IT NEWS PC REVUE PC FORUM FreeBSDInternet time: @702
Obsah fóra
Pravidlá  •  Kontakt  •  Prihlásenie  •  Registrácia

Vyhraj Lego Duplo každý deň

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte! Je to tak jednoduché! www.duplo.lego.com

Aj ty si hokejový odborník?

Neseď iba pred televízorom a dokáž s vlastným tímom, že na to máš. www.hrajhokej.sk

Spoločnosti Online s.r.o.

Ponúkame čisté spoločnosti. Obchodný register vybavíme za vás! www.spolecnostionline.cz

Lacné ubytovanie pri Balatone

Ubytuj sa teraz až s 50% zľavou Akciové zľavy na viac ako 1000 ubytovaní szallasguru.sk

Auto žiarovky - dobré ceny

Vyššia svietivosť, dlhšia životnosť. Lepšie osvetlenie pre vyššiu bezpečnosť. www.autok.sk

Forum,Chat

Zaslať odpoveď
AutorSpráva
Gimlii
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20.11.2007
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: St 21.11.07 15:45Odpovedať s citátomNávrat hore

Ahojte potrebujem poratit z forum

Chcel by som mat na svojej stranke niaku jednuduchu registraciu a potom login a samozrejme niake jednoduche forum napriklad: nieco take ako je na stranka web zdarma ak viete co mislim mohly by ste mi pomoct ?
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Numline1
Zablokovaný užívateľ
Zablokovaný užívateľ

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1971

PríspevokZaslal: St 21.11.07 17:30Odpovedať s citátomNávrat hore

Pouzi http://www.phpbb.sk/index.php
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Flety
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 26.11.2006
Príspevky: 4109
Bydlisko: HE(Humenne) - KE
Vek: 18

PríspevokZaslal: St 21.11.07 17:34Odpovedať s citátomNávrat hore

Myslim, ze az take zlozite nechcel no vedel by som ho aj nakodit ale jednak mam vela prace a jednak sa mi absolutne nehce sry ale nieje to zlozite a myslim ze na nete je aj zopar takych sluzieb, ktore maju vlastnu takuto vecicku uz urobenu a mzes si ju zdarma pridat na svoju stranku

_________________
Desktop: CASE: Cooler Master Centurion 532 MB: ASUS P5K CPU: Intel Core 2 Quad Q6600@2,4GHz FSB 1066MHz RAM: A-Data Vitesta 2×2GB 800MHz Cl 5-5-5-12 GPU: Saphire ATi Radeon HD5850 Toxic HDD: Seagate Barracuda 500GB 7200rpm ODD1: LG DVD+/-RW + LS(PATA) ODD2:LG DVD+/-RW(SATA) PSU: Fortron Epsilon 700W LCD: LG L226W 1680x1050 2ms
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQSkypeFacebookZobraziť autorove WWW stránky
mondzo
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09.02.2007
Príspevky: 248

PríspevokZaslal: St 21.11.07 17:37Odpovedať s citátomNávrat hore

No pomoct vieme, ale:

1. neviem, ci sa naozaj uz nevieme vyjadrovat alebo neviem pochopit akou slovencinou (akym slangom alebo ja uz neviem ako to nazvat) to pisete, ale je to hroza ... niekedy si je dobre precitat svoj prispevok este raz predtym ako ho odoslem (na to sluzi tlacitko Nahlad)

2. to co ziadas -> je toho vela a myslim si, ze pytat si uplnu aplikaciu registracie, prihlasovania a fora je totalne od veci. Myslim si, ze toto forum je zalozene hlavne kvoli rieseniu problemov v urcitej casti kodu, ktore vznikli pri budovani aplikacie a nie za ucelom: POTREBUJEM TOTO, MOZES MI TO SPRAVIT, POSLAT, PRIPADNE NAINSTALOVAT a este nebodaj AJ STARAT SA MI O TO?

3. ked si otvorime google (pripadne iny search engine) a skusime hladat najdeme strasne vela veci, ktore su uz spravene, volne dostupne a mozes ich pouzit

4. zo vsetkeho mi vychadza, ze niekde v Tebe sa skryva stipka LENIVOSTI, ktoru ale treba preklenut ked chces robit programatora a premoct sa a sadnut za monitor, zacat studovat, vyhladavat, skusat a tym padom zaroven sa ucit...

V zivote Ti nikto nikdy hotove pred nos neda!!!

PS: Rad pomozem, ale prispevky takehoto typu ma vedia rozculit... Uvital by som prispevok: Potrebujem na svoju stranku umiestnit forum, uz som pozeral na par z nich (vymenovat). Vedeli by ste mi odporucit, ktory pouzivate Vy, pripadne odporucit jeden z nich? Jedna sa o projekt bla bla bla atd.

CEST
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorove WWW stránky
audiotrack
Zablokovaný užívateľ
Zablokovaný užívateľ

Založený: 18.11.2006
Príspevky: 680

PríspevokZaslal: St 21.11.07 21:51Odpovedať s citátomNávrat hore

mondzo napísal:
...
V zivote Ti nikto nikdy hotove pred nos neda!!!
...
to sa dosť mýliš, ja mu to pred nos hotové veľmi rád dám ak mi dobre zaplatí. Inak s tebou súhlasim. Keď si chlapec uvedomí že programovanie je normálna, a veľmi drahá práca tak by si mal aj uvedomiť prečo by to niekto mal len tak zadarmo robiť. Programátori zarábajú viac ako robotníci a robotník ti tiež nepríde zadarmo postaviť plot
Spýtaj sa na konkrétnu vec, alebo mi pošli cez ss ponuku a nájdem si na teba čas
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
mondzo
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09.02.2007
Príspevky: 248

PríspevokZaslal: St 21.11.07 23:23Odpovedať s citátomNávrat hore

audiotrack suhlasim...
vacsinou je to o peniazoch
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuZobraziť autorove WWW stránky
Numline1
Zablokovaný užívateľ
Zablokovaný užívateľ

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1971

PríspevokZaslal: Ne 25.11.07 10:53Odpovedať s citátomNávrat hore

Tvarite sa ako keby neexistovalo nic jednoduchsie ako je phpBB, napr. http://punbb.org/
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Kamahl
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 05.10.2006
Príspevky: 1513
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne 25.11.07 11:15Odpovedať s citátomNávrat hore

smf, punbb.....

_________________
CPU: Intel E6400 2.13GHz + Ninja Scythe rev.2; MB: Asus P5B Deluxe; VGA: MSI R6850 Cyclone OC; RAM: 2GB Kingstone HyperX 1066MHz ddr2; HDD: WD3200KS + 2x WD5000AAKS; Zdroj: Enermax 465W; Case: Thermaltake Swing; LCD: Asus VW195 19"
Zobraziť informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Zaslať odpoveď
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.

Powered by phpBB 2.x.x © 2005 - 2012 PCforum, webhosting by WebSupport, edited by JanoF

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Freebsd