Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.01.09
Prihlásený: 18.02.17
Príspevky: 8
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2014 23:43

Opisem nazornu situaciu ca sa mi stava a nemam ani sajnu kde by mohla byt chyba.

internet mam od GTS adsl a mam nanom wifi router lynksis od cisca.

idem hrat dayz ci csGO alebo hociaku inu hru cez steam.

pripojim sa na server v dayz a ako nahle sa pripoji brat mna to kickne . niekedy sanca asi 1:4 ze ma to nekickne lebo niekedy nie ale skoro vzdy ano.
a dalsia vec neviem ci s tym suvisi.

...ak zapnem hru dayz cez steam a chcem sa pripojit na server tak mi hned prestane fungovat internet (aspon sa to tak javi) aj bratovy (ktory je na tej istej wifi) proste nedaju sa nacitat webove strany neda sa pripojit na server ale po chvili to ide... ale sranda je ze sa to hoci javi ze ineternet nejde tak ak telefonujem s kamosom cez net cez ten steam tak to furt funguje ale web stranky ani na server v hre sa pripojit nejde.

a ak potom skusim restartovat wifi net aj pc tak sem tam to chyti a mi z bratom mozme hrat ale sem tam to zase nefunguje . NECHAPEM cim to moze byt a ako sa to da vyriesit. Je to wifi? net adsl? ale nechapem ako ze niekedy to funguje a niekedy nie

ak mi s tym niekto pomoze budem fakt velmi vdacny


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10120
Témy: 8
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2014 23:49

Ak máš DSL ,tak by si mal mať aj modem s DSL alebo máš Lynksis s DSL modemom?Ak vypadne net ,tak bliká alebo svieti kontrolka DSL?Skúsili ste sa pripojiť káblom či bude ten istý problém?







_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:MSI N750Ti-2GD5/OC
SSD1:
Samsung 850Pro 256GB SSD2:WD Blue 1TB SSD3: Crucial MX500 2TB SSD4:Kingston DC600M 1,92TB SSD5:WD RED SA500 4TB SSD6:WD RED SA500 4TB SSD7:Samsung 970 EVO PLUS 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.01.09
Prihlásený: 18.02.17
Príspevky: 8
Témy: 3
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.03.2014 17:27

v prvom rade dakujem za reakciu. a dalej upresnim to mam

modem zyxel 660r to je jedna krabicka a klasicku wifinu od cisca lynksis. Na vas podnet som sa dnes pripojil napriamo cez kabel z modemu rovno do pc bez wifi a reakcia

pripojil som sa na steam a zapol som hru ... prve 4 pokusi v pohode pripojil som sa na jeden server odpojil na dalsi atd. po 4 pokuse bum napisalo connection lost a skontrolujem webovi prehliadac a nenacita ziadnu stranku tak ze net nejde ....ale zasa hlasova komunikacia cez ineternet cez ten steam (skoro ako skype z kamosom) ta sa neprerusila.... fakt zaujimave potom som restartol pc a modem a zas to iste na zaciatku to ide potom zas nic .... ale ak zostanem hrat na tom prvom servri po pripojeni tak vsetko funguje a nic nepadne....

ako toto by som prezil ze sa musim hned pripojit a hrat ale to ze ak sa namna brat z teho issteho netu chce pripojit a ak sa pripoji tak mna to kick ne to je fakt zle.
volal som aj na podporu gts ale zdvihla mi to iba taka pani co nemala paru o nicom a odvolala ma na jej kolegovcov ze mi zajtra zavolaju ... no tak to som zvedavy

mam mensie tusenie ze to moze byt toto skopirujem to zo stranky gts

Charakteristika bezpečnostných úrovní GTS Slovakia ADSL Firewall

• Bezpečnostná úroveň 0
Všetky sieťové služby z internetu sú povolené. Zákazníkov Firewall je vypnutý a
pravdepodobnosť útoku z internetu je vysoká. Pre aktiváciu tejto úrovne je potrebné
kontaktovať GTS Slovakia Hotline na čísle 02/32232232 alebo na adrese hotline@gts.sk.
• Bezpečnostná úroveň 1
Sieťové služby z internetu sú povolené okrem SMTP (Simple Mail Transfer Protocol). Táto
úroveň zamedzí šíreniu spamu (nevyžiadanej pošty) cez váš počítač. Bezpečnostnú úroveň 0 a
1 môžu mať zákazníci s vlastným serverom, na ktorom poskytujú služby, ktoré by pri vyšších
úrovniach ochrany nemuseli fungovať.
• Bezpečnostná úroveň 2
Ide o základnú bezpečnosť, ktorá povoľuje prístup sieťových služieb z internetu, okrem týchto
potencionálne nebezpečných: NETBIOS + RPC, MSSQL, SMTP, POP3, HTTP, HTTPS, HTTP
PROXY (na štandardných portoch 3128/8080), SOCKS, SNMP, SUNRPC, niektoré backdoory,
vírusy (ich zoznam je aktualizovaný pri detekcii nového vírusu).
Túto úroveň odporúčame zákazníkom, ktorí poskytujú smerom do internetu službu alebo
služby, ktoré nie sú medzi potenciálne nebezpečnými. V prípade, že máte záujem
prevádzkovať jednu z uvedených služieb na neštandardnom porte, môžete si nastaviť túto
úroveň bezpečnosti.
• Bezpečnostná úroveň 3
Všetky sieťové služby sú zakázané okrem VoIP a VPN protokolov a niektorých dôležitých
obslužných ICMP protokolov. Túto úroveň odporúčame tým zákazníkom, ktorí si chcú zachovať
vysokú bezpečnosť, ale potrebujú využívať jeden alebo viacero zo spomenutých protokolov.
• Bezpečnostná úroveň 4
Všetky sieťové služby sú zakázané. Najvyššiu úroveň bezpečnosti odporúčame väčšine našich
klientov. Noví klienti majú túto úroveň ochrany automaticky nastavenú na zákazníckom portáli


ci nahodou nemam tu uroven na 4ke toto mi to neako blokuje ... alebo je to blbost a nema to stym nic spolocne??? to fakt neviem

// Spojený príspevok Pon 31.03.14 21:56

povedali mi ze u nich chyba nieje a ze to asi bude robit modem zyxel ... no ja tomu velmi neverim a prisiel som na jednu fintu ak restartujem obe notbuky wifi aj modem hned potom sa obaja mozme pripojit na rovnaky server ale ak sa odpojimepotom sa to uz neda musim zas vsetko restartovat.... ak napr nerestartujem jeden pc ... ci len wifi, aleo modem tak to nejde musim naraz restartovat vsetko.... neviete mi niekto poroadit v com by mohla byt chyba?


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim o radu ako dat rtv na server

v Počítačové hry

1

940

18.01.2009 19:23

Skyro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim o radu nastavenie WiFi

v Siete

6

868

28.04.2008 20:30

probo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím radu - notebook Asus [Wifi].

v Ovládače

3

1060

10.07.2007 21:00

Rbot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. wifi router prosím o rýchlu radu

v Ostatné

3

322

14.05.2012 18:37

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PRosim radu !

v Audio programy

4

899

21.07.2008 7:17

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim radu!?

v Grafické programy

3

720

20.12.2007 15:40

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim radu

v Redakčné systémy

0

757

03.04.2009 16:15

ciello Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim o radu

v Notebooky a netbooky

9

511

06.09.2012 11:07

Goksi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROSIM O RADU

v Notebooky a netbooky

4

566

29.01.2009 20:35

janjansen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o radu

v Antivíry a antispywary

12

1522

12.09.2007 19:25

medved Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Netbook,prosím radu

v Notebooky a netbooky

2

370

01.12.2010 12:00

Mrenek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosím o radu

v PC zostavy

18

635

24.06.2014 17:02

dark_globe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROSIM o RADU:::!

v Notebooky a netbooky

10

686

14.10.2009 17:14

dominique Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosim o radu

v Notebooky a netbooky

5

587

27.09.2008 23:50

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosim o radu ...

v Notebooky a netbooky

1

887

17.04.2006 22:33

XPM Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosím o radu

v Základné dosky

3

583

06.04.2010 11:03

Sapo03 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra