ale teda ked hovoríš tak ten goliathus...
O tom som rozhodnutí , s tou klávesnicou neviem právaže :/ ... A teda čo som sa aj viac pýtal čo ty na to , ževraj tá imerator lepšie sedí ergonomicky aj vyzerá tak ale tiež uprednostnujem razer ...
Ale hlavne už sa potrebujem rozhodnuť ...







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 11:30

MagnatWoofer píše:
ževraj tá imerator lepšie sedí ergonomicky aj vyzerá tak ale tiež uprednostnujem razer ...
Ale hlavne už sa potrebujem rozhodnuť ...

Tomu moc nerozumiem. Ved aj Imeprator je Razer.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Gaming Myš + Klávesnica + Podložka

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 11:38

ergonómia je veľmi individuálna vec. každý má inú ruku a rovnaká myš každému sedí ináč. existujú skôr konvenčne tvarované myšky ako Logitech G500, ktoré sadnú do ruky relatívne pohodlne každému a potom sú trochu extrémnejšie tvarované, ktoré jednému nesadnú vôbec a inému jak uliate. to bol aj môj prípad s Ozone Smog.

čo sa týka myši, ja vždy radím pred kúpou si ju osobne vyskúšať, ak je možnosť. ak možnosť nie je a kupuje sa cez e-shop, vždy je tam doba vrátenia tovaru do 7 dní bez udania dôvodu.

ešte k tomu imperator vs. Deathadder, jednu z nich by som vzal, proste som len vylúčil Mambu.

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

//s podložkami... Goliathus je kvalitná podložka a určite s ňou chybu nespravíš, pochybujem, že by si bl nespokojný. ale s tými tvrdšími čo si nalinkoval ti poradiť neviem, bohužiaľ.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 11:48

Iperator je tvarovaný podobne ako G500, akurát má lepšie miesto na plaec a prstenník, v týchto aspektoch je to najlepšia myš na trhu. To by malo sadnúť každému.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 55 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mys Klavesnica Podlozka

v Ostatné

19

699

09.09.2015 20:02

Andre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myš, klávesnica, podložka

v Externé zariadenia

7

582

20.04.2011 22:57

Spartan.Ex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Klávesnica + podložka pod myš

v Externé zariadenia

7

345

28.08.2013 9:12

Andysvk2648 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Klavesnica mys sluchatka repraky podlozka

v Externé zariadenia

20

928

17.10.2018 21:41

Y0G1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Klávesnica, mys a profi podlozka

v Externé zariadenia

0

407

10.06.2008 10:38

deejay-z Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Profi hráčske náčinie Myš - Klavesnica - Podložka

v Informujem sa

0

326

20.07.2015 22:53

Morfo333 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predam myš A4tech V7+podlozka Genius gx gaming.

v Predám

0

306

12.05.2015 10:09

satanicek666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herná Klavesnica,Myš,Podložka,Sluchadla (EC2-A,Razer,Cloud II)

v Predám

0

444

08.08.2017 8:24

devix Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka + gélová podložka pod myš

v Externé zariadenia

11

1031

15.07.2009 20:55

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. mys + podlozka

v Externé zariadenia

6

477

28.04.2011 15:52

cronx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myš + podložka

v Externé zariadenia

7

507

11.07.2011 8:49

Spirit of the Hawk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myš+podložka

v Externé zariadenia

2

533

26.12.2008 23:40

Andre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. mys + podlozka

v Externé zariadenia

25

1037

15.12.2007 17:39

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myš + podložka

v Ostatné

0

255

12.11.2013 22:11

dado11-sr Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Myš+Podložka

v Externé zariadenia

13

781

30.01.2012 18:05

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ROCCAT - myšky, klávesnica, podložka

v Predám

1

334

22.12.2015 17:55

fallenblue Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra